Sherbime
Suharekë

Sherbime në shitje në Suharekë

 • 4 foto
  Shitet #Tenda#
  Sherbime

  Shitet #Tenda#

  Shiten tendat pak te perdorura me dim.6x12m 5x10m (karrike 350 cop) tavolina 40 cop.per inf viber

  Suharekë Sot, 13:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Tenda karrika tavolina me qera 044314329
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qera 044314329

  Rezervimet Kan Filluar Rezervo Daten Tuaj ! Tel Viber +38345646222 TENDA KARRIKA TAVOLINA PER DASMA

  Suharekë Sot, 13:44
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049633978

  Tenda Egzon

  Suharekë Sot, 11:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA ÇLIRIMI
  Sherbime

  TENDA ÇLIRIMI

  Ju mirpresim, mund të na telefononi edhe në viber +386 49 289 546

  Suharekë 8 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  punojme me bager-minibagger
  Sherbime

  punojme me bager-minibagger

  temela podrumet kanalizimet rrënimet e shtepive rrafshimet kanalet viber +38344185595

  Suharekë 7 korrik 18:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Opportunité
  Sherbime

  Opportunité

  Pershendetje si jeni Ju duhet ndihmë financiare për të shlyer borxhin tuaj, për të filluar biznesin

  Suharekë 7 korrik 12:49
  10.000 €
 • 11 foto
  tenda gent_isaki
  Sherbime

  tenda gent_isaki

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Suharekë 7 korrik 10:56
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme inqizime me kamera profesionale HD
  Sherbime

  Bejme inqizime me kamera profesionale HD

  Bejme inqizim e dasmave,ahengjeve te ndryshme me qmime te volitshme.Jemi te gatshem ne gjithe rajoni

  Suharekë 5 korrik 21:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bëjmë eliminimin e bubashvabave
  Sherbime

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave

  Bëjmë eliminimin e bubashvabave me preparate profesionale dhe ekologjike. Tretmani zgjat 30 minuta,

  Suharekë 5 korrik 11:39
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  punojme me bager minibagger kamjona
  Sherbime

  punojme me bager minibagger kamjona

  kanalizimet ( montim ceva zall etj ) temelet podruma kanalet rrenimet te shtepive

  Suharekë 4 korrik 10:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994
  Sherbime

  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994

  ofrojm ne sherbim tenda dimrore karrika dhe tavolina per raste te ndryshme familjare tendat jan

  Suharekë 25 qershor 00:29
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Suharekë 24 qershor 10:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kompani pastrimi
  Sherbime

  kompani pastrimi

  bejm pastrimin e shtpive dhe mirembaj tjen e lokaleve pastrimin e kauqave lokaleve dhe makinave dhe

  Suharekë 17 qershor 10:31
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punime me minibager - bagera dhe kamjona
  Sherbime

  Punime me minibager - bagera dhe kamjona

  Temela Podruma Rrenime Kanale Rrafshime etj Kanalizimet - edhe materjal ceva montim shaktat P

  Suharekë 14 qershor 21:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pastrim
  Sherbime

  Pastrim

  Pastrim

  Suharekë 12 qershor 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Tavolina ne shitje
  Sherbime

  Tavolina ne shitje

  Shatorra dhe tavolina ne shitje

  Suharekë 10 qershor 18:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  #GJENI ASSISTANC AS S AS SHUM SI MUND
  Sherbime

  #GJENI ASSISTANC AS S AS SHUM SI MUND

  Në këto kohë kur ekonomia po shkon keq, unë jam në gjendje t\'ju bëj të mbani duke ju bërë të përfit

  Suharekë 4 qershor 09:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tenda,tavolina,karrika,dekore,tym dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika,dekore,tym dhe fishekzjarre

  Na vizitoni ne facebook,,tenda nurrdini,,

  Suharekë 3 qershor 15:10
  1 €
 • 7 foto
  Tenda
  Sherbime

  Tenda

  Tenda te Sadria ju ofron tenda me dizajne me te reja te v.2020

  Suharekë 29 maj 22:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Suharekë 28 maj 10:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BEJM.HAPJEN E KANALIZIMVE XO-NI
  Sherbime

  BEJM.HAPJEN E KANALIZIMVE XO-NI

  BEJME HAPJEN DHE PASTRIMIN E GYPAVE TE KANALIZIMEVE ME APARATURE ME MODERNE DHE ÇMIME SHUME TE VOLIT

  Suharekë 27 maj 08:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ), 🔹Karrika me Mbulesa, 🔹Karrika pa Mbulesa, 🔹Tavolin

  Suharekë 26 maj 19:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 21 maj 16:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 20 maj 14:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 20 maj 14:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 20 maj 10:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 19 maj 16:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 19 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredia e ofruar për individët dhe bizneset

  Zyra e financimit plotëson nevojat e individëve dhe bizneseve duke i vënë në dispozicion të gjithëve

  Suharekë 16 maj 20:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 15 maj 16:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 15 maj 16:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 15 maj 14:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 13 maj 14:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 13 maj 14:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi 100% falas për ata në nevojë
  Sherbime

  Kredi 100% falas për ata në nevojë

  sigurimi i kredisë për individët dhe bizneset Ne jemi një strukturë me karakter të mirë që ndihmon

  Suharekë 11 maj 04:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese
  Sherbime

  Kredi e ofruar për individët dhe të gjitha biznese

  Huatë midis individëve dhe bizneseve janë çështje besimi dhe sigurie. Përveç atyre kompanive që ofro

  Suharekë 10 maj 18:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i besueshëm
  Sherbime

  financim i besueshëm

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 10 maj 14:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë
  Sherbime

  ndihmuan fonde të besueshme për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Suharekë 10 maj 14:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  financim i shpejtë
  Sherbime

  financim i shpejtë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 9 maj 13:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 7 maj 16:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kredi falas për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi falas për individët dhe bizneset

  Raiffeisen Bank, për të kënaqur këta klientë nga Kosova dhe e gjithë Shqipëria po bashkëpunon me gru

  Suharekë 4 maj 15:10
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 4 maj 13:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 4 maj 12:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmoi fondet për të gjithë
  Sherbime

  ndihmoi fondet për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 4 maj 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmoi fondet për të gjithë
  Sherbime

  ndihmoi fondet për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 4 maj 09:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 3 maj 20:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 3 maj 20:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihmoi me një financim të besueshëma
  Sherbime

  ndihmoi me një financim të besueshëma

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 3 maj 19:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 3 maj 19:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ndihma financiare për të gjithë
  Sherbime

  ndihma financiare për të gjithë

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Të kesh një kapital i cili do të për

  Suharekë 3 maj 17:21
  Me Marrveshje