• Lëshoj me qira

  Lëshoj me qira

  Lëshoj me qira dy dhoma, kuzhinë për pregaditje, koridor, dhe banjo. Eshtë e mobiluar, izoluar, ka hyrje të veqant dhe oborrë. Shtëpia gjendet afër EULEX-it, Lgj. e Spitalit - Prishtinë.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 06:53
 • Urgjent Shes banesen Qender Slloveni Sporit

  Urgjent Shes banesen Qender Slloveni Sporit

  shes banesen ne Prishtin te sllovenia sportit afer fakulltetit Fama 3 minuta larg sheshit banesa o nderitm i ri ka 73m2 kati 6 ka kete perberje 2 dhoma gjumi 1 sallon me kuzhin ballkon banj

  53.000 €
  Prishtinë
  Sot, 03:50
 • Qendra

  Qendra

  Urgjent, pa ndermjetesues shitet banesa prapa Siriusit. Kati 3, salloni me kuzhine, dhoma fjetjes, korridori, banjo dhe ballkon. Vend shume i pershtatshem, afer sheshit per 3min.Ka edhe garazhe me pag

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 03:49
 • Shes banesa ne fushe kosove 50m2 deri 105 m2

  Shes banesa ne fushe kosove 50m2 deri 105 m2

  Shes banesa ne fushe kosove 50m2 deri 105 m2

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 03:43
 • Shes banesen 97m2 dhe 34 m2 qmimi i volitshem

  Shes banesen 97m2 dhe 34 m2 qmimi i volitshem

  Shes banesen 97m2 dhe 34 m2 ne kat te dyt ne breg te diellit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 03:42
 • SHITET BANESA 100m2 NE BREG TE DIELLIT !

  SHITET BANESA 100m2 NE BREG TE DIELLIT !

  Shitet banesa ne Breg te Diellit me flete proceduese mbrapa postes se vogel, eshte e mobiluar ka 2 dhoma,2 banjo,trapezeri,sallon,kuzhine po ashtu ballkon me pamje te bukur ka pozite te mire gjeografi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:46
 • Banese ne shitje, e mobiluar

  Banese ne shitje, e mobiluar

  Banesa gjindet te shtepia shendetit ne Lipjan (objekti te ordinanca Ortopedia), kati i katert i banimit, cmimi i baneses perfshin orendite,komplet e gatshme per banim . Banesa ka kete strukture: Nje

  18.000 €
  Lipjan
  Sot, 00:35
 • BANESE NE SHITJE 94M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI..

  BANESE NE SHITJE 94M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI..

  SHITET BANESE 94M2 TREDHOMESHE NE LAGJEN MATI I, . BANESA ESHTE NE KATIN E KATERT. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, DY DHOMA GJUMI, BANJOJ,BALLKON, SHPAJZ. QMIMI-635€/M2 Tek kërkimi: shtypni

  635 €
  Prishtinë
  Dje, 23:55
 • BANESE 72M2 KAT 2 NE VELLUSHE AFER KRYQIT TE TAU..

  BANESE 72M2 KAT 2 NE VELLUSHE AFER KRYQIT TE TAU..

  BANESE PER SHITJE NE VELLUSHE AFER UDHEKRYQIT TE TAUKBAHQES DHE SHKOLLES GJERGJ FISHTA, KATI I DYTE, SIPERFAQE PREJ 72M2 (NETO), GJENDJE E MIRE, NDERTIM I VJETER. STRUKTURA: DHOME DITE ME KUZHINE, DY

  68.000 €
  Prishtinë
  Dje, 23:47
 • BANESAT 72M2 DHE 92M2 NE FUSHE KOSOVE

  BANESAT 72M2 DHE 92M2 NE FUSHE KOSOVE

  SHITEN BANESAT TREDHOMESHE NE FUSHE KOSOVE, AFER ISHJ VIVA MARKETIT, DHE AFER CERDHES SE FEMIJEVE. BANESA 92M2 ESHTE NE KATIN E PARE. BANESA 72M2 ESHTE NE KATIN E TRETE. BANESAT PERFUNDOJNE SHUME SHPE

  470 €
  Prishtinë
  Dje, 23:43
 • Banesa exlusive me qira te B. i diellit mbrapa R..

  Banesa exlusive me qira te B. i diellit mbrapa R..

  ipet banesa exlusive me qira te bregu i diellit mbrapa restorant gizit,kati i IV-të 120m2,çmimi 700 euro. Banesa posedon: sallonin e madh,kuzhinen,terpezarin,koridorin,tri dhoma gjumi,banjo. tel.

