Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Banesa me Qera
  Apartment / Banesa

  Banesa me Qera

  (RP-195) Apartament me #Qera në Mati 1, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 11 Prill.

  Prishtinë 11 prill 14:22
  150 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 61m2 ne shitje te Santea !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 61m2 ne shitje te Santea !DELTA

  Banesa ndodhet ne katin e 8 (me dy ashensor funksional), ka kete renditje struturore: nje dhome gjum

  Prishtinë 11 prill 14:17
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir \"Llesna\"Riera.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir \"Llesna\"Riera.

  Shitet banesa ne Kalabri ish Emshir ne kompleksin te ndertuar nga Llesna \"Riera\", kati 5 siperfaqj

  Prishtinë 11 prill 14:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Leshohet banesa me qira ne lagjen Bregu i Diellit

  Leshohet banesa me qira ne Lagjen Bregu i Diellit afer Furres Qerimi 2 Banesa eshte e mobiluar dh

  Prishtinë 11 prill 14:11
  200 €
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 11 prill 12:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 11 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Kalabria Me sip 90m2 Kati i 2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 11 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Colors  *** DECOR  ***** NGJYROSJE ETJ....
  Apartment / Banesa

  Colors *** DECOR ***** NGJYROSJE ETJ....

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 11 prill 12:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Emshir te kompleksi Blerti 67m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Emshir te kompleksi Blerti 67m2

  Shitet banesa ne Emshir te kompleksi Blerti 67m2 Shitet banesa ne lagjen Emshir perkatesisht tek Ko

  Prishtinë 11 prill 12:28
  850 €
 • 5 foto
  Banese me Qera
  Apartment / Banesa

  Banese me Qera

  (RP-195) Apartament me #Qera në Mati 1, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga data 11 Pril

  Prishtinë 11 prill 11:54
  150 €
 • 4 foto
  Shitet banesa urgjentisht ne Mat 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa urgjentisht ne Mat 1

  Shitet banesa ne Lagjen Mat 1, perball Restaurant Loriano afer Rruges B Banesa ndodhet ne katin 3

  Prishtinë 11 prill 10:48
  28.000 €
 • 0 foto
  Banese ne shitje ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane, afer AAK-se, posedon 56m2- me dokumente, 3 njesi - kati III. cmimi sipas

  Prishtinë 11 prill 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banes
  Apartment / Banesa

  shitet banes

  SHitet Banesa Ne lagjen Mati 1 Kati i5 me siperfaqe 102 m2 me kete renditje Sallon , kuzhine,dydhoma

  Prishtinë 11 prill 10:46
  730 €
 • 4 foto
  Shes banesen
  Apartment / Banesa

  Shes banesen

  Shes banesen ne Prishtine rruga per Germi,kati i 2.Banesa shitet e mobiluar,te interesuarit le te me

  Prishtinë 11 prill 10:42
  22.000 €
 • 4 foto
  Shitet lokali te Rruga B
  Apartment / Banesa

  Shitet lokali te Rruga B

  Shitet lokali te Rruga B afer viva freshit 34m2 qmimi me marrveshje +38344116766

  Prishtinë 11 prill 04:25
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Garsoniera 40m2 ne shitje te Rruga C
  Apartment / Banesa

  Garsoniera 40m2 ne shitje te Rruga C

  Banesa 40m2 ne shitje te Rruga C ne nje zone shume te pershtatshme banimi, prane rrethrroutullimit,

  Prishtinë 11 prill 02:03
  800 €
 • 6 foto
  S136 banese te Standardi, Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  S136 banese te Standardi, Bregu i Diellit 2

  Shitet banesa në Bregun e Diellit 2, tek banesat e Standardit. Banesa është e pashfrytëzuar që nga n

  Prishtinë 10 prill 19:03
  73.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te \"Standardi\"
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te \"Standardi\"

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit te \"Standardi\" Banesa eshte ne katin e 3 , ka siperfaqe prej 89

  Prishtinë 10 prill 18:59
  95.000 €
 • 8 foto
  Shiten banessat në Veterrnik
  Apartment / Banesa

  Shiten banessat në Veterrnik

  Ofrohen banesa per shitje ne kompleksin Alba Construction në veterrnik afer Albi mall dhe magjistral

  Prishtinë 10 prill 17:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa-Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa-Aktash

  Banese 3-dhomeshe: Qendrimi ditor+Kuzhine 2-dhoma Fjetje Banjo WC 2-Ballkona Kati III

  Prishtinë 10 prill 17:25
  70.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa-Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa-Mati 1

  Shitet banesa 2-dhomeshe: Qendrimi ditor + Kuzhine Dhome fjetje Banjo Ballkon Kati II Orjentimi ng

  Prishtinë 10 prill 17:24
  780 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne durs 75m2 afer detit mali robit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne durs 75m2 afer detit mali robit

  Shitet banesa 75m2 ne gjendje shum te mir e mobiluar banesa gjindet ne golem 300m afer fafa resort k

  Prishtinë 10 prill 17:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa ne Bresje Hyrje te Fushe Kosoves 94 m2
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Bresje Hyrje te Fushe Kosoves 94 m2

  Shitet/Nderrohet Banesa ne Fushe Kosove/Bresje. Teresisht e renovuar dhe e zbrazur prej mobiljeve.

  Prishtinë 10 prill 17:22
  40.000 €
 • 6 foto
  Shes banesen .
  Apartment / Banesa

  Shes banesen .

  Shes banesen ne qender te Prishtines ne Dardani afer postes te madhe . Banesa eshte e mobiluar dhe p

  Prishtinë 10 prill 17:21
  78.000 €
 • 4 foto
  Banes me qira ne lakriaht penthaus 120m2
  Apartment / Banesa

  Banes me qira ne lakriaht penthaus 120m2

  BAnesa ka sallon me kuzhin dy dhoma ju i banjo teras posedon 90m2 banim dhe 35 m2 teras gjindet ne l

  Prishtinë 10 prill 15:49
  330 €
 • 10 foto
  Banesa ne shitje,Pejton
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje,Pejton

  Shitet banesa ne lagjen Pejton,rruga Bill Clinton.Banesa gjendet ne katin e trete me pamje nga peren

  Prishtinë 10 prill 15:48
  101.000 €
 • 6 foto
  Banesë me qira në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Banesë me qira në Arbëri

  Banesë me qira në lagjen Arbëria kati 3 me 3 dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,wc,3 ballkona,çmimi 10

  Prishtinë 10 prill 15:46
  1.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit rr.Muharrem Fejza me siperfaqe prej 65.7m2 Banesa eshte e mobilu

  Prishtinë 10 prill 15:44
  770 €
 • 6 foto
  Kat Shtepie me Qira ne Arberi te Pandora
  Apartment / Banesa

  Kat Shtepie me Qira ne Arberi te Pandora

  Kat Shtepie me Qira ne Arberi - Kodi 1258 Lokacioni: Afer Pandores ne Rrugen Kryesore Siperfaq

  Prishtinë 10 prill 15:29
  200 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Tophane te Hekurudha - 36.000 EURO
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Tophane te Hekurudha - 36.000 EURO

  Shitet Banesa ne Tophane - Kodi 1317 Lokacioni: Te Bahollt Afer Hekurudhes Siperfaqe: 48 M2

  Prishtinë 10 prill 15:06
  36.000 €
 • 15 foto
  Banes Moderne me Qira ne Rrugen B - Kompleksi ROYAL
  Apartment / Banesa

  Banes Moderne me Qira ne Rrugen B - Kompleksi ROYAL

  Banes Moderne me Qira ne Rrugen B - Kodi 0833 Lokacioni: Kompleksi Royal Siperfaqe: 85 m2 K

  Prishtinë 10 prill 15:05
  350 €
 • 2 foto
  shitet toke me 3.5ari
  Apartment / Banesa

  shitet toke me 3.5ari

  Shitet toka me sip.7ari me mundsi ndarje ne 3.5 ari ne Prishtine te Normalja RR.adem selmani perkth

