Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

5

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV-Te Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Di

  Prishtinë Sot, 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Rr. Muharrem Fejza12/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Rr. Muharrem Fejza12/19

  Shitet banesa në ndertim e siper Prishtinë , Rr. Muharrem Fejza Banesa ka ndertim cilësor prej me t

  Prishtinë Sot, 21:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa shitje te mati 1 prishtin
  Apartment / Banesa

  Banesa shitje te mati 1 prishtin

  ###Banes ne Prishtin Mati 1 , kati 3 .120 M, sallon 1 ,dhoma gjumi 3, depo 1 (dhom pune),koridor ,b

  Prishtinë Sot, 15:21
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Bregun e Diell
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Bregun e Diell

  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Lagjen Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë Sot, 12:30
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa duplex 125m2 ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa duplex 125m2 ne Bregun e Diellit

  Ofrohet banesa Duplex për shitje në Bregun e Diellit - Banesat e Bardha. , gjindet në katin 5 dhe ka

  Prishtinë 24 qershor 02:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 140 m2 ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shiten 140 m2 ne Prishtine

  Ne Prishtine, ne lagjen Veternik shiten 140 m2 banim nga 900€ m2! Objekti eshte duke u ndertuar afe

  Prishtinë 15 qershor 02:03
  900 €
 • 11 foto
  Shes Banesen te Hotel Grandi mbrapa ProCreditBank
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen te Hotel Grandi mbrapa ProCreditBank

  Banesa eshte ne katin e pare , mund te shfrytezohet per cdo lloje veprimtarie dhe ka ngrohje te qyte

  Prishtinë 3 qershor 16:59
  120.000 €
 • 10 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV-Te Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Di

  Prishtinë 1 qershor 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  SHES OSE NDERROJ Banesen 130m2, ne Bregun e Diellit (te Banesat e Bardha). Banesa shitet komplet e m

  Prishtinë 28 prill 19:56
  110.000 €