Kosovë
 • 0 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne qender te Prizrenit perballe qebaptores Syla, te ura e kalter.

  Prizren Sot, 19:59
  45.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000

  .Shitet banesae re dhe e mobiluar extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i b

  Prishtinë Sot, 18:00
  780 €
 • 3 foto
  Shitet banesa me dy dhoma
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me dy dhoma

  Shitet banesa 67.8m2 ne katin e dyte te banimit. Banesa permban qendrim ditor, kuzhine, dhome gjumi

  Prizren Sot, 16:38
  47.000 €
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 118.40m2 , kati 3
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 118.40m2 , kati 3

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 3(tre)dhomëshe në katin e 3(tretë)me sipërfaqe 118.40m2

  Ferizaj Sot, 16:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 118.40m2 , kati 6
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 118.40m2 , kati 6

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 3(tre)dhomëshe në katin e 6(gjashtë)me sipërfaqe 118.40

  Ferizaj Sot, 16:18
  Me Marrveshje
 • 15 foto
  Shiten 2 Ordinanca me paisje medicinale të reja nga Zvicrra
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Ordinanca me paisje medicinale të reja nga Zvicrra

  2 Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medicinale bazale nga Zvicrra, të perpunuara me kondita Evr

  Fushë Kosovë Sot, 16:12
  64.800 €
 • 2 foto
  SHITET banesa në VELANI me sip 147m2+garazha 720€/
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në VELANI me sip 147m2+garazha 720€/

  #SHITET banesa me sipërfaqe 147m2 kati i 1/në VELANI.. ▪️Banesa ka ndërtim shumë cilësor,ka pozi

  Prishtinë Sot, 16:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 90.44m2 , kati 9
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 90.44m2 , kati 9

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 2(dy) dhomëshe në katin e 9(nënttë)me sipërfaqe 90.44m2

  Ferizaj Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banesa e Re
  Apartment / Banesa

  Banesa e Re

  Shitet me Qmim te Volitshem

  Mitrovicë Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 90.44m2 , kati 3
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 90.44m2 , kati 3

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 2(dy) dhomëshe në katin e 3(tretë)me sipërfaqe 90.44m2,

  Ferizaj Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 9
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 9

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 9(nëntë)me sipërfaqe 64.39m2

  Ferizaj Sot, 15:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 10
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 10

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 10(dhjetë)me sipërfaqe 64.39

  Ferizaj Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 8
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 8

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 8(tetë)me sipërfaqe 64.39m2,

  Ferizaj Sot, 15:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 7
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 7

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 7(shtatë)me sipërfaqe 64.39m

  Ferizaj Sot, 14:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  #SHITET shtëpia #EKSKLUZIVE në lagjën PEJA HILL
  Apartment / Banesa

  #SHITET shtëpia #EKSKLUZIVE në lagjën PEJA HILL

  #SHITET shtpia #EKSKLUZIVE e tipit B(213.26m2)në lagjën #PEJA #HILL.. ▪️Kjo lagje është ndërtua

  Pejë Sot, 13:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE, 83m2 E MOBILUNE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE FUSHE KOSOVE, 83m2 E MOBILUNE

  Shitet banesa ne Fushe Kosove e cila gjendet ne Rrugen e Pejes pertej rrethit ne krahun e djathte. P

  Fushë Kosovë Sot, 13:22
  42.500 €
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa me 65 m2)497/19

  Banesa Ka:65 m2 dhe ka kete permbajtje: Sallon,Kuzhine te Gatshme,1 Dhomë Gjumi, 1 Terase,1 Depo,1 B

  Ferizaj Sot, 13:10
  27.000 €
 • 5 foto
  Shitet Banes ndrrim i mundshëm
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ndrrim i mundshëm

  Shitet banesa ne rrugen B , me saktesisht Alba Vision 85.62 m2 Posedon 2 dhoma gjumi , sallonin bash

  Prishtinë Sot, 12:18
  7 €
 • 10 foto
  2 Ordinanca te reja, në çmim të jashtzakonshëm!
  Apartment / Banesa

