• Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Banesa gjindet te rruga Jonit Kompleksi KABASHI te OREXI ose te ish BENAFI Kati i IV - Llamella B - pamje nga rruga kryesore Banesa ka 114 m2 Banesa a ket renditje .Salloni se bashku me kuzh

  Me Marrveshje
  Prizren
  10 dhjetor 12:42
 • Shitet

  Shitet

  Shitet Banesa 160 m2 Perball ishe simpos Banesa ka 5 dhoma,2banjo,2 ballkona pres Blers serioz mund te me kontaktoni ne viber+37744504084..dani

  Me Marrveshje
  Gjilan
  8 dhjetor 20:53
 • Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha. Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu I Diellit (te stacioni i fundit i 4-shit), është shumë afër Sh.F. ILIRI, është tërësisht e renovua

  159.000 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 16:32
 • Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.

  Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.

  Banesë 160m2 në shitje në Gërmi. Banesa gjendet rrugës për Gërmi, mbrapa Shkollës Normale dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 4. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Terasë 2. Banjo

  89.000 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 15:34
 • REMAKS Shitët Banesa 140m Ferizaj

  REMAKS Shitët Banesa 140m Ferizaj

  REMAKS Shitët Banesa 140m Ferizaj ►4 Dhoma te Gjumit ►1 Qëndrim ditor dhe kuzhin ►2 Banjo e WC ►1 Depo Për më shumë na kontaktoni Email: [email protected] Nr. kontaktues: 044 895 0

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  5 dhjetor 14:43
 • Shes banese 150m2 ne qender te banka Teb!Delta

  Shes banese 150m2 ne qender te banka Teb!Delta

  Ne qender te Prishtines mbrapa teatrit kombetar ofrohet per shitje banesa me madhesi 150m2.Kjo banese karakterizohet me organizim mjaft te mire dhe shfrytezim racional te hapesires. Banesa ka kete ren

  135.000 €
  Prishtinë
  5 dhjetor 08:33
 • Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.

  Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri.

  Pent House 227m2 në shitje në Dragodan-Arbëri. Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëri në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit TREGTIA, ka gjithsej 175m2 Banim si dhe 52m2 Terasë, ka ujë 24

  220.000 €
  Prishtinë
  4 dhjetor 17:33
 • Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

  Dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 Aktash

  Shiten dy banesa të bashkuara 45+85=130m2 në Aktash. Banesat janë njëra 45më dhe tjetra 85m2. Banesat janë bashkuar dhe është bërë një banesë e madhe 130m2 dhe janë në katin e I-rë. Banesa shiten edhe

  130.000 €
  Prishtinë
  4 dhjetor 14:44
 • BANESË NË PRISHTINË EMSHIR

  BANESË NË PRISHTINË EMSHIR

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I TETË, ME SIPERFAQE 99.10M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, TRI DHOMA TE FJETJES, BANJO. CMIMI I BANESES 950EURO/M2. KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE

  950 €
  Prishtinë
  3 dhjetor 08:43
 • SHITET. Banesë 159m2 në shitje te QAFA.

  SHITET. Banesë 159m2 në shitje te QAFA.

  Banesë 159m2 në shitje te QAFA. Banesa gjendet afër pompës së benzinës IP ( afër kafes së vogel ) dhe është në katin e III-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 3. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 2. Banjo 3.

  145.000 €
  Prishtinë
  2 dhjetor 12:52
 • Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose ndrrohet Shtepia me Banese ne Ferizaj

  Shitet ose nderrohet Shtepia e pa perfunduar me Banese ne Ferizaj.Shtepia ka 8ari e 33m.Pronari Shqipetare, dhe me Dokumentacion te rregullt.Shtepia gjindet pas ures Dudid,rruga per Pleshine ne te dja

  80.000 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 03:32
 • (SHITET) BANESË APARTAMENT Luksoz Bregu i Diellit

  (SHITET) BANESË APARTAMENT Luksoz Bregu i Diellit

  Shitet BANESA (APARTAMENT) Luksoz në Bregun e Diellit, afër EMONA center, Iliria Building, perballë Banesave të bardha. Kati i Parë. Sipërfaqja (200m²). Renditja: - Sallon i madhe - Kuzhine me Shan

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  1 dhjetor 12:54
 • Banes me qera per 5 dhoma per zyre/banim mbiKurriz

