Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa nje dhomshe me qera te Qafa !DELTA

  Banesa ndodhet ne katin e 1 te banimit, ka dhomen e ndejes me kuzhin, koridor banjo, lavatriqe, tv e

  Prishtinë Sot, 20:03
  200 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 91.5m2, 2+1, në rrugën C në Prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 91.5m2, 2+1, në rrugën C në Prishtin

  Kodi 0260 Shitet banesa 91.5m2, 2+1, në rrugën C në Prishtinë, kati i 11. Banesa ka edhe 1.5 meter

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa luksoze 103.30m2, kati i 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa luksoze 103.30m2, kati i 5

  Kodi 0253 Shitet banesa luksoze 103.30m2, kati i 5 në Mbretresha Teutë, Lagja e Spitalit, Prishtinë

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa 75.98m2, kati 6
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 75.98m2, kati 6

  Kodi 0248 Shitet banesa 75.98m2, kati 6, në Lagjën e Spitalit, buzë rrugës që dërgon tek Pallati i

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4,
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4,

  Kodi 0231 Shitet banesa 70.62m2 në Dukagjini Residence, C4, kati 3. Banesa ka dhomë dite, kuzhinë,

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa110m2, kati 8
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa110m2, kati 8

  Kodi 0167 Shitet banesa110m2, kati 8, në lagjën Dardania, Prishtinë. Banesa : dhomë dite, 3 dhoma g

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 62m2 ne shitje ne Kalabri shume prane banesave te Llesna Fitores ne rrugen \"Sulejman Vuçiter

  Prishtinë Sot, 20:02
  58.000 €
 • 0 foto
  Shitjen 3 Banesa Afer Rruges B - CIMA CONSTRUCTION
  Apartment / Banesa

  Shitjen 3 Banesa Afer Rruges B - CIMA CONSTRUCTION

  Shiten 3 Banesa ne Mat - Kodi 1408 Lokacioni: Afer Rruges B Kompleksi Cima Construction Banesa Nr.

  Prishtinë Sot, 20:02
  820 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 96.2m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 109.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 109.9m2 në Lagjën Arbëria ⭕

  ⭕Shitet banesa 109.9m2 në Lagjën Arbëria (Dragodan) përball Ambasadës Amerikane⭕ ⭕Banesa posed

  Prishtinë Sot, 20:02
  950 €
 • 1 foto
  Shiten 2 Banesa ne Mat Shum Afer Rruges B
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 Banesa ne Mat Shum Afer Rruges B

  Shiten 2 Banesa ne Mat - Kodi 1410 Lokacioni: Afer Rruges B Banesa Nr.1 Siperfaqe: 73.44 M2 Kat

  Prishtinë Sot, 20:02
  780 €
 • 6 foto
  Banesë 83.3 m2 në shitje ne Lagjen e Muhaxhereve.
  Apartment / Banesa

  Banesë 83.3 m2 në shitje ne Lagjen e Muhaxhereve.

  Banesa gjendet ne Lagjen e Muhaxhereve afër abmasadës së Zvicres ne objektin “Kulla e Muhaxhereveâ

  Prishtinë Sot, 20:02
  79.000 €
 • 10 foto
  Banese ne shitje ne Mati 1 2+1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne Mati 1 2+1

  Shitet banesa ne Mati 1, rr. Muharrem Fejza, banesa eshte e mobiluar ne teresi, gjendet ne katin e 2

  Prishtinë Sot, 20:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë

  Kodi 0490 Shitet banesa 93m2 (130 në matje) në Prishtinë tek banesat e bardha. Banesa është e mobil

  Prishtinë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shitet banesa me siperfaqe 78 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me siperfaqe 78 m2

  Kodi 0488 Shitet banesa me siperfaqe 78 m2, pjeserisht e mobiluar (kuzhina dhe dhoma e ndejes). E p

  Prishtinë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit-Ndertim i Vjeter
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit-Ndertim i Vjeter

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1404 Lokacioni: Afer Banesave te Hinta dhe Objektit Puhiza

  Prishtinë Sot, 20:01
  63.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9

  Kodi 0125 Shitet banesa 89.05m2 në Kompleksin Morea, Kati 9, sallon, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, banjo.