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 22:52
 • QIRA Agjensioni Vision Group

  QIRA Agjensioni Vision Group

  Agjensioni "Vision Group Consulting" fton per bashkepunim te gjithe pronaret e banesave , shtepive,lokaleve afariste, objekteve dhe pasurive te tjera te patundshme ne Prishtine dhe me gjere, te cilet

  150 €
  Prishtinë
  Dje, 21:54
 • Shitet Banesa kati II 59 m2 neto ne Prishtine,

  Shitet Banesa kati II 59 m2 neto ne Prishtine,

  Shitet banesa te bregu i diellit, banesat e bardha,kati i II-të,59m2 neto ndertim i vjeter. banesa posedon: sallonin,kuzhinen , trepezarin,dhomen e gjumit,Shpajzin dhe ballkonin, parking te mjaftushem

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 21:45
 • Leshohet banesa me qira per zyre ne qender me pa..

  Leshohet banesa me qira per zyre ne qender me pa..

  leshohet banesa me qira ne qender per zyre me pamje nga sheshi,75m2,kati i IV-të çmimi 500 euro.Leshohte me te gjitha orendite per zyre. Banesa posedon: sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,korid

  500 €
  Prishtinë
  Dje, 21:32
 • BANESE NE SHITJE EMSHIR 70M2 KATI3 850€/M2

  BANESE NE SHITJE EMSHIR 70M2 KATI3 850€/M2

  BANESE NE SHITJE EMSHIR 70M2 KATI3 850€/M2 BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON ME KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:1 BANJO:1 BALLKON:1 LOKACIONI: EMSHIR, LESNA SIPERFAQJA: 70M2 ÇMIMI: 850€/M2 Tek kërkimi: shtypni â

  850 €
  Prishtinë
  Dje, 20:42
 • Banesa ne Vushtrri

  Banesa ne Vushtrri

  Banesa ka 65.15m2 dhe gjendet perballe Shkolles se Policise, ne Vushtrri. Eshte ne katin e pare, ka 2 dhoma dhe 1 sallon me kuzhine, 1 banjo dhe 2 ballkona. Numrat kontaktues: 049 756 300 dhe 044 584

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Dje, 20:37
 • AGJENCIA

  AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA PER SHITJE

  KERKOJME BANESA PER SHITJE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE. Tek kërkimi i Merrjep: Çfarë kërkon?, shtypni “pronaplus” pastaj "KËRKO" dhe do

  850 €
  Prishtinë
  Dje, 20:36
 • BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2, DARDANI NE KA..

  BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2, DARDANI NE KA..

  BANESE NE PRISHTINE MBINDERTIM PAS LUFTE, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 126M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DARDANIA DHE STACIONIT TE AUTOBUSAVE. ÇMIMI: 700€/M2 Tek kërkimi: sht

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 19:52
 • Banesa ne qender te nenkalimi afer Raifaisen Bank

  Banesa ne qender te nenkalimi afer Raifaisen Bank

  shitet banesa te nenkalimi afer Raifaisen Bank ,kati i II-të, 64m2,çmimi 115000 euro. banesa posedon: sallonin,kuzhinen ndamas,dhomen e gjumit,trepezari,ballkon,banjo,shapjz e renovume me klimë , shi

  115.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:51
 • leshohet banesa exlusive me qira ne pejton

  leshohet banesa exlusive me qira ne pejton

  leshohet banesa exlusive me qira ne pejton,kati i I-r, 120 m2,ndertim i ri e siguruar 24 ore,çmimi 850 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,tri banjo,ballkon,koridor, tel. 038

  850 €
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia.

  Banesë 83m2 në shitje në Mati 1, Tregtia. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, SHITET E MOBILUAR, ka mobilje ekstra dhe është në katin e X-të (ka

  86.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • Banesë 65m2 në shitje në B. e Diellit, te Ambullan

  Banesë 65m2 në shitje në B. e Diellit, te Ambullan

  Banesë 65m2 në shitje në B. e Diellit, te Ambullanta. Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, te Ambullanta, e pozicionuar nga Lindja (me pamje nga Rruga B), e renovuar dhe është në katin e IV-të. B

  65.000 €
  Prishtinë
  Dje, 19:37
 • Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

  Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare.

