Gjakovë

Apartment / Banesa në shitje në Gjakovë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Banesa ne shitje GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje GJAKOVE

  Filloi Shitja e banesave . Qarshia e Vogel , Ali Pashe Tepelena, Posedojme Banesa : 55 m2, 57m2 ,90

  Gjakovë Sot, 10:41
  500 €
 • 10 foto
  Kompleksi afaristo banesor Mbretëresha Teuta
  Apartment / Banesa

  Kompleksi afaristo banesor Mbretëresha Teuta

  Filloj shitja ne kompleksin mbreteresha teuta ne Gjakove ne rrugen bujar roka filloj shitja ne komp

  Gjakovë Sot, 04:49
  2 €
 • 0 foto
  BANESA NË SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE

  Shitet Banesa 98.113 m2 (Kati 2) - Gjendet në qender te qytetit buzë lumit Krena(shetitorja e re) -

  Gjakovë Dje, 20:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA BLLOK IRI 100M2 kat 3
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA BLLOK IRI 100M2 kat 3

  SHITET BANESA KATI I TRRET BANESA KA DY DHOMA, FJETJE ,SALLON, BALLKON, SHPAJZ,,BANJO,KUZHIN-,LIFT,

  Gjakovë Dje, 18:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Filloj shitja e banesave ne lokacionin me te mire
  Apartment / Banesa

  Filloj shitja e banesave ne lokacionin me te mire

  Filloj shitja e banesave Posedeojin disa lloje te metrazhave te banesave Per me shume informata m

  Gjakovë Dje, 16:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten banesat dhe dyqanet. Mob: 049/594-594
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat dhe dyqanet. Mob: 049/594-594

  Shiten 2 dy dyqane me podrum, me siperfaqe të njejtë me nga: 170m2, dyqanet posedojnë parking! Shit

  Gjakovë Dje, 16:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET QENDER BANESA NE PERFUNDIM
  Apartment / Banesa

  SHITET QENDER BANESA NE PERFUNDIM

  SHITET BANESA ESHTE NE PERFUNDIM TE PUNIMEVE 120M2....QMIMI 550 EURO M2

  Gjakovë Dje, 16:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Banesen me 102 m2 kati 8 me flet poseduese
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen me 102 m2 kati 8 me flet poseduese

  shitet banesa ne qender te qytetit men102m2 me flet poseduese e mobiluar, banesa ka 3 dhoma gjumi. t

  Gjakovë Dje, 15:48
  58.500 €
 • 5 foto
  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI
  Apartment / Banesa

  BANESE NE SHENGJIN BREGDETI, LEZHE, SHQIPERI

  Shitet banes 2+1 me siperfaqe totale 107m2 ne Qender Shengjin. Shum afer plazhit, ne Pallat te ri te

  Gjakovë Dje, 15:11
  66.000 €
 • 10 foto
  SHITEN BANESAT ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT ME LOKACIONIN ME TE MIRE NE GJAKOVE

  SHITEN BANESAT NE RRUGEN BUJAR ROKA AFER RRETHIT TE POMPA NESIM BAKIJA. LLOJET E BANESAVE: 76.6 m2

  Gjakovë 2 prill 01:04
  2 €
 • 0 foto
  Banesa ne Shitje Durres Shengjin Vlore Sarande
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje Durres Shengjin Vlore Sarande

  Shiten Banesat e reja te Sapo Perfunduara ne Qytetet Bregdetare te Shqiperise. . . Banesat jane me

  Gjakovë 1 prill 13:27
  650 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE GJAKOVE

  Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gj

  Gjakovë 31 mars 14:47
  35.000 €
 • 3 foto
  SHITET BANESA 81 KATROR NE QASHI TE VOGEL
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 81 KATROR NE QASHI TE VOGEL

  Shitet banesa 81 m2 katrror ne katin e 4 dy dhoma gjumi sallon perbashk me kuzhin edhe ballkon dhe

  Gjakovë 27 mars 20:53
  1 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ERE TE STACIONI Kati 1
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ERE TE STACIONI Kati 1

  214 m2 .4 4 DHOMA FJETJE , SALLON BANJO 2 SHPAJZA 2,BALLKON ,KUZHIN SHITET E MOBILUAR, ME NXEMJE QEN

  Gjakovë 19 mars 21:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa 50m2 ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 50m2 ne qender

  Shitet banesa ne qender te qytetit me siperfaqe prej 50 m2 ne katin e 4. Banesa ka: dhome te dites,

  Gjakovë 13 mars 13:54
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banes ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje

  Banesa e renovuar komplet perkthim i menjehershem Rr. Bujar Roka banesat e vjetra Dukagjinit kati

