Kamionë
Suharekë
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Suharekë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Sprinter 211
  Kamionë

  Sprinter 211

  mercedes-benz sprinter ,211 . I sapo ardhur nga Gjermania

  Suharekë Dje, 22:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  MAN 14 284 ne gjendje shume te mire i pa perdorur ne Kosove (I PA DOGANUAR)

  Suharekë Dje, 21:31
  1 €
 • 8 foto
   vw lt 46 dupel gom 3.70m ????
  Kamionë

  vw lt 46 dupel gom 3.70m ????

  Shes vw lt 46 dupel gom e ardhur prej zvicrres, me gjatesi 3.70m, goma te reja, ne gjendej prefekte,

  Suharekë Dje, 21:05
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2008
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2008

  Shes Sprinter 311 CDI viti i prodhimit 2008 i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte teknike

  Suharekë Dje, 14:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan
  Kamionë

  Shes ivecon,dupel kabin ,dupel rrot,me dogan

  Shes ivekon viti 2002,dupel kabin,dupel rrot,me dogan te paguar,e po sa ardhur nga zvicrra,201.000 k

  Suharekë Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Iveco 35c11 kiper 2002 me dogan
  Kamionë

  Iveco 35c11 kiper 2002 me dogan

  Shes Ivecon 35c11 kiper i sa po ardhur nga CH,ne gjendje shum te mirë teknike dhe optike, viti i pro

  Suharekë Dje, 14:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Vw lt tdi kiper ne tri anet
  Kamionë

  Vw lt tdi kiper ne tri anet

  Shes vw lt 2.8 tdi, kiper e ardhur prej zvicrres ne gjendeje prefekte, viti prodhimit 99,me kilomete

  Suharekë Dje, 11:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 914 Litronic
  Kamionë

  Liebherr 914 Litronic

  Liebher 914 Viti 2004 Me klim I sapo ardhur nga Austria Ne gjendje shum te mirë

  Suharekë Dje, 11:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 311 CDI-2004
  Kamionë

  Sprinter 311 CDI-2004

  I sapo ardhur nga Austria Me dogan te paguar Ne gjendje shumë te mirë Dupellkabin Mercedes,lt,t4,

  Suharekë Dje, 11:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rimorkio per Verur 2000 kg
  Kamionë

  Rimorkio per Verur 2000 kg

  Shitet nga data 16.07 esht ne gjendje shum te mir deri ne 2000 kg 3 metra me 1.50 Pa dogan

  Suharekë 18 gusht 16:50
  1.800 €
 • 2 foto
  Sprinter 313 cdi 2006
  Kamionë

  Sprinter 313 cdi 2006

  Ne shitje Sprinter 313 cdi viti 2006 km 251000 i ardhur nga zvicerra asht shum i mir

  Suharekë 17 gusht 22:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opell Movano 2.5 tdi
  Kamionë

  Opell Movano 2.5 tdi

  Opell Movano 2.5 viti 2004 kombi asht i ardhur nga zvicerr asht me servis te kryen ne zvicerr km 165

  Suharekë 17 gusht 22:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes benz 711d viti 1995 163.000 km
  Kamionë

  Mercedes benz 711d viti 1995 163.000 km

  Kamioni asht ne gjendje te shkelqyer pune Viti i prodhimit 1995 Km te kaluara 163.000 TE GARANTUARA

  Suharekë 17 gusht 15:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Opell Vivaro 1.9 dci
  Kamionë

  Opell Vivaro 1.9 dci

  Ne shitje Opell Vivaro 1.9 dci viti 2003 kombi asht me dogan te paguar asht i ardhur nga zvicrra ash

  Suharekë 16 gusht 07:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VW T5 2.5 TDI 2007
  Kamionë

  VW T5 2.5 TDI 2007

  Shes VW T5 2.5 TDI e sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje perfekte teknike dhe optike viti i prodhim

  Suharekë 13 gusht 09:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Mercedes sprinter 413

  Suharekë 4 gusht 14:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65
  Kamionë

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Kamion Mercedes 8-14 me Kran Hiab 65

  Suharekë 4 gusht 11:38
  7.500 €
 • 3 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet kamini

