Suharekë

Biznes & Punësime në shitje në Suharekë

 • 11 foto
  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER KUZHINA DHE RESTORANTE

  SHESIM PAISJE PROFESIONALE PER KUZHINA DHE RESTORANTE ,PRODUKTE ITALIANE ,HOLANDEZE DHE TURKE ME G

  Suharekë Sot, 00:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  PAISJE PER FAST FOOD
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PER FAST FOOD

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Suharekë Sot, 00:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Reklama 3D per barnatore
  Makineri dhe inventare

  Reklama 3D per barnatore

  Shitet reklama 3D per barnatore. Reklama eshte ne gjendje perfekte. Reklama eshte e gjate afro 5 me

  Suharekë Dje, 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Avull dhe fishekzjarre
  Sherbime

  Avull dhe fishekzjarre

  Vallezimi i dhëndrrit dhe i nuses per herë të parë, patjetër duhet te jetë i përkryer por që të jetë

  Suharekë Dje, 16:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dalta
  Makineri dhe inventare

  Dalta

  Dalta te ardhura na ch, jan kto lloje si ne foto 044187075 udi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.

  Suharekë Dje, 13:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Autolarje Karcher HD 895
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Karcher HD 895

  Autolarje Karcher HD 895 e importuar nga zvicrra, ne gjendje te rregullt, me paisjet percjellse zorr

  Suharekë Dje, 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa
  Makineri dhe inventare

  Kranzle Quadro 26/250 me 2 Pompa

  Makin per autolarje e importuar nga ch, Kranzle Quadro 26/250 TST ne gjendje te rregullt, model i ri

  Suharekë Dje, 13:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Dizhalic, Kran Demag
  Makineri dhe inventare

  Dizhalic, Kran Demag

  Dizhalic e ardhur nga ch ne gjendjee te rregullt, e markes Demag origjinal gjerman, zingjirin ee ka

  Suharekë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Wap
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Wap

  Makin per autolarje Wap e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, makina asht 3faz

  Suharekë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje Alto Poseidon 5
  Makineri dhe inventare

  Autolarje Alto Poseidon 5

  Autolarje Alto Poseidon 5, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt punon shum mir, me pajisje zo

  Suharekë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autolarje KEW me uj te ngroht
  Makineri dhe inventare

  Autolarje KEW me uj te ngroht

  Makin per autolarje KEW 38A2 me uj te ngroht, e ardhur nga zvicrra ne gjendje te rregullt, me zor dh

  Suharekë Dje, 13:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Inventar komplet per Butik
  Makineri dhe inventare

  Inventar komplet per Butik

  Shitet inventari komplet per butik: Rafta Tavolina Varrese per tesha Pasqyra Alarm i objektit Kamer

  Suharekë Dje, 11:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Punime me minibager - bagera dhe kamjona
  Sherbime

  Punime me minibager - bagera dhe kamjona

  Temela Podruma Rrenime Kanale Rrafshime etj Kanalizimet - edhe materjal ceva montim shaktat P

  Suharekë 15 shtator 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA ÇLIRIMI
  Sherbime

  TENDA ÇLIRIMI

  Ju mirpresim, mund të na telefononi edhe në viber +386 49 289 546

  Suharekë 15 shtator 13:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Incubator automatik
  Kafshe ferme

  Incubator automatik

  Shesim Inkubator Fabrikisht te pa perdorur (Te ri) ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy

  Suharekë 15 shtator 11:11
  200 €
 • 1 foto
  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994
  Sherbime

  tenda me nxemje ne kamenic 044 904 994

  ofrojm ne sherbim tenda dimrore karrika dhe tavolina per raste te ndryshme familjare tendat jan

  Suharekë 14 shtator 21:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Steamer Grill
  Makineri dhe inventare

  Steamer Grill

  Nga zvicerra

  Suharekë 14 shtator 15:45
  1.850 €
 • 3 foto
  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️
  Sherbime

