Automjete
Gllogoc

Automjete në shitje në Gllogoc

 • 9 foto
  Ahitet Golf IV Dizel 1.9 TDI
  Vetura

  Ahitet Golf IV Dizel 1.9 TDI

  Shitet Golf IV 1.9 TDI Viti i prodhimit 17/03/2000 Regjistrim Janar 2021 servisat e sa po kryer Vaj

  Gllogoc 23 korrik 09:29
  3.550 €
 • 4 foto
  Shitet LOPA 4 Vjet
  Vetura

  Shitet LOPA 4 Vjet

  Shitet lopa 4 vjet shum e mir 045476018

  Gllogoc 23 korrik 09:08
  1 €
 • 1 foto
  Shes skuterin Mondial Rf150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Shes skuterin Mondial Rf150cc

  Shes Skuterin Mondial Rf.150cc.Viti 2007.Skuteri eshte i rujtun vrejtje dhez ama nuk rri shum nlerga

  Gllogoc 23 korrik 01:09
  380 €
 • 0 foto
  Shitet Golf 4 Dizel 1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Golf 4 Dizel 1.9 TDI

  Shitet Golf IV 1.9 TDI Viti i prodhimit 17/03/2000 Regjistrim Janar 2021 servisat e sa po kryer Vaj

  Gllogoc 22 korrik 20:40
  3.550 €
 • 5 foto
  Shitet rimorko per vetur
  Vetura

  Shitet rimorko per vetur

  Shitet rimorko per vetur +38344878542

  Gllogoc 22 korrik 19:29
  150 €
 • 5 foto
  Shitet Kamioneta
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet Kamioneta

  Shitet Kamioneta Volswagen 2.4 disel, viti i prodhimit 1995, në gjendje shumë të rregullt, me 260.00

  Gllogoc 22 korrik 10:22
  3.500 €
 • 7 foto
  Kamionet reno master 2004 rks dizel
  Vetura

  Kamionet reno master 2004 rks dizel

  lisi6-active Shitet ndrrohet

  Gllogoc 22 korrik 09:48
  2.999 €
 • 0 foto
  FORD TRANSIT KOMBI
  Vetura

  FORD TRANSIT KOMBI

  Kombi eshte ne gjendje perfekte, pa korezion, shum i rujtun

  Gllogoc 21 korrik 22:58
  3.200 €
 • 4 foto
  Gollf 6 Gt origjinal 2.0 tdi 2012
  Vetura

  Gollf 6 Gt origjinal 2.0 tdi 2012

  Shitet Gollfi GT 2.0 vit 2012 ngjendje perfekte regjistrin 1 vit 044984053

  Gllogoc 21 korrik 21:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamionet reno master rks 2004
  Vetura

  Kamionet reno master rks 2004

  lisi6-active 2004 rks shitet ndrrohet 045295112

  Gllogoc 21 korrik 21:27
  2.999 €
 • 5 foto
  Mercedes S 320
  Vetura

  Mercedes S 320

  Vetura asht ne xhendje te rregullt fullopcion 2 par fellne ndrruesi e shpejtesive ne timon per me sh

  Gllogoc 21 korrik 20:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes golf 6 1.6 tdi R-line bluemotion 2010
  Vetura

  Shes golf 6 1.6 tdi R-line bluemotion 2010

  Vetura posedon: -8 muaj regjistrim -Goma te reja -servis komplet -navigacion, CD player, Aux, bl

  Gllogoc 21 korrik 20:07
  8.500 €
 • 1 foto
  SHES KOMBIN FIAT NDRRIM ME NAJ VETUR
  Vetura

  SHES KOMBIN FIAT NDRRIM ME NAJ VETUR

  SHES KOMBIN FIAT URGJENT PUNON SHUM MIR AS NI GREM ULJE SE HARGJIT RIGJISTRIMI IKA SKADU NDRRIM ME

  Gllogoc 21 korrik 19:38
  1.300 €
 • 8 foto
  Golf 6 dsg sapo ardhur nga Gjermania
  Vetura

  Golf 6 dsg sapo ardhur nga Gjermania

  Shes golf 6 1.6 tdi i sapo ardhur nga gjermania ne gjendje perfekte , pa dogan, ka ardh para 2 dite,

  Gllogoc 21 korrik 16:48
  6.200 €
 • 9 foto
  golf 4 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr
  Vetura

  golf 4 tdi 1.9 rks ne gjendje perfekte shitet ndrr

  lisi6-active Shitet ndrrohet me t4 t5 cady pikapi vetura e gjipa rks ose pa dogan wdhe ato per pjes

  Gllogoc 21 korrik 16:23
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Motocross për shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motocross për shitje

  Shitet motocross Enduro gjysem automatic Honda CR 250 ne gjendje perfekte

  Gllogoc 21 korrik 16:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pikap seat inca
  Vetura

