Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 102.14m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 102.14m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 106.64m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 106.64m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi
  Apartment / Banesa

  S172 Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi

  Shitet banesa në Mati 1, rruga Ndue Përlleshi. Ndërtim i Zariqi Construction, gjendet në katin e 5-t

  Prishtinë Sot, 14:51
  60.000 €
 • 4 foto
  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Banesa ne Qender te Qytetit)272/17

  Banesa me mobilje ne rr.deshmoret e kombit 92 m2 Banesa gjendet perballe shkolles ekonomike. Banesa

  Ferizaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banese - Pent house ne shitje ne rrugen B
  Apartment / Banesa

  Banese - Pent house ne shitje ne rrugen B

  Shitet penthouse ne rrugen B, posedon 144m2 , plus 50m2 terase, gjindet ne katin VII. Banesa posedo

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.
  Apartment / Banesa

  Banesë 82.9m2 në shitje në Bregun e Diellit.

  Banesa ka 82.9m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka afër 120m2. Banesa gjendet në Bregun e Diellit te

  Prishtinë Sot, 14:51
  150.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa 2+1 në prishtine rrug
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa 2+1 në prishtine rrug

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesa 2+1 në prishtine rruga “B” perball banesave te bardha 94,5m²â”‚2 d

  Prishtinë Sot, 14:51
  90.000 €
 • 5 foto
  Shite Banesa dy dhomshe
  Apartment / Banesa

  Shite Banesa dy dhomshe

  Banesa ka 97 m2dhe gjindet ne katin e 4-te . Banesa eshte ndertim i ri.Eshte e ndertuar nga nderma

  Fushë Kosovë Sot, 14:51
  45.500 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit

  Shitet banesa 55m2 ne Bregu i diellit te Busti i Enver Malokut Posedon: Dhome dite Kuzhine Trepez

  Prishtinë Sot, 14:51
  70.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 50m2 ne Mati 1 te Rruga C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 50m2 ne Mati 1 te Rruga C

  Shitet banesa 50m2 ne Mati 1 te Rruga C Posedon: Dhome dite Kuzhine Dhome gjumi Banjo Ballkon çm

  Prishtinë Sot, 14:51
  50.000 €
 • 0 foto
  MY HOME-Shitet Banesa / 112m2-Kati 4
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Shitet Banesa / 112m2-Kati 4

  Shitet Banesa në Katin e 4 Rr Vëllezrit Gërvalla në Ferizaj Banesa ka 112m2 ka 4 Dhoma Gjumi,Sallon

  Ferizaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat ne lagjen Arbëri ''Efor Luki''
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne lagjen Arbëri ''Efor Luki''

  Shiten Banesat ne lagjen Arberi Kompleski ''Efor Luki'' Ndërtersat janë 5 katshe Çmimi për m2 është

  Prishtinë Sot, 14:51
  900 €
 • 10 foto
  SHITEN banesat në #Lipjan- Banesa është e gatshme
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat në #Lipjan- Banesa është e gatshme

  SHITEN banesat në #Lipjan REF: B56/18/SH Çmimi : 400 € / m2 ✓ Kati 4,7 ✓100.5 m2 ✓ Dhomë d

  Lipjan Sot, 14:51
  400 €
 • 2 foto
  SHITEN banesat 83m2
  Apartment / Banesa

  SHITEN banesat 83m2

  SHITEN banesat në Lipjan. REF: B29/18/SH - 83 m2 - Kati 5, 7 - Dhomë dite - Kuzhinë - Dy dhoma gj

  Lipjan Sot, 14:51
  420 €
 • 11 foto
  SHITEN BANESAT NE LIPJAN
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE LIPJAN

  SHITEN banesat në Lipjan. - Kemi 8 tipe të banesave : A, B, C, D, D1, E, E1, F - Banesat janë në nd

  Lipjan Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MY HOME-Lëshohet Banesa Me Qera
  Apartment / Banesa