  Gjakovë 7 mars 22:34
  31.000 €
 • 1 foto
  SHITET BANESA 97.01 m2 NDERTIM SUPERIOR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 97.01 m2 NDERTIM SUPERIOR

  Shitet banesa eksluzive 97.01m2 në rrugen kryesore Transite në Gjakovë, ndërtim I ri me standarte eu

  Gjakovë 6 mars 23:11
  580 €
 • 5 foto
  LESHOJ BANES ME QERA
  Apartment / Banesa

  LESHOJ BANES ME QERA

  Banesa leshohet me qera, e cila gjendet ne qender te Gjakoves. Eshte e kompletuar me te gjitha eleme

  Gjakovë 6 mars 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten banesar 50 metra afer Kuvendit Komunes
  Apartment / Banesa

  Shiten banesar 50 metra afer Kuvendit Komunes

  Shiten banesat dhe lokalet 50 metra afer Kuvendit Komunal, me saktesisht 10 metra tek kafeteria Carb

  Gjakovë 6 mars 11:27
  620 €
 • 6 foto
  Banes
  Apartment / Banesa

  Banes

  Shes banesen

  Gjakovë 4 mars 12:45
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET BANESA NE QENDER
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE QENDER

  SHITET BANESA NE QENDER KATI 4 BANESA ERE NDERTIM BANESA ME MOBILE SHITET 57 M2 QMIMI ME MARRVESHJ

  Gjakovë 4 mars 09:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET SHTEPI ME PLLAC 4 ARI
  Apartment / Banesa

  SHITET SHTEPI ME PLLAC 4 ARI

  SHITET SHTEPIJA E VJETER ME PLLAC SHTEPIJA KAH 5 ARI Pllac GJENDET NE CARA PATOK AFER HOTEL LUKSUZ

  Gjakovë 28 shkurt 10:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne 1 me hapsire totale 139 m2
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne 1 me hapsire totale 139 m2

  Banesat luksoze, njera 95 dhe tjetra 44 metra katror te bashkuara ne 1 banese superluksoze Ne qend

  Gjakovë 22 shkurt 13:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA AFER ETC,QENDRES ETJ
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA AFER ETC,QENDRES ETJ

  BANESA ESHTE KATI I TRRET SHITET E MOBILUAR OSE PA TO BANJO BALLKON DHOM FJETJE DHOM DITE ETJ QMIM

  Gjakovë 19 shkurt 08:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE GJAKOVE

  Shitet banesa ne Gjakove 67.68m2 ne katin e 5-te te banimit me pamje nga parku. Posedon 1 dhome gju

  Gjakovë 15 shkurt 14:32
  35.000 €
 • 6 foto
   Banesa ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Shitje

  Banesa posedon: Sallon e kuzhine 1 dhome gjumi Ko

  Gjakovë 2 shkurt 03:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet
  Apartment / Banesa

  Shitet

  Banesa ka: Sallon e kuzhine 1 Dhome gjumi Banjo, korid

  Gjakovë 1 shkurt 01:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa e mobiluar në qendër të Gjakovës
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluar në qendër të Gjakovës

  Shes banesën e mobiluar me sipërfaqe 113m2 (94m2 neto). Banesa gjendet në qendër të qytetit (150m la

  Gjakovë 17 janar 20:02
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Ndertese e re ne mes te qytetit
  Apartment / Banesa

  Ndertese e re ne mes te qytetit

  Ka sallon me kuzhin , depo , dy dhoma gjumi, dy banjo , eshte ne katin e dyte .Kemi edhe garazhe.Nde

  Gjakovë 15 janar 09:43
  590 €
 • 3 foto
  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET

  SHITEN BANESAT NE PERIFERI VEND I QET NJE OBJEKT ,SHITET EDHE KOMPLET.GJDO KAT KAH 120 M2....viber +

  Gjakovë 10 janar 17:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LESHOHET ME QERA SEZON PER TE JASHTEM
  Apartment / Banesa

  LESHOHET ME QERA SEZON PER TE JASHTEM

  Per trre muaj Sezon Leshohet me qera per te jashtem ....E MOBILUAR qmimi me marrveshje..