  Banesë 81m2 në shitjë te Qendra Tregtare. Banesa gjendet në lagjen Bregu I diellit, afër Qendrës Tregtare dhe Sh.F. Ismail Qemaili, dhe është në katin e I-rë. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon me Kuz

  120.000 €
  Prishtinë
  Dje, 18:54
 • Banese me pamje fantastike nga qyteti

  Banese me pamje fantastike nga qyteti

  Banesa eshte 65 m2 dhe ndodhet ne Aktash 3/Bregu i Diellit ne rrugen Hilmi Rakovica. Banesa eshte ne katin e 5, e mobiluar komplet, ka dhomen e dites, dhomen e fjetjes, kuzhine, banjo, shpajz, 2 ball

  58.000 €
  Prishtinë
  Dje, 18:50
 • shitet banesa ne qender te restorant rugova

  shitet banesa ne qender te restorant rugova

  shitet banesa ne qender te Restorant Rugova ,kati i V-të,90m2 ndertim i vjeter me pamje nga perendimi dhe lindja,çmimi 110.000 euro i negociueshem. Banesa posedon: sallonin,kuzhinen,dy dhoma gjumi,b

  110.000 €
  Prishtinë
  Dje, 18:41
 • Banese prej 76m2 tek R.Tahiri kati 6te SHITET

  Banese prej 76m2 tek R.Tahiri kati 6te SHITET

  Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet ne kompleksin e banimit R.Tahiri mrapa S.Zjarfiksave ne Pz. Banesa eshte ne katin e 6te te banimit dhe permbane kete renditje,,, sallonin me kuzhi

  49.500 €
  Prizren
  Dje, 18:40
 • BANESE NE SHITJE LAKRISHTE 65M2 KATI12 70000€

  BANESE NE SHITJE LAKRISHTE 65M2 KATI12 70000€

  BANESE NE SHITJE LAKRISHTE 65M2 KATI12 70000€ BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON ME KUZHINE:1 DHOMA GJUMI:2 LOKACIONI: LAKRISHTE, SOLITERAT E VJETER SIPERFAQJA: 65M2 ÇMIMI: 70000€ VEREJTJE:TERESISHT E R

  70.000 €
  Prishtinë
  Dje, 18:38
 • Banesa 63 m2 dy dhomshe Emshir Kalabri

  Banesa 63 m2 dy dhomshe Emshir Kalabri

  Shitet banesa dy dhomshe 63 m2 ne Emshir, Prishtine Banesa ka nje dhome gjumi, sallon e kuzhin, banjo, koridor, teras, oxhak, Lift Banesa eshte me leje ndertimi, kontrata behet te Noteri Cmimi me mar

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:38
 • BANESA NE FUSHE KOSOVE

  BANESA NE FUSHE KOSOVE

  Shiten dy banesa nga 72.3m2 me nga dy dhoma Gjumi ,sallone kuzhine ,shpajz,teras gjinden NE katin e 6 -7 -te qmimi 440e/1m2 ,per katin e 6 Dhe 420e/1m2 per katine e 7 Tek kërkimi: shtypni “0455

  440 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 18:36
 • Banese 68m2 Kat i 4te ne YeniMahalle SHITET

  Banese 68m2 Kat i 4te ne YeniMahalle SHITET

  Shitet Banesa e Re ne Ndertim e siper e cila gjendet ne Komleksin e banimit DriniCompany ne YeniMahalle. Banesa gjendet ne Katin e 4te te Banimit dhe permbane kete renditje... Sallonin me Kuzhine ne v

  44.000 €
  Prizren
  Dje, 18:36
 • Leshohet banesa me qera ne arberi te komuna e re..

  Leshohet banesa me qera ne arberi te komuna e re..

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komuna e re banesat e tregtise,ndertim i ri kati i V-të me lift extra e rregulluarm,uji 24 ore,çmimi 300 euro, banesa posedon: sallonin me kuzhine.d

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 18:35
 • Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

  Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

  Shitet Banesa prej 65m2 kai i 3te i Banimit, e cila gjendet ne Ndertesen e Re te sapo perfunduar afer Parkut te Qytetit. Banesa eshte prone Private me Pronar Shqiptar i cili posedon te gjitha dokumen

  45.000 €
  Prizren
  Dje, 18:32
 • Shitet Banesa në Emshir te Qendra Tregtare Dardha

  Shitet Banesa në Emshir te Qendra Tregtare Dardha

  Shitet Banesa në Kalabri - Emshir te Qendra Tregtare Dardha Banesa gjindet në katin e 3-t ku ashensori punon pandërprerë. Banesa ka pamje nga rruga kryesore për Dardani dhe pozitën më të mirë në objek

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 18:32
 • Gasonjere ne Prishtine

