Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Shitet Banesa Ne Breg TE djellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Ne Breg TE djellit

  Shitet banesa ne breg te diellit RR.NDUE perlleshi kati i 9me sip 90.08m2 ne kompleksin rrezja e ga

  Prishtinë 17 prill 13:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Velani
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Velani

  Shitet banesa ne Velani Banesa ka siperfaqe 67m2 dhe e gatshme kati i 8 cmimi i 770euro m2 per

  Prishtinë 17 prill 13:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shite Banesa Ne mati1
  Apartment / Banesa

  Shite Banesa Ne mati1

  Shitet banesa te mati 1 106m2 kati 8 cmimi 670EURO per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 17 prill 13:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kalabri

  Shitet banesa ne Lagjen Kalabria RR.Per veternik objekti gjendet skaj rruges kyesore me pamje nga ru

  Prishtinë 17 prill 13:33
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banese te Sllovenia Sporti
  Apartment / Banesa

  Shitet banese te Sllovenia Sporti

  Shitet banese me qira te Sllovenia Sporti, mrapa Hotel Siriusit. Banesa eshte komplet e mobiluar gji

  Prishtinë 17 prill 13:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa te Narteli ne Emshir
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Narteli ne Emshir

  Banese ne shitje ne Kalabri, ne objektin e Nartelit, shitet komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 3

  Prishtinë 17 prill 13:29
  55.000 €
 • 3 foto
  BANESA ME QIRA AKTASH 1
  Apartment / Banesa

  BANESA ME QIRA AKTASH 1

  Banesa leshohet me qira afer Ministrise Arsimit

  Prishtinë 17 prill 13:28
  180 €
 • 5 foto
  NE RR.DIBRES,TEK KOMPLEKSI HALILI SHITET AP 2+1 !
  Apartment / Banesa

  NE RR.DIBRES,TEK KOMPLEKSI HALILI SHITET AP 2+1 !

  Ne rrugen e Dibres, tek Kompleksi Halili, shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 t

  Prishtinë 17 prill 13:28
  96.000 €
 • 6 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shes banesen ne lagjen Ulpiane,ne afersi te baneses gjendet qerdhja e femijve dhe shkolla fillore,

  Prishtinë 17 prill 13:26
  140.000 €
 • 9 foto
  Banesa ne shitje ne rrugen Meto Bajraktari, Prisht
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne rrugen Meto Bajraktari, Prisht

  Shitet banesa ne rrugen Meto Bajraktari, banesa gjendet perball Komunes ( kati 3-te ). Eshte gjitha

  Prishtinë 17 prill 13:25
  117.000 €
 • 7 foto
      G KONSIG - Shitet Banesa 35 M2 Prishtinë
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 35 M2 Prishtinë

  Banesa ka hapësirë 35 m2 ( kati përdhesë ) gjindet mbrapa Hotel "SIRIUS" në Prishtinë. Banesa p

  Prishtinë 17 prill 12:48
  35.000 €
 • 4 foto
  Banese me Qera
  Apartment / Banesa

  Banese me Qera

  (RP-130) Apartament me #Qera në Velani, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 17 Pril

  Prishtinë 17 prill 12:44
  500 €
 • 4 foto
  Banes me qira 50m2 ne Mati 1 tek Superviva
  Apartment / Banesa

  Banes me qira 50m2 ne Mati 1 tek Superviva

  Ofrohet me qira banesa ne lagjjen Mati 1 perballe \"SuperViva\"me madhesi 50m2.Banesa eshte e organi

  Prishtinë 17 prill 04:15
  200 €
 • 5 foto
  Ofrohet me qira banes komode 70m2 ne Qender/Pejton
  Apartment / Banesa

  Ofrohet me qira banes komode 70m2 ne Qender/Pejton

  Ofrohet me qira banesa e kendshme me siperfaqe 70m2 ne qender perkatesisht ne\"Pejton\"ne rrugen\"Se

  Prishtinë 17 prill 04:15
  300 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne qender tek Ministria e Arsimit
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne qender tek Ministria e Arsimit

  Ofrohen per shitje dy banesa ne qender afer ministrise se Arsimit ne kompleksin \"Iliria building\".

  Prishtinë 17 prill 04:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa 104m2 te 4 llullat n\'objektin Dodona
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104m2 te 4 llullat n\'objektin Dodona

  Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 104m2 ne qender prapa teatrit kombetar ne rrugen\"Bajram Kelm

  Prishtinë 17 prill 04:15
  1.300 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa ne qender te qytetit!Delta
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne qender te qytetit!Delta

  Ofrohen per shitje dy banesa ne qender afer ministrise se Arsimit ne kompleksin \"Iliria building\".

