• Ofrohet banesa 109m2 ne shitje ne lagjjen Emshir

  Ofrohet banesa 109m2 ne shitje ne lagjjen Emshir

  Ofrohet banesa 109m2 ne shitje ne kompleksin Riera (Kalabri pergjat magjistrales dhe perballe spitalit amerikan) e ndertuar nga Lesna. Banesa ndodhet ne katin e VIII-te dhe posedon: Sallon me kuzhin,d

  750 €
  Prishtinë
  Sot, 18:53
 • Shitet Apartament Okazion.

  Shitet Apartament Okazion.

  Apartament 2+1 kati 5 i ndodhur prane Shkolles Oso Kuka ne Shkoder. Apartamenti eshte i restauruar Cmimi okazion vetem 39milion leke Shitet ne kushte emergjente Kontakto Agjent Imobiliar Amarild

  29.000 €
  Shkodër
  Sot, 18:39
 • REMAKS(Shitet banesa 95.4) ne rr. V. Gervalla

  REMAKS(Shitet banesa 95.4) ne rr. V. Gervalla

  REMAKS (Shitët Banesa) Adresa : rr. Vëllëzrit Gërvalla ,ndertesa e Idea invest(tek Procredit Bank) Kati i V me pamje nga rruga. Banesa me siperfaqe prej 95.4 m Banesa posedon 2 dhoma të gjumit , 1 dh

  490 €
  Ferizaj
  Sot, 18:34
 • Apartament 2+1 në shitje 550 €/m²

  Apartament 2+1 në shitje 550 €/m²

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 86 m², me vendndodhje tek ish-5 Heronjtë. Apartamenti ndodhet në katin e VI të ndërtesës. ✅Apartamenti përbëhet nga: - 2 dhoma g

  47.300 €
  Shkodër
  Sot, 17:20
 • Shes Banesen ne Fushkosovë 93m2

  Shes Banesen ne Fushkosovë 93m2

  Shes Banesen ne rrugen kryesore , perball Jumbo - AL-Bau marketit Me nje pamje ekskluzive 500 metra afer Univerzitetit AAB 3 kilometra larg stacionit te autobuseve ne Prishtine Banesa ka 2 dhoma te fj

  43.500 €
  Prishtinë
  Sot, 16:44
 • Shitet ne Nakarade

  Shitet ne Nakarade

  Shitet shtepija ne "Nakaradë" rruga Pajazit Islami me 6 ari truall,shtepija 2 kateshe +kulmi. Shtepija permbane: kati i pare-Dhome dite,kuzhine,banjo,koridori,shpajzi,terase kati i dyte-tri dhoma gjum

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 16:33
 • AA Shes Banesën në Breg të Diellit

  AA Shes Banesën në Breg të Diellit

  Shes banesën (ndërtim i vjetër) në Breg të Diellit të Xhambazët, përkatësisht afër bustit të Enver Malokut, dhe ka pamje në rrugën kryesore. Banesa është në katin e katërt, më saktësisht katër palë sh

  54.000 €
  Prishtinë
  Sot, 15:44
 • LINA-SHITET BANESA 95m2 KATI V RR.V.GERVALL 236/17

  LINA-SHITET BANESA 95m2 KATI V RR.V.GERVALL 236/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati:V Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Vellezerit Gervalla-idea 2 Ndërmjetsues i autorizuar: Agjens

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 15:44
 • Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesë 58.80m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Imzot Nikë Prelaj afër Fontanës. Banesa ndodhet në katin e II-të dhe është e mobiluar (perveq njeres dhomë). Banesa ka ngrohje qëndrore me TERMOKOS. Banesa ka edhe

  97.000 €
  Prishtinë
  Sot, 14:45
 • Banesa 110m2. kati 5. te CAPAT. pamjen kah rruga B

  Banesa 110m2. kati 5. te CAPAT. pamjen kah rruga B

  banesa posedon 3 dhoma gjumi. banjo. wc. shpajz. qendrim ditor dhe kuzhine. ballkon. behet e gatshme ne janar 2018. qmimi negociohet.

