Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Banesa ne shitje prej 88.6m2 kawa - rruga B
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 88.6m2 kawa - rruga B

  Banesa ne shitje prej 88.6m2 -prishtine- rruga B - kati-1 -2 dhoma gjumi -1 dhome dite me kuzhi

  Prishtinë Sot, 21:46
  880 €
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten banesat ne ndertim e siper ne Kalabri tek Tregu Group.Kompleksi eshte ne ndertim e siper nga

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET BANESA NE Mat 1 ¦- LISI -¦
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE Mat 1 ¦- LISI -¦

  Shitet banesa në lagjen Mati 1, rendi i dytë nga rruga B. Banesa i ka 57m2, është në katin e 1-rë d

  Prishtinë Sot, 21:46
  50.000 €
 • 1 foto
  Shiten banesat me 30% pjesmarrje dhe 5 vite pages
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat me 30% pjesmarrje dhe 5 vite pages

  Banesa posedon 58m2. 1 dhoma gjumi. Sallon dhe kuzhine. Banjo. Qmimi per katet 1-2-3-4 eshte 850

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex
  Apartment / Banesa

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Duplex

  Prishtinë Ofrohet PËR ‪‎SHITJE Penthouse Duplex me fletë poseduese i, në lagjen Mati në Prishtin

  Prishtinë Sot, 21:46
  265.000 €
 • 0 foto
  Blej banes ne Qender, Ulpiane, Breg Diellit, Darda
  Apartment / Banesa

  Blej banes ne Qender, Ulpiane, Breg Diellit, Darda

  Blej banes ne Prishtinë ne lagjet, Dardania, Qender, Ulpiane, Aktash rr. Agim Ramadani, Bregu i Diel

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banese ne Shitje , Prishtinë - : sofali 390e 1/m2
  Apartment / Banesa

  Banese ne Shitje , Prishtinë - : sofali 390e 1/m2

  Banese ne Shitje , Prishtinë Lagj’ja : sofali ( mbrapa kolegjir amerikan) Kati: -1 Sipërfaqja:

  Prishtinë Sot, 21:46
  390 €
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 74m2 NE DARDANI -PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 74m2 NE DARDANI -PRISHTIN

  Shitet banesa 74m2 dardani ne Prishtin kati 3 ndertim:i vjeter dhoma:2 banjo: ballkon: qmimi:1100 e

  Prishtinë Sot, 21:46
  1.100 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 93m2 në kati e 9-të te Prishtina eRe
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 në kati e 9-të te Prishtina eRe

  ⭕️Shitet banesa 93m2 në kati e 9-të te Prishtina e Re ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕ï¸

  Prishtinë Sot, 21:46
  650 €
 • 7 foto
  Ofrohet per shitje banesa 100m2 ne Breg Diellit !D
  Apartment / Banesa

  Ofrohet per shitje banesa 100m2 ne Breg Diellit !D

  Ofrohet per shitje banesa 100m2 ne Breg Diellit !Banesa gjendet te shkolla Ismail Qemajli ,eshte nd

  Prishtinë Sot, 21:46
  135.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir te Llesna.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir te Llesna.

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir ne kompleksin Riera nga Llesna, kati 7 siperfaqja 89m2, renditja

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesa me kuadratur te ndryshme te Eliza

  Shiten banesa me Fush Kosov ne vazhdimin e kompleksit Eliza me kuadratur te ndryshme si ne vijim. B

  Prishtinë Sot, 21:46
  500 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri tek Tregu Group me cmim njaft te volitshem.Banesa ka hapesire te mad

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banese ne Shitje , Prishtinë, Lagjja Sofali
  Apartment / Banesa

  Banese ne Shitje , Prishtinë, Lagjja Sofali

  Banese ne Shitje ose nderrim-kombinim, Prishtinë Me hyrje te posacme nga parkingu. Uje 24 ore, pamja

  Prishtinë Sot, 21:46
  67.000 €
 • 5 foto
  Banesa për SHITJE në ULPIANE
  Apartment / Banesa

  Banesa për SHITJE në ULPIANE

  Ofrojmë banesën për Shitje afër Shkollës Fillore "Hasan Prishtine" në Ulpianë - Prishtinë. Banesa

  Prishtinë Sot, 21:46
  43.500 €
 • 0 foto
  kerkoje banes me qera ne qender
  Apartment / Banesa

  kerkoje banes me qera ne qender

  kerkoje banes me qera ne qender. per me shum info 044 566 444

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne Rrugen C !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne Rrugen C !DELTA

