Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1
  Apartment / Banesa

  S200 Shitet banesa me fletë poseduese, Mati 1

  Shitet banesa tek Mati 1, banesat e Coninit. Gjendet në katin e 3-të me lift funksional dhe sipërfaq

  Prishtinë Sot, 21:47
  820 €
 • 7 foto
  Ofrohet ne shitje banesa 85m2 te Qafa
  Apartment / Banesa

  Ofrohet ne shitje banesa 85m2 te Qafa

  Ofrohet ne shitje banesa 85m2 te Qafa ne qender te Prishtines. Banesa eshte e renovuar teresisht, e

  Prishtinë Sot, 21:47
  125.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 100m2 ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 100m2 ne Bregun e Diellit

  Ofrohet per shitje banesa 100m2 ne lagjen Bregu i Diellit ne afersi te Qendres Tregtare. Banesa esht

  Prishtinë Sot, 21:47
  115.000 €
 • 4 foto
  Ofrohet banesa 63m2 me qira perballe ALBI MALL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 63m2 me qira perballe ALBI MALL

  frohet banesa 63m2 me qira ne Veternik perballe qendres tregtare Albi Mall. Banesa ndodhet ne nje ob

  Prishtinë Sot, 21:47
  290 €
 • 9 foto
  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C
  Apartment / Banesa

  A140 SHITET BANESA NË RRUGËN C

  Shitet Banesa në lagjen Mati 1 tek Rruga C me hapsirë prej 70m2 gjendet në katin e 6 dhe është ndërt

  Prishtinë Sot, 21:47
  59.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2

  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2 ►Kodi : G19 ►Renditja : Sallon , kuzhine , 2

  Prishtinë Sot, 21:47
  49.000 €
 • 11 foto
  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes
  Apartment / Banesa

  S198 Shitet banesa në Dardani, përball Santes

  Shitet banesa në Dardani, përball Santes. Banesa ka pozitën shumë të volitshme, me ndricim të kenaqs

  Prishtinë Sot, 21:47
  85.000 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA TEK PRISHTINA E RE, afer Spitalit Am
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA TEK PRISHTINA E RE, afer Spitalit Am

  Banesa me qira tek Prishtina e re afer Spitalit Amerikan, me 65m2 ne katin e 7-t, me kushte shume te

  Prishtinë Sot, 21:47
  790 €
 • 5 foto
  BANESA me qira ne Emshir tek Narteli
  Apartment / Banesa

  BANESA me qira ne Emshir tek Narteli

  Banesa me qira ne Emshir tek Narteli afer stacionit te Autobusave, me 52m2 ne katin e 5-t, me kushte

  Prishtinë Sot, 21:47
  250 €
 • 6 foto
  S197 Shitet banesa në Velani
  Apartment / Banesa

  S197 Shitet banesa në Velani

  Shitet banesa në Velani, afër semaforave. Eshtë ndërtim i ri, e gatshme për banim, objekti ka kamera

  Prishtinë Sot, 21:47
  800 €
 • 8 foto
  Banes ne shitje ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne Arberi

  Shitet banesa ne arberi tek Restaurant Amadeus ►Kodi:A15 ►Renditja: ►Sallon ►Kuzhin ►2Dh

  Prishtinë Sot, 21:47
  63.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa te Santea
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Santea

  Shitet banesa te Santea ►Kodi : D6 ►Perberja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , koridor, ban

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha
  Apartment / Banesa

  S188 Shitet banesa ne Bregun e Diellit te B.bardha

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e bardha. Banesa ka 64 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te.

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  S184 Shitet banesa te Rruga B
  Apartment / Banesa

  S184 Shitet banesa te Rruga B

  Leshohet banesa me qira te Rruga B, mrapa Five Starit, rruga Uran Ajeti. Banesa ka 85 m2 dhe gjedet

  Prishtinë Sot, 21:47
  654.500 €
 • 4 foto
  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh
  Apartment / Banesa

  Super banes ne rrugen B te Viva Fresh

  Shitet banesa ne rrugen B me tulla te kuqe ndertim i Royallit ►Kodi : LS9 ►Renditja : Salloni

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania
  Apartment / Banesa

  S187 Shiten banesat në Fushë Kosovë, rr. Dardania

  Shiten banesat në Fushë Kosovë kompleksi Eliza, në fillim të rrugës Dardania afër British Home. Ka t

  Prishtinë Sot, 21:47
  500 €
 • 1 foto
  LINA-Shitet Banesa 114m2, në Prishtinë 30/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 114m2, në Prishtinë 30/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 114m2 Kati; 4 Adresa:Lagja e Muhagjerve ,Kopmleksi Arsa Shitet banesa