  Banes me qera per 5 dhoma per zyre/banim mbiKurriz

  Banes me qera per 5 dhoma per zyre/banim mbi Kurriz Leshohet banesa me qera per zyre dhe veprimtari te ndryshme mbi kurriz afer furres Arena. Banesa ka hapesire shume te madhe dhe ka kete renditje: S

  600 €
  Prishtinë
  30 nëntor 17:34
 • Shitet SHTEPIA ne LAGJEN NIC

  Shitet SHTEPIA ne LAGJEN NIC

  Shtepia eshte ne Lagjen Nic Holding, eshte e mobiluar me te gjitha gjerat e nevojeshme dhe eshte e mobiluar me shum shoje, dhe me gjerat te kualitetit te lart, ka siperfaqe rreth 228 m2 shtepia dhe 2

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  30 nëntor 00:32
 • LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr

  LINA banesa Duplex 138 m2 ban e Bardha Pr

  Shitet:Banesa duplex e mobiluar Hapësirë:138 m2 Kati:IV Adresa:Te banesat e bardha në Bregun e Diellit Organizimi i mbrendshëm: qëndrimin ditorë me kuzhinë,katër dhoma gjumi,dy wc+b,depo dhe terasë.

  750 €
  Prishtinë
  29 nëntor 23:34
 • A-28 Shitet Banesa me 2 Nivele ne Bregun e Diellit

  A-28 Shitet Banesa me 2 Nivele ne Bregun e Diellit

  Banesa Posedon ne nivelin e pare: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Shpajz 1 - Galeri e librave Banesa Posedon ne nivelin e dyte: 1 - Sallon me Kuzhine 4 - Dhoma Gjumi 2 - Banjo/

  110.000 €
  Prishtinë
  27 nëntor 09:52
 • ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  ofrojnë kredi të shpejtë dhe serioze në 48 orë

  Përshëndetni të gjithë. Ne jemi një institucion financiar që ofron kredi para për të gjithë njerëzit në nevojë për arsye të ndryshme: blerje në shtëpi, fatura të paguara, investime, kredi studimi dhe

  500.000.000 €
  Graçanicë
  21 nëntor 13:16
 • Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Oferta e kredisë midis seriozit dhe agjërimit në 48 orë

  Email: [email protected] keni nevojë për ndihmë për projektin e pasurive të paluajtshme, duke krijuar biznesin tuaj, ri-mbledhni aktivitetin tuaj personal, keni dëshirë për të arritur,

  1.000 €
  Vushtrri
  15 nëntor 09:05
 • Banesat ne shitje

  Banesat ne shitje

  Banesa ne shitje: Lokacioni Gjilan: Ofrohen per shitje 8 banesa te "livadhet e arapit"... Te gjitha banesat posedojn nxemje qendrore ne dysheme muncit jane me rrym ose pelet... Koridoret e banesave ja

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 nëntor 20:53
 • Shitet banesa 200m2

  Shitet banesa 200m2

  Shiten 2 Banesat ne Qender te Gjilanit Rruga Enver Miftari, rruga lidhese prej Kazermes Ushtarake per tek Rruga Qarkore, afer tregut te druve (perballe banesave), qendres tregtare Agmia Center (vetem

  Me Marrveshje
  Gjilan
  8 nëntor 00:34
 • ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gumi ⭕️2 Banjo ⭕️Teras Çmimi sipas marrëveshjes 📞+377 44 521 055 📞+377 44 59 59 79 📞+3

  400 €
  Fushë Kosovë
  7 nëntor 13:43
 • Banes 129m2 Kat i 4 Dhoma 5 SHITET

  Banes 129m2 Kat i 4 Dhoma 5 SHITET

  Shitet Banesa e Re e cila gjendet ne Qender te Qytetit. . . Banesa permbane ne vehte 3-Dhoma Gjumi, Sallonin, Kuzhinen, Banjo-2, Koridorin me Terpezarij, Shpajzin si dhe Ballkonin me pamje nga rruga k

  85.000 €
  Prizren
  29 tetor 07:00
 • Shtepi me qira Dragodan

  Shtepi me qira Dragodan

  Hyrje Banesore Kati II Shtepia Posedon - Tri dhoma gjumi - Dhom e ndejes me Trepezari - Kuzhin e ndame - Banjo & wc - Ballkon me pamje nga lindja Hapsira 130 m2 Çmimi: 600 € Tel: 045478477 Metro R

  600 €
  Prishtinë
  23 tetor 09:45
 • Shitet banesa te Mati1 rruga Beqir Shala

  Shitet banesa te Mati1 rruga Beqir Shala

  Agjensioni"Zogu"shet banesen te Mati1 rruga Beqir Shala,gjindet ne katin e 6 ka ashensor,ka 3 dhoma gjumi,sallon dhe kuzhine,banjo,ballkon.

