Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria

  Banesë 140m2 në shitje në lagjen Arbëria Banesa gjendet në lagjen Arbëria (ish Dragodan) afër qendrë

  Prishtinë 19 prill 18:15
  93.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Arberi te Ambasada Amerikane
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Arberi te Ambasada Amerikane

  Shitet Banesa ne Dragodan - Kodi 1193 Lokacioni: Afer Ambasades Amerikane Siperfaqe: 57 M2 Kati 8

  Prishtinë 19 prill 18:14
  52.000 €
 • 11 foto
  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL
  Apartment / Banesa

  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1189 Lokacioni: Kompleksi Nartel Siperfaqe: 84.4 M2 Kati 7 Rendit

  Prishtinë 19 prill 18:13
  95.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve

  Shitet Banesa Moderne ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 1192 Lokacioni: Kompleksi FFB Trade Afer Hotel

  Prishtinë 19 prill 18:13
  59.000 €
 • 6 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***E GATSHME PER BANIM / E MOBILUAR*** Shitet banesa nga 94 m² ne katin e II e mobiluar, ne komplek

  Prishtinë 19 prill 18:13
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi

  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi Shitet banesa ne Fushe Kosove peraktesisht afer Stadio

  Prishtinë 19 prill 18:11
  500 €
 • 9 foto
  Banes ne Shitje Mati I
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje Mati I

  Ofrohen Banesa per qira Mati I Muharrem Fejza Dy dhoma gjumi | Dhoma e ndejes Kuzhine | Koridor | D

  Prishtinë 19 prill 18:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  S150 Shitet banesa në Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  S150 Shitet banesa në Bregun e Diellit

  Shitet banesa në Bregun e Diellit(Mati 2), rruga ‘’Ndue Përlleshi’’, kompleksi Albvision, af

  Prishtinë 19 prill 18:09
  49.000 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA NE LAGJEN MATI 1
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE LAGJEN MATI 1

  Banesa ne shitje Shitet banesa 55m ne lagjen Bregu i Diellit (Mati 1), rruga Ndue Përlleshi, komplek

  Prishtinë 19 prill 18:09
  49.000 €
 • 7 foto
  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Hoxha Group. Banesa gjendet në katin e 5-të( të paraf

  Prishtinë 19 prill 18:09
  57.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen C - Mbrapa Maxit 24 H
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen C - Mbrapa Maxit 24 H

  Shitet Banesa ne Rrugen C - Kodi 1326 Mbrapa Maxit 24 H - Kompleksi ALB Vizion Siperfaqe: 55 M

  Prishtinë 19 prill 15:20
  49.000 €
 • 14 foto
  Shitet Banesa Super Moderne ne Fush Kosov
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Super Moderne ne Fush Kosov

  Shitet Banesa Moderne ne Fush Kosov - Kodi 1327 Lokacioni: Rruga Nena Tereze Perball Viva Fresh S

  Prishtinë 19 prill 15:13
  72.500 €
 • 11 foto
  Banesa me Qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me Qera

  (RP-142) Apartament me #Qera në Dardani, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 19 Pri

  Prishtinë 19 prill 08:44
  320 €
 • 10 foto
  Banes Duplex me Qira pa Mobile ne Kalabri - Kodi 1279
  Apartment / Banesa

  Banes Duplex me Qira pa Mobile ne Kalabri - Kodi 1279

  Banes me Qira pa Mobile ne Kalabri - Kodi 1279 Lokacioni: Kompleksi Central Construction Afer Xha

  Prishtinë 18 prill 19:56
  450 €
 • 9 foto
  Banes 2 Dhomshe me Qira pa Mobile ne Rrugen B
  Apartment / Banesa

  Banes 2 Dhomshe me Qira pa Mobile ne Rrugen B

  Banes me Qira pa Mobile ne Rrugen B - Kodi 1311 Lokacioni: Te Maxi 24 H Siperfaqe: 80 M2 Ka

  Prishtinë 18 prill 19:43
  300 €
 • 13 foto
  Banes 2 Dhomshe me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0594
  Apartment / Banesa

  Banes 2 Dhomshe me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0594

  SUPER OFERT - Banes me Qira te Parku i Qytetit - Kodi 0594 Lokacioni: Te Busti Isa Kastrati Si

  Prishtinë 18 prill 19:42
  250 €
 • 4 foto
  Banesa me qira ne lagje te Muhagjereve
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira ne lagje te Muhagjereve

  Leshohet me qira banesa ne jagjjen e Muhagjereve. Banesa ka 3 dhoma, lavatriqe.