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  LINA- Shitet Banesa 105m2, në Prishtinë 29/19
  Apartment / Banesa

  LINA- Shitet Banesa 105m2, në Prishtinë 29/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 105m2 Kati; 9 Adresa:Kompleksi Donika 2 ,Lakrishtë Shitet banesa e gat

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 89.11m2, në Prishtinë 26/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 89.11m2, në Prishtinë 26/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 89.11m2 Kati;V,Vl,Vll,VlI,lX Adresa:Mati 1 Rr.E Investitore:ARSEKO Con

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 88m2 ne Arberi te minimax!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 88m2 ne Arberi te minimax!Delta

  Ofrohet per shitje banesa me kuadrature prej 88m² ne lagjjen \"Arberia\"afer ambasades Amerikane sak

  Prishtinë Sot, 21:47
  850 €
 • 5 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiana, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Ulpiana, Prishtine.

  Shitet banesa ne lagjen Ulpiana, banesa gjendet afer shkolles \" Hasan Prishtina \" ne katin e 3-te,

  Prishtinë Sot, 21:47
  37.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa 85m2 044261915
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 85m2 044261915

  Shitet Banesa ne Hyrje te prishtines afer Spitalit Amerikan.Banesa;sip 85m2. kati 9. cmimi 750 € 1

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  ⭕Shitet banesa 55.3m2 ne lagjen Arbëria (Dragodan)
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 55.3m2 ne lagjen Arbëria (Dragodan)

  ⭕Shitet banesa 55.3m2 kati 1 ne lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzh

  Prishtinë Sot, 21:47
  850 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa në Lagjën e Muhaxherëve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Lagjën e Muhaxherëve

  Shitet Banesa në lagjën e Muhaxherëve afër Xhamisë është ndërtim cilësor gjendet në katin e parë Pos

  Prishtinë Sot, 21:47
  1.000 €
 • 8 foto
  S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame
  Apartment / Banesa

  S158 Shitet banesa në Fushë Kosovë, te Mihal Grame

  Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër shkollës fillore “Mihal Grameno”, Rruga ‘Enver Maloku’.

  Prishtinë Sot, 21:47
  27.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg Diellit

  Shitet banes ne Breg Diellit ►Kodi : B24 ►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo, sh

  Prishtinë Sot, 21:47
  66.600 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Qender te Restoran PISHA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender te Restoran PISHA

  Shitet Banesa ne Qender - Kodi 1291 Lokacioni: Rr. Qamil Hoxha Perball Restoran Pisha Siperfaqe: 9

  Prishtinë Sot, 21:47
  25.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lakrishte - Kodi 1289
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lakrishte - Kodi 1289

  Shitet Banesa ne Lakrishte - Kodi 1289 Lokacioni: Afer Prokredit Bankes Siperfaqe: 65 M2 Kati 10

  Prishtinë Sot, 21:47
  70.000 €
 • 5 foto
  S119 Shitet banesa (GARSONJERE) te Rruga B
  Apartment / Banesa

  S119 Shitet banesa (GARSONJERE) te Rruga B

  Shitet garosnjera te Rruga B, afer Lin projektit, ndertim i Labi invest. Banesa ka 40 m2 dhe gjenet

  Prishtinë Sot, 21:47
  35.000 €
 • 10 foto
  SHITET BANESA NË MAT 1 |- LISI -|
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË MAT 1 |- LISI -|

  Shitet banesa në lagjën Mat 1, afër Rrugës C. Banesa i ka ~60m2, është në katin e 7-rë dhe ka në për

  Prishtinë Sot, 21:47
  52.000 €
 • 0 foto
  shes banesa te gatshme ne prishtine
  Apartment / Banesa

  shes banesa te gatshme ne prishtine

  shes 4 banesa te gatshme per banim ne lagjen kalabria ne prishtine ,63 m2 dhe 85 m2 ,banesat posedoj

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani kodi 571# iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Dardania.Banesa eshte ndertim i vjeter dhe e mobiluar ne menyre mjaft te veq

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  2Banesa në SHITJE - Prishtinë -Arberi prej 85m
  Apartment / Banesa

  2Banesa në SHITJE - Prishtinë -Arberi prej 85m

  - 2 Banesa në SHITJE - Prishtinë -Arberi Tel +383 45 534717 Cmimi -880e 1/m2 - Përshkrimi i ban

  Prishtinë Sot, 21:47
  880 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit afer Eulexit.