  2 Ordinanca te reja, në çmim të jashtzakonshëm!

  2 Ordinanca të reja me të gjitha paisjet medicinale bazale nga Zvicrra, të përpunuara me Norma EU dh

  Prishtinë Sot, 12:16
  64.800 €
 • 5 foto
  Banes me qira në Mat 1
  Apartment / Banesa

  Banes me qira në Mat 1

  Lëshohet banesa me qira në rr.Muharrem Fejza në Mat 1 Banesa gjindet ne katin e dytë dhe ka këtë r

  Prishtinë Sot, 11:15
  300 €
 • 4 foto
  shitet garsonieria ne rrugen c
  Apartment / Banesa

  shitet garsonieria ne rrugen c

  Shitet garsonieria ne rrugen C Banesa gjindet ne katin e katër ka gjithësej 40 metra katror Çmim

  Prishtinë Sot, 11:15
  30.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne mat 1 ne rrugen C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne mat 1 ne rrugen C

  Shitet banesa ne Mat 1 në rrugën C Banesa gjindet ne katin e 7 dhe ka këtë renditje: *Sallon me k

  Prishtinë Sot, 11:14
  53.000 €
 • 4 foto
  Shitet Garsonieria rruges per Gerrmi
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsonieria rruges per Gerrmi

  Shitet Garsonieria rruges per Gerrmi Ndertim I Royalit Garsonieria gjindet ne katin e dyte i ka

  Prishtinë Sot, 11:14
  24.500 €
 • 2 foto
  Lokali me qira në Emshir
  Apartment / Banesa

  Lokali me qira në Emshir

  Lëshohet me qira lokali në lagjen Emshir te banesat e Nartelit Lokali ka 55 metra katror Çmimi 30

  Prishtinë Sot, 11:13
  300 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mat 1

  Shitet banesa ne mat 1 kompleksi 'Blini' me pamje juge-lindje banesa ka 50.4 metra katror gjindet ne

  Prishtinë Sot, 11:13
  40.500 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mat 1

  Shitet banesa në Mat 1 ndertim I VG Construction Banesa gjindet ne katin e pare dhe ka këtë rendi

  Prishtinë Sot, 11:12
  50.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1

  Shitet banesa ne mat 1 Banesa gjindet në katin e 3 dhe ka këtë renditje: *Sallon me kuzhinë *Dy d

  Prishtinë Sot, 11:11
  60.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1

  Shitet banesa ne Mat 1 Banesa gjindet ne katin e Shtatë dhe ka këtë renditje: *Sallon me kuzhinë

  Prishtinë Sot, 11:10
  66.000 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Mat 1

  Shitet banesa ne Mat 1 Perball pozhegu brothes Banesa gjindet ne katin e 5 dhe ka këtë renditje *S

  Prishtinë Sot, 11:10
  51.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa rr.Muharrem Fejza Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa rr.Muharrem Fejza Mat 1

  Shitet Banesa ne Mat 1 rr.Muharrem Fejza Banesa gjindet ne katin e dyt dhe ka këtë renditje *Sall

  Prishtinë Sot, 11:10
  43.500 €
 • 4 foto
  Banes me qira ne Mat 1 në Rrugën C
  Apartment / Banesa

  Banes me qira ne Mat 1 në Rrugën C

  Lëshohet banesa me qira ne Mat 1 rruga C Banesa gjindet në kati e tretë dhe ka këtë renditje *Sal

  Prishtinë Sot, 11:09
  250 €
 • 7 foto
  Banes me qira te viva freshi Rr.B
  Apartment / Banesa

  Banes me qira te viva freshi Rr.B

  Lëshohet banesa me qira ne Mat 1 te Viva freshi Rruga B Banesa gjindet në katin e parë dhe ka kët

  Prishtinë Sot, 11:08
  450 €
 • 3 foto
  Lokal me qira ne rrugen C
  Apartment / Banesa

  Lokal me qira ne rrugen C

  Lëshohet Lokali me qira në rrugën C Lokali ka nje zyre të veqant dhe ka gjithësej 550 metra katror

  Prishtinë Sot, 11:08
  1.500 €
 • 12 foto
  Banesa me qira Mrapa Super vives
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira Mrapa Super vives

  Banes me qira ne mat 1 mbrapa super vives banesa gjindet ne katin e pare dhe ka kete renditje sallon

