Automjete
Suharekë

Automjete në shitje në Suharekë

 • 4 foto
  Mercedes-benz Sprinter.  209
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz Sprinter. 209

  Mercedes-benz Sprinter doppelkabin i sapo ardhur nga Gjermania. Viti i prodhimit 2008 klm 278000 2,

  Suharekë Sot, 12:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  AUTO1-BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT AKSIDENT
  Vetura

  AUTO1-BLEJM VETURA PA DOGAN RKS DEFEKT AKSIDENT

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Suharekë Sot, 11:11
  10.600 €
 • 3 foto
  BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI
  Vetura

  BLEJM VETURA ME DEFEKTT AKSIDENTUAR VW BMW AUDI

  AUTO1 Blejm te gjitha llojet e veturave qe nuk i perdorni apo keni me defekte aksident menjaq djegur

  Suharekë Sot, 10:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vento 1.9 tdi
  Vetura

  Vento 1.9 tdi

  Vento 1.9 tdi me klim funksionale ne gjendje shum te mir regjistrim 8 muaj

  Suharekë Sot, 10:13
  2.150 €
 • 5 foto
  isuzu 3.1 turbo dizel motor japan
  Vetura

  isuzu 3.1 turbo dizel motor japan

  Opel campo motor isuzu japan 3.1 turbo dizel viti 94 me klim 4x4 i punon shum mir regjistrim i ska

  Suharekë Sot, 10:12
  3.100 €
 • 9 foto
  Iveco 35c11 kiper 2002 me dogan
  Kamionë

  Iveco 35c11 kiper 2002 me dogan

  Shes Ivecon 35c11 kiper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike dhe optike, viti i pro

  Suharekë Sot, 09:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej Vetura Rks Defekt Aksident Pa Dogane Tj
  Vetura

  Blej Vetura Rks Defekt Aksident Pa Dogane Tj

  Te nderuar Konsumator deshironi per qfardo arsyje te shisni veturen tuaj shpejt ne ju ofrojme blerje

  Suharekë Sot, 09:26
  555 €
 • 8 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 2000
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-Benz Sprinter 313 CDI 2000

  Shes Sprinterin 313 CDI në gjendje shumë te mirë teknike. Viti i prodhimit :2000, km te kaluara:177

  Suharekë Sot, 09:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Toyota
  Vetura

  Toyota

  Shes veturen Toyota Auris 2000 kubik turbo disell 6 shpejtesi klima automatike dy zonal karrikat me

  Suharekë Sot, 09:18
  6.200 €
 • 2 foto
  G klass 250 gd wolf
  Vetura

  G klass 250 gd wolf

  Shes mercedes benz G 250 verzion ushtarak ne gjendje te shkelqyr me tabela RKS

  Suharekë Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 914 Litronic
  Kamionë

  Liebherr 914 Litronic

  Liebher 914 Viti 2004 Me klim I sapo ardhur nga Austria Ne gjendje shum te mirë

  Suharekë Sot, 08:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter 311.2007????
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Sprinter 311.2007????

  Shes Mercedes benz Sprinter 311cdi, viti prodhimit 2007 i ardhur prej Zvicrres, me kilometra 213.000

  Suharekë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw lt tdi kiper ne tri anet
  Kamionë

  Vw lt tdi kiper ne tri anet

  Shes vw lt 2.8 tdi, kiper e ardhur prej zvicrres ne gjendeje prefekte, viti prodhimit 99,me kilomete

  Suharekë Sot, 08:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Honda mtx
  Motore (mbi 50 cc)

  Honda mtx

  Shitet honda mtx 125 ngjendje perfekt i gatshum per terene malore , komplet servisin ekryn ska nevoj

  Suharekë Sot, 08:07
  655 €
 • 11 foto
  Makenerit ne shitje
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Makenerit ne shitje

  te gjitha ne shitje me marreveshje

  Suharekë Sot, 07:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  BMW E39 530D M PACKET 8 MUAJ REGJISTRIM
  Vetura

  BMW E39 530D M PACKET 8 MUAJ REGJISTRIM

  BMW E39 530D AUTOMATIK 193ps VITI 1999 / M PACKET FACELIFT / FELLNE 18 M TE VITIT (2018) DHE GOMA

  Suharekë Sot, 00:19
  5.500 €
 • 6 foto
  Golf 6 Plus 2.0 TDI - DSG - Highline- Bi Xenon
  Vetura