  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️

  ⭕️TENDA TAVOLINA KARRIGE DEKORIM⭕️

  Suharekë 14 shtator 14:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tenda karrika tavolina 049619714
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina 049619714

  Ofroj tenda karrika tavolina me qera me dimenz.4x8m 5x10m 6x12m

  Suharekë 14 shtator 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bik 500 kg
  Kafshe ferme

  Bik 500 kg

  Shitet Biku edhe mushtjerrat te majtura veq me bollgur bio, Me tgjitha garancionet e mundshme mushtj

  Suharekë 12 shtator 22:12
  2 €
 • 11 foto
  tenda gent_isaki
  Sherbime

  tenda gent_isaki

  Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare. Kemi te

  Suharekë 12 shtator 12:50
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Maqinat e xhamit
  Makineri dhe inventare

  Maqinat e xhamit

  Shiten maqinat e xhamit komplet Per informata me te hollesishme thirr ne tel Qmimi me marreveshje

  Suharekë 11 shtator 23:20
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve
  Sherbime

  kanalizim bejm zhbllokimin e kanalizimeve

  Bëjm zhbllokimin dhe pastrimin e gypave te lavamanve kuzhinave pusetave wc-ve si dhe shiqimin e tyre

  Suharekë 11 shtator 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Makin per Gjma
  Makineri dhe inventare

  Makin per Gjma

  Makin per pastrimin e gjamav Nga Zvicerra, Ne gje dje shum te mir Qmii 5500.- Mundem edhe me ndrrim

  Suharekë 10 shtator 19:29
  5.500 €
 • 0 foto
  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare
  Makineri dhe inventare

  Friza me qeera per ahegje tuaj familjare

  Friza me qera per ftofjen e pive Viber +38344824147 viber +38344220155 Gjindum ne fshatin peqan

  Suharekë 8 shtator 15:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten 2 pula brahma e nje gjel te thjesht
  Kafshe ferme

  Shiten 2 pula brahma e nje gjel te thjesht

  Shiten 2 pula te bardha brahma edhe 1 gjel i thjesht per mashum pulat bajn vez ju lutem vetem blersa

  Suharekë 4 shtator 21:27
  30 €
 • 8 foto
  Inkubator full automatik
  Kafshe ferme

  Inkubator full automatik

  Ofert e lumituar vetem disa dite shes inkubator per qeljen e vezve inkubatoret jan fabrikisht jan fu

  Suharekë 31 gusht 08:35
  140 €
 • 0 foto
  skuter 125cc ndrrim me viq ose mshtjerra
  Kafshe ferme

  skuter 125cc ndrrim me viq ose mshtjerra

  125 cc kymco ne gjendje shum te mire

  Suharekë 29 gusht 17:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për bizneset dhe individët

  Me grupin tonë të financimit, ju jeni të lirë të aplikoni për një kredi për 1 deri në 25 vjet me një

  Suharekë 29 gusht 08:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ibercuki. Hidroizolim
  Sherbime

  Ibercuki. Hidroizolim

  Bejm kryrjen e ibercukit dhe hidroizolimit Per me shum na kontaktoni

  Suharekë 27 gusht 11:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi me siguri për individët dhe bizneset
  Sherbime

  Kredi me siguri për individët dhe bizneset

  Ju dëshironi të keni një ofertë kredie në bankat tuaja, por kushtet nuk ju përshtaten dhe ju keni ne

  Suharekë 26 gusht 08:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes zekan
  Kafshe ferme

  Shes zekan

  Shes zekanin 4 vjet

  Suharekë 25 gusht 21:31
  1.100 €
 • 3 foto
  Shes zekanin
  Kafshe ferme

  Shes zekanin

  Shes zekanin 4 vjet

  Suharekë 25 gusht 21:31
  1.100 €
 • 0 foto
  Kredi pa mashtrim
  Sherbime

  Kredi pa mashtrim

  është realitet në ditët e sotme që mashtrimi merr përsipër në fushën e kredisë për individë ose komp