  Prishtinë 17 prill 04:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Bregun e Diellit-Kompleksi Famis
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit-Kompleksi Famis

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen \"Bregu i Diellit\"perkatesisht afer banesava te bardha ne komp

  Prishtinë 17 prill 04:15
  70.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 104m2 te 4 llullat kati 2!Delta
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104m2 te 4 llullat kati 2!Delta

  Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 104m2 ne qender prapa teatrit kombetar ne rrugen\"Bajram Kelm

  Prishtinë 17 prill 04:15
  1.300 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 94m2 ne Bregun e Dielllit-Famis!Delt
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 94m2 ne Bregun e Dielllit-Famis!Delt

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen \"Bregu i Diellit\"perkatesisht afer banesava te bardha ne komp

  Prishtinë 17 prill 04:15
  70.000 €
 • 7 foto
  Banesa 55m2 ne shitje ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesa 55m2 ne shitje ne lagjen Mati 1

  Banesa 55m2 ne shitje ne lagjen Mati 1 saktesisht ne rrugen \"Ndue Perlleshi\"mbrapa Maxi24h, banesa

  Prishtinë 17 prill 01:19
  49.000 €
 • 9 foto
  #SHITET banesa EKSKLUZIVE në lagjën DARDANIA
  Apartment / Banesa

  #SHITET banesa EKSKLUZIVE në lagjën DARDANIA

  #SHITET banesa #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 61m2 në dokument(sipërfaqe reale 75m2)kati 9/në lagjën DARDA

  Prishtinë 17 prill 01:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Moler colors
  Apartment / Banesa

  Moler colors

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 17 prill 01:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 16 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  #SHITET PENTHOUSE me sip 226m2(ARSEKO)Mati 1
  Apartment / Banesa

  #SHITET PENTHOUSE me sip 226m2(ARSEKO)Mati 1

  #SHITET #PENTHOUSE me sipërfaqe 126m2 banim dhe 100m2 teras në kompleksin #ARSEKO në rrugën #C... â–

  Prishtinë 16 prill 22:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESE BE SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESE BE SHITJE

  Shes banese ne Kishnice, komuna Graçanice. Banesa eshte perball stadiumi ne Kishnice. Eshte ndertesa

  Prishtinë 16 prill 22:00
  130.000 €
 • 3 foto
  Urgjentisht shitet banese ne Aktash
  Apartment / Banesa

  Urgjentisht shitet banese ne Aktash

  Shitet banese dydhomeshe kati i pare ne lagjen Aktash 2 afer univerzitetit Iliria. Kontakt ne viber

  Prishtinë 16 prill 20:10
  25.000 €
 • 10 foto
  IPET ME QERA BANESA PENTHAUS NE ARBRI ISH DRAGODAN
  Apartment / Banesa

  IPET ME QERA BANESA PENTHAUS NE ARBRI ISH DRAGODAN

  Ipet me qira banesa ne katin e 7 penthaus me dy nivele kuzhin nalt dhe qendrim ditor me teras ka qyt

  Prishtinë 16 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes banesen ne lagjen Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne lagjen Ulpiana

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana afer fontanës dhe shkolles Hasan Prishtina me saktesisht D9 Hyrja 7.

  Prishtinë 16 prill 20:08
  77.000 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë 16 prill 20:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banese te Parku i Qytetit
  Apartment / Banesa

  Shitet banese te Parku i Qytetit

  Shitet banesa te Parku i Qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar, gjendet ne katin e 1-are, me sipe

  Prishtinë 16 prill 18:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S145 Shitet banesa në Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  S145 Shitet banesa në Bregun e Diellit

  Shitet gasonjera në Bregun e Diellit, afër shkollës “ Ismail Qemali”. Banesa gjendet në katin e

  Prishtinë 16 prill 18:16
  54.000 €
 • 4 foto
  Ofrojm Gasonjeren në Shitje, Lagjen 4 Llullat 42m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Gasonjeren në Shitje, Lagjen 4 Llullat 42m2

  Ofrojm Gasonjeren në Shitje në Lagjen 4 Llullat 42m2 Struktura e Banesës * Sallon * Kuzhinë * Korid

  Prishtinë 16 prill 18:16
  42.000 €
 • 9 foto
  #SHITET banes EKSKLUZIVE(ART CONSTRUCTION)Mati 1
  Apartment / Banesa

  #SHITET banes EKSKLUZIVE(ART CONSTRUCTION)Mati 1

  #SHITET banesa #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 84m2(2+1)kati 3/në kompleksin ART CONSTRUCTION në lagjen MAT

  Prishtinë 16 prill 18:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrojm Gasonjeren në Shitje në Lagjën 4 Llullat
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Gasonjeren në Shitje në Lagjën 4 Llullat

  Ofrojm Gasonjeren në Shitje në Lagjen 4 Llullat 42m2 Struktura e Banesës * Sallon * Kuzhinë * Korid

  Prishtinë 16 prill 18:14
  42.000 €
 • 9 foto
  Shes banesen ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shes banesen ne Bregun e Diellit

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë moderne 2+1 në Lagjen Bregu i Diellit (Ndërtesat e Onteksit) në Prishtinë

  Prishtinë 16 prill 18:12
  123.200 €
 • 5 foto
  shitet banesa te parku, 89m2
  Apartment / Banesa

  shitet banesa te parku, 89m2

  banesa me dy dhoma gjumi ne shitje te Parku banesa e mobiluar - kati II , dhoma e dites me kuzhine,

  Prishtinë 16 prill 18:11
  71.360 €
 • 5 foto
  Banese - Pent house ne shitje ne rrugen B
  Apartment / Banesa

  Banese - Pent house ne shitje ne rrugen B

  Shitet penthouse ne rrugen B, posedon 144m2 , plus 50m2 terase, gjindet ne katin VII. Banesa posedo

  Prishtinë 16 prill 18:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa ne lagjen Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Ulpiana

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana afer fontanës dhe shkolles Hasan Prishtina me saktesisht D9 Hyrja 7.

  Prishtinë 16 prill 18:06
  77.000 €
 • 5 foto
  S119 Shitet banesa (GARSONJERE) te Rruga B
  Apartment / Banesa

  S119 Shitet banesa (GARSONJERE) te Rruga B

  Shitet garosnjera te Rruga B, afer Lin projektit, ndertim i Labi invest. Banesa ka 40 m2 dhe gjenet

  Prishtinë 16 prill 18:05
  35.000 €
 • 7 foto
  Banesa ka 90m2 neto, kati 4, në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Banesa ka 90m2 neto, kati 4, në Prishtinë

  Kodi 0489 Banesa ka 90m2 neto, kati 4, në Prishtinë, Bregu i Diellit, afër postës së vogël, ambukan

  Prishtinë 16 prill 16:36
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa e mobiluar te parku
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e mobiluar te parku

  Banesa eshte 89 m2 dhe ka 1 dhome dite me kuzhine,dy dhoma gjumi,dy ballkona dhe 1 banjo. Tel: 04

  Prishtinë 16 prill 16:36
  71.360 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa (106m2) ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa (106m2) ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit, kompleksi “BTP Holding”, rruga “ Muharrem Fejza” tek viv

  Prishtinë 16 prill 16:35
  800 €
 • 3 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen e Muhaxherve

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen e Muhaxherve Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Banesës

  Prishtinë 16 prill 16:34
  900 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ekskluzive 105m2 kati 2-të në Arberi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ekskluzive 105m2 kati 2-të në Arberi

  Shitet banesa 4 dhomshe ekskluzive 105m2 në katin e 2-të, ndërtim i ri ndërtesa Panda menjëherë mbra

  Prishtinë 16 prill 16:31
  95.000 €
 • 4 foto
  Banesë 91m2 në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B
  Apartment / Banesa

  Banesë 91m2 në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B

  Banesë 91m2 në shitje në lagjen Mati 1- Rruga B Banesa gjendet te Rruga B në kompleksin Royal (te rr

  Prishtinë 16 prill 16:30
  112.600 €
 • 8 foto
  S142 Shitet banesa ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  S142 Shitet banesa ne Bregun e Diellit

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit, perball banesave te bardha. Banesa eshte ndertimm i ri, kompleksi

  Prishtinë 16 prill 16:29
  57.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit rr.Muharrem Fejza me siperfaqe prej 60m2 Banesa eshte e pa mobilu

  Prishtinë 16 prill 14:53
  55.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Ulpianë

  Shes banesën 80m2 + podrum(depo). Banesa gjendet në Ulpianë Rr. Mujë Krasniqi, në katin përdhese dhe

  Prishtinë 16 prill 14:53
  1.900 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLERI
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLERI

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 16 prill 14:50
  Me Marrveshje