  1.000 €
  Prishtinë
  Sot, 14:33
 • VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  VR REAL ESTATE - BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania (afër shkollës Mihajl Grameno),kati:I gjashtë(VI),sipërfaqja:93m2. Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,depo e vogël,banjo+

  550 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 13:57
 • VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE F.KOSOVË

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE F.KOSOVË

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin:Fushë Kosovë,lagje:Dardania (afër shkollës Mihajl Grameno),kati:I gjashtë(VI),sipërfaqja:93m2. Banesa posedon:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,depo e vogël,banjo+W

  550 €
  Prishtinë
  Sot, 13:52
 • SHITET BANESA NË BREG DIELLIT

  SHITET BANESA NË BREG DIELLIT

  BANESA KATI 1/65M2 2 DHOMA GJUMI 1 DHOM DITE 1 KUZHIN 1 BANJO 1 TERAS banesa esht e renovuar komplet banesa gjindet te banesat e bardha arianitipr

  75.000 €
  Prishtinë
  Sot, 13:49
 • Shitet Banesa kati 3 116m2 te Ceni Company

  Shitet Banesa kati 3 116m2 te Ceni Company

  ✓ Kati 3 ✓ 116.5m2 ✓ 1 sallon me kuzhine ✓ 3 dhoma gjumi ✓ banjo ✓ ballkon ✓ Te interesuarit te kontaktojne ne nr 045 543 354 si dhe ne viber +37745543354

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 13:47
 • banesa

  banesa

  shiten 2 banesa ne katin e par 110 metra katror.. ne katin 7..83 metra katror. ne rrugen e dubrovnikut.

  900 €
  Prishtinë
  Sot, 13:44
 • Shitet Banes ne Shengjin OKAZION

  Shitet Banes ne Shengjin OKAZION

  Ndertim i ri dhe teper cilesore. Ndodhet ne vije te pare dhe nuk ka pallat tjeter perpara. Apartamentet jane shume te fresketa gjate sezonit te veres . Kompleksi gjithashtu disponon ambjente parkingu

  31.200 €
  Prishtinë
  Sot, 13:32
 • SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  Shitet banesa ne Breg Diellit perballe banesave te standardit ,ndertues kompleksi DARDANIA,banesa gjindet ne katin e 1 dhe posedon -Sallon kuzhine -2 dhoma gjumi -koridor -banjo -ballkon Viber +377

  760 €
  Prishtinë
  Sot, 12:46
 • MY HOME-Shitet Banesa / 82m2-Kati 2

  MY HOME-Shitet Banesa / 82m2-Kati 2

  Shitet Banesa në Katin e 2 Lgjja e Re në Ferizaj Banesa ka 82m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,1 Depo(shpajz). Në ndërtim e siper në Gusht të vitit 2018 bëhet gati Të Ndërtuara nga SN-A

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 12:44
 • Banesa me qira me 2 dhoma gjumi. kati 5. me mobile

  Banesa me qira me 2 dhoma gjumi. kati 5. me mobile

  banesa posedon kuzhinen komplet me paisje. banjo. shpajz. dy dhoma gjumi. qendrimin ditor dhe kuzhinen. pamjen shum tmir. 2 lifta. uji 24 ore me rezervuar. leshohet me qira vetem per familjar d

  250 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 12:34
 • ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2 Bregu i Diell

  ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2 Bregu i Diell

  ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2-të dhe në katin e 5-të në lagjen Bregu i Diellit te Famis ⭕️Banesa Posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon â

  700 €
  Prishtinë
  Sot, 11:54
 • Shitet BANESA 113m2 e sapo mobiluar

  Shitet BANESA 113m2 e sapo mobiluar

  ✓ Banesa gjindet prapa shkolles Don Bosko ne Gjilan. ✓ Kati 8 ✓ 113m2 ✓ 1 Sallon me kuzhine ✓ 2 dhoma gjumi ✓ Banjo ✓ shpajz ✓ Ballkon ✓ Banesa siq shihet ne foto eshte e sapo mob

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:43
 • Banesa 88.5m2. kati 6. MODEL SLLOVENIA

  Banesa 88.5m2. kati 6. MODEL SLLOVENIA

  banesa behet e gatshme ne maj 2018. pamjen kah rruga ne perendim. 2 dhoma gjumi. banjo. ballkon. qendrimin ditor dhe kuzhinen. qmimi nuk negociohet

  420 €
  Fushë Kosovë
  Sot, 10:35
 • Shiten 2 Banesat 85m2 kati i 5 - 6 perball Agmise

  Shiten 2 Banesat 85m2 kati i 5 - 6 perball Agmise

  ✓ Banesat Kati 5 dhe 6 : banesa nr 7: ✓ 85m2 ✓ 2 Dhoma gjumi + 1 Sallon me kuzhine, Banjo, Depo, Terrace ✓ Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 045 543 354 / 044 288 157 si dhe ne viber +37

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:35
 • Shitet BANESA 110m2 kati 6 perball Agmise

  Shitet BANESA 110m2 kati 6 perball Agmise

  ✓ Kati 6 banesa nr 6: ✓ 110m2 ✓ 3 Dhoma gjumi + 1 Sallon me kuzhine, Banjo, Depo, Terrace ✓ Te interesuarit te kontaktojne ne nr: 045 543 354 / 044 288 157 si dhe ne viber +37745543354 / +377