  Suharekë 3 gusht 19:10
  40.000 €
 • 5 foto
  VW Caddy 1.9 TDI 2006
  Kamionë

  VW Caddy 1.9 TDI 2006

  Shes VW Caddy 1.9 TDI i sa po ardhur nga Gjermania,ne gjendje shum te mirë teknike,viti i prodhimit:

  Suharekë 29 korrik 08:02
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 316 dupel kabin Maxxi 3.30m 2004 me klim
  Kamionë

  Sprinter 316 dupel kabin Maxxi 3.30m 2004 me klim

  Shes Mercedes benz Sprinter 316 Maxxi dupel kabin me gjatesi 3.30m, viti prodhimit 11/2004 me klim ,

  Suharekë 15 korrik 08:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bageri
  Kamionë

  Shitet Bageri

  Bageri esht ne gjendje shum te mir per pun ne gjendje perfekte per me shum 044145082

  Suharekë 13 korrik 05:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz Sprinter 411 CDI 2004 Kiper me dogan
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinter 411 CDI 2004 Kiper me dogan

  Shes Sprinter 411 CDI 2004 Kiper dupellgom me dogan i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te mire t

  Suharekë 12 korrik 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Renault Trafic 1.9 dci
  Kamionë

  Renault Trafic 1.9 dci

  Ne shitje Renault Trafic1.9dci viti 2005 me klim 109000 km orgjinal kombi asht me dogan te paguar as

  Suharekë 11 korrik 08:53
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  vw dupell gom 3.70m,2.5TDI????
  Kamionë

  vw dupell gom 3.70m,2.5TDI????

  Shes vw 2.5 TDI dupel gom e ardhur prej zvicrres viti prodhimit 12/99 ne gjendeje shum te mir per m

  Suharekë 8 korrik 11:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Iveco 35c11 dupell gom me dogan
  Kamionë

  Iveco 35c11 dupell gom me dogan

  Shes Iveco 35c11 dupell gom, i ardhur nga CH,me dogan te paguar:viti i prodhimit :2001,motori 2.8,gj

  Suharekë 8 korrik 08:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  mercedes benz sprinter
  Kamionë

  mercedes benz sprinter

  sprinter 211 viti 2007 kmilometra 229,000 80kw ps 109 i pa doganuar

  Suharekë 6 korrik 21:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man 3 aks 26-332 RKS
  Kamionë

  Man 3 aks 26-332 RKS

  Shes kamionin Man 3 aks 26-332 n gjendje te shkelqyeshme teknike dhe optike. Posedon:Goma te reja ,

  Suharekë 4 korrik 20:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  sprinter
  Kamionë

  sprinter

  mercedes benz spriter 211 viti prodhimit 2004 i pa doganuar i posaardhur nga Gjermania 80w 109ps

  Suharekë 1 korrik 21:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  vw lt 2.5 tdi 3,40m 11/2001
  Kamionë

  vw lt 2.5 tdi 3,40m 11/2001

  shes vw lt 2.5 tdi e ardhur prej zvicrres me gjatesi 3.40m per me shum 044/260-642.

  Suharekë 1 korrik 20:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion dhe rimorko
  Kamionë

  Kamion dhe rimorko

  Shes kamion dhe rimorko kamioni iveco eurocargo 6 muj regjistrim viti i prodhimit 1995 kiper ne 3 an

  Suharekë 30 qershor 10:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet kamioni
  Kamionë

  Shitet kamioni

  Mercedes 8 11 eco power i posa ardhur nga jasht ne gjendje perfekte i doganuar viti 1997 nr i viberi

  Suharekë 28 qershor 14:20
  1 €
 • 9 foto
   Vw Lt 2.8 tdi dupel kabin 2001
  Kamionë

  Vw Lt 2.8 tdi dupel kabin 2001

  Shes vw lt dupel kabin e ardhur prej Zvicrres viti prodhimit 2001 ne gjendeje shum te mir teknike pe

  Suharekë 26 qershor 15:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter 211 dupel kabin 2008
  Kamionë

  Sprinter 211 dupel kabin 2008

  Shes Mercedes benz Sprinter 211cdi dupel kabin, viti prodhimit 2008 i ardhur prej Gjermanis inpa dog

  Suharekë 26 qershor 15:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion me kran
  Kamionë

  Kamion me kran

  Ngjendje te rregullt komplet

  Suharekë 26 qershor 13:04
  11.500 €
 • 5 foto
  Sprinter 210 D viti 2000
  Kamionë

  Sprinter 210 D viti 2000

  Shes sprinter n gjendje shum t mir ks 1 vit regjistrim Viber +38349583057

  Suharekë 26 qershor 12:56
  5.300 €
 • 8 foto
  Sprinter 416 kipper 2005 ????
  Kamionë

  Sprinter 416 kipper 2005 ????