  MY HOME-Lëshohet Banesa Me Qera

  Jepet Banesa Me Qera ne Rrugen Rexhep Bislimi Banesa Gjendet ne Katin e 5 dhe e Gatshme me të gjith

  Ferizaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET BANESA 100m2 k VII,rrg.E.Topalli 21/16
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 100m2 k VII,rrg.E.Topalli 21/16

  Shitet;Banesa Kuadratura:100m2 Kati; VII-të Organizimi i mbrendshëm:Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Ferizaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA-SHITET Banesa 111 m2 te Semitronix F.Kosovë
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET Banesa 111 m2 te Semitronix F.Kosovë

  Shitet Banesa 111m2 3+1 e gatshme. Kati; I Investitor :SEMITRONIX Adresa:Rr për Fushë Kosovë Ka mu

  Ferizaj Sot, 14:51
  690 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Arberi te Ambasade e re e USA-ve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi te Ambasade e re e USA-ve

  Shitet banesa ne Arberi ne afersi te ambasades se re te Amerikes ne mes te Minimaxit dhe Melodia Px,

  Prishtinë Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  - Banesë në #SHITJE [ Fushë Kosovë ]
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE [ Fushë Kosovë ]

  - Ofrojmë për shitje banesë në Fushë Kosovë buzë rrugës \"Dardania\" - Në objektin e ashtu quajtur

  Fushë Kosovë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania
  Apartment / Banesa

  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania

  Shiten banesat në Fushë Kosovë kompleksi Eliza, në fillim të rrugës Dardania afër British Home. Ka t

  Prishtinë Sot, 14:50
  500 €
 • 8 foto
  Banesa Me qera Te Sllovenia E Sportit
  Apartment / Banesa

  Banesa Me qera Te Sllovenia E Sportit

  Banesa leshohet me qera tek Sllovenia e Sportit Eshte ne katin e 2-t Ka 2 dhoma Banjo Kuzhine

  Prishtinë Sot, 14:50
  300 €
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Mat 1, rr.Muharrem Fejza 43.000
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1, rr.Muharrem Fejza 43.000

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja mat 1, rr. Muharrem Fejza, kati 8, siperfaqja 70m2, dhe 16m2 teras

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa te Banesat e \"Fitores\" - 85m
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Banesat e \"Fitores\" - 85m

  Banesa e re ne qender te qytetit, te Banesat e Fitores. Banesa ka 85 metra katrore Organizimi i bren

  Gjilan Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ringa (Shiten Banesat ne Shengjin)522/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shiten Banesat ne Shengjin)522/19

  Shiten Banesat ne Shengjin: Banesat gjenden ne Lokacionin e Reres se Hedhur. Banesat jane ne Kate

  Ferizaj Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 80.82m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 80.82m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 80.36m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 80.36m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 87.35 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87.35 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 83.03m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 83.03m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHITET BANESA 87.82m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87.82m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  RINI-SHTET BANESA 85.78m2 OBJEKTI GIPA SHTIME
  Apartment / Banesa

  RINI-SHTET BANESA 85.78m2 OBJEKTI GIPA SHTIME

  Shiten banesat me dimenzione të ndryshme në qendër të Shtimes .Qdo katë ka nga 8 banesa siq shihen

  Shtime Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gasoniere e re te qafa 200
  Apartment / Banesa

  Gasoniere e re te qafa 200

  Leshohet banesa me qera te qafa tipi Gasonier, banesa ka 30 m2 dhe gjendet te zyret e LDK, banesa gj

  Prishtinë Sot, 14:50
  200 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 107m2 kati 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 14:50
  850 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria e ndertuar nga kompania prestigjioze NARTEL. Banesa ka nje ndertim

  Prishtinë Sot, 14:50
  780 €
 • 0 foto
  Shitet banesa super çmim
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa super çmim

  Adresa: Kapur me zyrat e Model Slovenis Ndertuesi: Qami Construction Renditja: Dy dhoma gjumi, sallo

