Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 10,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 10,

  Kodi 0343 Shitet banesa 85m2, kati 10, në Dardani tek Santeja, rr. Xhemajl Mustafa, Prishtinë. Bane

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne matin1 Rr. C
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne matin1 Rr. C

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 1+1 në rrugën C tek objekti me i ri nga \"Dino\". 69.9m²â”‚1 Dhomë gjum

  Prishtinë Sot, 20:09
  59.415 €
 • 0 foto
  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat te Kulla e Zotnisë

  \"KULLA e ZOTNISË\" vetëm për \"ZOTNI\" Kodi 0354 Shiten banesat 154, 163, 188, 121, 117, 94, 85,

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3

  Kodi 0352 Shitet banesa 52m2 e mobiluar, kati 3, Prishtinë. Banesa ka dhomë dite, 1 dhomë gjumi, ka

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit,

  Kodi 0351 Shitet banesa 140m2 në Bregun e Diellit, rr. Ganimete Terbeshi, afër sallës 1 tetori, kat

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat te Milleniumi
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat te Milleniumi

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1379 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 48.6 M2 Ka

  Prishtinë Sot, 20:09
  37.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 5

  Kodi 0570 Shitet banesa 85m2, kati 5, në Tokahqe, përballë shkolles normale, Prishtinë. Banesa ka d

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 120m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan - Arbëri, afër ambasadës amerikane në objektin e ndërtuar nga kompania â€

  Prishtinë Sot, 20:09
  108.000 €
 • 7 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpian
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpian

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjën Ulpiana Banesa është komplet e mobiluar Struktura e Banesës * Si

  Prishtinë Sot, 20:09
  100.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën(Dublex) në Shitje në Lagjën Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë Sot, 20:09
  90.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Aktash e Renovuar
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Aktash e Renovuar

  Shitet Banesa ne Aktash - Kodi 1374 Lokacioni: Te Extrem Pizza Siperfaqe: 67 M2 Kati 4 Renditjet

  Prishtinë Sot, 20:09
  92.000 €
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 107.5m2 ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 107.5m2 ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 107.5m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Ku

  Prishtinë Sot, 20:09
  999 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 66.7m2 ne katin 8 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 20:09
  720 €
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 101.9m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕

  Prishtinë Sot, 20:09
  720 €
 • 0 foto
  \nShitet Banesa 85m2 në lagjen Emshir, kati i 9
  Apartment / Banesa

  \nShitet Banesa 85m2 në lagjen Emshir, kati i 9

  Kodi 0060 Shitet Banesa 85m2 në lagjen Kalabria - Emshir, kati i 9-të, posedon ashensor në gjendje

  Prishtinë Sot, 20:09
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa 58.2m2 dhe 52.5m2 në Dragodan.

  Banes gjendet në Dragodan në kompleksin e Tregtisë. Banesa shiten të dyja bashkë, ndodhen në katin e

  Prishtinë Sot, 20:09
  140.000 €
 • 7 foto
  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 75.5m2 në shitje në Dragodan - Arbëri.

  Banesa gjendet në Dragodan në kompleksin “Tregtia C3”. Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe shitet

  Prishtinë Sot, 20:09
  87.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te pallati i rinis dhe sporteve

  Shitet banesa në qendër ►Adresa: Te Pallati I rinisë dhe sporteve (Boro Ramizi) te objekti ku ësht

  Prishtinë Sot, 20:09
  125.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 87M2 NETO ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 87M2 NETO ne Bregun e Diellit

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1265 Lokacioni: Perball Ambulances Siperfaqe: 87 M2 Neto

  Prishtinë Sot, 20:08
  110.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat - Kompleksi ERTA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 1 Dhomshe ne Mat - Kompleksi ERTA

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1259 Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Siperfaqe: 62.1 M2 Kati 4 Renditjet

  Prishtinë Sot, 20:08
  750 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne lagjen Prishtina re S.Amerikan
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Prishtina re S.Amerikan

  Shitet banesa ne Prishtine prapa spitalit Amerikan ne lagjen Prishtina re. Siperfaqja 106m2. Rendit

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Kalabri - Kompleksi Llesna
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kalabri - Kompleksi Llesna

  Shitet Banesa ne Kalabri - Kodi 1373 Lokacioni: Kompleksi Llesna Afer Kompleksit Trio Construction

  Prishtinë Sot, 20:08
  83.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Qender te Restoran Pisha
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Qender te Restoran Pisha

  Shitet Banesa ne Qender - Kodi 1291 Lokacioni: Rr. Qamil Hoxha Perball Restoran Pisha Siperfaqe: 9

  Prishtinë Sot, 20:08
  250.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - ROYAL CITY
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - ROYAL CITY

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1313 Lokacioni: Kompleksi Royal City Siperfaqe 74 M2 Kati 6 Renditje

  Prishtinë Sot, 20:08
  64.000 €
 • 9 foto
  Shiten 3 Banesa ne Mat - Baruti Group
  Apartment / Banesa

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Baruti Group

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 1347 Lokacioni: Rr. Isa Kastrati Afer Shkolles Millenium BANESA Nr 1

  Prishtinë Sot, 20:08
  770 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - KAWA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe Afer Rruges B - KAWA

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1363 Lokacioni: Kompleksi Kawa Siperfaqe: 78 M2 Kati 2 Renditjet: -

  Prishtinë Sot, 20:08
  70.000 €
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT në Mat 1
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT në Mat 1

  SHITEN BANESAT në Mat 1 Sipërfaqe: 72.30 m² Sipërfaqe: 81 m² Sipërfaqe: 88.90 m² Çmimi: 850 Euro

