Prizren

Apartment / Banesa në shitje në Prizren

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shitet banesa 105.7 m2 ne Katin e I ne Jenimahall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105.7 m2 ne Katin e I ne Jenimahall

  Shitet banesa 105,7 m2 ne Katin e Pare e gatshme per banim ne Jenimahall dhe posedon kete rrenditje:

  Prizren 2 prill 11:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 131.5 m2 ne Jenimahall

  Bnaesa 131.5 m2 eshte e gatshme per banim dhe posedon kete rrendije: Sallon me Kuzhine,tre dhoma gju

  Prizren 2 prill 11:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet lokali afarist 218 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet lokali afarist 218 m2

  Lokali gjindet ne lagjen Dardania 2 me qasje direkte ne rrugen kryesore dhe parking te mhaftuesgem p

  Prizren 2 prill 10:33
  2.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa Ne lagjen LAKURIQ ( SYLEJMAN ROTLA)
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Ne lagjen LAKURIQ ( SYLEJMAN ROTLA)

  Shitet Banesa Afer KEDS(kekut) banesa ka Teras , dhe Podrum . banesa esht me pamje nga shkolla fill

  Prizren 1 prill 21:07
  66.000 €
 • 9 foto
  Kuzhina dhoma te fjetjes me porosi
  Apartment / Banesa

  Kuzhina dhoma te fjetjes me porosi

  Punojm me porosi me cilesi te lart kuzhina dhoma te fjetjes komoda per tv ormana dhe tjera ..per ma

  Prizren 1 prill 21:05
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne lagjen e spitalit prishtin MATI 1

  Shes banesen ne lagjen e spitalit mati 1 te afer rrethit te vives Prishtin ka 65 m katror eshte ne

  Prizren 1 prill 19:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banese me qira te Fashon Company, afer abi qarshia
  Apartment / Banesa

  Banese me qira te Fashon Company, afer abi qarshia

  Leshoj banesen me qira, te Fashion Campany, ne katin perdhese, ka nje dhome gjumi dhe nje sallon me

  Prizren 1 prill 18:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Ari
  Apartment / Banesa

  Blejm Ari

  Blejm Gjitja llojet e arit ..

  Prizren 1 prill 17:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren 1 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa me qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me qera

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren 1 prill 16:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne Prizren te Liffe fitensii

  Leshohet banesa me qera ne Prizren banesa eshte e mobiluar teresisht. Banesa gjindet perball shkolle

  Prizren 1 prill 16:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 130m2 3+2 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa prej 130m2 3+2 e cila gjendet afer Q.T Elkos ne Prizren... Banesa eshte e Re dhe pr

  Prizren 1 prill 15:31
  80.000 €
 • 0 foto
  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banese Ortakoll 95m2 Kat i 3 SHITET

  Shitet Banesa e Gatshme per Banim e cila gjendet ne lagjen Ortakoll. . . Banesa eshte Komplet e R

  Prizren 1 prill 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje perballe Q.T.ViVaFresh 63m2 -..
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje perballe Q.T.ViVaFresh 63m2 -..

  Shiten Banesat te gatshme per Banim te cilat gjenden perballe Q.T.VivaFresh ne Pz... Banesat jane 2-

  Prizren 1 prill 15:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes 74m2 2+1,5 Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 74m2 2+1,5 Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa e Re ne ndertim e siper e cila gjendet ne njeren prej lagjeve me te frekuentuara te Qy

  Prizren 1 prill 15:29
  720 €
 • 0 foto
  Banesa-2 87m2 Kat i 2,3,4te SHITEN
  Apartment / Banesa

  Banesa-2 87m2 Kat i 2,3,4te SHITEN

  Shiten Banesat me siperfaqe prej 87m2 ne katin e 2 dhe 3te te Banimit.. . . Banesat jane ne ndertim

  Prizren 1 prill 15:29
  750 €
 • 0 foto
  BANESA 137m2 118m2 Kat i 3 SHITEN
  Apartment / Banesa

  BANESA 137m2 118m2 Kat i 3 SHITEN

  Shiten Banesat ne Ndertim e siper te cilat gjenden ne Qender te Qytetit me siperfaqe prej 137m2 si d

  Prizren 1 prill 15:28
  670 €
 • 0 foto
  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN
  Apartment / Banesa

  Apartamente BANESA ne DURRES SHITEN

  Shiten Apartamentet Banesat e Gatshme per Banim 2+1 1+1,5 me siperfaqe prej 68m2, 70m2, 72m2 te ci

  Prizren 1 prill 13:29
  24.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 109m ne Prizren
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 109m ne Prizren

  Banesa eshte e re ne katin e 5 te banimit, me 3 dhoma gjumi dhe sallon me kuzhine. Posedon dy banjo