  Shes pikap seat inca

  Shes pikap seat inca 1.9 sdi Vetura posedon Goma te reja me fellne Muzik me aux usb Trapa tip to

  Gllogoc 21 korrik 16:17
  1 €
 • 9 foto
  Golf 2 1.6 TURBO Dizel (Fabrikisht) -Shume i Rujtu
  Vetura

  Golf 2 1.6 TURBO Dizel (Fabrikisht) -Shume i Rujtu

  +38343708673//Shes Golf 2 Turbo Dizel (Fabrikisht) gjendje shume tmir si teknike dhe optike dhez let

  Gllogoc 21 korrik 15:53
  650 €
 • 11 foto
  Ww gollf 7 1.6 TDI
  Vetura

  Ww gollf 7 1.6 TDI

  Ww Golf 7 1.6 TDI ne gjendje shum te mir i ardhun nga gjermonija .vetura posedon senzor para mrapa s

  Gllogoc 21 korrik 15:44
  7.700 €
 • 0 foto
   Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar
  Vetura

  Blejm Vetura Rks Pa dogan Defekt T Aksidentuar

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Gllogoc 21 korrik 14:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Pasat 1.8 b 2002
  Vetura

  Pasat 1.8 b 2002

  Pasat 1.8 b Viti 2002 RKS deri në 9 muaj I servisuar komplet Në gjendje shumë të mirë Goma të reja

  Gllogoc 21 korrik 14:00
  28 €
 • 2 foto
  Shes prikolic per t4 dupelkabin
  Vetura

  Shes prikolic per t4 dupelkabin

  Shes sanakun per t4 dupellkabin.t4.t5.lt Viber +38344232870

  Gllogoc 21 korrik 13:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes sprinter 312 dizel
  Vetura

  Shes sprinter 312 dizel

  Shes sprinterin 312 ctdi shum ne gjendje te mir i posaardhur nga gjermania.t4.t5.lt.sprinter Viber +

  Gllogoc 21 korrik 13:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pikap ford dizell 1.8 turbo rks baj ndrrim
  Vetura

  Shes pikap ford dizell 1.8 turbo rks baj ndrrim

  Shes pikapin ford turbo dizell 1.8 rks iskadum ta elat polici baj edhe ndrrim.ose shes per per pjes

  Gllogoc 21 korrik 11:53
  380 €
 • 11 foto
  Ford Transit 2007
  Vetura

  Ford Transit 2007

  Shitet Ford Transit Connect 2007, me klime, karrigat me nxemje, fellne, i rujtun, 280mi tkalune, ngj

  Gllogoc 21 korrik 11:36
  2.900 €
 • 12 foto
  Vw caddy 1.9 tdi automatik DSG
  Vetura

  Vw caddy 1.9 tdi automatik DSG

  Shitet vw caddy 1.9 tdi automatik dsg, me klim, karriga me Nxemje, 280.000 tkalune, ngjendje shume t

  Gllogoc 21 korrik 11:36
  4.350 €
 • 3 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shes gomen e traktorit Rakovic 65 esht shum e mir info +38349100636

  Gllogoc 21 korrik 11:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitet ford focus 1.6 benxin viti 2002 me klim
  Vetura

  shitet ford focus 1.6 benxin viti 2002 me klim

  shitet ford focus i ardhun nga gjermonia pa dogan ne gjendje shum te mir tip top 1.6 benxin me klim

  Gllogoc 21 korrik 10:16
  650 €
 • 3 foto
  Motocross për shitje
  Motore (mbi 50 cc)

  Motocross për shitje

  Shitet Honda 250cc enduro me dokumenta

  Gllogoc 21 korrik 10:16
  2.800 €
 • 3 foto
  Shiten gomat 15
  Vetura

  Shiten gomat 15

  Gumat jan shum tmira pak perdone gati si te reja Baj edhe ndrim Qmimi me marveshje

  Gllogoc 21 korrik 00:21
  1 €
 • 4 foto
  Polo 1.4 benxin pa dogan
  Vetura

  Polo 1.4 benxin pa dogan

  Shes polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum të mir punon Mir hec mir

  Gllogoc 20 korrik 23:21
  320 €
 • 10 foto
  reno master
  Vetura

  reno master

  lisi6-active Reno master gjatsi gjersi 2x360cm rks viti 2004 i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekt

  Gllogoc 20 korrik 23:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BLEJM VETURA NGA 1000 deri ne 4000€
  Vetura

  BLEJM VETURA NGA 1000 deri ne 4000€

  Blejm vetura qe nuk ju nevojiten nga 1000 deri 4000€, kryesisht dizel 1.9, passat, golf 2, 3, 4, 5,

