Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  jap me qira banes 3 dhomeshe
  Apartment / Banesa

  jap me qira banes 3 dhomeshe

  Jap me qira banes 3 dhomeshe, 150 meter katror,tre ballkon,te mobiluar me kushte ideale pwr banim.Ng

  Prishtinë Sot, 00:32
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Qender te Prishtines
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines

  Shitet banesa në qendër të Prishtinës ne rrugën Hajdar Dushi me sipërfaqe 91.2m2 neto e ndërtuar par

  Prishtinë Sot, 00:25
  180.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa tek Parku i Qytetit #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne katin e I-re tek Parku i Qytetit.Banesa eshte perball Parkut te Qytetit dhe 4 min

  Prishtinë Dje, 23:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banes ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje

  Banesa dy dhomshe posedon :sallon ,dhoma e gjumit ,kuzhina ndaras,ballkon,koridor,banjo,shpajz. Bane

  Prishtinë Dje, 23:29
  68.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa - Lagja Mat
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa - Lagja Mat

  Permbajtja: 1. Qendrim Ditore 2. Kuzhine dhe Tryezari 3.Dhome e fjetjes 4.Korridor 5. Banjo 6. Ball

  Prishtinë Dje, 23:14
  47.300 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne rr.B
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rr.B

  Shitet banesa ne rr.B 91 m. ka 2 dhoma gjumi 2 banjo sallon kuzhin.e mobiluar.kati i 5.pamja nga

  Prishtinë Dje, 23:11
  1.000 €
 • 9 foto
  IPET SHTEPIA ME QIRA 240m2- QMIMI   220euro/muaj
  Apartment / Banesa

  IPET SHTEPIA ME QIRA 240m2- QMIMI 220euro/muaj

  Shtepia gjendet ne lagjen Mati 1 , mbrapa spitalit ne rrugen Ahmet Haxha . Lokacionin mundeni ta shi

  Prishtinë Dje, 22:57
  220 €
 • 0 foto
  Shes banesen 100m2 ne Qender te Prishtines
  Apartment / Banesa

  Shes banesen 100m2 ne Qender te Prishtines

  Banesa gjindet ne rrugen Luan Haradinaj perballe qendres se regjistrimeve tek policia, posedon 3dho

  Prishtinë Dje, 22:55
  165 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa e Re e Mobiluar e gatshme per Banim
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e Re e Mobiluar e gatshme per Banim

  Shitet banesa e re gatshme per banim, dy dhoma gjumi, sallonin me kuzhine,ballkon... Banesa eshte nd

  Prishtinë Dje, 22:55
  950 €
 • 7 foto
  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rru

  Banesa ne shitje prej 60m2 -prishtine- mati-1 rruga C - kati-7 -1 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuz

  Prishtinë Dje, 22:54
  52.000 €
 • 9 foto
  Leshoj banesen me qira ne ulpiane-mbrapa AAK
  Apartment / Banesa

  Leshoj banesen me qira ne ulpiane-mbrapa AAK

  Leshoj banesen me qira mbrapa AAK. Banesa ka sallon me kuzhine dhe dhome ndejes. Banesa gjindet ne k

  Prishtinë Dje, 22:42
  220 €
 • 3 foto
  Shes banesen me sipe prei 48m2.
  Apartment / Banesa

  Shes banesen me sipe prei 48m2.

  Shitet Banesa ndertim i vjeter me Flet Poseduse Banesat e Kuqe me pamje ka rruga -B-kati-V-sip 48m2

  Prishtinë Dje, 22:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia Prishtine

  Banesa me dy dhoma te fjetjes dhe dhome ndeje me ballkon me pamje te bukur nga qyteti, kuzhine ndara

  Prishtinë Dje, 22:24
  60.000 €
 • 10 foto
  SHITET BANESA në Arbëri (Dragodan)
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA në Arbëri (Dragodan)

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Dje, 22:24
  66.700 €
 • 4 foto
  Banes me qir ne mat 1
  Apartment / Banesa

  Banes me qir ne mat 1

  Lëshohet banesa me qira në mat 1 në kompleksin Royal city. Banesa gjindet në katin e pestë dhe ka

  Prishtinë Dje, 22:07
  220 €
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Dje, 22:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Arberi 120m2 te Ambasada Amerikan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi 120m2 te Ambasada Amerikan

  Shitet banesa ne Arberi afer ambasades Amerikane. Kati 2-3-4 siperfaqja 120 Renditja: Qendrimi dito

  Prishtinë Dje, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Banesat
  Apartment / Banesa

  Shes Banesat

  Komuna Prishtinë Shiten Banesat me sip.. netto te ndryshme nga 51m2 - 105m2, Kate te ndryshme nga k

  Prishtinë Dje, 21:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banese ne lagjen Dardania ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banese ne lagjen Dardania ne Prishtine

  Banesa eshte ne gjendje shume te mire

  Prishtinë Dje, 21:44
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banes me Qera 2dhoma 55m2 Prishtin
  Apartment / Banesa

  Banes me Qera 2dhoma 55m2 Prishtin

  Banesa ka 1sallon me kuzhin 1dhom fjetjes 1 banji 1teras e mobiluar kati 3 gjindet lagjn e Spitalit

  Prishtinë Dje, 21:39
  200 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne qender te Prishtines,konkretisht tek Qafa.Banesa eshte e renovuar dhe ne gjendje pe

  Prishtinë Dje, 20:51
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  banesa ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  banesa ne shitje te Bregu i Diellit

  🏢SHITET BANESA, e mobiluar. 📣2 dhoma 🛌, sallon e kuzhine🍽 Vjen me ballkon dhe ngrohje qendrore. 📐

  Prishtinë Dje, 20:47
  80.000 €
 • 7 foto
  Banesa ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shengjin

  shitet banesa ne shengjin e mobiluar kati i katert

  Prishtinë Dje, 20:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 70.5m2 te BARUTI GROUP kati 5.
  Apartment / Banesa

  Banesa 70.5m2 te BARUTI GROUP kati 5.

