Suharekë

Apartment / Banesa në shitje në Suharekë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Lokali në Suharek ose me qera
  Apartment / Banesa

  Shitet Lokali në Suharek ose me qera

  Shes lokalin me siperfaqe 160 m2 ne perdhes ne rrugen kryesore dhe i pershtatshem per qdo lloj bizne

  Suharekë 11 shkurt 19:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  banesa
  Apartment / Banesa

  banesa

  banesa shitet komplet si ne foto me Mobile,Banesa eshte e renuvune dritare,dyr,banjo,te gjitha i ka

  Suharekë 2 nëntor 12:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok
  Apartment / Banesa

  Lokali ne shitje ose ndrrim me tok

  Lokali gjindet ne therand perball vivafresh ne katin e dyt posedon 50 m katror asht i gatshem per fi

  Suharekë 17 shtator 23:18
  1 €
 • 0 foto
  banes per blerje
  Apartment / Banesa

  banes per blerje

  Kerkoj banes per blerje! Te interesuarit qe kan banes ne shitje ju lutem me kontaktoni ne numrin e t

  Suharekë 19 gusht 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m
  Apartment / Banesa

  Lokale te ndryshme me Qera 20m 80m 200m

  Jepet lokali me qera nqender per ma shum Info 049138573 viber watssap

  Suharekë 10 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 dhoma gjumi të mirë të përfundojë

  apartamenti ne shitje 130 m2 KATi par i banimit 3 dhoma gjumi, banjo, wc, 3 ballkone ka Edhe podr

  Suharekë 2 gusht 21:13
  650 €
 • 4 foto
  Banesa ne Suharek
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Suharek

  Banesat ne Suharek, kompleksi tek Lumi ne qender te qytetit ne Suharek, ndertimi Cima Construction,

  Suharekë 30 korrik 15:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitet banesa me 61.5 metra katror. Posedon: dhomë dite , kuzhinë , 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballk

  Suharekë 29 maj 21:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  shitet banesa ne qender te suharekes , banesa gjindet perball viva fresh .. banesa posedon 68 m2 , k

  Suharekë 4 prill 09:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET LOKALI AFARIST NE SUHAREKË 210m2
  Apartment / Banesa

  SHITET LOKALI AFARIST NE SUHAREKË 210m2

  SHITET LOKALI NË SUHAREKË LOKALI ËSHTË 210m2 LOKALI GJINDET MBRAPA STACIONIT TË POLICISË NË SUHAREK

  Suharekë 3 prill 11:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa në shitje 28.000 €
  Apartment / Banesa

  Banesa në shitje 28.000 €

  Shes banesen 60 metra katror kati i 5 banesa esht e mobiluar dhe e gatshme per banim qmimi esht 280

  Suharekë 3 prill 06:20
  28.000 €
 • 0 foto
  Shes banesen 120 m2
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 120 m2

  Banesa gjendet ne qender te qytet afer Benafit Banesa posedon 4 dhoma gjumi dhe sallon kuzhin dhe d

  Suharekë 3 prill 04:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa e mobiluare. E. Re ne suharek
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluare. E. Re ne suharek

  Shitet banesa e re me mobilje e pa perdoren kati 3 Sallon Kuzhin Banjo 3 dhoma te fjetjes 2 b

  Suharekë 2 prill 17:22
  540 €
 • 0 foto
  SHITEN LOKALET AFARIST NE SHIROKË
  Apartment / Banesa

  SHITEN LOKALET AFARIST NE SHIROKË

  Shiten dy lokale ne shirok perball qendres Tregtare Planet per me shum info na telefononi 049 303 2

  Suharekë 1 prill 10:25
  1.400 €
 • 0 foto
  Shitet banesa vetem 39 mij euro 63 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa vetem 39 mij euro 63 m2

  Shitet banesa e mobiluar ne katin e par vetem 39 mij euro me S=63 m2 banesa gjindet perball viva fre

  Suharekë 1 prill 06:04
  39.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 127m2 ne suharek
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127m2 ne suharek

  Shitet Banesa 127m² ne Suharek Banesa eshte ndertim i ri gjendet perball stacionit policis gjendet n

  Suharekë 31 mars 06:34
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banes ne qender te suharekes 86m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banes ne qender te suharekes 86m2

  Shitet banesa 86 m2 , ne qender te suharekes , siq shihet edhe ne foto banesa eshte ne gjendje perfe

  Suharekë 30 mars 19:51
  52.000 €
 • 15 foto
  Shitet banesa 127m² ne suharekë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 127m² ne suharekë

  Shitet Banesa 127m² ne Suharek Banesa eshte ndertim i ri gjendet perball stacionit policis gjendet

  Suharekë 23 mars 17:31
  450 €