Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 21:48
  490 €
 • 11 foto
  Super banes ne shitje
  Apartment / Banesa

  Super banes ne shitje

  SHITET BANESA MODERNE NE PRISHTINE TE AMBASADA ZVICRES ►Kodi:Q70 ►Banesa posedon 63m2 , dhe es

  Prishtinë Sot, 21:48
  57.500 €
 • 10 foto
  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË

  - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1 - Projektimi dhe investimi i objektit Gre

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-SHITET BANESA 110m2 KATI II TE ARIU-PR 11/19
  Apartment / Banesa

  LINA-SHITET BANESA 110m2 KATI II TE ARIU-PR 11/19

  Shitet: Banesa Kuadratura: 110m2 Kati:II-Te Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhom

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S188 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S188 Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet banesa në Lagjen e Muhaxherëve, afër ambasadës zvicrane, ndërtuesi Golden Park. Eshtë ndërtim

  Prishtinë Sot, 21:48
  800 €
 • 3 foto
  LINA Shitet Banesa 70m2,K-II në Veternike-Pr 32/19
  Apartment / Banesa

  LINA Shitet Banesa 70m2,K-II në Veternike-Pr 32/19

  Shitet: Banesa ne ndertim e siper Investitor:\'\'Model Slovenia\'\' Kuadratura:70.11m2 Kati:II-Të Or

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S186 Shitet banesa në Qendër, përball Grandit
  Apartment / Banesa

  S186 Shitet banesa në Qendër, përball Grandit

  Shitet banesa në Qendër, përball Grand Hotelit, me pamje fantastike. Gjendet në katin e 5-të(të fund

  Prishtinë Sot, 21:48
  140.000 €
 • 4 foto
  S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së
  Apartment / Banesa

  S185 Shitet banesa në Ulpian, prapa AAK-së

  Shitet banesa në Ulpian, objekti i parë prapa AAK-së. Gjendet në katin përdhes me sipërfaqe prej 60

  Prishtinë Sot, 21:48
  150.000 €
 • 5 foto
  banes me qera ne mati 1 180 Euro
  Apartment / Banesa

  banes me qera ne mati 1 180 Euro

  Leshohet banesa me qera ne mati 1 afer shkolles pavarsia banesa gjendet ne katin e 6 ka lift funskio

  Prishtinë Sot, 21:48
  180 €
 • 10 foto
  Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati8 Lagja Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 4 dhomshe 110m2 kati8 Lagja Spitalit

  Shitet banesa 4 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (Afër Rrethit, afër Furres Blendi), me sipërfaqe 110m2

  Prishtinë Sot, 21:48
  77.000 €
 • 4 foto
  S173 Shitet banesa në Dardani, pamje kah rruga
  Apartment / Banesa

  S173 Shitet banesa në Dardani, pamje kah rruga

  Shitet banesa në Dardani ndërtim i vjetër me pamje fantastike nga rruga kryesore. Gjendet në katin e

  Prishtinë Sot, 21:48
  70.000 €
 • 2 foto
  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 107m2 kati 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 21:48
  850 €
 • 0 foto
  S162 Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  S162 Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve

  Shitet gasonjera në Lagjen e Muhaxherëve, ndërtim i Pozhegu Brothers, kompleksi Vatra. Banesa gjende

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.020 €
 • 5 foto
  S152 Shitet banesa te Rruga C
  Apartment / Banesa

  S152 Shitet banesa te Rruga C

  Shitet banesa në Matin 1, Rruga C, ndërtim i Alko Group, me fletë poseduese. Banesa gjendet në katin

  Prishtinë Sot, 21:48
  55.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne Breg te Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg te Diellit

  Shitet Banesa Ne Breg te Diellit (te banesat e bardha) ►Kodi: B23 ►Renditja: Sallon , Kuzhin , D

  Prishtinë Sot, 21:48
  51.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1150 Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 112 M2 Kati 11

  Prishtinë Sot, 21:48
  93.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - K 1039
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - K 1039

