Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

5

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.
  Apartment / Banesa

  Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa.

  Banesë Pent House - Duplex 141+137m2 në shitje te Qafa. Banesa gjendet te Qafa, mbrapa rrugës UÇK d

  Prishtinë Sot, 21:18
  300.000 €
 • 7 foto
  Penthaus(Duplex) 400+400m2 në shitje Ontexi – Mont
  Apartment / Banesa

  Penthaus(Duplex) 400+400m2 në shitje Ontexi – Mont

  Penthaus (Duplex) gjendet në Bregun e Diellit te banesat e Ontexi – Mont. Penthaus (Duplex) gjiths

  Prishtinë Sot, 21:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  ⭕Shitet Banesa 151.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet Banesa 151.5m2 ne Lagjen Kalabria ⭕

  ⭕Shitet Banesa 151.5m2 ne Lagjen Kalabria (Emshir) në Kompleksin YLLI⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sa

  Prishtinë Sot, 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL
  Apartment / Banesa

  Shitet Penthouse 200m2 ne Dragodan te fivestar!DEL

  Ne lagjjen\"Arberia\"perballe fitnesit \"Fivestar\" ofrohen per shitje 3 banesa te madhesive: ■87m

  Prishtinë Sot, 20:52
  750 €
 • 9 foto
  Banesa me qira dhe ne shitje te Grandi !DELTA
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira dhe ne shitje te Grandi !DELTA

  Ofrohet banesa me siperfaqe 85m2 me qera ne Qender (afer Hotel Grandit) Banesa eshte ne katin e par

  Prishtinë Sot, 20:41
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet Banesa ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit

  Ofrojm Banesën në Shitje(Duplex) në Lagjen Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë Sot, 20:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06
  Apartment / Banesa

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*ven

  Prishtinë Sot, 19:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Banesë ekskluzive 156m2 në shitje te rruga B.
  Apartment / Banesa

  Banesë ekskluzive 156m2 në shitje te rruga B.

  Banesa gjendet te rruga B mbrapa “Royal Mall”. Banesa është tërësisht e renovuar me një plan dhe

  Prishtinë Sot, 18:26
  140.000 €
 • 0 foto
  Shitet banes në Dardani te sach caffe
  Apartment / Banesa

  Shitet banes në Dardani te sach caffe

  Shitet banes ne Dardani mbi sach kaffe kati i 8 , banesa i ka 3 dhoma te gjumi , sallon , mini sallo

  Prishtinë Sot, 18:21
  140.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik

  Kodi 0039 Shitet shtëpia në lagjen Qëndresa në Veterrik-Prishtinë. Shtëpia i ka 5 dhoma, 1 sallon m

  Prishtinë Sot, 17:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani

  Shitet banesa ne Dardani ne katin e 3 me fletposeduse 120m2 banim dhe 52 m2 lokal ne total 172m2 me

  Prishtinë Dje, 08:54
  260.000 €
 • 8 foto
  Shes banesen luksoze Bruto 165 m2
  Apartment / Banesa

  Shes banesen luksoze Bruto 165 m2

  Shes banesen luksoze, e mobiluar perfekt ne menyren evropiane, me siperfaqe prej 165 m2, se bashku

  Prishtinë 10 nëntor 15:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  COLORS MOLER
  Apartment / Banesa

  COLORS MOLER

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 9 nëntor 14:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  COLORS MOLER
  Apartment / Banesa

  COLORS MOLER

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 8 nëntor 14:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shes Banesen te Hotel Grandi mbrapa ProCreditBank
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen te Hotel Grandi mbrapa ProCreditBank

  Banesa eshte ne katin e pare , mund te shfrytezohet per cdo lloje veprimtarie dhe ka ngrohje te qyte

  Prishtinë 31 tetor 14:51
  120.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne lagjen Velania
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne lagjen Velania

  Shitet Banesa ne lagjen Velania kati i 6 120m Qmimi 700\\per meter

  Prishtinë 21 tetor 11:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 140 m2 ne Prishtine
  Apartment / Banesa