  Prishtinë 18 prill 12:22
  180 €
 • 9 foto
  Shitet banese ekskluzive ne Qender
  Apartment / Banesa

  Shitet banese ekskluzive ne Qender

  Shitet banese ne Qender, Rruga Meto Bajraktari. Banesa eshte super moderne e mobilur komplet, gjende

  Prishtinë 18 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.
  Apartment / Banesa

  Jap Banesen PENTHOUSE me qera - 336 m2 NETO + 132m2 terase.

  Jap me qera PENTHOUSE 336 metra katror neto + 132 m2 terasa ne lagjen “Prishtina e Re” me qasje dire

  Prishtinë 18 prill 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa 59 m\\2,
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 59 m\\2,

  Shitet Banesa afer Parkut : Tougbashçe-Rruga Ismail Dumoshi, Banesa eshte 59 m/2 -Kati i II -të (

  Prishtinë 18 prill 12:14
  59.000 €
 • 0 foto
  S148 Shitet banesa në Dardani
  Apartment / Banesa

  S148 Shitet banesa në Dardani

  Shitet banesa në Dardani, afër çerdhes së fëmijëve. Gjendet në katin përdhes dhe ka 75 m2 bruto , nd

  Prishtinë 18 prill 12:05
  150.000 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 18 prill 10:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banes ne Prishtine Arberi
  Apartment / Banesa

  Shitet banes ne Prishtine Arberi

  Shes banes ne Prishtine Arberi banesa gjindet ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi qendrimi ditor kuzhi

  Prishtinë 18 prill 10:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet super banesa 84m2 ne qender
  Apartment / Banesa

  Shitet super banesa 84m2 ne qender

  Shitet banesa ndertim i ri plus e renovuar dhe e mobiluar me mobilje ekskluzive ne zonen qender perk

  Prishtinë 18 prill 02:54
  71.000 €
 • 4 foto
  Shitet super banesa 84m2 ne qender!DELTA
  Apartment / Banesa

  Shitet super banesa 84m2 ne qender!DELTA

  Shitet banesa ndertim i ri plus e renovuar dhe e mobiluar me mobilje ekskluzive ne zonen qender perk

  Prishtinë 18 prill 02:53
  71.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 85m2 ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 85m2 ne Dardani

  Ofrohen per shitje baneas me lokacion ne lagjjen Dardani,te Santeja. Rr. \" Xhemajl Mustafa\", kati

  Prishtinë 18 prill 02:53
  113.000 €
 • 3 foto
  Ofrohet per shitje banesa 85m2 ne Dardani!Delta
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 85m2 ne Dardani!Delta

  Ofrohen per shitje baneas me lokacion ne lagjjen Dardani,te Santeja. Rr. \" Xhemajl Mustafa\", kati

  Prishtinë 18 prill 02:53
  113.000 €
 • 3 foto
  Leshohet Extra Banesa me Qera
  Apartment / Banesa

  Leshohet Extra Banesa me Qera

  Leshojmë banesen e re te mobiluar dhe e leshur për herë të parë me gjitha paisjet dhe inventarin e n

  Prishtinë 18 prill 01:19
  300 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Prishtine Arberi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine Arberi

  Shes banesen ne Prishtine Arberi, banesa gjindet ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi, qendrimi ditor,

  Prishtinë 17 prill 23:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Prishtine Arberi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine Arberi

  Shes banesen ne Prishtin Arberi banesa gjindet ne katin e dyt ka dy dhoma gjumi qendrimin ditor kuzh

  Prishtinë 17 prill 23:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banesat
  Apartment / Banesa

  Banesat

  Shiten Banesat sa po te ndertuara ne rrugen Mahalla e Muhaxherve ne Prishtin afer Ambasades Zvicran

  Prishtinë 17 prill 22:14
  900 €
 • 7 foto
  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha
  Apartment / Banesa

