Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shes banesen 97m2 ne Emshir Lesna (Riera)
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 97m2 ne Emshir Lesna (Riera)

  Shes banesen 97.6 m² ne katin e 5-të ne kompleksin RIERA – LESNA ne Lagjen Emshir KALABRIA ne Pris

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 98.5m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 98.5m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 98.5m2 kati 3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuz

  Prishtinë Sot, 15:28
  850 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 107.3m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107.3m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)

  ⭕Shitet banesa 107.3m2 kati 1,2,3 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 15:28
  850 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1339 Lokacioni: Te Busti Bill Klinton ne Rrugen Kryesore Siperfaqe

  Prishtinë Sot, 15:28
  90.000 €
 • 8 foto
  (SHITET) BANESË komode në lagjën e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË komode në lagjën e Muhaxherëve

  Shitet BANESA komode në Qendër në lagjën e Muhaxherëve - Prishtinë, afër Hotel Afa. Kati i 10-të i b

  Prishtinë Sot, 15:28
  82.935 €
 • 4 foto
  (SHITET) BANESË komode në Qendër të Muhaxherët
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË komode në Qendër të Muhaxherët

  Shitet BANESA komode në Qendër në lagjën e Muhaxherëve - Prishtinë, afër Hotel Afa. Kati i 10-të i b

  Prishtinë Sot, 15:28
  62.700 €
 • 9 foto
  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE në Kalabri 107.6m²
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE në Kalabri 107.6m²

  Shitet BANESA - PENTHOUSE në Lagjen Kalabria Rr. Dervish Hima. Kati i 8-të. Sipërfaqja: 107.6m² (81m

  Prishtinë Sot, 15:28
  70.000 €
 • 4 foto
  (SHITEN) BANESA në lagjën e Muhaxherëve, Prishtinë
  Apartment / Banesa

  (SHITEN) BANESA në lagjën e Muhaxherëve, Prishtinë

  Shiten BANESAT në ndërtim e sipër me sipërfaqe të ndryshme në lagjën e Muhaxherëve - Prishtinë. Obj

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Rrugen C te Alko Grup
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Rrugen C te Alko Grup

  Banesa eshte ne objektin e kompanis Alko Grup te Rruga C, objekti eshte me leje te ndertimit, ne kat

  Prishtinë Sot, 15:28
  51.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne mati 1

  Shitet banesa ne mati 1 ne rrugen muharrem fejza te super viva, banesa gjendet ne katin e 2 dhe ka 8

  Prishtinë Sot, 15:28
  65.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Aktash

  Shitet banesa ne Aktash banesa eshte ne katin e 5-t ma lift ka pamje nga qyteti me leje ndertimi sip

  Prishtinë Sot, 15:28
  67.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Afer Rruges B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Afer Rruges B

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0705 Lokacioni: Banesat te Presidentja perball Rruges B S

  Prishtinë Sot, 15:28
  40.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1150 Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 112 M2 Kati 11

  Prishtinë Sot, 15:28
  93.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kompleksi Royal
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kompleksi Royal

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1224 Lokacioni: Kompleksi Royal Siperfaqe: 70 M2 Kati 5 Renditj

  Prishtinë Sot, 15:28
  70.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Arberi te Ambasada Amerikane
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Arberi te Ambasada Amerikane

  Shitet Banesa ne Dragodan - Kodi 1193 Lokacioni: Afer Ambasades Amerikane Siperfaqe: 57 M2 Kati 8

  Prishtinë Sot, 15:28
  52.000 €
 • 11 foto
  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL
  Apartment / Banesa

  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1189 Lokacioni: Kompleksi Nartel Siperfaqe: 84.4 M2 Kati 7 Rendit

  Prishtinë Sot, 15:28
  95.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve

  Shitet Banesa Moderne ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 1192 Lokacioni: Kompleksi FFB Trade Afer Hotel

  Prishtinë Sot, 15:28
  59.000 €
 • 6 foto
  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat nDukagjini residence, 106,70,125etj

  Shiten banesat ne kompleksin me ekskluziv dhe modern ne Prishtine \" Dukagjini Residence \". Tipat A

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne kalabri ish emshir \"Llesnes\"Riera
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne kalabri ish emshir \"Llesnes\"Riera

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir, ne kompleksin e ndertuar nga \"Llesna\" Riera, siperfaqja 97.6m