  Gasonjere ne Prishtine

  Shes banesen ne Lagje te Spitalit ne katin e 8-te ne Prishtine. Banesa eshte njedhomeshe, ka nje sallon me kuzhine dhe nje paradhome te vogel, + banjo ballkon koridor, Ndertim i ri dhe modern, Pamjen

  30.000 €
  Prishtinë
  Dje, 17:44
 • Shitet banesa 66.8 m2 e mobiluar

  Shitet banesa 66.8 m2 e mobiluar

  Shitet banesa e cila ndodhet ne Kalabri (banesat e Fitores).Banesa ndodhet ne katin e 5 eshte ndertim i ri dhe ka flete poseduese...perkthimi brenda 24 oreve.Uje ka 24 ore.Banesa ka kamera te sigurise

  55.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:59
 • BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE

  BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE

  BANESE NE QENDER PRISHTINE PLUS BODRUMI, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 100M2, NE KATIN E SHTATE. ÇMIMI:180000€ Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen

  180.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:54
 • Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX, në Rr. Holgen Petersen dhe është ndërtim I kompanisë së ndërtimit VËLLEZËRIT ASLLANI. Banesa është në k

  80.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:47
 • Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE. Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe banesa të kësaj kuadrature ka në katin e VIII-të dhe katin e IX-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dh

  59.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:37
 • leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat

  leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat

  leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat ndertim i ri , kati i I-rë , çmimi 300 euro plus depozit me velre prej 300 euro per qeshtje sigurije. banesa posedon : sallonin me kuzhine,dhomen e gjum

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 16:35
 • BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3..

  BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3..

  SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3 DHE 4. BANESAT PERBEHEN PREJ SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA TE FJETJES, BANJO, BALLKON. CMIMI: 780 EURO/M2. Tek kërkimi: shtypni “045534717”

  780 €
  Prishtinë
  Dje, 16:04
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitali afer banesave te royalit,kati i I-r 106 m2,ndertim i ri çmimi 65000 euro banesa posedon; sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,Banjo,Wc,ballkon,koridor tel.038220880

  65.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:58
 • AGJENCIA

  AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA ME QIRA

  KERKOJME BANESA PER QIRADHENIE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hap

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 15:56
 • BANESA NE SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NË

  BANESA NE SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NË

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NËNTË, ME SIPERFAQE 85.60M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DHOMA TE FJETJES, BANJO, DY BALLKONA KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 B

  900 €
  Prishtinë
  Dje, 15:56
 • Banese Moderne 90m2 me Mobile

  Banese Moderne 90m2 me Mobile

  Mundesia e pagese eshte 65% ne start dhe pjesa tjeter me këste mujore deri ne 4 vite. Super kualitet me nje superqmim dhe me gjitha dokumentat. Shitetet banese MODERNE 90m2. Qelsat ndor. Extra e mire

  53.900 €
  Fushë Kosovë
  Dje, 15:56
 • BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  SHITET BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, NJE DHOME GJUMI, BANJO,BALLKON. ÇMIMI-850€/M2 PER KATE

  800 €
  Prishtinë
  Dje, 15:55
 • BANESA NË SHITJE PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE ..

  BANESA NË SHITJE PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE ..

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE, ME SIPERFAQE 43M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON ME KUZHINE, DHOME E FJETJES, BANJO. CMIMI I BANESES 50,000 EURO, (ME MOBILIE) Tek kërkimi: shtypni â€

  50.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:54
 • Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II

  Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II

  Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II. Banesa gjendet në Lagjen Bregu I Diellit II, te banesat e bardha, shitet ME MOBILJE dhe është e lëshuar me Qira dhe është në katin e IV-të. Banesa k

  47.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:48
 • LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  Shiten:Banesat ekskluzive në qendër të qytetit Hapësirë:117.50 m2 (3+1) Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite,kuzhinë e veqantë,tri dhoma gjumi,wc&banjo e përbashkët,wc&am

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 15:47
 • Leshohet banesa me qira ne aktash 1 afer restora..

  Leshohet banesa me qira ne aktash 1 afer restora..

  leshohet banesa me qira ne aktash1 afer Restorant Rugoves kati i III-të ndertim i ri extra e rregulluar,çmimi fix 300 euro i pa negociueshem. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhomen e gjumit,banjo

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 15:42
 • Leshohet banesa me qira ne qender e pamob. te re..

  Leshohet banesa me qira ne qender e pamob. te re..

  leshohet banesa me qira ne qender e pamobiluar te restorant pishat,kati i IV-të 80 m2 tersisht e renovuar,çmimi fix 300 eiro i pa negociueshem,banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhinen me te gjitha

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 14:54