  Shiten 140 m2 ne Prishtine

  Ne Prishtine, ne lagjen Veternik shiten 140 m2 banim nga 900€ m2! Objekti eshte duke u ndertuar afe

  Prishtinë 21 tetor 09:37
  900 €
 • 8 foto
  dy banesa-shtepi emshir qmimi me marveshje
  Apartment / Banesa

  dy banesa-shtepi emshir qmimi me marveshje

  shes 2 banesa shume instuticione afer......... internet -kabllovik dy rrjetet-ipko-kujtesaa vend i q

  Prishtinë 17 tetor 22:57
  130.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne rrugen B te Dervishollt.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rrugen B te Dervishollt.

  Shitet banesa ne rrugen B, banesat e Dervishollve Salloni me kuzhin, 4 dhoma gjumi 3 banjo, 2 ball

  Prishtinë 15 tetor 09:28
  180.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne rrugen B Dervisholli
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne rrugen B Dervisholli

  Shitet banesa 180m2 ne rrugen B objekti Residio Dervisholli me renditje Salloni me kuzhine, tri dhom

  Prishtinë 14 tetor 09:15
  180.000 €
 • 5 foto
  Banese ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje

  Shitet banesa penthaus 155m2 dhe 83 m2 teras ne Dragodan banesa ka kete renditje dhome dite me kuzhi

  Prishtinë 10 tetor 11:55
  197.000 €
 • 10 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV-Te Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Di

  Prishtinë 3 tetor 10:06
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet Banesa 102m2, Rr. Muharrem Fejza12/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 102m2, Rr. Muharrem Fejza12/19

  Shitet banesa në ndertim e siper Prishtinë , Rr. Muharrem Fejza Banesa ka ndertim cilësor prej me t

  Prishtinë 3 tetor 09:24
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Jepet me qira banesa 5 dhomshe 164m2 kati i 2-te ne Arberi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira banesa 5 dhomshe 164m2 kati i 2-te ne Arberi

  Jepet me qira banesa 5 dhomëshe 164m2 kati i 2-të, në lagjen Arbëria. Banesa ka pamje nga qyteti, ës

  Prishtinë 17 shtator 14:52
  600 €
 • 14 foto
  Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 1 Lagja Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 3 dhomshe 88m² kati 1 Lagja Spitalit

  Shitet banesa 3dhomëshe 88m² kati i parë, Objekti C11 rruga Muharrem Fejza, lagjja e Spitalit, ndert

  Prishtinë 17 shtator 14:52
  780 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne Dardani ne katin dytë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani ne katin dytë

  Shitet banesa ne Dardani ne katin e dyte 98m2 ne fletposeduse me renditje Salloni , kuzhina me tra

  Prishtinë 16 shtator 11:11
  150.000 €
 • 0 foto
  Moler profesionalist
  Apartment / Banesa

  Moler profesionalist

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, depo

  Prishtinë 6 shtator 12:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Banesa shitje te mati 1 prishtin
  Apartment / Banesa

  Banesa shitje te mati 1 prishtin

  ###Banes ne Prishtin Mati 1 , kati 3 .120 M, sallon 1 ,dhoma gjumi 3, depo 1 (dhom pune),koridor ,b

  Prishtinë 31 gusht 16:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Penthouse Apartment Panthaus BANESE LUKSOZE 300m2
  Apartment / Banesa

  Penthouse Apartment Panthaus BANESE LUKSOZE 300m2

  Penthouse Apartment Penthaus Jap me qera per staf nderkombetar banesen moderne dhe exklusive Penthou

  Prishtinë 26 gusht 08:21
  1.100 €
 • 0 foto
  shes banesen
  Apartment / Banesa

  shes banesen

  shes banesen ne prishtine kati I pare qmimi per m2 1300 euro.