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesa me qira dhe ne shitje te Grandi !DELTA
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira dhe ne shitje te Grandi !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe 85m2 me qera ne Qender (afer Hotel Grandit) Banesa eshte ne katin e par

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne prishtine arberi 3 te komuna

  Shitet banesa ne Prishtine Arberi 3 te Komuna. Siperfaqja 85.6m2 kati 2, renditja: 2 dhoma gjumi, d

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  S140 Shitet banesa në Mati 1
  Apartment / Banesa

  S140 Shitet banesa në Mati 1

  Shitet banesa në Mati 1, afër banesave të bardha, rruga “Ndue Përlleshi”. Banesa gjendet në kati

  Prishtinë Sot, 20:08
  50.000 €
 • 11 foto
  Ofrohet banesa 125m2 per shitje ne Bregun e D !DEL
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 125m2 per shitje ne Bregun e D !DEL

  Ofrohet banesa Duplex për shitje në Bregun e Diellit - Banesat e Bardha. , gjindet në katin 5 dhe ka

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 90m2 ne Dardani/Nartel Center!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2 ne Dardani/Nartel Center!DELTA

  Ofrohet per shitje banesa ne lagjjen Dardania/Lakrishte ne qendren tregtare Nartel Center. Bane7 sa

  Prishtinë Sot, 20:08
  1.150 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.

  Kodi 0065 Shitet shtëpia/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 a

  Prishtinë Sot, 20:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë 67m2 (2+1) në shitje në Fushë Kosovë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 67m2 (2+1) në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesa gjendet në Fushë Kosovë te rrethi, afër TEB Bank. Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe posedon

  Prishtinë Sot, 20:08
  33.500 €
 • 5 foto
  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.
  Apartment / Banesa

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS. Banesa gjendet afër Hotel Sirius, te objekti ku gje

  Prishtinë Sot, 20:08
  80.000 €
 • 11 foto
  Shite Banesa Super Moderne te Parku i Qytetit
  Apartment / Banesa

  Shite Banesa Super Moderne te Parku i Qytetit

  Shitet Banesa te Parku i Qytetit - Kodi 1241 Lokacioni: Afer Fures Rekord Siperfaqe: 130 M2 Kati

  Prishtinë Sot, 20:07
  1.200 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B te Fura Tanore
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B te Fura Tanore

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1224 Lokacioni: Kompleksi Royal Siperfaqe: 70 M2 Kati 5 Renditj

  Prishtinë Sot, 20:07
  70.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Dardani te Qerdhja
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani te Qerdhja

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1286 Lokacioni: Afer PTK-se te Qerdhja Siperfaqe: 55 M2 Kati 1 R

  Prishtinë Sot, 20:07
  75.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri

  Kodi 0552 Shitet banesa 92.6m2 në Arbëri, afër Maxi. Banesa ka dhomë dite, dy dhoma gjumi. Vend ide

  Prishtinë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit
  Apartment / Banesa

  Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit

  Kodi 0569 Shitet Vila rreth 150m2 në qendrën e skijimit në Popova Shapkë, Tetovë. Vila ka 3 ari tru

  Prishtinë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 85m2, kati 5, në Tokbahqe
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2, kati 5, në Tokbahqe

  Kodi 0570 Shitet banesa 85m2, kati 5, në Tokbahqe, përballë shkolles normale, Prishtinë. Banesa ka

  Prishtinë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesë në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, te Banesat e Standardit në kompleksin Dafina 2. Banesa ndodhet në katin e

  Prishtinë Sot, 20:07
  55.000 €
 • 6 foto
  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 63m2 në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 63m2 në katin e 3-të në lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon

  Prishtinë Sot, 20:07
  930 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 121.80m2 m2 ne Fushekosove te Stacioni Policor (Trafiku) Banesa posedon : ⭕️

  Prishtinë Sot, 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet banesa 131.38m2 në lagjen Dardania ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 131.38m2 në lagjen Dardania ⭕

  ⭕Shitet banesa 131.38 m2 ne katin e 2-të në lagjen Dardania Dukagjini Residence ⭕ ⭕Banesa pose

  Prishtinë Sot, 20:07
  1.150 €
 • 7 foto
  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitje në Dragodan - Tregita.

  Banesa gjendet në Dragodan – Arbëri në kompleksin “Tregtia”. Banesa ndodhet në katin e 6-të, p

  Prishtinë Sot, 20:07
  55.000 €
 • 3 foto
  Banesë PentHouse 126+91m2 në shitje te Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë PentHouse 126+91m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa gjendet te Mati 1, rruga C në objektin e ndërtuar nga kompania Arseko. Banesa ndodhet në kati

  Prishtinë Sot, 20:07
  130.000 €
 • 4 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe Afer Rruges B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe Afer Rruges B

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0998 Lokacioni: Rr. Muharem Fejza Kompleksi Royal City Siperfaqe: 101

  Prishtinë Sot, 20:06
  830 €
 • 9 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Pejton

  Ofrojm Banesen Super Luksoze në shitje në lagjen Pejton(Objekti i Nartel Center) Banesa është komple

  Prishtinë Sot, 20:06
  1.250 €
 • 4 foto
  Banesë 50m2 në shitje në lagjen Mati 1.
  Apartment / Banesa

  Banesë 50m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Banesa gjindet në lagjen Mati 1, rruga Muharrem Fejza mbrapa Super Vivës, në objektin e ndëetuar nga

  Prishtinë Sot, 20:06
  43.000 €