Automjete
Suharekë

Automjete në shitje në Suharekë

 • 4 foto
  Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj
  Vetura

  Blejm Vetura Pa Dogan Aksidentuar Defekt Etj

  • Audi
  • A6
  • Naftë
  • 2007
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 21:03
  3.000 €
 • 10 foto
  VW Crafter 2.5 TDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  VW Crafter 2.5 TDI

  • VW
  Suharekë Dje, 19:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  URGJENT SHITET 2.5
  Vetura

  URGJENT SHITET 2.5

  • Citroën
  • C4
  • Benzin
  • 2008
  • 170 000 - 179 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 18:55
  2 €
 • 7 foto
  Sprinter 311 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311 CDI

  • sprinter 311CDI
  Suharekë Dje, 17:01
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Vw T5 TDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw T5 TDI

  • T5
  Suharekë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes sprinter 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes sprinter 2006

  • Sprinter
  Suharekë Dje, 15:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 311cdi dupel kabin 2004
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311cdi dupel kabin 2004

  • Sprinter
  Suharekë Dje, 15:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes E270
  Vetura

  Mercedes E270

  • Mercedes-Benz
  • E 270
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Suharekë Dje, 14:20
  3.000 €
 • 2 foto
  Fellne 15 per golf 4
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 15 per golf 4

  Shiten fellnet R15 5x100 Te sapo ngjyro

  Suharekë Dje, 14:07
  180 €
 • 4 foto
  BBS RZ R15 4x100
  Autopjese dhe paisje

  BBS RZ R15 4x100

  Fellnet origjinal BBS RZ R15 4x100 Jane

  Suharekë Dje, 14:07
  250 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter 315 CDI 2008
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 315 CDI 2008

  • Sprinter 315 CDI
  Suharekë Dje, 13:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 211 CDI 2004 KLIM
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 211 CDI 2004 KLIM

  • Sprinter 211 CDI
  Suharekë Dje, 13:42
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter 318 CDI Maxxi
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 318 CDI Maxxi

  • Sprinter
  Suharekë Dje, 13:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pjes per honda nsr 125
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjes per honda nsr 125

  shes pjes per honda nsr 125

  Suharekë Dje, 13:28
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  pjes per motorra
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  pjes per motorra

  shes pjes per honda mtx 125 2 taksh per

  Suharekë Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fanella per motocross
  Pjese per Motore dhe Motoqikleta

  Fanella per motocross

  Fanella per motocross te ardhura nga gje

  Suharekë Dje, 13:25
  25 €
 • 5 foto
  piagio zip
  Motore (mbi 50 cc)

  piagio zip

  • Zip
  • 2008
  Suharekë Dje, 13:23
  300 €
 • 5 foto
  Bager 7 ton
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager 7 ton

  • Model Tjeter
  Suharekë Dje, 13:10
  8.500 €
 • 8 foto
  Sprinter 311 CDI
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311 CDI

  • Sprinter 311 CDI
  Suharekë Dje, 13:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Goma
  Autopjese dhe paisje

  Goma

  Shiten 4 goma 14-she SAVA M+S 185 / 65 R

  Suharekë Dje, 12:21
  90 €
 • 9 foto
  VW Golf 6 1.6 TDI
  Vetura

  VW Golf 6 1.6 TDI

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 0 - 4 999 km
  • Manual
  • Targa Të huaja
  Suharekë Dje, 12:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  VW Cady Maxi
  Vetura

  VW Cady Maxi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 2015
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Suharekë Dje, 12:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  VW Touran 1.6 Tdi
  Vetura

  VW Touran 1.6 Tdi

  • VW Volkswagen
  • Touran
  • Dizel / Naftë
  • 2012
  • 0 - 4 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Suharekë Dje, 12:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet jeep grand cheeroke offroad 4.7 i gatshem
  Vetura

  Shitet jeep grand cheeroke offroad 4.7 i gatshem

  • Jeep
  • Grand Cherokee
  • Benzin
  • 2003
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Të huaja
  Suharekë Dje, 12:20
  6.000 €
 • 3 foto
  AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT
  Vetura

  AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA DEFEKT AKSIDENT

  • BMW
  • 320
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 190 000 - 199 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 12:04
  12.900 €
 • 7 foto
  Audi a6 2.4 benzin plin me dizne automatik
  Vetura

  Audi a6 2.4 benzin plin me dizne automatik

  • Audi
  • A6
  • Benzinë + Gaz
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:59
  2.600 €
 • 6 foto
  VW Golf 5 1.4 benzin rks 2 muj
  Vetura

  VW Golf 5 1.4 benzin rks 2 muj

  • VW Volkswagen
  • Golf
  • Benzin
  • 2005
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:59
  3.900 €
 • 10 foto
  Audi a6 3.0tdi quattro rks 1 vit
  Vetura

  Audi a6 3.0tdi quattro rks 1 vit

  • Audi
  • A6
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:59
  6.999 €
 • 10 foto
  Mercedes s320 2008
  Vetura

