TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

Çmimi: Me Marrveshje
TENDA SHATORA DIMROR ME DER DHE NXEMJE 044280873

Detajet

Postuar
3 tetor 10:33
Kategoria
Biznes & Punësime > Sherbime
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prizrenit > Suharekë

Përshkrimi

JAPIM NE SHERBIM ME QERA SHATORA TENDA KARRIKA TAVOLINA NE GJDO KOH JENI TE MIR PRITUR 044280873 viber +38344280873 sherbim ne ter kosoven shpejt korrekt me qmime te volitshme XHDO KOH 24/7


Shpallje te ngjashme