Biznes & Punësime në shitje në Suharekë

 • 1 foto
  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820
  Sherbime

  Tenda,tavolina,karrika me qera vber 045533820

  Lëshojmë me qera Tenda-Karrika-Tavolina me qmim të volitshëm ne tere kosoven, 24h online. për më shu

  Suharekë Dje, 22:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PAISJE PER FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Suharekë Dje, 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA 045562733

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa si dhe pa mbulesa me qmim te volitshem ne tere kos

  Suharekë Dje, 21:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  tenda gent_isaki
  Sherbime

  tenda gent_isaki

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Suharekë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Suharekë Dje, 18:10
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE ,HOLANDEZE DHE TURKE ME G

  Suharekë Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dalta
  Makineri dhe inventare

  Dalta

  Dalta te ardhura na ch, jan kto lloje si ne foto 044187075 udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.

  Suharekë Dje, 16:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje

  Servisim dhe pjes rezerv origjinale per makina te autolarjes(gumica,ventila,klipa,federa,rregullator

  Suharekë Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë Dje, 16:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Alto Poseidon 5
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Alto Poseidon 5

  Autolarje Alto Poseidon 5, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, me pajisje zo

  Suharekë Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW me uj te ngroht
  Makineri dhe inventare

  Autolarje KEW me uj te ngroht

  Makin per autolarje KEW 38A2 me uj te ngroht, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt, me zor dh

  Suharekë Dje, 16:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dizhalic, Kran Demag
  Makineri dhe inventare

  Dizhalic, Kran Demag

  Dizhalic e ardhur nga ch ne gjendjee te rregullt, e markes Demag origjinal gjerman, zingjirin ee ka

  Suharekë Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Wap
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Wap

  Makin per autolarje Wap e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, makina asht 3faz

  Suharekë Dje, 16:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QERA 044314329

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Suharekë Dje, 16:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kolibe
  Kafshe ferme

  Kolibe

  Kolibe me porosi me madhsi te ndryshme

  Suharekë Dje, 15:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare
  Makineri dhe inventare

  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare

  Friza me qera per ftofjen e pive Viber +38344824147 viber +38344220155 Gjindum ne fshatin peqan

  Suharekë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  045646222
  Sherbime

  045646222

  Ofrojm Tenda(shatora),karrika tavolina per Dasma dhe Ahengje te ndryshme familjare ,Tendat jan me di

  Suharekë Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar komplet per Butik
  Makineri dhe inventare

  Inventar komplet per Butik

  Shitet inventari komplet per butik: Rafta Tavolina Varrese per tesha Pasqyra Alarm i objektit Kamer

  Suharekë Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Suharekë Dje, 09:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Suharekë Dje, 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Suharekë Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Suharekë Dje, 02:53
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punime me minibager - bagera dhe kamjona
  Sherbime

  Punime me minibager - bagera dhe kamjona

  Temela Podruma Rrenime Kanale Rrafshime etj Kanalizimet - edhe materjal ceva montim shaktat P

  Suharekë 20 korrik 21:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Suharekë 20 korrik 14:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA ÇLIRIMI
  Sherbime

  TENDA ÇLIRIMI

  Ju mirpresim, mund të na telefononi edhe në viber +386 49 289 546

  Suharekë 20 korrik 13:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Incubator automatik
  Kafshe ferme

  Incubator automatik

  Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur (Te ri) ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy

  Suharekë 20 korrik 11:11
  200 €
 • 4 foto
  Maqina per qepje
  Makineri dhe inventare

  Maqina per qepje

  Shiten maqinat per qepje te prodhueseve ZOJE dhe TYPICAL, jane ne gjendje te rregullet. Maqina me te

  Suharekë 20 korrik 09:27
  350 €
 • 5 foto
  Shes 1500 duj san
  Kafshe ferme

  Shes 1500 duj san

  Shes 1500 duj san apo bari asht shum i mir per kafsh i nje nalsie rreth 1000 metra mbi nivelin e det

  Suharekë 20 korrik 08:55
  1.130 €
 • 4 foto
  TENDA ÇLIRIMI
  Sherbime

  TENDA ÇLIRIMI

  Tenda - Tavolina - Dekorime

  Suharekë 19 korrik 23:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dele
  Kafshe ferme

  Dele

  Shitet delja me kingj mashkell edhe 1 dash nr viberit +38349 855 142 ose me ndrrim