  Shes sprinter 416 kipper ne tri anet i ardhur nga zvicrra ne gjendje shum te mir teknike viti 2005 p

  Suharekë 26 qershor 12:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sprinter 411
  Kamionë

  Sprinter 411

  Mercedes-benz dopplekabin+dopplegum Maxi (i gjat) gjatsia 3.60 Viti prodhimit 2004 I padoganuar Pes

  Suharekë 22 qershor 17:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco ne Shitje
  Kamionë

  Iveco ne Shitje

  Shitet iveco ne gjendje te rregullt per me shum info 044333573

  Suharekë 22 qershor 12:48
  5.500 €
 • 5 foto
  Shitet man 14-264 viti 1998
  Kamionë

  Shitet man 14-264 viti 1998

  Shitet MAN 14-264 VITI 1998 REGJISTRIMI I PARE ME 25-12-2018 NE GJENDJE SHUM TE MIRE GOMA 80% SER

  Suharekë 21 qershor 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kamjonin actros 4 aks
  Kamionë

  Shes kamjonin actros 4 aks

  SHES KAMJONIN MERCEDES ACTROS 4 AKS NE GJENDJE TE MIR ME KLIM REGJISTRIM EDHE 10 MUJ

  Suharekë 21 qershor 17:12
  1 €
 • 7 foto
  Renault me kran
  Kamionë

  Renault me kran

  Ne shitje Renault B 120-54 viti 1997 km 078700 orgjinal me liber servisi

  Suharekë 19 qershor 21:36
  6.500 €
 • 1 foto
  Rimorko
  Kamionë

  Rimorko

  Shitet rimorko me goma 16 ne gjendje perfekte Qmimi me marrveshje

  Suharekë 19 qershor 17:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Maqina perprodhimin e kubezave
  Kamionë

  Maqina perprodhimin e kubezave

  Shitet maqina per prodhimin e kubezave ne gjendje te rregullt si dhe mundsi ndrrimi

  Suharekë 19 qershor 15:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 609
  Kamionë

  Mercedes 609

  Shitet mecedesi 609 ne gjendje te mir pa regjistrim. Viti 1991

  Suharekë 11 qershor 07:40
  3.200 €
 • 6 foto
  Sprinter 313 CDI MAX 2004
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI MAX 2004

  Mercedes-benz sprinter 313,CDI, Viti prodhimit 2004 Kilometra 230623 pesha barse 1405 kg lpa duganu

  Suharekë 10 qershor 12:18
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kamjonet t4
  Kamionë

  kamjonet t4

  shes kamjoneten t4 1.9 ne gjendje shum te mir viti 93 3 ulse hargjimet shumm te voglaa per me shum i

  Suharekë 8 qershor 19:14
  1.550 €
 • 10 foto
  Vw lt,2.5tdi,Hibebyne, me gjatesi prej 4:30M
  Kamionë

  Vw lt,2.5tdi,Hibebyne, me gjatesi prej 4:30M

  Shes vw lt, 2.5 tdi me hibebyne. Me gjatesi prej 4:30m e ardhur prej zvicrres ne gjendje prefekte pe

  Suharekë 8 qershor 12:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamionetë
  Kamionë

  Kamionetë

  Kamionetê VW. 2.4 Diesel. I regjistruar me servisim té plotë.

  Suharekë 7 qershor 22:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 32-34 viti1995
  Kamionë

  Mercedes 32-34 viti1995

  Ne gjendje shum te mire. kontakti: viber dhe whatcap

  Suharekë 1 qershor 19:02
  29.000 €
 • 3 foto
  mercedec 32.34
  Kamionë

  mercedec 32.34

  shes mercedesin i ardhur nga zvicrra ne gjendje shumm shumm te mir

  Suharekë 1 qershor 18:50
  29.000 €