  Prishtinë Sot, 11:06
  650 €
 • 0 foto
  urgjent
  Apartment / Banesa

  urgjent

  shitet banesa 60m2 2 dhoma + kuzhina ballkon nuk ka rruga brahim osmanaj kati i 4 ndertesa e re per

  Prizren Sot, 11:00
  42.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 3 dhomeshe afer Sht.se Pleqve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomeshe afer Sht.se Pleqve

  Shitet banesa 3 dhomeshe afer Shtepise se Pleqve me siperfaqe prej 82m2 dhe gjindet ne katin e I. Ba

  Prishtinë Sot, 09:27
  57.000 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shes banesën 80m2 + podrum(depo). Banesa gjendet në Ulpianë Rr. Mujë Krasniqi, në katin përdhese dhe

  Prishtinë Sot, 04:26
  1.900 €
 • 8 foto
  Banesa 113m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 113m2

  Shitet banesa, kati V, nr 26 - 113 m2, dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine. E mobiluar me te gjit

  Prishtinë Sot, 04:26
  89.500 €
 • 8 foto
  Shitet banese afer Germise
  Apartment / Banesa

  Shitet banese afer Germise

  Shitet banese ne Gerrmi te rruga Shpetim Robaj mbrapa shkolles \"Gjin Gazulli\" Banesa posedon 2 dh

  Prishtinë Sot, 02:46
  55.000 €
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 113.38m2 , kati 4
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 113.38m2 , kati 4

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 3 dhomëshe në katin e 4(katërt)me sipërfaqe 113.38m2, n

  Ferizaj Dje, 23:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Banesa ne qender te Prishtines Rr. AGIM RAMADANI sallon 38 m2 2 dhoma gjumi Kuzhine me depo 2 b

  Prishtinë Dje, 23:35
  215.000 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa 107m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 107m2, kati 5

  Kodi 0493 Shitet Banesa 107m2, kati 5, te Komuna e re në Fushë Kosovë. Banesa ka dhomë dite, tri dh

  Fushë Kosovë Dje, 23:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 113.38 m2, kati 7
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 113.38 m2, kati 7

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 3 dhomëshe në katin e 7(shtatë)me sipërfaqe 113.38m2, n

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 113.38m2 , kati 8
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 113.38m2 , kati 8

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 3 dhomëshe në katin e 8(tetë)me sipërfaqe 113.38m2, në

  Ferizaj Dje, 21:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Lagjen Mati1 S=33m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen Mati1 S=33m2

  itet banesa ne Lagjen Mat 1, perball Restaurant Loriano afer Rruges B Banesa ndodhet ne katin 3 S

  Prishtinë Dje, 21:55
  33.000 €
 • 12 foto
  Hit Imperial-122.60m2 rrg.Astrit Bytyqi- kati 7
  Apartment / Banesa

  Hit Imperial-122.60m2 rrg.Astrit Bytyqi- kati 7

  Shitet banesa te Objekti Hit Imperial + parkingu i mbrëndshum 26m2 mund ti parkon 2 vetura pa proble

  Ferizaj Dje, 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Lagjen Pejton
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen Pejton

  Shitet banesa në lagjën Pejton perball ish obj i Rilindjes mbi kafen appartment,bambo Rr\"Garibaldi

  Prishtinë Dje, 21:50
  150.000 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa te Qafa rruga UÇK
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Qafa rruga UÇK

  Shitet Banesa te Qafa Rruga UÇK ►Kodi : Q33 ►Renditja : Sallon, Kuzhin, Para dhom, 2 dhoma gjumi

  Prishtinë Dje, 21:41
  103.000 €
 • 12 foto
  Bregu i Diellit rruga
  Apartment / Banesa

  Bregu i Diellit rruga

  Banesa është në katin IV, dhe ka: sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, 1 banjo, ballkonin e madh përball

  Prishtinë Dje, 21:28
  300 €
 • 4 foto
  Super banese ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Super banese ne Lakrishte

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë e veçantë në Lakrishte në Prishtinë, ndertim i Ri nga NP PROJECTING! Bane

  Pejë Dje, 19:34
  1.100 €