Elektronikë
Suharekë

Elektronikë në shitje në Suharekë

 • 5 foto
  Macbook pro Retina i7  15.3  2014
  Kompjutera

  Macbook pro Retina i7 15.3 2014

  Macbook Pro Retina 2014 i7 processor 2.5 16 Ram 250 SSD 2 cartel grafike viber 0038349208793

  Suharekë Dje, 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iMac 27 inch 2013
  Kompjutera

  iMac 27 inch 2013

  iMac 27 inch 2013 3.2 Processor i5 8 Ram 1 Tera 1 grafik 0038349208793 Viber

  Suharekë Dje, 12:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iMac i7.  16 ram  27 inch
  Kompjutera

  iMac i7. 16 ram 27 inch

  iMac late 2015 4.0 procesor 16 ram 250 ssd hardisk 2 giga grafik PA TESTATUR PA MAUS 00383492087

  Suharekë Dje, 12:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  iMac 27 INCH i5 5K. Late 2015
  Kompjutera

  iMac 27 INCH i5 5K. Late 2015

  KOMUNIKIMI VETEM NE VIBER 0038349208793 iMac 27 inch viti Late 2015 3.2 procesori i5 20 ram 1 tera

  Suharekë Dje, 12:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes tel. Galaxy S9+
  Telefona celulare

  Shes tel. Galaxy S9+

  Shes tel Samsung Galaxy S9+. Telefoni eshte i perdorur, por ne gjendje te rregullt. Te interesuarit

  Suharekë Dje, 09:51
  200 €
 • 5 foto
  Ndegjuse-kufje
  Shtesa per telefon celulare

  Ndegjuse-kufje

  Shesim kufje me magnet te reja fabrikisht vetem 20 Do te thot keta qe i shesin qe thojn pi shes lir

  Suharekë 20 maj 20:31
  20 €
 • 5 foto
  hyperX pulsefire surge rgb i ri GAMING
  Pjese per kompjuter

  hyperX pulsefire surge rgb i ri GAMING

  Shitet mausi HyperX pulsefire surge i ri ne paket me qmim shum te lir per gaming.

  Suharekë 20 maj 16:15
  40 €
 • 0 foto
  2interfona Me Kamer Prej Zvicrres
  Telefona celulare

  2interfona Me Kamer Prej Zvicrres

  Shitetn dy interfona me kamer prej zvicrres per ma shum info +38649138573 viber whatssap

  Suharekë 18 maj 19:48
  60 €
 • 2 foto
  Microsoft Xbox One S 500GB ose 1TB HD 1080P Konzol
  Lojra per PC / Videolojra

  Microsoft Xbox One S 500GB ose 1TB HD 1080P Konzol

  Microsoft Xbox One S 500GB ose 1TB HD 1080P Konzola e Bardhë 4K Konsolë w / HDMI WB

  Suharekë 18 maj 01:01
  160 €
 • 0 foto
  Tastier gaming yenkee ykb 3200 paket
  Pjese per kompjuter

  Tastier gaming yenkee ykb 3200 paket

  Shitet tastiera gaming ne paket pa perdorur asnjeher yenkee ykb 3200

  Suharekë 17 maj 10:06
  29 €
 • 8 foto
  Shes Sony Playstation 3 Slim komplet + 12 CD lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes Sony Playstation 3 Slim komplet + 12 CD lojra

  Shes Sony Playstation 3 Slim komplet me te gjitha paisjet percjellse : 2 kontrollera , kabllen HDMI

  Suharekë 16 maj 22:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MACBOOK
  Kompjutera

  MACBOOK

  SHES MACBOOK SHUM I RUAJTUR NE GJENDJE PREFEKTE ME ADAPTER TVETIN ORG DHE ME QANT.....TE DHENAT E M

  Suharekë 16 maj 10:46
  199 €
 • 3 foto
  IPHONE XR 64 GB I ARDHUR NGA CH 2 JAV I PERDORT
  Telefona celulare

  IPHONE XR 64 GB I ARDHUR NGA CH 2 JAV I PERDORT

  SHES IPHONE XR 64 GB I ARDHUR NGA CH 2 JAV I PERDORT ME CE ASNJE SHEJ METE VOGEL SE KA GAC I RI ESHT

  Suharekë 16 maj 10:46
  529 €
 • 1 foto
  Riga , 2 Copë
  Pjese per kompjuter

  Riga , 2 Copë

  Saphire nitro plus 8gb-6 kartela RedDeville 8gb-5 kartela Gjendje të rregullt, në funksion

  Suharekë 16 maj 10:40
  3.000 €
 • 1 foto
  PLLAKA SAMSUNGAV (MOTHERBOARD)
  Shtesa per telefon celulare

  PLLAKA SAMSUNGAV (MOTHERBOARD)

  shes pllaka samsungav S7,S7 EDGE,J3 2016,J2 2015,A5 2017 MA SHUM INFO VIBER +38349546513