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1039 Lokacioni: Objekti VG Construction Te Maxi 24H Siperfaqe 45

  Prishtinë Sot, 21:48
  41.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B te Viva Fresh Store
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B te Viva Fresh Store

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 0509 Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Viva Freshit Siperfaqe: 58 m

  Prishtinë Sot, 21:48
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0461 Lokacioni: Kompleksi ONTEX Afer Shk.F. Ismail Qemali

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.200 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak

  Shitet Banesa ne Aktash - Kodi 0581 Lokacioni: Mbrapa Intereminex-it Siperfaqe: 97.65 m2 Kati 10

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.150 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine te Mati 1)388/18

  Shitet Banesa te Mati 1 ne Prishtine : Banesa ka 120 m2 dhe ka 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhine,2 banjo

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen e Spitalit, Prishtine.

  Shitet banesa ne lagjen e Spitalit, banesa gjendet ne kompleksin Hoxha, banesa eshte ne katin e 5-te

  Prishtinë Sot, 21:48
  59.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA ME MOBILJE NE DRAGODAN
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ME MOBILJE NE DRAGODAN

  Shitet banesa me mobilje në Dragodan (Arbëri) Banesa 63m2 në katin e 3të ka këtë renditje; Sallon

  Prishtinë Sot, 21:48
  990 €
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë - - Ofrojmë për shitje banesë në lagjen | Mati 1 | ndërtuar nga kom

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa te rr. B
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te rr. B

  Shitet banesa te rr. B te fivestar,banesa gjindet ne katin 4 dhe posedon -sallon kuzhinë -3 dhoma g

  Prishtinë Sot, 21:48
  850 €
 • 0 foto
  Shitet Bnaesa dy dhomshe në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Shitet Bnaesa dy dhomshe në Fushë Kosovë

  Shitet Banesa ne Fushë Kosovë në rrugën kryesore.Banea gjindet në Objektin” B” LLamela 2” e

  Prishtinë Sot, 21:48
  500 €
 • 5 foto
   SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT 60M2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE BREGUN E DIELLIT 60M2

  Shitet banesa në lagjen Bregu i Diellit te banesat e bardha ndertim i i vjeter . Banesa gjindet te S

  Prishtinë Sot, 21:48
  65.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 82m2 kat 6 Lagja Muhagjerv
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 82m2 kat 6 Lagja Muhagjerv

  Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëv

  Prishtinë Sot, 21:48
  950 €
 • 0 foto
  Banesa 103m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.
  Apartment / Banesa

  Banesa 103m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.

  Banesa gjindet ne katin e 2. Pamjen kah pllatoja jug-perendim. Behet e gatshme ne dhejtor 2019. M

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.100 €
 • 0 foto
  Banesa 96m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.
  Apartment / Banesa

  Banesa 96m2. Kati 2. DUGAGJINI REZIDENC.

  Banesa gjindet ne katin e 2. Pamjen kah pllatoja. Jug-perendim. Behet e gatshme ne dhjetor 2019.

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.100 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA NE MATI 1 -TE VIVA FRESH
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE MATI 1 -TE VIVA FRESH

  Shitet banesa ne Lagje te spitalit-Mati1,te Viva Fresh Store banesa gjindet ne katin e 9 dhe posedon

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes Banesen te Bregu i Diellit Ndertim i R.
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen te Bregu i Diellit Ndertim i R.

  Shes Banesen te Bregu i Diellit Ndertim i RI Afer viva Freshit sipe 80 m2 kati i 7 .Cmimi sipas M

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrojm banesen në shitje te Rruga B 71m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm banesen në shitje te Rruga B 71m2

  Ofrojm banesen në shitje te Rruga B ndertesa Alko Grup 71m2 Banesa është komplet e mobiluar dhe pos

  Prishtinë Sot, 21:48
  69.000 €
 • 8 foto
  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtinë - mati-1
  Apartment / Banesa

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtinë - mati-1

  Ofrohen PËR #SHITJE Banesat në Prishtinë - mati-1 Ndertusi” CIMA” • 52.7² kati-1 Me një dho

  Prishtinë Sot, 21:48
  850 €
 • 7 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine.