  Prishtinë 24 gusht 19:29
  130.000 €
 • 4 foto
  Shes Banesen ne Lagjen e Spitalit .
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Lagjen e Spitalit .

  ashes Banesen Penthaus ne Lagjen e Spitalit me cmim te Arsyshme nr 044-261-915

  Prishtinë 13 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Me qira
  Apartment / Banesa

  Me qira

  Lëshoj me qira banesen 4 dhomshe Lagjen ulpiana adresa C5 hyrja 7 nr 9 150 m2 2 Sallon Kuzhin

  Prishtinë 2 gusht 08:51
  600 €
 • 8 foto
  SHITET BANESA ne QENDER, rr\"BAJRAM KELMENDI\"
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne QENDER, rr\"BAJRAM KELMENDI\"

  SHITET BANESA ne QENDER, rr\"BAJRAM KELMENDI\", me 130m2 ne katin e 1-r, objekti i ‘AsCom’ dhe p

  Prishtinë 18 korrik 17:22
  900 €
 • 6 foto
  #SHITEN 3 banesa në QENDER(ICON TOWER PRISHTINA
  Apartment / Banesa

  #SHITEN 3 banesa në QENDER(ICON TOWER PRISHTINA

  #SHITEN 3 banesa #EKSKLUZIVE në #QENDËR të #PRISHTINËS në kompleksin #ICON #TOWER #PRISHTINA... ▪ï

  Prishtinë 16 korrik 16:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ofrohet PËR #SHITJE Shtëpi moderne ne Veternik
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #SHITJE Shtëpi moderne ne Veternik

  Ofrohet PËR #SHITJE Shtëpi moderne në lagjen Veternik, shumë pranë Forteses 290m²â”‚5 Dhoma gjumiâ”

  Prishtinë 16 korrik 16:10
  250.000 €
 • 7 foto
  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha
  Apartment / Banesa

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu

  Prishtinë 15 korrik 15:58
  150.000 €
 • 6 foto
  - PENTHOUSE NË #SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  - PENTHOUSE NË #SHITJE - PRISHTINË

  #HYJNESHA - Ofrojm për shitje |PENTHOUSE| në Prishtinë në lagjen Mati 1 rruga C në objektin |HYJNESH

  Prishtinë 11 korrik 19:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Bregun e Diell
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Bregun e Diell

  Ofrojm Banesën(Duplex) në Shitje në Lagjen Bregu i Diellit Banesa është komplet e mobiluar Struktura

  Prishtinë 10 korrik 21:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa duplex 125m2 ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa duplex 125m2 ne Bregun e Diellit

  Ofrohet banesa Duplex për shitje në Bregun e Diellit - Banesat e Bardha. , gjindet në katin 5 dhe ka

  Prishtinë 9 korrik 04:08
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne shitje Ne Shengjin,bregdeti Shqiptar prane plazhit.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje Ne Shengjin,bregdeti Shqiptar prane plazhit.

  Per Pushimet tuja te preferuara ne plazh,apo edhe per nje jete te bukur ju ofrojme apartamentin ne S

  Prishtinë 7 korrik 15:38
  85.000 €
 • 6 foto
  shes banesen
  Apartment / Banesa

  shes banesen

  shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati I trete e mobiluar .

  Prishtinë 5 korrik 18:40
  90.000 €
 • 0 foto
  shiten super banesat
  Apartment / Banesa

  shiten super banesat

  shiten super banesat ne lagjen Mati 1 rr;Muharrem Fejza banesat ja metrazhe te ndryshme keni mundsi

  Prishtinë 5 korrik 13:50
  850 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne lagjen Velania
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne lagjen Velania

  Shitet Banesa ne lagjen Velania kati i 6 120m Qmimi 700\\per meter

  Prishtinë 28 qershor 21:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19
  Apartment / Banesa

  LINA banesa Duplex 138 m2 Banesat e Bardha Pr08/19

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV-Te Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Di

  Prishtinë 1 qershor 11:00
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  SHES OSE NDERROJ Banesen 130m2, ne Bregun e Diellit (te Banesat e Bardha). Banesa shitet komplet e m

  Prishtinë 28 prill 19:56
  110.000 €