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane, afer AAK-se, posedon 56m2- me dokumente, 3 njesi - kati III. cmimi sipas

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne mahallen e muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne mahallen e muhaxherve

  Shitet banesa ne mahallen e muhaxherve , ndertim i ri me leje ndertimi, kati i 5-te 48 me lift, cmi

  Prishtinë Sot, 15:28
  43.200 €
 • 11 foto
   Kalabr,i ndertues kompania “Nartel”61m²
  Apartment / Banesa

  Kalabr,i ndertues kompania “Nartel”61m²

  Shitet Banesa ne Kalabri ndertus kompania “Nartel” afer Maxit ne katin e 7-te ka sip.61m² , bane

  Prishtinë Sot, 15:28
  800 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera”
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera”

  Shitet Banesa ne Kalabri te kompleksi ”Riera” ne katin e 3-te te banimit,me sip.57.09m2 banesa e

  Prishtinë Sot, 15:28
  46.800 €
 • 3 foto
  Shitet garsoniera 40m2 ne lagjen e Spitalit!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniera 40m2 ne lagjen e Spitalit!Delta

  Ofrohet banesa e tipit garsonjere me siperfaqe 40m2 ne shitje ne lagjen e Spitalit Garsonjera gjind

  Prishtinë Sot, 15:28
  30.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa 62m2 ne lagjen Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 62m2 ne lagjen Ulpiana

  Shitet banesa 62m2 ne lagjen Ulpiana perball Ben\'aff , Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Dy dhoma gjum

  Prishtinë Sot, 15:28
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne lagjen Emshir / Kalabria 64.2m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Emshir / Kalabria 64.2m2

  Shitet banesa ne lagjen Emshir / Kalabria , Rr. e Veternikut me 64.2m2. Posedon: Dhomë dite Kuzhin

  Prishtinë Sot, 15:28
  55.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Aktash me 72m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Aktash me 72m2

  Shitet banesa ne Aktash me 72m2 (neto) . Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Trepezari Dy dhoma gjumi B

  Prishtinë Sot, 15:28
  95.000 €
 • 0 foto
  Banesa 107m2 kati 5 te STANDARTI n BREG DIELLIT
  Apartment / Banesa

  Banesa 107m2 kati 5 te STANDARTI n BREG DIELLIT

  Banesa gjindet ne katin e 5. Posedon 3 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Shpajz.

  Prishtinë Sot, 15:28
  790 €
 • 7 foto
  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )
  Apartment / Banesa

  Shitet ne Banesa Prishtine ( Dragodan )

  ⭕️Shitet Banesa 90.5m2 në katin e 4-të në Lagjën Arberia (Dragodan) perball Ambasades Amerikane

  Prishtinë Sot, 15:28
  69.800 €
 • 0 foto
  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!
  Apartment / Banesa

  Kerkojme Banesa ne shitje! PATKOI PATUNDSHMERI!

  Kerkojme Banesa ne shitje ne Prishtine PATKOI PATUNDSHMERI! Kerkimi:shtypni \"49266188\" prek koman

  Prishtinë Sot, 15:28
  70.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ne MATI 1 afer Rruges B.
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne MATI 1 afer Rruges B.

  Shitet Banesa ne Mat 1 ne Rrugen B te kompleksi “Nderimi” ne katin e 5 me lift me pamje nga rr

  Prishtinë Sot, 15:28
  750 €
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2

  Shitet banesa ne Emshir ndertim i Lesnes 56m2 Shitet banesa ne lagjen Emshir, perkatesisht banesa e

  Prishtinë Sot, 15:28
  45.000 €
 • 4 foto
  Shes Banesen ne Dardani te Sante me sipe prei 61m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Dardani te Sante me sipe prei 61m2

  Shitet Banesa ne Dardani te Santea me sipe prei 61m2 me Flet Poseduse. nr 044-261-915 ose 045-951-4

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA NË ROYAL PLAZA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË ROYAL PLAZA

  SHITET BANESA në Royall Plaza Adresa: Rruga B / Prishtinë Kati 7, posedon dy ashensorë Madhësia:

  Prishtinë Sot, 15:28
  132.000 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa nkalabri ish emshir Nartelit 94,88
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa nkalabri ish emshir Nartelit 94,88