  Mercedes s320 2008

  • Mercedes-Benz
  • S 320
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:59
  13.500 €
 • 8 foto
  Mercedes s320 cdi
  Vetura

  Mercedes s320 cdi

  • Mercedes-Benz
  • S 320
  • Dizel / Naftë
  • 2002
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:59
  4.800 €
 • 6 foto
  Chrysler 300c 2.7 benzin automatik 2007
  Vetura

  Chrysler 300c 2.7 benzin automatik 2007

  • Chrysler
  • 300C
  • Benzin
  • 2007
  • 170 000 - 179 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:58
  6.500 €
 • 10 foto
  Dodge magnum 2.7 benzin automatik
  Vetura

  Dodge magnum 2.7 benzin automatik

  • Dodge
  • Magnum
  • Benzin
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:58
  6.500 €
 • 9 foto
  Jeep grand cherokee zj 4.0i automatik
  Vetura

  Jeep grand cherokee zj 4.0i automatik

  • Jeep
  • Grand Cherokee
  • Benzin
  • 1994
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes s320
  Vetura

  Mercedes s320

  • Mercedes-Benz
  • S 320
  • Dizel / Naftë
  • 2006
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:58
  13.500 €
 • 5 foto
  Audi a5 s-line 3.0tdi automatik
  Vetura

  Audi a5 s-line 3.0tdi automatik

  • Audi
  • A5
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:58
  10.500 €
 • 0 foto
  Vw caddy 1.9sdi
  Vetura

  Vw caddy 1.9sdi

  • VW Volkswagen
  • Caddy
  • Dizel / Naftë
  • 1998
  • 130 000 - 139 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:57
  1.300 €
 • 9 foto
  Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)
  Vetura

  Auto1---- (BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN)

  • Mercedes-Benz
  • 220
  • Dizel / Naftë
  • 2019
  • 10 000 - 14 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Opel antara 2.0 cdti automatik 2008
  Vetura

  Opel antara 2.0 cdti automatik 2008

  • Opel
  • Antara
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan pathfinder 2.5 dci rks gati 1 vit
  Vetura

  Nissan pathfinder 2.5 dci rks gati 1 vit

  • Nissan
  • Pathfinder
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:57
  9.800 €
 • 5 foto
  Opel astra 1.6
  Vetura

  Opel astra 1.6

  • Opel
  • Astra
  • Benzin
  • 1999
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:56
  1.950 €
 • 8 foto
  Mercedes a150
  Vetura

  Mercedes a150

  • Mercedes-Benz
  • A 150
  • Benzin
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:56
  3.800 €
 • 5 foto
  Landrover freelander 2.5 benzin automatik
  Vetura

  Landrover freelander 2.5 benzin automatik

  • Land Rover
  • Freelander
  • Benzin
  • 2001
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  2.300 €
 • 7 foto
  Chrysler 300c 3.5 automatik awd
  Vetura

  Chrysler 300c 3.5 automatik awd

  • Chrysler
  • 300C
  • Benzinë + Gaz
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  6.500 €
 • 9 foto
  Vw amarok 2.0 biturbo. 2011
  Vetura

  Vw amarok 2.0 biturbo. 2011

  • VW Volkswagen
  • Amarok
  • Dizel / Naftë
  • 2011
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  17.500 €
 • 10 foto
  Ford mustang 4.0 automatik
  Vetura

  Ford mustang 4.0 automatik

  • Ford
  • Mustang
  • Benzin
  • 2006
  • 130 000 - 139 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  16.900 €
 • 7 foto
  Vw passat 2.0tdi Dsg 2007
  Vetura

  Vw passat 2.0tdi Dsg 2007

  • VW Volkswagen
  • Passat
  • Dizel / Naftë
  • 2007
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  6.500 €
 • 5 foto
  Kia sorento 2.5crd
  Vetura

  Kia sorento 2.5crd

  • Kia
  • Sorento
  • Dizel / Naftë
  • 2004
  • 250 000 - 299 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Opel insignia 2.0 cdti automatik 2009
  Vetura

  Opel insignia 2.0 cdti automatik 2009

  • Opel
  • Insignia
  • Dizel / Naftë
  • 2009
  • 300 000 - 349 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:54
  5.700 €
 • 5 foto
  Gjip gonow 2.8 dizell 2008
  Vetura

  Gjip gonow 2.8 dizell 2008

  • Ssangyong
  • Model tjetër
  • Dizel / Naftë
  • 2008
  • 120 000 - 129 999 km
  • Manual
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:54
  3.200 €
 • 10 foto
  Vw phaeton 3.0tdi 2005
  Vetura

  Vw phaeton 3.0tdi 2005

  • VW Volkswagen
  • Phaeton
  • Dizel / Naftë
  • 2005
  • 200 000 - 249 999 km
  • Automatik
  • Targa Kosovare
  Suharekë Dje, 11:54
  6.500 €