  67.000 €
  Prishtinë
  13 tetor 16:54
 • ⭕️Shitet banesa 300 m2 Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 300 m2 kati 7-të në Fushekosove Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️3 dhoma gumi ⭕️2 Banjo ⭕️Teras Çmimi sipas marrëveshjes Per te kerkuar banesa, shte

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  13 tetor 12:38
 • Shes banes ne L. Spitalit 115 m2

  Shes banes ne L. Spitalit 115 m2

  Shitet banesa ne L.spitalit te shkolla pavarsia. Banesa ka 115 m2 dhe eshte ne katin e 5. •Sallon •Kuzhin •Dhoma gjumit - 3 •Banjo e perbashket me wc •Wc ndamas •Teras ne sallon •Teras

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 shtator 06:34
 • Arbert

  Arbert

  Banesa ka: 1 Sallon 1 Kuzhin 1 Trapezari 2 Ballkon nje ne Lindje nje juglindje Dmth ka Pamje ne te dy anet e ndertes 2 Korridora 1 wc 1 shpajz 1 Banjo&wc 3 Dhoma Gjumi 1Bodrum

  150.000 €
  Prishtinë
  18 gusht 18:34
 • Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

  Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  9 gusht 10:42
 • Shes Banesën në Shëngjin

  Shes Banesën në Shëngjin

  Jam një grua penzionere dhe shes banesën lluksoze me të gjitha në Shëngjin lartësia prej detit vetëm 20 metra, banesën ma bleu biri im por nuk e dua se është ble me korrupcion nga një komun e Kosovës

  120.000 €
  Mitrovicë
  8 gusht 06:54
 • Sh75 Banesa ne shitje ne Lagjen Dodona

  Sh75 Banesa ne shitje ne Lagjen Dodona

  Banesa Posedon: 3 - Dhoma Gjumi 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhomè dite 2 - Banjo 1 - Wc 2 - Ballkon kati - 5 KODI : Sh75 Tel: 045/ 835 515 | 049/713-287 Viber: +377 (45) 835 515 NË DISPOZICION PREJ

  156.000 €
  Prishtinë
  7 gusht 12:46
 • Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

  Shitet Banesa ne Rr.Mulla Idrizi me 124.51m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  25 korrik 08:42
 • Shitet banesa ne Pejë 106 m2

  Shitet banesa ne Pejë 106 m2

  shitet Banesa ne lagjen Kakariq,me siperfaqe 106m2,numri i dhomave 5, 2 banjo,1 terase,1 shpajz,1 bodrum dhe 1 garazh.Banesa gjindet në katin e 7 me dokumentacion të rregullt dhe përkthimi bëhet menjë

  40.000 €
  Pejë
  19 korrik 00:43
 • SHTEPI NE SHITJE LAGJA PEJA HILL

  SHTEPI NE SHITJE LAGJA PEJA HILL

  Shiten dy shtepia ne Lagjen Peja Hill,njera eshte e tipit "B"me siperfaqe 213,26m2 dhe njeren mund ta zgjidhni te tipit "A" me siperfaqe 260,75m2 dhe tipi "C"me siperfaqe 157m2 PEJA HILL eshte nje nde

  Me Marrveshje
  Pejë
  14 korrik 06:52
 • SHITET BANESA 110 m2

  SHITET BANESA 110 m2

  Shitet: Banesa ne Qender te Gjilanit Rruga Enver Miftari, rruga lidhese prej Kazermes Ushtarake per tek Rruga Qarkore, afer tregut te druve (perballe banesave), qendres tregtare Agmia Center (vetem 50

  53.000 €
  Gjilan
  12 korrik 00:53
 • Shitet penthouse ne lagjen e spitalit

  Shitet penthouse ne lagjen e spitalit

  Ofrohet për shitje Penthouse ne kompleksin "Vëllezërit Asllani" ne Prishtinë. Banesa ndodhet në katin e 9-të të Kompleksit "Vëllezërit Asllani" i cili gjendet ne Lagjen e Spitalit afër Shkolles “Pav