  Ofrohet banesa 73m2 ne shitje ne "Rrugen C" ne lagjen "Muharrem Fejza" ne kompleksi Alko Group Ndodh

  Prishtinë Sot, 21:46
  62.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne Bregun e Diell
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne Bregun e Diell

  Ofrohet banesa 81.47m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" ose me saktesisht tek banesat e "Standa

  Prishtinë Sot, 21:46
  96.000 €
 • 0 foto
  Kerkoje banes me qera ne lagjen dardani
  Apartment / Banesa

  Kerkoje banes me qera ne lagjen dardani

  Kerkoje banes me qera ne lagjen dardania. per me shum info tel 049 566 444

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet LOKALI 117m2 ne lagje te MUHAGJERVE
  Apartment / Banesa

  Shitet LOKALI 117m2 ne lagje te MUHAGJERVE

  Lokali gjindet ne rrugen BEDRI SHALA. Pamjen kah rruga dhe qyteti. Lokali e ka edhe nje pjese te pl

  Prishtinë Sot, 21:46
  1.650 €
 • 0 foto
  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Dardani !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne Dardani !DELTA

  Ofrohet banesa 60m2 ne shitje ne lagjen "Dardania" me pamje nga "Parku",ndodhet ne katin perdhese ng

  Prishtinë Sot, 21:46
  90.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjen "Qëndresa", Veternik
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia në lagjen "Qëndresa", Veternik

  Shitet shtëpia në Veternik,tek lagjja “Qëndresa” ,prapa Gorenjes. Shtëpia i ka 272 m2, ndërsa gj

  Prishtinë Sot, 21:46
  190.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA NË VELLUSHË - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË VELLUSHË - PRISHTINË

  Shitet banesa në lagjen #Vellusha, #Prishtinë, me sipërfaqe prej ~125m2, është në katin e IV-të. Ven

  Prishtinë Sot, 21:46
  85.000 €
 • 4 foto
  SHITEN BANESAT në Mat 1
  Apartment / Banesa

  SHITEN BANESAT në Mat 1

  SHITEN BANESAT në Mat 1 Sipërfaqe: 72.30 m² Sipërfaqe: 81 m² Sipërfaqe: 88.90 m² Çmimi 850 Euro

  Prishtinë Sot, 21:46
  850 €
 • 4 foto
  Shitet Baness ne Bregune Diellit 86m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Baness ne Bregune Diellit 86m2

  Shitet Baness ne Bregun e diellit Objekti Dafina perball banesave te bardha me sip prej 86m2.shitet

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesë 58m2 në shitje në Qendër
  Apartment / Banesa

  Banesë 58m2 në shitje në Qendër

  Banesë 58m2 në shitje në Qendër Banesa gjendet afër Hotel Sirius, shitet e mobiluar dhe është e lësh

  Prishtinë Sot, 21:46
  55.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa 330m2 banim 115m2 teras ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 330m2 banim 115m2 teras ne Mat 1

  Shitet banesa 330m2 banim 115m2 teras ne katin e 8-te ne Lagjen Mat1 Banesa posedon : Kati 1 Sallon

  Prishtinë Sot, 21:46
  265.000 €
 • 7 foto
  Banesë 126m2 (neto) në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Banesë 126m2 (neto) në shitje në Fushë Kosovë

  Banesë 126m2 (neto) në shitje në Fushë Kosovë Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në objektin e ndërtuar

  Prishtinë Sot, 21:46
  73.000 €
 • 4 foto
  Shes Banesen ne Bregun e Diellit .
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit .

  Shes Banesen ne Bregun e Diellit te Banesat e Bardha ne katin e 4 me sipe prei 44m2 me Flet Poseduse

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 banesa ne kompleksin Dukagjini Residence.
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa ne kompleksin Dukagjini Residence.

  Shiten 2 banesa ne kompleksin Dukagjini Residence, kati 3 me mundsi bashkimi ne nje banese, siperfaq

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa 89m2 ne Bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 89m2 ne Bregu i diellit

  Shitet banesa 89m2 ne Bregu i diellit afer Banesat e Bardha Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Dy dhoma

  Prishtinë Sot, 21:46
  70.000 €
 • 8 foto
  Banesa në breg dillit e renovume 77m2
  Apartment / Banesa

  Banesa në breg dillit e renovume 77m2

  banesa posedon: 1 sallon 1 kuzhin me trapezari 2 dhoma gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor banesa gji

  Prishtinë Sot, 21:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Banes ne shitje ne Emshir te Kulla e Arabve 115m2
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne Emshir te Kulla e Arabve 115m2

  Banes ne shitje ne Emshir te Kulla e Arabve Shitet banesa ne Emshir tek Kullat e Arabve. Banesa gje