  Shitet banesa ne lagjen Kalabira, banesa gjendet te kullat e Arabeve, kati 5. Eshte gjitha e mobilua

  Prishtinë Sot, 21:48
  75.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Emshir 105m2 me Flete Poseduese
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir 105m2 me Flete Poseduese

  Shitet banesa ne Emshir 105m2 Kompl.Dardha me flete poseduese Shitet banesa ne lagjen Emshir ne kom

  Prishtinë Sot, 21:48
  120.000 €
 • 6 foto
  Banesa në SHITJE - Prishtinë -Lgj Muhaxherve 80m
  Apartment / Banesa

  Banesa në SHITJE - Prishtinë -Lgj Muhaxherve 80m

  Banesa në SHITJE - Prishtinë -Lgj Muhaxherve Tel +383 45 534717 - Përshkrimi i banesave Banesë me

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.100 €
 • 0 foto
  Filloi Shitja e Banesave me Hapsire te Ndryshme.
  Apartment / Banesa

  Filloi Shitja e Banesave me Hapsire te Ndryshme.

  Shiten Banesat në Prrishtine ne Lagjen AKTASH Adresa Agim Ramadani ” kompleksi “SHALA kOMMPANY.â

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING
  Apartment / Banesa

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI - HOLDING

  Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje me pronat qe ne i posedojme , ne kolone

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 86.05m2 ne Lagjen Kalabria Te Riera
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 86.05m2 ne Lagjen Kalabria Te Riera

  Shitet banesa 86.05m2 ne katin e 2-te ne Lagjen Kalabria(Emshir) Te Riera Banesa posedon : -Sallon -

  Prishtinë Sot, 21:48
  770 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te Lagjia e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Lagjia e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, rruga e re për tek Gjyqësori i Kosovës. Banesa ka 83 m2 dhe gje

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesa 110m2. Kati 7. Kompleksi RIERA. Te LLESNA
  Apartment / Banesa

  Banesa 110m2. Kati 7. Kompleksi RIERA. Te LLESNA

  Banesa gjindet ne katin e 7 me pamje kah rruga kryesore dhe mbrapa. Posedon 3 dhoma gjumi. Sallonin

  Prishtinë Sot, 21:48
  780 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Banesa te Banesat e oficerav 044261915
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Banesa te Banesat e oficerav 044261915

  Shiten dy Banesa te Banesat e Oficerve,katin -5- te ngjitura me njera tjeteren me sip prej 60m2+ 40m

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne B.Diellit te Banesat e kuqe. 36m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne B.Diellit te Banesat e kuqe. 36m2

  Shitet Banesa ne B.Diellit te Banesat e kuqe. 36m2,Perdhes e lart.e pershtatshme per zyre ose ordina

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITEN BANESA NE SARAND
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESA NE SARAND

  SHITEN DISA BANESA NE BREG DETIN ME TE BUKUR SHQIPTAR BUZ DETIT KENI DISA BANESA TE PERFUNDUARA TE G

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 80m2 ne qender te Prishtinës
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 80m2 ne qender te Prishtinës

  Shitet banesa 80m2 ne katin e 6-te ne lagjen Tophane Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma gju

  Prishtinë Sot, 21:48
  800 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne aktash te restorant rugova
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne aktash te restorant rugova

  Shitet banesa ne ajtash te restorant Rugova, kati i pare ndertim i vjeter me dokumentacion ne rregul

  Prishtinë Sot, 21:48
  110.000 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA TE PRINCESHA 93m2 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA TE PRINCESHA 93m2 PRISHTIN

  Shitet banesa 93m2 - Te Princesha Banesa perbehet prej : * 2Dhoma gjumi * Qendrim ditor * Kuzhina *

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesat në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojmë për shitje banesa në lagjen | Arbëria 3 | ndërtuar nga kompania Luki Construction. Kompani

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje