Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  shiten banesa 62m2 dhe 80m2
  Apartment / Banesa

  shiten banesa 62m2 dhe 80m2

  Shiten Banesat Ne Lagjen Mati1 Afer Viva Fresh Banesat kan Siperfaqe 62m2 kati 6 dhe 80metra kati

  Prishtinë 15 prill 12:31
  850 €
 • 5 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 15 prill 12:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Kalabria Me sip 90m2 Kati i 2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 15 prill 12:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 15 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESA NË SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESA NË SHITJE

  Shitet banesa 3dhomeshe( sallon me kuzhinë e tryezari dhe dy dhoma fjetje),banjo, ballkon. Kontakto

  Prishtinë 15 prill 12:26
  750 €
 • 9 foto
  Shitet banese ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Shitet banese ne Arberi

  Shitet banese ne lagjen Arberia. Banesa eshte e pamobiluar, dhe eshte e re nuk ka qene asnjehere e s

  Prishtinë 15 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BANESA E RE NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBET
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA E RE NE QENDER MBRAPA TEATRIT KOMBET

  Agjensioni ZOGU shet 2 banesa ne rrugen \"Zenel Salihu\" mbrapa Teatrit Kombetar afer shkolles \"Ele

  Prishtinë 15 prill 12:24
  68.400 €
 • 0 foto
  BANESA NE SHITJE
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE

  Shiten banesat me madhësi të ndryshme në lagjen Emshir-Kalabri, -Banese ne katin 1-5 me siperfaqe 6

  Prishtinë 15 prill 12:24
  800 €
 • 4 foto
  Shitet banesa 60 m2 ne Ulpiane (1+1)
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 60 m2 ne Ulpiane (1+1)

  Banesa ne Shitje ne lagjen Ulpiana. Banesa ka siperfaqe prej 60 m2 dhe posedon: Dhome Gjumi Dhome Di

  Prishtinë 15 prill 03:34
  86.000 €
 • 5 foto
  Banesë në Shitje në Qender prapa Teatrit 96 m2
  Apartment / Banesa

  Banesë në Shitje në Qender prapa Teatrit 96 m2

  Shitet banesa ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar të Kosovës. Rruga Bajram Kelmendi. Bane

  Prishtinë 15 prill 03:34
  90.000 €
 • 5 foto
  banes
  Apartment / Banesa

  banes

  Shitet banesa 91m Ndertimi Lin Projekt Kati 4 Gjendet ne Mati1 mbrapa Viva Freshit Banesa posedon Sa

  Prishtinë 15 prill 02:09
  81.600 €
 • 5 foto
  Banesa 60m2 ne shitje te Qafa
  Apartment / Banesa

  Banesa 60m2 ne shitje te Qafa

  Banesa 60m2 ne shitje te Qafa ne zonen qender prane pumpes se derivateve IP, banesa lokalizohet ne k

  Prishtinë 14 prill 23:15
  55.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa merapa Hotel Sirius
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa merapa Hotel Sirius

  Shitet banesa merapa Hotel Sirius Eshte ndertim i ri Banesa gjindet ne katin e pare Banesa ka dhom

  Prishtinë 14 prill 23:12
  1.100 €
 • 11 foto
  Merapa Hotel Sirius rruga Tring Ismaili
  Apartment / Banesa

  Merapa Hotel Sirius rruga Tring Ismaili

  Shitet banesa merapa Hotel Sirius Banesa gjindet ne katin e pare Banesa dhomen e dites se bashku me

