Ofrohet për #SHITJE Banesë 81.9m² te Prishtina e Re

Çmimi: 970 €

Detajet

Postuar
22 gusht 2023 11:53
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
2
Kuadratura
81.9 m²

Përshkrimi

Ofrohet për #SHITJE Banesë 81.9m² te Prishtina e Re në Kompleksin “Prishtina Green Hill\".
Banesa është në katin e 7-të, e ndertuar me një stil të veqant dhe me materiale cilsore në një zonë mjaftë të mirë të qytetit e cila ka hapsirë të mjaftueshme e të përshtatshme për banim. Banesa posedon parking te jashtem të mjafueshem për të gjith kompleksin.
Banesa ka këtë renditje:
▪️ Sallon me Kuzhinë
▪️ 2 Dhoma Gjumi
▪️ Koridor
▪️ Banjo
▪️ wc
▪️ Depo
▪️ Terasë
▪️ Garazhë dhe Depo (Nëntokësore)
ID e shpalljes: 1779

▪️ Çmimi: 970€ / m²

Për më shumë informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
Agjensioni për patundshmëri Fol\'eja
📩[email protected]
#shitje#banesa#prishtina#realestate#patundshmeri#Mati1#luxuryhome#luxurylifestyle