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Sot, 10:33
 • Banese meqera

  Banese meqera

  Lëshoj banesë me qera - shtëpi me hyrje të veqantë,një sallon dhe kuzhin e banjo, është e mobiluar komplet. Për familjar, punëtor apo studenta.Banesa gjindet mrapa stacionit të autobusëve, tek zyret e

  100 €
  Prishtinë
  Sot, 10:20
 • Banesë 82.28m2 në shitje në Mahallën e Muhaxherëve

  Banesë 82.28m2 në shitje në Mahallën e Muhaxherëve

  Banesë 82.28m2 në shitje në Mahallën e Muhaxherëve. Banesa gjendet në Mahallën e Muhaxherëve afër Qendrës së mjeksis familjare në këtë lagje, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit FFB-trad

  78.500 €
  Prishtinë
  Sot, 08:54
 • Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjjen Dodona.

  Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjjen Dodona.

  Ofrohet banesa 40m2 me qira ne lagjjen Dodona. Banesa ndodhet ne katin e I-re dhe posedon: Sallon me kuzhin,dhome gjumi,banjo. Per me shume informacione na kontaktoni ne numrat: 049157113 ose 0496961

  200 €
  Prishtinë
  Sot, 08:53
 • Shitet banesa 80m2 ne Emshir (veternik)

  Shitet banesa 80m2 ne Emshir (veternik)

  Shitet banesa 80m2 ne Emshir (veternik) Banesa eshte ne katin e 3 te banimit dhe ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi,banjo,koridor,WC,depo dhe ballkonin. Banesa gjindet tek banesat e Model Sllovenis

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 06:33
 • MOLER NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ.

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME DEKORIME ETJ.

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME DIZAJN SIPAS POROSISË KEMI STAFIN PROFESIONAL PUNOJMË TE GJITHA PUNET E MOLE

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:43
 • JAP BANES 2 DHOMA N PRISHTIN 230 EURO

  JAP BANES 2 DHOMA N PRISHTIN 230 EURO

  JAP BANES ME QIRA NE PRISHTIN LAGJE N MATI 1 TE OBJEKTI I PRINCESESH KATI 4 2 DHOMA GJUMI 1 SALLON ME KUZHIN 230 EURO 044 623 897

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:32
 • BANES ME QIRA N PRISHTIN BREG DILLIT 250

  BANES ME QIRA N PRISHTIN BREG DILLIT 250

  BANES ME QIRA AFER XHAMIS NE BREG DILLIT TE BANESAT E BARDHA 1+1 ME NXEMJE TERMOKOS QMIMI 250 EURO 044 623 897

  250 €
  Prishtinë
  Sot, 00:32
 • JAP LOKAL ME QIRA N PRISHTIN 70M2 /300 EURO

  JAP LOKAL ME QIRA N PRISHTIN 70M2 /300 EURO

  JAP LOKAL ME QIRA N PRISHTIN AFER XHAMIS SE MADHE NE PRISHTIN 70M2 QMIMI 300 EURO 044 200 413

  300 €
  Prishtinë
  Sot, 00:32
 • 480 € m2, lire, vendi i mire, ngutu çka po pret😊

  480 € m2, lire, vendi i mire, ngutu çka po pret😊

  Shiten banesat 112.22 m2 dhe 113.56m2 ne Çarshine e Vogel, te furra e Pallaskes, banesat jane me leje ndertimi kane nga tri dhoma gjumi, sallon, kuzhine, shpajz, ballkon, banjo, koridor dhe parking.

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Sot, 00:32
 • ⭕️Shitet Banesa 71.4m2 në lagjen Bregu i Diellit

  ⭕️Shitet Banesa 71.4m2 në lagjen Bregu i Diellit

  ⭕️Shiten banesat 71.4m2 në katin e 2-të në lagjen Bregu i Diellit te Famis ⭕️Banesa Posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️1 dhome gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Çmimi 750 eur

  750 €
  Prishtinë
  Dje, 23:42
 • Ofroj garsonjerk në shitje në qendër

  Ofroj garsonjerk në shitje në qendër

  Ofroj garsonjerk në shitje në qendër te qytetit ma saktësisht mrapa Bankes Teb Banesa Ka 20m2 Qmimi 7500 Euro Për Info 049244247 (VIBER) & 049313715 (viber) Për ti shikuar ofertat tona na vizito

  6.500 €
  Prishtinë
  Dje, 22:57
 • MY HOME-Shitet Banesa / 127m2-Kati 7

  MY HOME-Shitet Banesa / 127m2-Kati 7

  Shitet Banesa në Katin e 7 Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 127m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,2 Banjo,1 Depo(shpajz). Të Ndërtuara nga SN-A Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:56
 • MY HOME-Shitet Banesa / 92.70m2-Kati 4