  Banesa gjindet ne katin e 5. Kati fundit. Pamjen ne jug. Behet e gatshme ne mars-prill 2020. Marrv

  Prishtinë Dje, 20:43
  48.500 €
 • 11 foto
  Banese per shitje ne MATI 1
  Apartment / Banesa

  Banese per shitje ne MATI 1

  Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, ne rrugen kryesore, (perballe kompleksit banesor Chelsea Point). Es

  Prishtinë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa rr.b.kati5.nxemje termokosit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa rr.b.kati5.nxemje termokosit.

  Shitet banesa ne rrugen b.ndertim i dervishollve.kati i 5. 2dhoma gjumi sallon me kuzhin. 2 banjo

  Prishtinë Dje, 20:33
  1.100 €
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE DRAGODAN - 85m2 - kati 4
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DRAGODAN - 85m2 - kati 4

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ish Dragodan 85m2 ne katin e katert. Lokacioni: afer ish cigllanes o

  Prishtinë Dje, 20:32
  53.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani !DELTA

  Ofrohet me qira banesa 65m2 ne Dardani.Banesa ka sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi , banjon dhe bal

  Prishtinë Dje, 20:23
  300 €
 • 7 foto
  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha
  Apartment / Banesa

  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha

  Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhe sallo

  Prishtinë Dje, 20:07
  780 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veq

  Prishtinë Dje, 20:06
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Aktash 3 Dhoma
  Apartment / Banesa

  Aktash 3 Dhoma

  Shes Banesen 2 Dhoma Gjumi 1 Sallon kuzhin 2 Ballkona 1 Koridor 1 Banjo Wc.. Kati 5 Nxehmje Komple

  Prishtinë Dje, 20:03
  74.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne

  Prishtinë Dje, 19:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA- Ipet Lokal me qira 72m2 ne Mati 1 02/20
  Apartment / Banesa

  LINA- Ipet Lokal me qira 72m2 ne Mati 1 02/20

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:29
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet për shitje banesa 88m2 te Mati 1-DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet për shitje banesa 88m2 te Mati 1-DELTA

  DELTA Patundshmeri

  Prishtinë Dje, 19:28
  82.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 105 m2, kati 8,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 105 m2, kati 8,

  Shitet banesa 105m2, ne katin e 8 me pamje te mrekullueshme te kryeqytetit. Banesa ka kete renditje:

  Prishtinë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET Banesa ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa ne Mati 1

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Dje, 19:28
  49.000 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 86.65m2, në Prishtinë 32/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

  Agjencioni SHTËPIA E RE

  Prishtinë Dje, 19:28
  60.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa e tipit Gasonjere në lagjen Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa e tipit Gasonjere në lagjen Ulpiana

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Dje, 19:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes me QERA te Hotel Sirius ose Sllovenia Sport
  Apartment / Banesa

  Banes me QERA te Hotel Sirius ose Sllovenia Sport

  Jap me qira banesen dydhomeshe 47m² ne qender te Prishtines. (Kati parë i shtëpis me hyrje ndaras në

  Prishtinë Dje, 19:28
  200 €
 • 6 foto
  shiten banesat dukagjini residence
  Apartment / Banesa

  shiten banesat dukagjini residence

  Prishtine Dukagjjni Residence. Shiten banesat me 1 dhome gjumi, 2 dhoma gjumi, 3 dhoma gjumi. Nga n

  Prishtinë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-Shitet Banesa 54.11m2, në Prishtinë 34 /19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 54.11m2, në Prishtinë 34 /19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 80.3m2 ,K-II në Kalabri 51/20
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 80.3m2 ,K-II në Kalabri 51/20

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA - Banesa 52.9m2 K- VllI Rr.M.Fejza02/19
  Apartment / Banesa

  LINA - Banesa 52.9m2 K- VllI Rr.M.Fejza02/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat në Fushë Kosovë Kodi: FK42

  Shiten Banesat në Fushë Kosovë ►Kodi: Fk42 ►Shiten banesat ndertues Model Slovenia Obekti D-3  ba

  Prishtinë Dje, 19:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 56 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Lagjen e Muhaxherëve 56 m2

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Dje, 19:27
  1.100 €
 • 6 foto
  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.8m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri në rrugën Ahmet Krasniqi përballë banesave të Tregtisë, në kompl

  Prishtinë Dje, 19:26
  84.000 €
 • 4 foto
  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 103.2m2 , në Prishtinë 40/19

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lëshohet Banesë me qira në lagjen Arbëria për zyre
  Apartment / Banesa

  Lëshohet Banesë me qira në lagjen Arbëria për zyre

  Ora Patundshmëri

  Prishtinë Dje, 19:26
  400 €
 • 10 foto
   LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 123m2 Kati-V në Prishtinë 47/1

  Agjensioni Për Patundshmëri LINA

  Prishtinë Dje, 19:25
  Me Marrveshje