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit me siperfaqe 83m2, kati 8, renditja: 2 dhoma gjumi, dhome neje me

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje te Qafa
  Apartment / Banesa

  Banesë 80m2 në shitje te Qafa

  Banesë 80m2 në shitje te Qafa Banesa ka gjithsej 80m2 kurse në dokumenta ka 64m2, shitet e pa mobilu

  Prishtinë Sot, 21:47
  95.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria, Prishtine.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria, Prishtine.

  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, banesa gjendet te kullat e Arabeve ne katin e 3-te, banesa shit

  Prishtinë Sot, 21:47
  77.000 €
 • 8 foto
  S123 Shitet banesa te Rruga B, Maxi 24h
  Apartment / Banesa

  S123 Shitet banesa te Rruga B, Maxi 24h

  Shitet banesa në Rrugën B, te Maxi 24 h. Banesa është ndërtim i ri, dhe është i pajisur me mobilje t

  Prishtinë Sot, 21:47
  100.000 €
 • 0 foto
  Banesa 120m2. Kati 8. Te MUHAGJERT. 3 dhoma gjumi.
  Apartment / Banesa

  Banesa 120m2. Kati 8. Te MUHAGJERT. 3 dhoma gjumi.

  Banesa gjindet ne katin e 8. Posedon 3 dhoma gjumi. Banjo. Ballkon. Wc. Shpajz. Qendrimin dito

  Prishtinë Sot, 21:47
  760 €
 • 4 foto
  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball Mileniumit 3
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball Mileniumit 3

  Shiten 4 banesat në Matiqan, përball shkollës Mileniumi III. Banesat shiten nga i njëjti pronar, dhe

  Prishtinë Sot, 21:47
  800 €
 • 0 foto
  S86 Banese ne shitje te Mati 1- Lagja Sptialit
  Apartment / Banesa

  S86 Banese ne shitje te Mati 1- Lagja Sptialit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit, afer Eulexit rruga per te Pallati i Drejtesise. Banesa eshte nde

  Prishtinë Sot, 21:47
  50.000 €
 • 11 foto
  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Duplex fantastik ne shitje, Bregu i Diellit

  Ofrohet per shitje banesa Duplex, Bregu i Diellit Salloni | Kuzhina | Tryezari | 3 dhoma gjumi | B

  Prishtinë Sot, 21:47
  105.000 €
 • 5 foto
  Banese me Qira , prishtine-lgj , tophane 250e
  Apartment / Banesa

  Banese me Qira , prishtine-lgj , tophane 250e

  Banesë-me Qira -prishtine- lagjja - tophane -3 dhome gjumi -1 dhome dite me kuzhine Cmimi-250e

  Prishtinë Sot, 21:47
  250 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa,te Banesat e Bardha Bregu Djellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa,te Banesat e Bardha Bregu Djellit

  Shitet Banesa, te Banesat e Bardha Bregu i Djellit.te viva fresh store. Dhe posedon: -Kuzhinë -Dhom

  Prishtinë Sot, 21:47
  850 €
 • 9 foto
  S78 Shitet banesa ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  S78 Shitet banesa ne Lakrishte

  Shitet banesa ne Lakrishte mrapa Pro Credit Bankes. Banesa eshte ndertim i ri. Ka 75m2 dhe 35 m2 ter

  Prishtinë Sot, 21:47
  78.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit 95m2 .
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit 95m2 .

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit 89m2 ne katin e 7-te te Royal City Banesa posedon: -Sallon -Kuzhi

  Prishtinë Sot, 21:47
  850 €
 • 7 foto
  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria.
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria.

  Ofrohet banesa 77m2 ne shitje ne lagjjen Kalabria. Banesat ndodhen ne katin e VI-te (me lift). Banes

  Prishtinë Sot, 21:47
  59.200 €
 • 8 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  - Ofrojm për shitje banesë në lagjen Prishtina e Re Banesa ndodhet në kompleksin " HILL RESIDENCE "

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 94m2 ne Breg Diellit - Kompleksi O
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 94m2 ne Breg Diellit - Kompleksi O

  Shitet Banesa në Bregun e diellit - kompleksi ONTEX Lokaconi kompleksi Ontex afer Shkolles fillore

  Prishtinë Sot, 21:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  S72 Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te Standa
  Apartment / Banesa

  S72 Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te Standa

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit te banesat e Standardit. Banesa ka 41 m2 neto dhe gjendet ne katin

  Prishtinë Sot, 21:47
  34.000 €
 • 0 foto
  Ofrohen banesa te kuadraturave te ndryshme ne shit
  Apartment / Banesa

  Ofrohen banesa te kuadraturave te ndryshme ne shit

  Ofrohen banesa te kuadraturave te ndryshme ne shitje ne lagjen e "Muhaxhereve" qe priten te startojn

  Prishtinë Sot, 21:47
  1.100 €