  MY HOME-Shitet Banesa / 92.70m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 92.70m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,1 Banjo,1 Depo(shpajz). Të Ndërtuara Nga IDEA INVEST Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo inf

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:54
 • Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  Oferta e kredisë në mes të shpejtë dhe të sigurt.

  hi Ne jemi një organizatë financiare dhe ndërkombëtare dhe ne ofrojmë kredi ndërmjet individëve për çdo person serioz që ka nevojë për para për çfarëdo arsye. Me një normë prej 2% në vit, ne ndjekim

  100 €
  Lipjan
  Dje, 21:11
 • Banesa 78m2. kati i pare. 2 dhoma gjumi.

  Banesa 78m2. kati i pare. 2 dhoma gjumi.

  banesa posedon 2 dhoma gjumi. pamjen kah jugu. kati i pare i banimit. behet e gatshme ne shtator 2018. marrveshja behet te noteri.

  485 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 17:55
 • Dhoma me qera 4.5 euro nata Ferizaj

  Dhoma me qera 4.5 euro nata Ferizaj

  Dhoma me qera magjistralja Ferizaj_Kaqanik, posedon te gjitha kushtet e banimit,. Shum e pershtatshme per punetor turist etj .Tel . +377 44 121 310 si dhe viber......

  5 €
  Ferizaj
  Dje, 17:43
 • Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemali , kopshtin te femijeve Dielli , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje ,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:39
 • Shitet banesa ne Breg Dillit 55m2 nderim i vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit 55m2 nderim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemali , kopshtin te femijeve Dielli , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje ,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 17:39
 • MY HOME-Shitet Banesa / 101m2

  MY HOME-Shitet Banesa / 101m2

  Shitet Banesa në Katin e 8 Lagjja e Re në Ferizaj Banesa ka 101m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,2 Banjo,1 Depo(shpajz). Të Ndërtuara nga SN-A Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth S

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:37
 • MY HOME-Shitet Banesa / 85.60m2-Kati 4

  MY HOME-Shitet Banesa / 85.60m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Sejdi Sejdiu në Ferizaj Banesa ka 85.60m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë,1 Banjo,1 Depo(shpajz). Të Ndërtuara nga IDEA INVEST Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo info

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 17:35
 • Shitet banesa ne breg dillit nderim i vjeter.

  Shitet banesa ne breg dillit nderim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemali , kopshtin te femijeve Dielli , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje ,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:54
 • Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Lagj.mati-1

  Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Lagj.mati-1

  Shitet banesa ne lagjen mati-1 ne katin e 4 me metrazh 113m2 dhe me renditje Salloni me kuzhine, tri dhoma gjumi, koridor, banjo dhe dy ballkona Viber +377 44 911 357

  68.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:42
 • Banesë me qira ne Ulpianë te Fati-im D-9

  Banesë me qira ne Ulpianë te Fati-im D-9

  Banesë me qira ne Ulpianë te laboratori Fati-im ne katin e 4, banesa eshte e mobiluar ne tersi me kushte te mira banimi ka termoks dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites me kuzhine, - 2 Dhoma gjumi, -

  270 €
  Prishtinë
  Dje, 15:33
 • Vali-Shitet Banesa ne Rr.12Qershori sakaki Sejdi S

  Vali-Shitet Banesa ne Rr.12Qershori sakaki Sejdi S

  Vali-Shitet Banesa ne Rr.12Qershori sakaki Sejdi Sejdiu Banesa esht ne ndertim e siper Banesen esht duke e ndertu Idea Qmimi i metres 2 esht sipas marrveshjed

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:43
 • Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.

  Banesë 134m2 në shitje ne Pejton.

  Banesa gjendet në Pejton dhe është në katin e IV-të, në kompleksin banesor të ndërtuar nga kompania “Premium Group”. Kompleksi banesor PREMIUM, ofron komplekse banimi me dizajnë mahnitëse arkitekt

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 13:54
 • ⭕️Shitet banesa 76m2 banim dhe 63 m2 teras në katin e 7-të në lagjen Kalabria (Emshir) ne kompleksin Blerti

  ⭕️Shitet banesa 76m2 banim dhe 63 m2 teras në katin e 7-të në lagjen Kalabria (Emshir) ne kompleksin Blerti

  ⭕️Shitet banesa 76m2 banim dhe 63 m2 teras në katin e 7-të në lagjen Kalabria (Emshir) ne kompleksin Blerti ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhoma gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 7

  75.000 €
  Prishtinë
  Dje, 13:20