  Suharekë 14 maj 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  hp i5 2500
  Kompjutera

  hp i5 2500

  hp 8200 compact CPU i5 2500. 4 x3.33 RAM. 8 gig HDD. 320 gig GRAFIK. intel hd

  Suharekë 14 maj 17:17
  1 €
 • 1 foto
  Shiten dy telfona iphone 4s ne gjemdje te rregull
  Telefona celulare

  Shiten dy telfona iphone 4s ne gjemdje te rregull

  Telfonat punojn ne rregull qmimi.per cop 35euro te dyt 70euro +38344824147

  Suharekë 11 maj 19:53
  35 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S10+ 128GB URGJENT!!!!
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S10+ 128GB URGJENT!!!!

  Samsung Galaxy S10+ (128GB), 8GB Ram, Shume i rujten per mashume e keni numerin kontaktues.... Falem

  Suharekë 11 maj 16:33
  700 €
 • 0 foto
  Phone
  Telefona celulare

  Phone

  Shes urgjent

  Suharekë 11 maj 13:25
  1 €
 • 3 foto
  Galaxy J6 2018 Si i Ri
  Telefona celulare

  Galaxy J6 2018 Si i Ri

  Shitet Galaxy J6 2018 32Gb pak i perdorun dhe i rujten shum . Gjendja Perfekte gjithqka i Punon Qm

  Suharekë 4 maj 02:18
  99 €
 • 2 foto
  Shitet J6 2018 .
  Telefona celulare

  Shitet J6 2018 .

  Shitet J6 .2018. Ngjyr e . Kalter. Teper pak i perdorur thuja i ri Qmimi 110 Euro

  Suharekë 29 prill 18:11
  109 €
 • 3 foto
  Noa h2 element
  Telefona celulare

  Noa h2 element

  Shitet telefoni Noa h2 element ne gjendje te mir pune, telefoni eshte i perdorur pak, me te gjitha p

  Suharekë 29 prill 14:59
  50 €
 • 2 foto
  Kompjutera , bej dhe ndrrim
  Kompjutera

  Kompjutera , bej dhe ndrrim

  Posedoj 10 PC ne gjendje te rregullt , per cs apo sherbime tjera bej dhe mundsi ndrrimi me qka tem k

  Suharekë 28 prill 18:06
  750 €
 • 1 foto
  Sony playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony playstation 3

  Shitet sony playstation 3 me 12 lojra dy kontrollera oregjinal i ardhur nga zvicrra shum pak i perdo

  Suharekë 27 prill 18:23
  170 €
 • 3 foto
  PS4 500gb 5cd+5lojra mbrenda +2 dorza
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 500gb 5cd+5lojra mbrenda +2 dorza

  Shitet ps4 ne gjendje perfekte , 500gb 5cd dhe 5 lojra mbrenda fifa 19,Fortnite,Apex,God of War,the

  Suharekë 26 prill 22:01
  249 €
 • 0 foto
  Benq projektor
  Telefona celulare

  Benq projektor

  Projektor i ri Benq

  Suharekë 24 prill 13:50
  190 €
 • 3 foto
  Shes iphone 7
  Telefona celulare

  Shes iphone 7

  Shitet Iphone 7 32 GB nga gjermania i perdorur , ka degjuset origjinale edhe adapter orgjinal me kab

  Suharekë 23 prill 14:56
  300 €
 • 5 foto
  Laptop T61
  Kompjutera

  Laptop T61

  Laptop Lenovo T61 ne gjendje te rregullt pune. Bataria nuk i funksionon, dhe ka nje tast jasht funks

  Suharekë 14 prill 16:41
  50 €
 • 4 foto
  soni playstation 2 dhe një rrakitaq gratis
  Lojra per PC / Videolojra

  soni playstation 2 dhe një rrakitaq gratis

  Soni është ne gjendje te rregullt i ka 4 cd , ka krejt kabllat dorsa asht pak e domtune por punon

  Suharekë 13 prill 20:55
  30 €
 • 2 foto
  shes telefonin urgjent
  Telefona celulare

  shes telefonin urgjent

  Është në gjendje të rregullt ska asnjë defekt per më shum thirrni në 049-882-679. (Urgjent)

  Suharekë 13 prill 20:48
  80 €
 • 2 foto
  shes urgjent telefonin
  Telefona celulare

  shes urgjent telefonin

  Shes telefoni në gjendje të rregullt per më shum 049-882-679 . (urgjent)

  Suharekë 13 prill 20:43
  65 €
 • 1 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet iphone 6 64 GB, Telefoni e ka xhamin e thyer pak.