  Suharekë 25 gusht 18:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqina per qepje. Jack
  Makineri dhe inventare

  Maqina per qepje. Jack

  Shiten dy(2) maqina per qepje jane te perdorura por ne gjendje shume te mire per me shume Na kontak

  Suharekë 24 gusht 23:29
  250 €
 • 0 foto
  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve
  Sherbime

  Kredi që u ofrohet kompanive dhe individëve

  Ne jemi një kompani që ofron financim për çdo individ si kompani me një shumë prej 2000 deri 10 000

  Suharekë 24 gusht 03:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Amerikan Akita
  Kafshe ferme

  Amerikan Akita

  Arsyja Spu ka kush mu kujdes se ne jetojm te gjith ne Gjermani Flm per mirkuptim ( Amerikan Akita

  Suharekë 23 gusht 20:22
  750 €
 • 3 foto
  Shiten lokalet ne Suhareke
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shiten lokalet ne Suhareke

  Shiten lokalet ne Suhareke tek Diakos Residence Me shum info sheno viber&whats app 00383 45 61 6

  Suharekë 23 gusht 15:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shatora ne shitje
  Sherbime

  Shatora ne shitje

  Shatora dhe tavolina ne shitje 044 226 579

  Suharekë 22 gusht 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi e ofruar për kompanitë dhe individët

  Siguria e financimit të ofruar sot nuk është më e konsiderueshme. Për të guxuar pritjen e të gjithë

  Suharekë 22 gusht 11:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët
  Sherbime

  Kredi në siguri për kompanitë dhe individët

  Në ditët e sotme, aplikimi për një kredi është çështje besimi. Shumica e agjentëve në mbarë botën ja

  Suharekë 21 gusht 11:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721
  Sherbime

  TENDA KARRIKA TAVOLINA ME QIRA 049214721

  Ofrojm keto sherbime me Qira 🔹Tenda ( Shatora ) 🔹Karrika me Mbulesa 🔹Karrika pa Mbulesa 🔹Tavolina

  Suharekë 20 gusht 03:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Suharekë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721
  Sherbime

  Tenda karrika tavolina me qira 049-214-721

  Ofrojm keto sherbime me qera: Tenda, Karrika, Tavolina. Tenda me mbulesa , Karrika me mbulesa, Tavol

  Suharekë 20 gusht 02:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  funksionim i dobët zero
  Sherbime

  funksionim i dobët zero

  kredi pa protokoll ne ofrojmë kredi për individë dhe kompani nga 5,000 € deri në 10,000,000 €, me nj

  Suharekë 19 gusht 11:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet urgjend pitbulli kanakors
  Kafshe ferme

  shitet urgjend pitbulli kanakors

  shitet pitbulli kanakors shum i mir per oborr per pllac asht shum i mir 3 vjet i ka , e shes per ars

  Suharekë 18 gusht 23:20
  70 €
 • 1 foto
  shiten desht ose ndrrohen me dele
  Kafshe ferme

  shiten desht ose ndrrohen me dele

  shiten

  Suharekë 18 gusht 14:22
  140 €
 • 1 foto
  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje
  Makineri dhe inventare

  Servisim dhe pjes rezerv per autolarje

  Servisim dhe pjes rezerv origjinale per makina te autolarjes(gumica,ventila,klipa,federa,rregullator

  Suharekë 18 gusht 12:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tresor
  Lokale / Punetori / Magazina

  Tresor

  Tresor

  Suharekë 17 gusht 23:52
  990 €
 • 1 foto
  shitet ose ndrrohet
  Kafshe ferme

  shitet ose ndrrohet

  shitet shyti kingj i vitit kalum,ose ndrrohet me dele

  Suharekë 16 gusht 21:29
  Me Marrveshje