  Golf 6 Plus 2.0 TDI - DSG - Highline- Bi Xenon

  Shes veturen Golf Plus 2.0 TDI - Highline -DSG - BI-Xenon Vetura eshte ne gjendje shume te mire dhe

  Suharekë Sot, 00:19
  7.500 €
 • 5 foto
  Genc
  Vetura

  Genc

  Shes veturen Golf Plus 2.0 TDI - Highline -DSG - BI-Xenon Vetura eshte ne gjendje shume te mire dh

  Suharekë Dje, 23:47
  7.500 €
 • 3 foto
  Chrysler stratus 2.5 cabrio Defekt
  Vetura

  Chrysler stratus 2.5 cabrio Defekt

  Vetura esht me targa te huaja qe 5 vjet ne kosov pa perdor ka nevoj investimi per at shitet si Defek

  Suharekë Dje, 23:28
  1.000 €
 • 3 foto
  Chrysler Stratus Cabrio Defekt
  Vetura

  Chrysler Stratus Cabrio Defekt

  shitet chrysler stratus 2.5 cabrio motorri 130mi tkalume ka nevoj per investime esht qe 5 vjet pa pe

  Suharekë Dje, 23:20
  1.000 €
 • 9 foto
  VW Golf 5 Automatik 2.0 TDI
  Vetura

  VW Golf 5 Automatik 2.0 TDI

  ➖Shitet VW Golf 5 Wagon 2.0 TDI. ✔Automatik DSG. ✔Viti prodhimit:2009. ✔Serviset e kryera(v

  Suharekë Dje, 23:19
  4.200 €
 • 4 foto
  Golf 4 1.6 SR
  Vetura

  Golf 4 1.6 SR

  Shitet golf 4 1.6 SR NE GJENDJE SHUM TE MIR REGJISTRIMI I KA SKADU QE TRI JAV

  Suharekë Dje, 23:07
  2.700 €
 • 9 foto
  Bmw E34 520i
  Vetura

  Bmw E34 520i

  Shes bmw E34 520i 24v (benzin) asht ne gjendje te mir teknike regjistrim deri 25/janar/2020 fellne 1

  Suharekë Dje, 22:43
  1.450 €
 • 5 foto
  shes pikapin
  Vetura

  shes pikapin

  shes pikapin e posa ardhur prej gjermanis me dogan te paguar pikapi eshte ne gjendje shum te mir

  Suharekë Dje, 21:50
  2.700 €
 • 7 foto
  BMW 325i
  Vetura

  BMW 325i

  Shitet BMW 325i me tabela te huaja

  Suharekë Dje, 21:06
  9.700 €
 • 6 foto
  Bmw 5281
  Vetura

  Bmw 5281

  Shesh bmw 528i shum ne gjendje pullat ne timon shum pak e vozitur n kosov serviset me rregull te mir

  Suharekë Dje, 20:17
  3.400 €
 • 0 foto
  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Vetura akciden defket
  Vetura

  ⛔️Haxha Auto24h⛔️Vetura akciden defket

  ⛔ Haxha Auto ⛔ Blej të gjitha llojet e veturave: 🚗 Në gjendje të rregullt 🚗 Të aksidentuara 🚗

  Suharekë Dje, 19:46
  3.500 €
 • 5 foto
  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan
  Kamionë

  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan

  Shes ivekon viti 2002,dupel kabin,dupel rrot,me dogan te paguar,e po sa ardhur nga zvicrra,201.000 k

  Suharekë Dje, 17:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Golf4 1.6  2700 euro
  Vetura

  Golf4 1.6 2700 euro

  Shitet golf4 1.6 benxin rexhistrimi i skadum qe tri jav ne gjendje shum tmir

  Suharekë Dje, 16:37
  2.700 €
 • 2 foto
  Tend+spojler
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Tend+spojler

  Shes Tend+Spojler ajri per Sprinter,Iveco dhe Lt ne gjendje shum te mir thuja se e re Sprinter,T5,T4

  Suharekë Dje, 15:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Drita per golf 5
  Autopjese dhe paisje

  Drita per golf 5

  Shiten dritat per golf 5 xenon

  Suharekë Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Suzuki 125 rm
  Motore (mbi 50 cc)