  Fushë Kosovë Sot, 14:50
  465 €
 • 3 foto
  S153 Shiten 12 banesa në Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  S153 Shiten 12 banesa në Bregun e Diellit

  Shiten 12 banesa në Bregun e Diellit përball Kolegjit “Iliria”, kompleksi “Rezidenca e Mbretë

  Prishtinë Sot, 14:50
  1.200 €
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)283/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla Banesa Nuk eshte e gatshme Banesa ka 118 m2 Banesa ka dok

  Ferizaj Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S143 Shitet banesa në Arbëri- te amb. Amerikane
  Apartment / Banesa

  S143 Shitet banesa në Arbëri- te amb. Amerikane

  Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), te ambasada amerikane, afër Minimaxit. Banesa gjendet në kompleks

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane, afer AAK-se, posedon 56m2- me dokumente, 3 njesi - kati III. cmimi sipas

  Prishtinë Sot, 14:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne Shitje Tek Rruga B
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje Tek Rruga B

  Gjendet tek Rruga B te 3 kullat e ingjineringut ka pamjen nga lindja kati 7 ka 1 Dhoma Kuzhine Sal

  Prishtinë Sot, 14:50
  680 €
 • 10 foto
  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE

  Shiten 3 Banesa ne Fushe Kosove te Britania Home banesa 103 m2 ,kati 6 posedon: -Sallon kuzhine -

  Fushë Kosovë Sot, 14:50
  550 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

  Shitet banesa Mbrapa Teatrit Kombetar dhe mbrapa bankes TEB ,ne Qender banesa gjindet ne katin e 4

  Prishtinë Sot, 14:50
  77.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepia dy katshe
  Apartment / Banesa

  shitet shtepia dy katshe

  Shitet shtepia 220m2 me 4.63Ari Ari oborr (bashk me shtepi) ne lagjn TASLIXHE, Me flete poseduese dh

  Prishtinë Sot, 14:50
  230.000 €
 • 1 foto
  Banesa 110m2 kati 6 te LLESNA kompleksi RIERA
  Apartment / Banesa

  Banesa 110m2 kati 6 te LLESNA kompleksi RIERA

  Banesa posedon 3 dhoma gjumi. Banjo. Ballkon. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Shpajz. Pamjen kah

  Prishtinë Sot, 14:50
  750 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE TOKBASHQE 140 m2

  Shitet banesa ne Tokbashqe 140 m2 Shitet banesa ne Tokbashqe,afer shkolles Normale dhe AUK-ut banes

  Prishtinë Sot, 14:50
  700 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE TOPHANE 64m2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE TOPHANE 64m2

  Shitet banesa ne Tophane ,ndertim i Labi Com ,banesa gjindet ne katin e 5 dhe posedon -Sallon kuzhi

  Prishtinë Sot, 14:50
  850 €
 • 7 foto
  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.
  Apartment / Banesa

  Banesë 70m2 ne shitje, ne Pejton.

  Banesa gjindet ne Pejton perball Meridian Express, ne rr. Sejdi Kryeziu. Objekti posedon ashensor, r

  Prishtinë Sot, 14:50
  91.000 €
 • 6 foto
  S116 Shitetbanesa në Tophane
  Apartment / Banesa

  S116 Shitetbanesa në Tophane

  Shitet banesa në Tophane, afër kolegjit “Riinvest”. Banesa gjendet në katin e 7-të dhe ka 42 m2.

  Prishtinë Sot, 14:50
  35.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 83m2 në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 83m2 në Fushë Kosovë

  Banesa posedon 1 sallon me kuzhinë 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 shpajz- depo 1 ballkon Banesa gjendet te

  Prishtinë Sot, 14:50
  41.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne dardani 170m2 neto
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne dardani 170m2 neto

  Banesa poseon: 1 Sallon me kuzhinë - trapezari 4 dhoma gjumi 2 banjo 1 ballkon 1 terasë Banesa gjen

  Prishtinë Sot, 14:50
  200.000 €