  Prishtinë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje
  Apartment / Banesa

  Filloj Shitja e Banesave, 40% pjesmarrje

  Filloj Shitja e Banesave në Lagjën e Spitalit , Rruga Muharrem Fejza Banesat janë në fillimet e tyre

  Prishtinë Sot, 20:01
  800 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lakrishte

  Shitet Banesa ne Lakrishte - Kodi 1406 Lokacioni: Afer Preokredit Bnakes - Ndertim i Vjeter Siperf

  Prishtinë Sot, 20:01
  65.000 €
 • 4 foto
  Shitet Garsonjerka Afer Rruges B te Viva Freshi
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsonjerka Afer Rruges B te Viva Freshi

  Shitet Garsonjerka ne Mat - Kodi 1394 Lokacioni: Afer Rruges B te Viva Fresh Store Siperfaqe: 33 M

  Prishtinë Sot, 20:01
  28.000 €
 • 2 foto
  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arb

  ⭕️Shitet banesa 96.4m2 katik 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan) Banesa posedon : ⭕️Sallon â

  Prishtinë Sot, 20:01
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕

  ⭕Shitet banesa 94.6m2 ne katin 4 ne Lagjen Mat 1 Te Rruga C⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 20:01
  720 €
 • 1 foto
  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 87.54m2 kati 6- te në Fushekosove te kompleksi Eliza e re Banesa posedon : 📞+38

  Prishtinë Sot, 20:01
  490 €
 • 8 foto
  Shiten Banesat ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Prishtine

  SHITEN BANESAT! Zonës \"Prishtina e Re\" po i shtohet nje ndertim cilësor dhe me standarde europian

  Prishtinë Sot, 20:00
  850 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Baruto Group
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Baruto Group

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - Kodi 1381 Lokacioni: Afer Milleniumit Kompleksi Erta Siperfaqe: 9

  Prishtinë Sot, 20:00
  76.000 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa Afer Rruges B - Kati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Afer Rruges B - Kati 1

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1393 Lokacioni: Kompleksi Cima Construction Siperfaqe: 59.45 M2 Kati

  Prishtinë Sot, 20:00
  54.000 €
 • 7 foto
  Banesë 87m2 në shitje në Emshir – Kalabri te Riera
  Apartment / Banesa

  Banesë 87m2 në shitje në Emshir – Kalabri te Riera

  Banesa gjendet në lagjen Emshir te Riera. Banesa ndodhet në katin e 1-rë dhe shitet tërësisht e mobi

  Prishtinë Sot, 20:00
  80.000 €
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E S
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E S

  ⭕️Shitet banesa 91m2 ne katin e 5-te ne Lagjen E Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️K

  Prishtinë Sot, 20:00
  700 €
 • 5 foto
  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit

  ⭕️Shitet banesa 109m2 në Lagjën e Spitalit Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️3 d

  Prishtinë Sot, 20:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  ⭕Shitet banesa 112.52m2ne Lagjen Arberia ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 112.52m2ne Lagjen Arberia ⭕

  ⭕Shitet banesa 112.52m2 ne katin 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia ⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕K

  Prishtinë Sot, 20:00
  999 €
 • 7 foto
   Shitet banesa ne Ulpiane te AAK ( U37 )
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Ulpiane te AAK ( U37 )

  Shitet banesa ne Ulpiane te AAK afer Pompes ( U37) ►Kodi : U37 ►Renditja: Sallon , kuzhine , d

  Prishtinë Sot, 20:00
  110.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg Diellit

  Shitet banes ne Breg Diellit ►Kodi : B24 ►Renditja : Sallon , kuzhine , dhome gjumi , banjo, sh

  Prishtinë Sot, 20:00
  66.600 €
 • 6 foto
  Banesë 65m2 në shitje në Qendër
  Apartment / Banesa

  Banesë 65m2 në shitje në Qendër

  Banesa ka 56m2 në dokumenta ndërsa faktike neto i ka 65m2 dhe gjendet në Qendër te Domi I Pleqve. Ba

