Fluturime Prishtinë - Stuttgart me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Suharekë

 • 1 foto
  Dalta
  Makineri dhe inventare

  Dalta

  Dalta te ardhura na ch, jan kto lloje si ne foto 044187075 udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.

  Suharekë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Makina Karcher per autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina Karcher per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave

  Suharekë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Makina per Autolarje nga CH
  Makina dhe vegla

  Makina per Autolarje nga CH

  Makina per autolarje tegjitha te ardhura nga zvicrra, te llojllojshme, duke filluar nga me te voglat

  Suharekë Sot, 00:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina te reja per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina te reja per Autolarje

  Makina te reja, te pa perdorura, per autolarje te importuara nga zvicrra, pa asnje ore pune, makinat

  Suharekë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Makina per Autolarje Kew
  Makina dhe vegla

  Makina per Autolarje Kew

  Makina per autolarje te tipit Kew te ardhur nga ch, ne gjendje te rregullt , kan presion te lart me

  Suharekë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Makina per autolarje dhe servisim
  Makina dhe vegla

  Makina per autolarje dhe servisim

  Makina per autolarje te tipit Kew, te llojllojshem me gyp dhe pistol, ne gjendjee shum te rregullt,

  Suharekë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Makina per autolarje
  Makina dhe vegla

  Makina per autolarje

  Makina per autolarje te importuara nga zvicrra, ne gjendje shum te rregullt, kemi makina te markave

  Suharekë Sot, 00:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Nilfisk Alto Poseidon 7
  Makina dhe vegla

  Nilfisk Alto Poseidon 7

  Makin per Autolarje Nilfisk Alto Poseidon 7 e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr dhe

  Suharekë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Autolarje Karcher me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Karcher me uj te ngroht

  Autolarje Karcher HDS 690 me uj te ngroht, 3 faz, ne gjendje te rregullt me zor dhe pistol. Nr.tel:

  Suharekë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kew 3040HA me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kew 3040HA me uj te ngroht

  Kew 3040HA me uj te ngroht e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt me zorr me pistol, ka presion

  Suharekë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kew 40A2KL
  Makina dhe vegla

  Kew 40A2KL

  Makin per Autolarje Kew 40, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt pothuajse e re siq shihet ne foto

  Suharekë Sot, 00:47
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW me uj te ngroht
  Makineri dhe inventare

  Autolarje KEW me uj te ngroht

  Makin per autolarje KEW 38A2 me uj te ngroht, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt, me zor dh

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kew
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kew

  Makin per autolarje trefaz Kew 3340C, e ardhur nga ch ne gjendje te rregullt me zorr dhe pistol, 5.3

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Autolarje Kranzler
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kranzler

  Makin per autolarje te tipit Kranzler me rrym 3fazore origjinal gjerman, te importuara nga zvicrra.

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Kransler me uj te ngroht
  Makina dhe vegla

  Autolarje Kransler me uj te ngroht

  Autolarje Kransler origjinal gjerman me uj te ngroht e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Alto Poseidon 5
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Alto Poseidon 5

  Autolarje Alto Poseidon 5, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, me pajisje zo

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Wap
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Wap

  Makin per autolarje Wap e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, makina asht 3faz

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ngrohese e ujit per Autolarje
  Makina dhe vegla

  Ngrohese e ujit per Autolarje

  Ngrohese uji e ardhur nga zvicrra, mund te lidhet ne makina te autolarjes te cilat e kan ujin e ftof

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dizhalic, Kran Demag
  Makineri dhe inventare

  Dizhalic, Kran Demag

  Dizhalic e ardhur nga ch ne gjendjee te rregullt, e markes Demag origjinal gjerman, zingjirin ee ka

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dizhalic, Kran, Demag
  Makina dhe vegla

  Dizhalic, Kran, Demag

  Dizhalic Demag e ardhur nga ch, origjinal gjerman, ne gjendje te rregullt, me rrym 3fazore, per me s

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Sot, 00:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYER ME NGJYRA TE BARDHA PER DHOMA
  Mobilje

  DYER ME NGJYRA TE BARDHA PER DHOMA

  Prodhojm dyer me ngjyra dhe masa te ndryshme dyer te dhomav 60, 70, 80euro dyer te bardha dyr te kaf

  Suharekë Sot, 00:17
  60 €
 • 11 foto
  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET
  Mobilje

  RRJETA MBROJTSE NGA INSEKTET

  Ju ofrojm punimin e rrjetave mbrojtse nga insektet dhe shtazet e imta si minjt,zhapinat,gjarprinjt d

  Suharekë Dje, 23:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Golf 2 1.6 disel
  Vetura

  Golf 2 1.6 disel

  Golf 2 1.6 disel hargjime t vogla shum rrypin dhembezor e ka te nderruar para 1 muaji edhe frenat ed

  Suharekë Dje, 23:28
  1.100 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030
  Mobilje

  Dhoma Gjumi viber +383/44-799-989 049/494-030

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) transport

  Suharekë Dje, 23:09
  550 €
 • 11 foto
  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989
  Mobilje

  Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+38344 799-989

  Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me garancion me dyshek aloe vera pa feder (antibakterial) Dhoma Dit

  Suharekë Dje, 23:07
  699 €
 • 8 foto
  Audi A7 S-Line 3.0 TDI V6 245 Ps
  Vetura