  Gllogoc 20 korrik 20:56
  Me Marrveshje
 • 12 foto
   kamionet Reno master rks viti 2004
  Vetura

  kamionet Reno master rks viti 2004

  Reno master rks viti 2004 i ardhur nga zvicrra ne gjendje perfekte shitet ndrrohet me vetura e gjioa

  Gllogoc 20 korrik 19:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Skuter Mondial 150zc Twin Disk System
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter Mondial 150zc Twin Disk System

  Shitet Skuteri Mondial 150.Zcc ABS Twin Disk System.Viti 2008 me Gypek+çelsë .Gjithqa Ne Rregull

  Gllogoc 20 korrik 19:21
  520 €
 • 4 foto
  Shes polo 1.4 benxin pa dogan
  Vetura

  Shes polo 1.4 benxin pa dogan

  Shitet polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum tmir pune dhez mir hec mir

  Gllogoc 20 korrik 19:08
  320 €
 • 8 foto
  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte
  Vetura

  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte

  lisi6-active Shitet ndrrohet me t4 t5 cady pikapi vetura e gjipa rks ose pa dogan wdhe ato per pjes

  Gllogoc 20 korrik 19:08
  3.799 €
 • 8 foto
  Shitet caddy 2008 me dogan .......
  Vetura

  Shitet caddy 2008 me dogan .......

  Shed caddy 2008 me klim n gjendje shum te mir i sapoardhur nga jasht me dogan t pagune 2.0 sdi gja

  Gllogoc 20 korrik 13:49
  2.999 €
 • 5 foto
  Shes t4 2.5 tdi viti 2002
  Vetura

  Shes t4 2.5 tdi viti 2002

  Shes t4 2.5 tdi shum ne gjendje te mir i po sa ardhur nga jasht.t4.t5.lt.sprinter.fiat Viber +38344

  Gllogoc 20 korrik 09:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  W TOURAN 2.0 TDI RKS 2 MUAJ 2004 7 ULSE
  Vetura

  W TOURAN 2.0 TDI RKS 2 MUAJ 2004 7 ULSE

  SHITET TOURANI NË GJENDJE TË MIRË TEKNIKE ËSHT KLIMATRONIK FUNKSIONAL DYZONAL. KARRIKAT ME NXEMJE. 7

  Gllogoc 20 korrik 08:57
  4.900 €
 • 4 foto
  Shes pasatin 1.9
  Vetura

  Shes pasatin 1.9

  Shes pasatin dizell 1.9 ngjendje shum te mir me klim regjistrim 1 vjet per ma shum kontaktoni ne nr

  Gllogoc 20 korrik 08:37
  3.700 €
 • 4 foto
  Polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum tmir
  Vetura

  Polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum tmir

  Shitet polo 1.4 benxin pa dogan gjendje shum punon Mir dhez mir hec mir 045891145

  Gllogoc 20 korrik 08:05
  320 €
 • 2 foto
  SHITET MERRCEDES 190 1.9 DIZELL
  Vetura

  SHITET MERRCEDES 190 1.9 DIZELL

  VETURA PUN MIR EC MIR RKS ISKADUAR.

  Gllogoc 20 korrik 07:51
  650 €
 • 3 foto
  Shes ose ndrroj golfin dizell
  Vetura

  Shes ose ndrroj golfin dizell

  Shes ose ndrroj golfin shum ngjendje tmir me ule filtera gurdhne gjitha te ndrrume gumat emira ishtr

  Gllogoc 20 korrik 00:40
  650 €
 • 3 foto
  Fellne dhe goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne dhe goma

  Shiten fellnet dhe gomat për BMW nr17 jan janë shumë të mira për ma shum info në numrin e telefonit:

  Gllogoc 20 korrik 00:40
  280 €
 • 3 foto
  Shes Gjipin
  Vetura

  Shes Gjipin

  Shes Gjipin KIA ne gjendje shum te mir,shitet per arsyje familjare RKS i skaduar per letra gantoj p

  Gllogoc 19 korrik 22:39
  1.700 €
 • 8 foto
  GOLF 5 2.0 DSG
  Vetura

  GOLF 5 2.0 DSG

  GOLF 5 DSG 2.0 Te gjitha servisat e kryer ne gjendje perfekte Per me shum info 049553139

  Gllogoc 19 korrik 22:10
  5.600 €
 • 2 foto
  Mini Eskavator Yanmar
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mini Eskavator Yanmar

  Shitet mini eskavator Yanmar ne gjenje shum te mir per ma shum na komtaktoni ka edhe qekiq

  Gllogoc 19 korrik 21:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Greder
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Greder

  Greder Faun, ne gjendje te mir per pun, per me shum na kontaktoni...?

  Gllogoc 19 korrik 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Audi
  Vetura

  Audi

  Shes aufin chendje shum tmir si matorr si karesori 1,6 veq benzin baj ndrrim me dogan pa dogan 400 e

  Gllogoc 19 korrik 21:14
  400 €