  Prizren 31 mars 23:25
  750 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2+1 Me kuzine perball q.t abi qarshi
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2+1 Me kuzine perball q.t abi qarshi

  banesa gjendet perball abi qarshijes katin e 4 osht e fundit tek komplexi fashion me pamje nga abi q

  Prizren 31 mars 21:21
  67.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 92m2 Kati 3 Mrapa Q.T Etc Dhe Vives
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 92m2 Kati 3 Mrapa Q.T Etc Dhe Vives

  Banesa gjendet mrapa elkosit dhe super vives osht ne katin e 3 dhe posedon kete renditje te dhomave

  Prizren 31 mars 21:21
  63.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2+1 Kati 4 Te Kullat Bazhdarane
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2+1 Kati 4 Te Kullat Bazhdarane

  Banesa gjendet te 4 kullat bazhdarane osht ne katin e 4 dhe posedon kete renditje te dhomave 2 dhoma

  Prizren 31 mars 21:20
  57.000 €
 • 0 foto
  Shes 10 banesa ne Prizren Ne Ndertim E Siper
  Apartment / Banesa

  Shes 10 banesa ne Prizren Ne Ndertim E Siper

  Banesat jan ndertim e siper nuk jan te gatshme per banim perfundimi osht ne fund 2018 diku reth 10ba

  Prizren 31 mars 21:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN
  Apartment / Banesa

  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN

  Shiten Banesat me Siperfaqe prej 107m2 te cilat gjenden ne Qender te Qytetit te Prizrenit... Banes

  Prizren 31 mars 17:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes 63m2 Kat i 3te 1-1,5 e Re SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 63m2 Kat i 3te 1-1,5 e Re SHITET

  Shitet Banesa me 63m2, Kat i 3te i banimt ne ndertesen 7-Kateshe, 10min large Qendres Shatervan. . .

  Prizren 31 mars 17:40
  750 €
 • 0 foto
  Banese prej 78m2 Kat i 3te
  Apartment / Banesa

  Banese prej 78m2 Kat i 3te

  Shitet Banesa prej 78m2, kat i 3te i Banimit afer Lagjes Ortakolle. Banesa eshte e Re e gatshme per

  Prizren 31 mars 17:40
  58.000 €
 • 0 foto
  Banes 78m2 Kat i 2 Dhoma 3 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 78m2 Kat i 2 Dhoma 3 SHITET

  Shitet Banesa e cila gjendet ne lagjen Ortakoll afer Sh.F.Avdyl Frasheri. Banesa ka nje Siperfaqe 7

  Prizren 31 mars 17:39
  65.000 €
 • 0 foto
  Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

  Shitet Banesa prej 65m2 kai i 3te i Banimit, e cila gjendet ne Ndertesen e Re te sapo perfunduar afe

  Prizren 31 mars 17:38
  45.000 €
 • 2 foto
  Shiten banesat te PUPER VIVA dhe ETC
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te PUPER VIVA dhe ETC

  Shiten Banesat tek Super VIVA dhe ETC ne Prizren Baneat jan te ndertuara me standarte te larta nder

  Prizren 31 mars 16:36
  70.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa ne lagjen Ortakoll
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Ortakoll

  shitet banesa ne lagjen e Ortakollit e cila gjendet ne katin e 6 te banimit banesa ka Ashensor LIF

  Prizren 31 mars 16:32
  45.000 €
 • 7 foto
  shitet banesa ne lagjen ortakoll
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne lagjen ortakoll

  Shitet banesa ne lagjen Ortakoll me siperfaqe prej 71 m2 Ndertim i vjeter Banesa gjendet ne katin

  Prizren 31 mars 16:32
  51.000 €
 • 0 foto
  Shiten banesat te SUPER VIVA dhe ETC
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te SUPER VIVA dhe ETC

  Shitet GAZONJERA me siperfaqe prej 50 m2 dhe eshte e gateshme per banim me qelsa ne dor Gazonjera e

  Prizren 31 mars 16:28
  37.500 €
 • 0 foto
  Banes 340m2 Kat i 1 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 340m2 Kat i 1 SHITET

  Shitet Banesa prej.340m2 e.cila gjendet ne Qender te Qytetit. . . Banesa gjindet ne katin e 1re te

  Prizren 31 mars 15:29
  650 €
 • 0 foto
  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET
  Apartment / Banesa

  Banese 93m2 kat 5 Bazhdarhane SHITET

  Shitet Banesa e cila eshte ne Ndertim e siper, ne Lagjen Bazhdarhane, 93m2 kat i 5te i Banimit me p

  Prizren 31 mars 15:27
  74.500 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa GARSONIER e Re 49m2

  Shitet Banesa prej 49m2 e Re Kat i 3te, e cila.gjendet afer Universitetit te Qytetit te Prizrenit..