  Audi A7 S-Line 3.0 TDI V6 245 Ps

  Audi A7 ne gjendje te rregullt e ardhur nga gjermnia ka dhe gumat e veres me felge Original te Audis

  Suharekë Dje, 22:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873
  Mobilje

  SHATOR TENDA ME NXEMJE KARRIK TAVOLINA 044280873

  Japum ne sherbim tenda moderne karrika dhe tavolina jeni te mir pritur numri per kontakt 044280873 v

  Suharekë Dje, 22:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873
  Mobilje

  SHATORA KARRIKA DHE TAVOLINA NE SHERBIM 044280873

  Japim me qera karrika tavolina fhe shatora ne gjdo koh jeni te mir pritur 044280873 +38344280873

  Suharekë Dje, 22:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sprinter 211
  Kamionë

  Sprinter 211

  mercedes-benz sprinter ,211 . I sapo ardhur nga Gjermania

  Suharekë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 6 foto
   Shitet Fiat Bravo
  Vetura

  Shitet Fiat Bravo

  Vetura esht ne gjendje shum te mir posedon klim senzora motori dizell 1.6 me shpenzime shum te vogla

  Suharekë Dje, 22:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw volksvagen passat TDI 1.9 (DI) tkuqe
  Vetura

  Vw volksvagen passat TDI 1.9 (DI) tkuqe

  Shes Vw volksvagen passat TDI (DI) tkuqe 1.9 shum i rujten brenda dhe jasht regjistrimi par ne kosov

  Suharekë Dje, 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  MAN 14 284 ne gjendje shume te mire i pa perdorur ne Kosove (I PA DOGANUAR)

  Suharekë Dje, 21:31
  1 €
 • 2 foto
  G klass 250 gd wolf
  Vetura

  G klass 250 gd wolf

  Shes mercedes benz G 250 verzion ushtarak ne gjendje te shkelqyr me tabela RKS

  Suharekë Dje, 21:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter 311.2007????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311.2007????

  Shes Mercedes benz Sprinter 311cdi, viti prodhimit 2007 i ardhur prej Zvicrres, me kilometra 213.000

  Suharekë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco 35S14. 3.0diesel 2006. Hibebyne
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco 35S14. 3.0diesel 2006. Hibebyne

  Shes iveco daily 3.0Diesel. Dupel kabin. Dupel gom ,hibebyn. Viti prodhimi 2006 me kilometer 214:000

  Suharekë Dje, 21:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Rover
  Vetura

  Rover

  Ndrroj roverin asht ne gjendje te mir teknike 1.4 benzin 1999 posedon srs airbag klim gjamat me rrym

  Suharekë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw lt 2.5Tdi, dupel kabin dupell gom
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw lt 2.5Tdi, dupel kabin dupell gom

  Shes vw lt 46,2.5 tdi dupell Kabin , dupell gom e ardhur prej zvicrres per me shum. 049/260-642 ose

  Suharekë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   vw lt 46 dupel gom 3.70m ????
  Kamionë

  vw lt 46 dupel gom 3.70m ????

  Shes vw lt 46 dupel gom e ardhur prej zvicrres, me gjatesi 3.70m, goma te reja, ne gjendej prefekte,

  Suharekë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenz.4x8m 5x10m 6x12m

  Suharekë Dje, 20:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Caterpillar 303 CR
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Caterpillar 303 CR

  Shitet Bageri llojit : Caterpillar 303 CR - 3553 kg ( 3.5 ton ) Viti : 2006 Sistem Hidraulik Swing

  Suharekë Dje, 20:54
  17.000 €
 • 3 foto
  Ipad lloptop asuss
  Kompjutera

  Ipad lloptop asuss

  Bej edhe ndrrim me iphon

  Suharekë Dje, 20:39
  150 €
 • 11 foto
   Caterpillar 432D Skipper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Caterpillar 432D Skipper

  Shitet : Skiperi 432D Viti 2001 10 Tonesh Joystick 4 cilinder 2 Lug ( 60 & 50 cm )

  Suharekë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Qeni sharrit

  Shitet qeni shum i mir 1 vjet ika e shes lir arsya spo kan koh mu kujdes per ta naj ndrrim me ps3

  Suharekë Dje, 20:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shite ndrohet
  Vetura

  shite ndrohet

  shit pasadi 1.6 benxis asht nxhende tmir per mashu tel apo viber 049 882 941 bre blersi zerijoz

  Suharekë Dje, 20:20
  650 €
 • 0 foto
  banes per blerje
  Apartment / Banesa

  banes per blerje

  Kerkoj banes per blerje! Te interesuarit qe kan banes ne shitje ju lutem me kontaktoni ne numrin e t

  Suharekë Dje, 20:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lada niva
  Vetura

  Lada niva

  Shes lada niva 1.7 benzin . Me liber te servisit . 80000 km tkalune. E ardhur nga zvicra. Eshte ne g

  Suharekë Dje, 20:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mitsubishi ASX 4X4
  Vetura

  Mitsubishi ASX 4X4

  Shes mitsubish 4x4 1.8 disel me bllokad asht gjdo sen ekstra shum i rujten Se asht 1 diesel 2 asht v

  Suharekë Dje, 19:54
  13.000 €
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE ,HOLANDEZE DHE TURKE ME G

  Suharekë Dje, 19:46
  Me Marrveshje