  Suharekë 11 prill 17:32
  115 €
 • 0 foto
  Huawei P20 Pro
  Telefona celulare

  Huawei P20 Pro

  Huawei P20 Pro shume i rujten nga Ch

  Suharekë 9 prill 14:20
  445 €
 • 2 foto
  Samsung DUOS
  Telefona celulare

  Samsung DUOS

  Gjendje te mir mund te shkruni ne viber edhe n whatsap

  Suharekë 8 prill 21:47
  40 €
 • 3 foto
  Sllev peavey
  Audio / CD / Stereo

  Sllev peavey

  Shitet sllevi peavey (Pivi) 2 her 900 wat me krosover Per bass dhe per satelita asht i ruajtun ne

  Suharekë 7 prill 18:55
  160 €
 • 6 foto
  Shitet Samsung S6 32 Giga perfekt sikur i ri
  Telefona celulare

  Shitet Samsung S6 32 Giga perfekt sikur i ri

  Ne gjendje perfekte I Evropes per meshum ne viber +38349597709

  Suharekë 7 prill 13:47
  105 €
 • 0 foto
  i5 2500,8 gig RAM
  Kompjutera

  i5 2500,8 gig RAM

  hp elite 8200 compact Cpu i5 2500 Ram 8 gig hdd 320 gig garfik intel

  Suharekë 6 prill 22:21
  100 €
 • 3 foto
  Shes Huawei
  Telefona celulare

  Shes Huawei

  shitet telefoni Huawei per aryse mosperdorimi. asht ne gjendje perfekte . nuk ka pas nevoj asniher p

  Suharekë 6 prill 22:18
  40 €
 • 0 foto
  Shes ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes ps3

  Shes ps3 me dy dorza i ka 10 loj per ma shum info nviber +38649443078

  Suharekë 5 prill 14:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HUAWEI MATE 10 PRO - 128GB/6GB RAM
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 10 PRO - 128GB/6GB RAM

  Huawei eshte ne gjendje shume te mire, per me shume info mund te kontaktoni ne email ose ne numer, n

  Suharekë 5 prill 01:16
  385 €
 • 1 foto
  Shite Pc te gatshme per pune
  Kompjutera

  Shite Pc te gatshme per pune

  Pc me invertar , qe mund te shfrytezohen per video lojra. Jane 10 pc gjithesej plus pc ja qe e admi

  Suharekë 4 prill 16:02
  2.000 €
 • 1 foto
  Shitet samsung S5 ndrrim me iphone 6
  Telefona celulare

  Shitet samsung S5 ndrrim me iphone 6

  shes samsung s5 ngjendje trregullt pa thy ndrrim boj me iphone 6 jo tri po qe pumon mir per ma shum

  Suharekë 4 prill 11:23
  85 €
 • 4 foto
  Iphon 6 16gb
  Telefona celulare

  Iphon 6 16gb

  Shitet iphone 6 ne gjendje perfekt as nje problem

  Suharekë 4 prill 09:35
  130 €
 • 5 foto
  shes baj ndrrim
  Telefona celulare

  shes baj ndrrim

  iphone 5s 16 gb samsung gallaxy mini s4 boj ndrrim me iphon 6 viber +38649866371

  Suharekë 4 prill 09:22
  80 €
 • 5 foto
  GALAXY S3 16GB. TIP TOP
  Telefona celulare

  GALAXY S3 16GB. TIP TOP

  Shitet galaxy S3 16gb asht. Punon perfekt ska sen qe si punon . Qmimi 40 euro t fundit

  Suharekë 4 prill 09:20
  39 €
 • 1 foto
  Shes iphone 6s i ardhur nga ZVICRRA
  Telefona celulare

  Shes iphone 6s i ardhur nga ZVICRRA

  Shes iphone 6s i ardhur nga zvicrra , shum pak i perdorur pa asnje problem .

  Suharekë 4 prill 09:00
  170 €
 • 0 foto
  iPhone 6Plus 64Gb
  Telefona celulare

  iPhone 6Plus 64Gb

  Iphone

  Suharekë 4 prill 08:46
  190 €
 • 1 foto
  Samsung A5 2016 paket ndegjuse adapter org..
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung A5 2016 paket ndegjuse adapter org..

  Shitet veq paketa per samsung A5 2016..vjen bashk me adapter e ndegjuse original 100 %..dokumetat e

  Suharekë 4 prill 08:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pc te ardhur nga zvicrra Core i5
  Pjese per kompjuter

  Pc te ardhur nga zvicrra Core i5

  Shes Shtepiza te ardhur nga zvicrra me qmim shum te volitshem. Performacat CPU:Core i5 3.0Ghz RAM:4G

  Suharekë 4 prill 08:03
  160 €
 • 3 foto
  Samsung S9 1 muj i perdort Ngjendje Prefekte
  Telefona celulare

  Samsung S9 1 muj i perdort Ngjendje Prefekte

  Samsung S9 DUOS 1 muj i perdort Ngjendje Prefekte ASNJE grith me tgjitha paisjet e veta originale.

  Suharekë 4 prill 06:45
  445 €