  Prishtinë 14 prill 23:09
  1.100 €
 • 1 foto
  shes banes
  Apartment / Banesa

  shes banes

  shes banes te komleksi erta mati 1 prishtinë

  Prishtinë 14 prill 21:30
  65.000 €
 • 0 foto
  shes banesen me 90.8 metra
  Apartment / Banesa

  shes banesen me 90.8 metra

  banesa shitet te komleksi erta mati 1

  Prishtinë 14 prill 21:29
  72.000 €
 • 0 foto
  shes banesen 75.2 metra
  Apartment / Banesa

  shes banesen 75.2 metra

  banesa shitet te komleksi erta mati 1 prishtinë

  Prishtinë 14 prill 21:26
  60.000 €
 • 0 foto
  shes banesen 48.6 metra
  Apartment / Banesa

  shes banesen 48.6 metra

  banesa shitet te komleksi erta mati 1 prishtinë

  Prishtinë 14 prill 21:25
  38.500 €
 • 3 foto
  MOLER. Color
  Apartment / Banesa

  MOLER. Color

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 14 prill 19:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banese ne tokbashqe !
  Apartment / Banesa

  Shitet banese ne tokbashqe !

  Banesa ndodhet ne katin perdhes. Ka sallon me kuzhine, dy dhoma te fjetjes, banjo dhe ballkon. Poash

  Prishtinë 14 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET BANESA NE AKTASH NE QENDER - IVY RESIDENCE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE AKTASH NE QENDER - IVY RESIDENCE

  SHITET BANESA NE AKTASH NE QENDER TE PRISHTINES SUPER ZBRITJE Lokacioni : Aktash – Qender të P

  Prishtinë 14 prill 16:40
  1.600 €
 • 6 foto
  Jap banes me qira
  Apartment / Banesa

  Jap banes me qira

  JAP BANES ME QIRA (nga pronari) Banesa gjendet ne Prishtine Bregu I Diellit –I- (afer ambulances pi

  Prishtinë 14 prill 15:30
  170 €
 • 3 foto
  COLORS MOLER
  Apartment / Banesa

  COLORS MOLER

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 14 prill 14:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitët banesa në lagje të spitalit afër Eulexit
  Apartment / Banesa

  Shitët banesa në lagje të spitalit afër Eulexit

  Agjensioni për Patundshmëri iShqipe. Shitët banesa në lagje të spitalit afër\"Eulexit\" Banesa është

  Prishtinë 14 prill 13:16
  59.000 €
 • 0 foto
  SHITET URGJENT BANESA NE EMSHIR KATI 2
  Apartment / Banesa

  SHITET URGJENT BANESA NE EMSHIR KATI 2

  Banesa gjendet ne emshir kati i dyt Model Slovenia posedon : 2 dhoma ,sallon , kuzhin , 2 banjo , k

  Prishtinë 14 prill 13:16
  850 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE **** RINOVIME ***** ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE **** RINOVIME ***** ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 14 prill 00:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S144 Shitet banesa ne Tokbashqe
  Apartment / Banesa

  S144 Shitet banesa ne Tokbashqe

  Shitet banesa në Tokëbashqe, ndërtim i ri përball shkollës fillore Gjergj Fishta. Banesa gjendet në

  Prishtinë 13 prill 22:41
  72.000 €
 • 6 foto
  Jap banese me qira
  Apartment / Banesa

  Jap banese me qira

  JAP BANES ME QIRA (nga pronari) Banesa gjendet ne Prishtine Bregu I Diellit –I- (afer ambulances pi

  Prishtinë 13 prill 20:27
  170 €
 • 3 foto
  Ofrojm Super Banesat në Shitje në Qendër Aktash
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Super Banesat në Shitje në Qendër Aktash

  Ofrojm Super Banesat në Shitje në Qendër Aktash, Iliria Building Strukturat e Banesav * Siperfaqe

  Prishtinë 13 prill 18:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S143 Shitet banesa në Arbëri- te amb. Amerikane
  Apartment / Banesa

  S143 Shitet banesa në Arbëri- te amb. Amerikane

  Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), te ambasada amerikane, afër Minimaxit. Banesa gjendet në kompleks

  Prishtinë 13 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  Shitet banesa te hotel Narteli

  Prishtinë 13 prill 18:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shes banesen 58 m2 ne arberi te komuna e re, banesa eshte ne katin e dyte dhe eshte e mobiluar.