  Gjakovë 10 janar 17:42
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut

  Shitet Banesa në lagjen \" Blloku i Ri\" pran Tregut të Gjelbërt (mbi restaurantin Rogner). Bruto h

  Gjakovë 9 janar 19:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN DY BANESA 114.22 m2 Gjakove
  Apartment / Banesa

  SHITEN DY BANESA 114.22 m2 Gjakove

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 114.22 m2 Kati: 5 dhe 7 Organizimi i mbrendshëm: - Qëndrimi ditorë - Dy dh

  Gjakovë 7 janar 18:04
  600 €
 • 5 foto
  SHITEN BANESAT NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT NE GJAKOVE

  Kompleksi “1-2-3” Çarshia e Vogël Ka filluar ndërtimi i Kompleksit “ 1-2-3 Çarshia Vogël” e

  Gjakovë 7 janar 18:04
  550 €
 • 11 foto
  BANESA NE ZEMER TE GJAKOVES 141 m2 E MOBILUAR
  Apartment / Banesa

  BANESA NE ZEMER TE GJAKOVES 141 m2 E MOBILUAR

  SHES BANESEN NE KATIN E PAR 141 m2 E MOBILUAR NE MENYREN ME TE MIR TE MUNDSHME GJDO GJE ME SHIJE DHE

  Gjakovë 16 dhjetor 09:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banesa ne shitje ne Gjakove
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne Gjakove

  Shitet banesa ne rrugen Nimon Ferizi afer shkolles Yll Morina. Banesa ka 152.8 metra katror(neto) ap

  Gjakovë 7 dhjetor 11:19
  84.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në katin e parë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në katin e parë

  Shitet banesa në katin e parë ne bllok të ri Banesa ka 60 m2 neto, ka 2 dhoma, kuzhinën e vecant,

  Gjakovë 20 nëntor 11:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET BANESA 141.4 m2 GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA 141.4 m2 GJAKOVE

  BANESA gjindet te lumi krena mbrapa pashtrikut kati 6 3 dhoma gjumi 2 banjo sallon me kuzhin bashk 1

  Gjakovë 18 nëntor 22:00
  600 €
 • 1 foto
  BANES 68.5 M
  Apartment / Banesa

  BANES 68.5 M

  shitet banesa 68.5 sallon e kuzhin eshe ni dhome gjumi plus ni ballkon 049909031

  Gjakovë 17 nëntor 08:58
  40.000 €
 • 12 foto
  Banesa Gjakove rr Tirana
  Apartment / Banesa

  Banesa Gjakove rr Tirana

  Shitet banesa me 115 qm Neto siperfaqe, karshi katastres dhe parkut qytetit. 3 dhoma , dy Banjo , 3

  Gjakovë 9 nëntor 22:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA TE REJA NE GJAKOVE
  Apartment / Banesa

  BANESA TE REJA NE GJAKOVE

  SHITEN BANESA TE REJA 67 87 92 100M2 AFER QENDRRES ... QMIMET ME MARRVESHJE SHITEN 045671696

  Gjakovë 15 tetor 11:34
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN BANESAT 100 M2 77M2 ETJ...
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT 100 M2 77M2 ETJ...

  SHITEN BANESAT E REJA ME STANDARDE EVROPIANE ,BANESAT KAN 100M2 77M2 DHE 87M2. KAN LIFT....045--671-

  Gjakovë 15 tetor 11:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI OFERTA SHIT BLEJ ....
  Apartment / Banesa

  AGJENSIONI OFERTA SHIT BLEJ ....

  AGJENSIONI OFERTA JU OFRON SHITJE TE SHPEJT DHE KORREKTE NE BANESA SHTEPIJA TRROJE ..SI DHE BANESA

  Gjakovë 13 tetor 20:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  APARTMAN NE ORIKUM
  Apartment / Banesa

  APARTMAN NE ORIKUM

  SHITET BANESA NE ORIKUM (VLORE),ESHTE E MOBILUAR - 82 m2 -KATI 5 -QMIMI ME MAREVESHJE.VIPER:+417923

  Gjakovë 1 tetor 21:32
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa te Stacioni autobusave 107m
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Stacioni autobusave 107m

  shitet banesa te stacioni autobusave ne gjakove ndertes e re banesa ka 107m ne katin 4 2 dhoma gj

  Gjakovë 30 shtator 22:28
  500 €
 • 6 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa ne qender te Gjakoves e mobiluar per info. tjera te interesuarit ne te lajmerohen ne t

  Gjakovë 29 shtator 14:53
  42.000 €
 • 0 foto
  Shitet me ofert duplex ne Gjakove
  Apartment / Banesa

  Shitet me ofert duplex ne Gjakove

  Shitet me super oferte dupleksi ne Gjakove. Per me shum informata klikoni ne : https://reaimmobil

  Gjakovë 26 shtator 19:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LESHOHEN DHOMA 1 Per Studente
  Apartment / Banesa

  LESHOHEN DHOMA 1 Per Studente

  Leshohen dy dhoma per Studente Emobiluar

  Gjakovë 21 shtator 22:26
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Shitet banesa piskot Gjakove.Banesa ashte 90metra banesa ashte e re , vlen te ceket shitet komplet m

  Gjakovë 18 shtator 23:17
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa gjendet perballe shkolles Yll Morina.Banesa eshte e vendosur ne katin e 3 me siperfaqe 125m.B

  Gjakovë 15 shtator 12:11
  Me Marrveshje