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane 73.60 m2 ne dokumente me fletposeduse me renditje: salloni me kuzhine, tri

  Prishtinë Sot, 15:28
  103.000 €
 • 7 foto
  Ofrohet per shitje banesa 74m2 te Muhaxheret!DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 74m2 te Muhaxheret!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa 74m2 te Muhaxheret. Banesa ka kete renditje:sallonin me kuzhine,dy dhoma g

  Prishtinë Sot, 15:28
  74.000 €
 • 11 foto
  Shitet BANESA ne L. SPITALIT te Spitali AMERIKAN*
  Apartment / Banesa

  Shitet BANESA ne L. SPITALIT te Spitali AMERIKAN*

  Shitet banesa ne Lagje te Spitalit nen Spitalin Amerikan, banesa eshte shume afer rrethit, eshte ne

  Prishtinë Sot, 15:28
  800 €
 • 11 foto
  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit

  Ofrohet per shitje banesa Duplex, Bregu i Diellit Salloni | Kuzhina | Tryezari | 3 dhoma gjumi | B

  Prishtinë Sot, 15:28
  105.000 €
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Qender
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Qender

  Shitet banesa ne Qender, sheshi "Nena Tereze" , posedon 78m2- me flete poseduese- mbi 100m2 faktike,

  Prishtinë Sot, 15:28
  380.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA111m2 -PRISHTIN

  Shitet Banesa 86m2 kati 7 banim e gatshme per banim Lokacioni : te rruga B viva fresh Banesa perbehe

  Prishtinë Sot, 15:28
  800 €
 • 6 foto
  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 87.48 TE LAGJJA E SPITALIT

  Shitet Banesa ne lagjen e spitalit ne objektin e firmes Prishtina e Re, banesa ka 87.48 m3, * Sallon

  Prishtinë Sot, 15:28
  750 €
 • 0 foto
  Shitet LOKALI 117m2 ne lagje te MUHAGJERVE
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI 117m2 ne lagje te MUHAGJERVE

  Lokali gjindet ne rrugen BEDRI SHALA. Pamjen kah rruga dhe qyteti. Lokali e ka edhe nje pjese te pl

  Prishtinë Sot, 15:28
  1.650 €
 • 11 foto
  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria
  Apartment / Banesa

  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria

  Shitet BANESA - PENTHOUSE Ekskluziv në Lagjen Kalabria Rr. Dervish Hima. Kati i 8-të. Sipërfaqja: (2

  Prishtinë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Banese ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane, 57m2- me dokumente, me 3 njesi- sallon,kuzhine dhe dhome gjumi, kati III B

  Prishtinë Sot, 15:28
  80.000 €
 • 11 foto
  Shesim 3 banesa ne MAti 1 te Alko Grup URGJENT
  Apartment / Banesa

  Shesim 3 banesa ne MAti 1 te Alko Grup URGJENT

  Shitet Banesa në MAti 1 e ndertuar nga Alko Grup ne katin e 4, banesa ka lift, siperfaqja e saje esh

  Prishtinë Sot, 15:28
  760 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 2 dhomëshe 61.5m2 kati 1 Fushë Kosov
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomëshe 61.5m2 kati 1 Fushë Kosov

  Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Sh.F. Mihail Grameno, Mbrapa Vivës së Vjetër), me sip

  Prishtinë Sot, 15:28
  30.700 €
 • 0 foto
  Lokal ne shitje ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Lokal ne shitje ne Bregun e Diellit

  Shitet lokali ne Bregun e Diellit - perball salles "1 Tetori" posedon 450m2 dhe 2 garazha, perdhese.

  Prishtinë Sot, 15:28
  2.300 €
 • 4 foto
  Banesë 50m2 në shitje në lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Banesë 50m2 në shitje në lagjen Dardania

  Banesë 50m2 në shitje në lagjen Dardania Banesa ka gjithsej 50m2 kurse faktike ka 36m2, është e paji

  Prishtinë Sot, 15:28
  58.000 €
 • 4 foto
  Banesa 107m2 me 3 dhoma gjumi. Kati 4. Lindje.
  Apartment / Banesa

  Banesa 107m2 me 3 dhoma gjumi. Kati 4. Lindje.

  Banesa posedon 3 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Wc. Ballkon. Gjindet ne kati

  Prishtinë Sot, 15:28
  1 €