  Suzuki 125 rm

  Shitet ose ndrrohet kros suzuki 125cc rm ful nrrim me naj 4 rrotsh Viber whatsap

  Suharekë Dje, 14:57
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-benz Sprinter 209
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes-benz Sprinter 209

  Mercedes-benz Sprinter , i sapo ardhur nga Gjermania. Motori 2.2 . Viti i prodhimit 2008 . 278.000km

  Suharekë Dje, 14:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  shitet kamion mercedes 811
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet kamion mercedes 811

  shitet kamioni ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset e kryera viti prodhimit 94

  Suharekë Dje, 13:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz Sprinter 313 CDI -02
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 313 CDI -02

  Shes Sprinter 313 CDI Viti i prodhimit 2002 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir tekni

  Suharekë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz Sprinter 416 CDI-01 Kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Benz Sprinter 416 CDI-01 Kiper

  Shes Sprinter 416 CDI dupellgom Kiper i sapo ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir. Viti i prodh

  Suharekë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Nissan Navara-03 Klima
  Vetura

  Nissan Navara-03 Klima

  Shes Nissan Navara viti i prodhimit 2003 ne gjendje perfekte teknike dhe optike. I sapo ardhur nga G

  Suharekë Dje, 13:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet orxhend
  Vetura

  shitet orxhend

  shitet fordi per mashum metabel te huaj ashte qe 2 muj ka ardhe pej jashtit nakontaton tel ose vibe

  Suharekë Dje, 13:17
  1.100 €
 • 9 foto
  Vw t5,1.9TDI, 77kw me Klim.MAXXI.
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Vw t5,1.9TDI, 77kw me Klim.MAXXI.

  Shes vw t5,1.9TDI, 77kw,105 pees. Verzion i gjat, me klim, tempomat etj, etj i atdhur prej Zvicrres.

  Suharekë Dje, 13:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes renault i sapo ardhur nga jasht
  Vetura

  shes renault i sapo ardhur nga jasht

  shes renault i sapo ardhur nga jasht 1.6benxin shum i rujten si jasht edhe mrena pres blers serioz 0

  Suharekë Dje, 11:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opell Movano 2.5 tdi
  Kamionë

  Opell Movano 2.5 tdi

  Opell Movano 2.5 viti 2004 kombi asht i ardhur nga zvicerr asht me servis te kryen ne zvicerr km 165

  Suharekë Dje, 10:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Skuter per pjes
  Motore (mbi 50 cc)

  Skuter per pjes

  Shitet skuteri mbk per pjes defekt ka baterin edhe braven nuk e ka per ma shum ne viber +38349714973

  Suharekë Dje, 10:36
  70 €
 • 4 foto
  Audi a4 (shes ndrroj)
  Vetura

  Audi a4 (shes ndrroj)

  Therandë Shes ose ndrroj audin 1.6 benzin shum i rujten si mbrenda edhe jasht asht ne gjendje shum t

  Suharekë Dje, 09:48
  2.100 €
 • 0 foto
  Goma per xhip
  Autopjese dhe paisje

  Goma per xhip

  Goma per xhip 235/65r18

  Suharekë Dje, 07:01
  80 €
 • 1 foto
  Autolarje
  Autopjese dhe paisje

  Autolarje

  Shiten autolarjet ne gjendje te mir te ardhura nga zvicrra viber +383 45 536 306

  Suharekë Dje, 06:59
  160 €
 • 1 foto
  fiat 1.7 turbo dizel
  Autopjese dhe paisje

  fiat 1.7 turbo dizel

  fiat 1.7 turbo dizel viber +386 49 457 160

  Suharekë Dje, 06:59
  250 €
 • 3 foto
  Fellne me goma
  Autopjese dhe paisje

  Fellne me goma

  Shes fellne me goma te reja ne fund 2018 235/60/18 fellnet jan kan te montune ne landrover freela

  Suharekë Dje, 06:58
  420 €
 • 1 foto
  Komprosorp
  Autopjese dhe paisje

  Komprosorp

  Komprosor pa perdor i ardhun nga zvicrra

  Suharekë Dje, 06:57
  190 €
 • 4 foto
  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65
  Kamionë

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Suharekë Dje, 00:09
  7.500 €
 • 7 foto
  Bmw
  Vetura

  Bmw

  Shes. Bmw viti perodhimit 2013, km 165500, ps 259 330 dizel,mpaket mrena, jasht sportline me tabela

  Suharekë 21 shtator 21:00
  20.500 €