  Suharekë 19 korrik 20:24
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA
  Sherbime

  TENDA-KARRIKA-TAVOLINA ME QERA

  Ofrojmë me qera tenda-karrika-tavolina me mbulesa me qmim te volitshem ne tere kosoven 24h on per me

  Suharekë 19 korrik 16:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Tenda-karrika-tavolina me qera
  Sherbime

  Tenda-karrika-tavolina me qera

  Jap me qera tenda,karrika,tavolina me mbulesa per dasma,ahengje,kanagjeqe,koncerte, panaire ,ndeja,s

  Suharekë 19 korrik 05:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj
  Sherbime

  Kredia për strukturat dhe individët e mëdhenj

  Me vetëm një normë interesi prej 3% ju keni mundësinë për të bërë një hua që varion nga 3000 në 1500

  Suharekë 19 korrik 04:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shankeric
  Biznes ne shitje / me qera

  Shankeric

  Shankerica siq shihet nfoto 50 ero kurse karrika 15 ero copa

  Suharekë 18 korrik 09:53
  50 €
 • 1 foto
  Karrika tavolina
  Biznes ne shitje / me qera

  Karrika tavolina

  Shes 40 karrika te perdorura me tavolina ngjyr te kuqe siq jan ne foto

  Suharekë 18 korrik 09:52
  11 €
 • 1 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  Shiten Bikat te cilet jane rritur me ushqime te prodhimit vendor nga cilesia me e lart e mundeshme.

  Suharekë 17 korrik 15:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  E ardhmja më e mirë
  Sherbime

  E ardhmja më e mirë

  E ardhmja më e mirë Në këtë kohë për të realizuar ëndrrat tona është e vështirë për ne, pothuajse e

  Suharekë 17 korrik 14:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten limunat per mashum 049853837
  Kafshe ferme

  Shiten limunat per mashum 049853837

  Shiten limunat per qmim me marrveshje mund te na gjendni ne fshatin Mushtisht kumun suharekes ju lut

  Suharekë 16 korrik 22:47
  1 €
 • 1 foto
  Steamer Grill
  Makineri dhe inventare

  Steamer Grill

  Nga zvicerra

  Suharekë 16 korrik 17:48
  1.850 €
 • 0 foto
  Blet ne shitje
  Kafshe ferme

  Blet ne shitje

  Blet ne shitje

  Suharekë 16 korrik 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Furr Grill me Avull apo Pjekje
  Makineri dhe inventare

  Furr Grill me Avull apo Pjekje

  Furr dhe Grill me avull ose me Per Mishra Per Perime .

  Suharekë 16 korrik 11:29
  1.900 €
 • 3 foto
  Stapler me rrym
  Makineri dhe inventare

  Stapler me rrym

  Stapler me Rrym

  Suharekë 14 korrik 20:21
  990 €
 • 0 foto
  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri
  Sherbime

  Kredia e shpejtë dhe financimi me siguri

  Zona më e sigurtë e financave ju ofron një ofertë krediti prej 1000 deri në 1 500 000 € për një peri

  Suharekë 14 korrik 08:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET 1 GUSAN+1GUS ME 8VEZËT E SAJ!NDRROJ ME PULA
  Kafshe ferme

  SHITET 1 GUSAN+1GUS ME 8VEZËT E SAJ!NDRROJ ME PULA

  SHITET 1 GUSAN +1 GUS ME 8 VEZËT E SAJ ! GUSA ËSHTË DUKE BËR VEZË ,I KA BA 8 VEZË! SHITEN KOMPLET 1

  Suharekë 13 korrik 23:13
  75 €
 • 11 foto
  FURRA PIZZA ITALIANE
  Makineri dhe inventare

  FURRA PIZZA ITALIANE

  SHESIM PAISJE PER RESTORANTE DHE FAST FOOD GJINDEMI PERBALLE ETC E FERIZAJ WIBER : +377442055

  Suharekë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266
  Sherbime

  Leshoj me qira tenda.karrika,tavolina 044453266

  Leshoj me qira tenda(shator) karrika,tavolina , per sherbime te ndryshme , me dimensione te ndryshme

  Suharekë 11 korrik 19:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️
  Sherbime

  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️

  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️

  Suharekë 11 korrik 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Viqa
  Kafshe ferme

  Viqa

  Shes viqat femer. Jan te posalindur.

  Suharekë 11 korrik 10:53
  Me Marrveshje