  Prishtinë Sot, 21:46
  70.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg te diellit

  Shitet banesa në breg të diellit ●Kodi: B7 ●Adresa: Sh. Fillore Iliria, nërtesat Sabri Novosel

  Prishtinë Sot, 21:46
  850 €
 • 8 foto
  Shitet banesa në Fushë-Kosovë te Mihal Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë te Mihal Grameno

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë afër shkollës ‘Mihal Grameno’ tek lagja ‘’Dardania’’. Bane

  Prishtinë Sot, 21:46
  42.000 €
 • 2 foto
  PentHouse 190m2 në shitje në lagjen Arbëria
  Apartment / Banesa

  PentHouse 190m2 në shitje në lagjen Arbëria

  PentHouse 190m2 në shitje në lagjen Arbëria Banesa gjendet në lagjen Arbëria, në objektin e kompanis

  Prishtinë Sot, 21:45
  225.000 €
 • 5 foto
  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË

  #ÇELËSI - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Mati 1 afër rruges B, buzë rruges Muharr

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Toukbashqe
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Toukbashqe

  Shitet banesa ne Toukbashqe perball shkolles Gjergj Fishta ►G16 ►Renditja: Sallon me kuzhine ,

  Prishtinë Sot, 21:45
  73.000 €
 • 1 foto
  Shitet Banesa te Rruga. B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Rruga. B

  Shitet Banesa te Rruga. B. Banesa gjindet ne katin e 6 dhe posedon; -Sallon Kuzhinë -3 Dhoma Gjumi

  Prishtinë Sot, 21:45
  1.000 €
 • 9 foto
  ⭕️Shitet banesa 81m3 ne Lagjen Kalabria Emshir
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 81m3 ne Lagjen Kalabria Emshir

  ⭕️Shitet banesa 81.3m2 kati 1 në lagjen Kalabria (Emshir) Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Ku

  Prishtinë Sot, 21:45
  699 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE EMSHIR TE DARDHA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE EMSHIR TE DARDHA

  Shitet banesa ne Emshir-Kalabri te Dardha banesa gjindet ne katin e shtate eshte Penthause,banesa ka

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  banes me qera 120 m2 per zyre bregu i diellit
  Apartment / Banesa

  banes me qera 120 m2 per zyre bregu i diellit

  Leshohet banesa me qera ne bregun e diellit per zyre afer qendres tregtare, banesa ka 120 m2 dhe gje

  Prishtinë Sot, 21:45
  500 €
 • 10 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV-Te Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Di

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA- banese prej 99m2 Bregu i Diellit10/19
  Apartment / Banesa

  LINA- banese prej 99m2 Bregu i Diellit10/19

  Shitet; Banesa 99 m2 Adressa: Bregu i Diellit -Prishtinë,përball ndërtesave te standardit. Organizi

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA- Banese 65.44m2 kati I Rr.M.Fejza 13/19
  Apartment / Banesa

  LINA- Banese 65.44m2 kati I Rr.M.Fejza 13/19

  Shitet: Banesa ne ndertim e siper Kuadratura: 65.44m2 Kati;I-re Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi di

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA Shitet dhe Ipet me qera Banesa 58m2 17/19
  Apartment / Banesa

  LINA Shitet dhe Ipet me qera Banesa 58m2 17/19

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 58m2 Kati; -II-Te Adresa:Lagjia spitalit Organizimi i mbrendshëm; Qëndri

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 90m2 K. V RR.B TE Mati 1 15/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 90m2 K. V RR.B TE Mati 1 15/19

  Shitet: Banesa Kuadratura: 90m2 Kati;V-Te Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lina-Shitet Banesa 84.48m2 Prishtinë 14/19
  Apartment / Banesa

  Lina-Shitet Banesa 84.48m2 Prishtinë 14/19

  Shitet banesa në ndertim e siper Prishtinë , Rr. Muharrem Fejza afer Super Vives Banesa ka ndertim

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet banesa 2 dhomshe 68m2 kat 2 RRUGA A Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 2 dhomshe 68m2 kat 2 RRUGA A Mati 1

  Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 ( te RRUGA A TE KOMPLEKSI ACG) , me sipërfaqe 68m2, kati 2

  Prishtinë Sot, 21:45
  850 €
 • 4 foto
  SHITET GASIONIERKA NE MATI 1
  Apartment / Banesa

  SHITET GASIONIERKA NE MATI 1

  Shitet banesa ne Lagjen Mat 1, perball Restaurant Loriano afer Rruges B Banesa ndodhet ne katin 3

  Prishtinë Sot, 21:45
  28.000 €