  Prishtinë 10 prill 12:34
  7.600 €
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 10 prill 12:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shitet banesa ne kompleksin luledielli
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne kompleksin luledielli

  Shitet Banesa 102m2 mbi royal ne rrugen IGRISHA KOMPLEKSI DIELLI permban sallon kuzhine dy dhoma gj

  Prishtinë 10 prill 12:32
  850 €
 • 5 foto
  shitet banesa ne mati 1 ne kompleksin luledielli
  Apartment / Banesa

  shitet banesa ne mati 1 ne kompleksin luledielli

  Shitet Banesa ne kompleksin Luledielli Mati1 ne Kat te dyt Qmimi per m2 830e m2 Banesa esht e Mobilu

  Prishtinë 10 prill 12:32
  830 €
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 10 prill 12:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Kalabria Me sip 90m2 Kati i 2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 10 prill 12:31
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 90m2 ne Rrugen B
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 90m2 ne Rrugen B

  Shitet banesa 90m2 ne Rrugen B Posedon: Dhome dite Kuzhine Dy dhoma gjumi Dy Banjo Ballkon Dy gara

  Prishtinë 10 prill 12:27
  110.000 €
 • 8 foto
  banesa ne mati1 royalcity 74m2
  Apartment / Banesa

  banesa ne mati1 royalcity 74m2

  shitet banesa dy dhoma sallon kuzhine terase koridor banjo kati 4 , e gatshme per banim

  Prishtinë 10 prill 09:34
  70.000 €
 • 0 foto
  Banes e gatshme per banim
  Apartment / Banesa

  Banes e gatshme per banim

  Banesa ka Dy dhoma gjumi Sallon kuzhin ballkon Banjo wc dhe shpajz

  Prishtinë 10 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Banes e gatshme per banim
  Apartment / Banesa

  Banes e gatshme per banim

  Banesa ka Dy dhoma gjumi Sallon kuzhin ballkon Banjo wc dhe shpajz

  Prishtinë 10 prill 06:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa 75m2 ne shitje ne Bregun e Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 75m2 ne shitje ne Bregun e Diellit 2

  Banesa 75m2 ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit 2 kompleksi Standard Dafina, banesa ndodhet ne katin

  Prishtinë 10 prill 06:20
  80.000 €
 • 6 foto
  Banesa 91m2 ne shitje te Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Banesa 91m2 ne shitje te Bregu i Diellit

  Banesa 91m2 netto ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit saktesisht prane postes se vogel, banesa posed

  Prishtinë 10 prill 06:20
  93.000 €
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 2-“B” Sbruto=89.9 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 2-“B” Sbruto=89.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=89.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë 9 prill 23:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2
  Apartment / Banesa

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” me Sbruto=59.5 m2

  SHITET Banesa TIPI 1-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=59.5 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë 9 prill 23:55
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen dardania kodi 601#iBRO

  Shitet banesa ne lagjen dragodan afer komunes. Banesa eshte ndertim i kualitetit me te larte, te nde

  Prishtinë 9 prill 23:47
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” me Sbruto=44.2 m2

  Shitet Banesa TIPI 4-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=44.2 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë 9 prill 22:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” me Sbruto=61.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 3-“B” ne kompleksin ARSA nga ARSA SHPK me Sbruto=61.9 m2 *Për më shumë kontak

  Prishtinë 9 prill 22:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Lagjen Dardania e mobiluar!
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Lagjen Dardania e mobiluar!

  Shitet banesa ne lagjen Dardania, e mobiluar dhe renovuar teresisht. Banesa gjendet ne katin e 5, po

  Prishtinë 9 prill 22:02
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Lagje Spitalit NPN”Toning”
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagje Spitalit NPN”Toning”

  Banesa gjendet ne lagjen e Spitalit, ne rrugen kryesore, (perballe kompleksit banesor Chelsea Point)

  Prishtinë 9 prill 20:05
  65.000 €