  Banesa 77m2 ne Bregu Diellit , te banesat e bardha

  Shitet banesa ne lagjen Bregu Diellit te banesat e bardha . Banesa posedon 2 dhoma gjumi , dhe sallo

  Prishtinë 17 prill 22:10
  780 €
 • 2 foto
  shes banes
  Apartment / Banesa

  shes banes

  shes banes ne lagjen mati 1 rr.isa kastrati ne katin e 4 ka kete renditje sallon.me kuzhin dhome fj

  Prishtinë 17 prill 20:16
  750 €
 • 4 foto
  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania
  Apartment / Banesa

  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë, te lagjja Dardania, afër petrol Kastrati. Ka poziten jug-lindje me nd

  Prishtinë 17 prill 20:16
  35.000 €
 • 0 foto
  Shitet URGJENTISHT Banesa ne emshir kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet URGJENTISHT Banesa ne emshir kati i 2

  shitet banesa me dy dhoma gjumi,2 banjo sallon,kuzhin,koridor, depo , ballkon per me shum onfo kont

  Prishtinë 17 prill 20:11
  850 €
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 17 prill 20:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti

  Shitet banesa ne Arberi afer Katastrit ne kompleksin Alb dizajn, siperfaqja 86.4m2 kati 2, renditja:

  Prishtinë 17 prill 20:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesa ne shitje.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje.

  Shes banesen 3 dhomeshe ne Ulpiane...banesa gjindet perball shkolles fillore Hasan Prishtina.Banesa

  Prishtinë 17 prill 19:55
  140.000 €
 • 3 foto
  MOLERI
  Apartment / Banesa

  MOLERI

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 17 prill 18:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa URGJENT ne emshir
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa URGJENT ne emshir

  per me shum infoo kontaktoni me numrin 044 970349

  Prishtinë 17 prill 18:30
  850 €
 • 3 foto
  Banes në Qendër te Swiss Diamond Hotel
  Apartment / Banesa

  Banes në Qendër te Swiss Diamond Hotel

  Shitet banesa me 33m2 neto ne Qender perball hotel Swiss diamond rruga Tringë Smajli Kati 3. Ndërti

  Prishtinë 17 prill 18:30
  75.000 €
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje te 4 Llullat 76m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje te 4 Llullat 76m2

  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4 Llullat Struktura e Banesës * Siperfaqe 76m2, kati i 5

  Prishtinë 17 prill 16:45
  1.000 €
 • 4 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4Llulla
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4Llulla

  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4 Llullat Struktura e Banesës * Siperfaqe 78m2, kati i 6

  Prishtinë 17 prill 16:40
  1.000 €
 • 3 foto
  Moler profesional
  Apartment / Banesa

  Moler profesional

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 17 prill 16:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE
  Apartment / Banesa

  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE

  Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër AL-TRADE. Banesa është ndërtim e sipër nga Trasing Group me pamj

  Prishtinë 17 prill 16:36
  450 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK KOMPLEKSI TOWER BRIDGE 1

  Ne rrugen e Dibres, tek kompleksi Tower Bridge I, shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.07m2. Ndodhe

  Prishtinë 17 prill 15:09
  55.000 €
 • 8 foto
  Banese ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Banese ne Dardani

  Shitet banesa ne lagjen Dardania, banesa posedon dhomen e dites, dhomen e gjumit, kuzhine, banjo, de

  Prishtinë 17 prill 15:09
  70.000 €
 • 7 foto
  |OHANA| - Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  |OHANA| - Banesa ne shitje

  🏢 Banesa ne shitje! 📍 Gjendet ne Kompleksin Riera, Kalabri. 105 m2 (qendrimi ditore, kuzhine, shpaj

  Prishtinë 17 prill 15:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  kerkoj banes me qera
  Apartment / Banesa

  kerkoj banes me qera

  Kerkoj banesa Me qera dhe shitje ne Prishtin Dhe Fushkosov , gjithashtu kerkoj troje,objekte Afari

  Prishtinë 17 prill 15:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat 76m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Lagjen 4 Llullat 76m2

  Ofrojm Banesën në Shitje në Qendër, Lagjen 4 Llullat Struktura e Banesës * Siperfaqe 76m2, kati i 5

  Prishtinë 17 prill 15:03
  1.000 €