  Prizren 31 mars 15:26
  750 €
 • 2 foto
  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 90.25m2 te Die Bau kati 5

  Shes banesen me çmim te volitshem tek Die Bau afer ETC-se ne katin e 5, banese siq mund te shihni ne

  Prizren 31 mars 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Ari
  Apartment / Banesa

  Blejm Ari

  Blejm tr gjitha llojrt e Arit ..

  Prizren 31 mars 13:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE Shiten BANESAT 68 92 95 126 m2
  Apartment / Banesa

  OFERTE Shiten BANESAT 68 92 95 126 m2

  Shiten Banesat ne Ndertim e siper qe gjenden ne Lagjen Ortakolle. . . Ndertimi eshte ne Prone Priva

  Prizren 31 mars 12:51
  820 €
 • 7 foto
  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari
  Apartment / Banesa

  Shiten banes ne qender te prizrenit te make pilari

  shiten 2 banesa 65m2 katet e lira 7 dhe 3 ne qender dhe nje banes 86 m2 kat i 5

  Prizren 31 mars 11:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos
  Apartment / Banesa

  Banese e Re 128m2,kat I 4te perballe Q.T.Elkos

  Shitet Banesa e cila Gjendet perballle Q.T.Elkos ne Pz. Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe k

  Prizren 30 mars 19:29
  72.500 €
 • 0 foto
  Banes 76m2 kat i 2te Bazhdarhane SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 76m2 kat i 2te Bazhdarhane SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet tek Rrethi ne lagjen Bazhdarhane. . . Banesa eshte e gatshnme per

  Prizren 30 mars 19:28
  74.500 €
 • 0 foto
  Banes e Re 114m2 Ortakoll Kat i 4 SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes e Re 114m2 Ortakoll Kat i 4 SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet afer Lagjes Ortakoll... Banesa eshte ne katin e 4te te banimit dhe

  Prizren 30 mars 19:28
  75.000 €
 • 0 foto
  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET
  Apartment / Banesa

  BANES 108m2 Kat i 1 Jeni Mahalle SHITET

  Shitet Banesa prej 108m2 Katt i 1re e cila gjendet ne lagjen Jeni Mahalle afer S.Autobuseve. Banesa

  Prizren 30 mars 16:19
  88.000 €
 • 0 foto
  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme
  Apartment / Banesa

  SHITEN 30 Banesa me Qelsa t Gatshme

  Filloi Shitja e 30 Banesave te Reja t Gatshme per Banim, Qelsat ne Dore te disa llojeve m2. Banesat

  Prizren 30 mars 16:18
  740 €
 • 0 foto
  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 57m2 Kat i 3te 2.5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e gatshme per banim e cila gjendet ne Lagjen Qylhani afer Bazhdarhanes. Banesa eshte

  Prizren 30 mars 16:17
  42.500 €
 • 0 foto
  BANES 83 M2 e re SHITET Q.Qytetit
  Apartment / Banesa

  BANES 83 M2 e re SHITET Q.Qytetit

  Shitet Banesa e Re e Gtashme per Banim e cila gjendet afer Qendres se Qytetit. Banesa eshte ne katin

  Prizren 30 mars 16:16
  66.000 €
 • 0 foto
  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET
  Apartment / Banesa

  Banes 95m2 Kat 4 3,5 Dhoma SHITET

  Shitet Banesa e Re e gatshme per Banim e cila gjendet perballe ish Q.T.Benaff. Banesa eshte e Re dh

  Prizren 30 mars 16:16
  70.000 €
 • 0 foto
  Banese ne EuroCenter 157m2, kat i 3te Extra-Rend..
  Apartment / Banesa

  Banese ne EuroCenter 157m2, kat i 3te Extra-Rend..

  Shitet Banesa e cila gjendet ne kompleksin e Banimit EuroCenter ne qender te qytetit te Pz. Banesa

  Prizren 30 mars 16:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese 64m2, Kati Perdhese, ne lagjen Ortakoll
  Apartment / Banesa

  Banese 64m2, Kati Perdhese, ne lagjen Ortakoll

  Shitet Banesa prej 64m2 e cila gjendet ne lagjen Ortakolle. Banesa eshte ne katin perdhese dhe pos q

  Prizren 29 mars 11:33
  56.000 €
 • 0 foto
  Banesa 86m2 95m2 2+1,5 SHITEN
  Apartment / Banesa

  Banesa 86m2 95m2 2+1,5 SHITEN

  Shiten Banesat e reja te gatshme per Banim, te cilat gjenden ne Qender te Qytetit. . . Banesat jane

  Prizren 28 mars 19:15
  Me Marrveshje