  Prishtinë 13 prill 17:15
  1.000 €
 • 3 foto
  Moleri decor
  Apartment / Banesa

  Moleri decor

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 13 prill 17:13
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat Rr.Bajram Kelmendi Struktura e Banesës * Siperfaqe 78m

  Prishtinë 13 prill 17:12
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Mat 1 eh gatshme te Sh,f Pavarsia
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Mat 1 eh gatshme te Sh,f Pavarsia

  Shitet banesa ne Mat 1 eh gatshme per banim gjindet te shkolla Pavarsia, kati 6 siperfaqja 85m2, ren

  Prishtinë 13 prill 17:11
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në shitje në Qendër Rr.Bajram Kelme

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat Rr.Bajram Kelmendi Struktura e Banesës * Siperfaqe 78m

  Prishtinë 13 prill 17:10
  1.000 €
 • 2 foto
  BANESA NE SHITJE LAGJA VETERNIK AFER BANESAVE ARAB
  Apartment / Banesa

  BANESA NE SHITJE LAGJA VETERNIK AFER BANESAVE ARAB

  ☎️* 044 352 263 *☎️. Shes banesen 71.40 m2 + garazhda 1

  Prishtinë 13 prill 15:41
  950 €
 • 3 foto
  Moler Colors
  Apartment / Banesa

  Moler Colors

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 13 prill 15:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne emshir kati 2 !!!URGJENT!!!
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne emshir kati 2 !!!URGJENT!!!

  shitet banesa me emshir kati i dyt 80.36 m2 posedon : dhoma e dites,tryezaria,kuzhina,dhoma e fjetj

  Prishtinë 13 prill 12:28
  850 €
 • 3 foto
  shitet penthouse
  Apartment / Banesa

  shitet penthouse

  Shitet PENT-hause 127m2 Banim dhe nje teras e shfrytzueshme vete per kete banes 50 m2 cmimi i esh

  Prishtinë 13 prill 12:27
  93.000 €
 • 3 foto
  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...
  Apartment / Banesa

  RINOVIME ***** DWKORIME ****** NGJYROSJE...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 13 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 13 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 13 prill 12:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Kalabria Me sip 90m2 Kati i 2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 13 prill 12:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Banese ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banese ne Prishtine

  Shitet Banesa ne Lagjen Mati 1 Ne rr.C Me sip 89m2 perbehet prej salloni me kuzhine dy dhoma gjumi b

  Prishtinë 13 prill 12:24
  65.000 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa 4 dhomshe 108m² kati 3 në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 4 dhomshe 108m² kati 3 në Arbëri

  Shitet Banesa 4 dhomëshe 107.60m² në katin e 3-të afër Mini Maxit dhe Melodia Px në lagjen Arbëria,

  Prishtinë 13 prill 12:24
  850 €
 • 11 foto
  Banese prej 130m2 ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banese prej 130m2 ne Prishtine

  Banes katin 4/130m2 3 gjumi 1 salon 1 kuzhin 2 banjo 1 shpajz 2 terasa parking rruga Ismaj

  Prishtinë 13 prill 10:52
  107.000 €
 • 10 foto
  SHITET BANES NE EMSHIR
  Apartment / Banesa

  SHITET BANES NE EMSHIR

  banese e XDS- kati 1/137 m2, 3 dhoma gjumi, 1 dhome dite, 1 kuzhine, 2 banjo 1 wc 1 shpajze,

  Prishtinë 13 prill 10:51
  125.000 €
 • 7 foto
  (SHITET) BANESË komode Qendër të Bajram Kelmendi
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË komode Qendër të Bajram Kelmendi

  Shitet BANESA komode në Qendër të Bajram Kelmendi - Prishtinë. Kati 6-të. Sipërfaqja: (76m²). Rendi

  Prishtinë 13 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  BANESA PER QERA
  Apartment / Banesa

  BANESA PER QERA

  Banesa gjindet në bulevardin Bill Clinton afër nen kalimit te barnatorja Valeriana. Banesa ka këtë

  Prishtinë 13 prill 06:21
  290 €