  Prishtinë Sot, 20:00
  82.000 €
 • 11 foto
  Shiten Banesat ne Veternik
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Veternik

  SHITEN BANESAT! Zonës \"Prishtina e Re\" po i shtohet nje ndertim cilësor dhe me standarde europian

  Prishtinë Sot, 19:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Super Banesa ne shitje ne lagjen Ulpianë

  Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Ulpiana afer Fontanës e cila gjendet në katin perdhez 55m2 Banesa

  Prishtinë Sot, 19:59
  95.000 €
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë, me flet poseduese me super cmim Banesa shitet komplet e mo

  Prishtinë Sot, 19:59
  35.000 €
 • 3 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, afër shkolles \"Mihal Grameno\" Banesat janë në

  Prishtinë Sot, 19:59
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesat në shitje në Fushë Kosovë, Qendër

  Ofrojm Banesat në shitje në Qendër të Fushë Kosovës, në Lagjën më të kërkuar nga klientët Banesat ja

  Prishtinë Sot, 19:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati

  ⭕️Shitet banesa 75.55m2 ne katin 7 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 19:59
  849 €
 • 5 foto
  Banesë 84m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 84m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir në objektin e ndërtuar nga Nartel EX, afër banesave të Pozhegu Brothers. Ba

  Prishtinë Sot, 19:59
  64.000 €
 • 7 foto
  Banesë Ekskluzive 162.4m2 ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banesë Ekskluzive 162.4m2 ne Prishtine

  Banesa gjendet mbrapa Shkollës Normale. Banesa ndodhet në katin e IV-të, është në ndërtim e sipër dh

  Prishtinë Sot, 19:59
  89.000 €
 • 0 foto
  Banesë 89.31m2 në shitje në Emshir - Kalabri.
  Apartment / Banesa

  Banesë 89.31m2 në shitje në Emshir - Kalabri.

  Banesa gjendet në Emshir - Kalabri në objektin “Riera”, kompleks ky i ndertuar nga kompania Lesn

  Prishtinë Sot, 19:59
  74.000 €
 • 6 foto
  Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë 86m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa ka 86m2 në dokumenta ndërsa faktike i ka 96.4m2. Banesa gjendet në Ulpianë në rrugën Zija She

  Prishtinë Sot, 19:59
  140.000 €
 • 10 foto
  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rrugen B te Vg construcion.

  Shitet banesa ne Prishtine ne rrugen B kati 5. Siperfaqja 71m2, renditja: dhome neje me kuzhine, d

  Prishtinë Sot, 19:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Leshohet banesa me qira ne bregu n e diellit 2
  Apartment / Banesa

  Leshohet banesa me qira ne bregu n e diellit 2

  Leshohet banesa me qira te bregu i diellit 2 , 90 m2 , kati i 2-te ndertim i ri , afer banesave te

  Prishtinë Sot, 19:58
  220 €
 • 3 foto
  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 76m2 ne Veternik Afer International

  ⭕Shitet banesa 76m2 kati 7 ne Veternik Afer Hotel International⭕ ⭕Banesa posedon: ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 19:58
  800 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa Gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë Sot, 19:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Breg te diellit

  Shitet banesa në breg të diellit ●Kodi: B7 ●Adresa: Sh. Fillore Iliria, nërtesat Sabri Novosel

  Prishtinë Sot, 19:58
  850 €
 • 7 foto
  Banesë 125m2 me qira në Bregun e Diellit – ONTEXI
  Apartment / Banesa

  Banesë 125m2 me qira në Bregun e Diellit – ONTEXI

  Banesa ndodhet në Bregun e Diellit ne objektin e OntexiMont. Banesa është në katin e 3-të ku ka një

  Prishtinë Sot, 19:57
  150.000 €
 • 2 foto
  Shitet garsoniere 40m2 ne qender te hotel Sirius
  Apartment / Banesa

  Shitet garsoniere 40m2 ne qender te hotel Sirius

  Ofrohet per shitje banesa e tipit garsoniere ne qender prapa hotel \"Sirius\" mbi Albi market ne rru

  Prishtinë Sot, 19:57
  Me Marrveshje