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 korrik 19:57
 • MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  MJALT PER DOBSIM & MJALT PER SHTIM PESHE

  Shesim Mjalt per Dobesim , Perzierje e Nente Lloj Bimesh Perfitimet : Dobeson me shpejtesi , Ndihmon organizmin në shkrirjen e dhjamit të tepërt , Organizmin e mban të ngopur , Stabilizon tensionin e

  16 €
  Prishtinë
  3 korrik 06:32
 • Shitet Banesa tek AR-KATANA-Luxory me 124.51m

  Shitet Banesa tek AR-KATANA-Luxory me 124.51m

  Zyre Juridike dhe Menaxhim të Patundshmërive “VT-IURIS”SH.P.K AR-KATANA -Luxory ka filluar ndërtimin e kompleksit për banim kolektiv në pjesën e qytetit ku përveq se është shumë afër qendrës së qy

  Me Marrveshje
  Gjilan
  2 korrik 10:34
 • BANES 130m2 në B.Diellit te B Bardha, 110.000 Eu

  BANES 130m2 në B.Diellit te B Bardha, 110.000 Eu

  SHES OSE NDERROJ Banesen 130m2, ne Bregun e Diellit (te Banesat e Bardha). Banesa shitet komplet e mobiluar (siq po shihet ne foto). Siperfaqja e baneses eshte 130m2me dokumenta. Banesa shitet me mobi

  850 €
  Prishtinë
  27 qershor 14:52
 • SHITET PENT HOUSE me sip 141.7m2(3+1)Sima com

  SHITET PENT HOUSE me sip 141.7m2(3+1)Sima com

  |SHITET PENT HOUSE me sip 141.7m2(3+1)në kompleksin SIMA COM ne Matin 1. ◼ Ka këtë rënditje <qëndrim ditor <kuzhinë <3 dhoma të fjetjes <2banjo

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 19:35
 • Shitet Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet: Banesa ne Qender te Gjilanit Rruga Enver Miftari, rruga lidhese prej Kazermes Ushtarake per tek Rruga Qarkore, afer tregut te druve (perballe banesave), qendres tregtare Agmia Center (vetem 50

  52.000 €
  Gjilan
  23 qershor 00:32
 • HOME VIP Urgjent shet shpi mobiluar extra lir PEJ

  HOME VIP Urgjent shet shpi mobiluar extra lir PEJ

  AGENCY HOME VIP SHET NE MENYR URGJENTE SHTEPIN 2kat te MOBILUAR KOMPLET ME 1.5ari -PEJ. me qmim super super te LIR Agency home vip shet shtepin e mobiluar shtepija esht ndertim i ri nodhet vetem 5 mi

  62.000 €
  Pejë
  21 qershor 13:11
 • Shitet banesa ekskluzive 154m2 kati 2 Fushe Kosove

  Shitet banesa ekskluzive 154m2 kati 2 Fushe Kosove

  Super oferte. Shitet banesa ekskluzive 154m2 netto kati i 2-te ndertim i Tregtise, ne Fushe Kosove. Banesa gjindet ne hyrje te Fushè Kosoves, eshte e rregulluar extra, ka ambient te qete dhe ofron kom

  95.000 €
  Fushë Kosovë
  20 qershor 15:52
 • SWISS VILLAGE SHTEBI E TIPIT "B" 233,53M2

  SWISS VILLAGE SHTEBI E TIPIT "B" 233,53M2

  Shtepia posedon ne total 233.53 m2 te shperndara ne dy kate Banimi! dhe me 4 ari Truall Kati Perdhese posedone: - Qendrimi Ditore - Kuzhina dhe Tryezaria - Banjo - Garazha - Kalldaja Kati i pare po

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 qershor 06:52
 • Dy banesa në shitje

  Dy banesa në shitje

  Shiten dy banesa me nga 65m² të banuara. Banesa e parë me 65m² gjendet në katin e V-të dhe posedon këtë renditje: sallon,kuzhinë,trapezari,një dhomë gjumi,një banjo dhe një ballkon. Dyert prej druri

  520 €
  Gjilan
  14 qershor 10:34
 • VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA F . KOSOVË

  VR REAL ESTATE AGENCY SHITET BANESA F . KOSOVË

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin Fushë Kosovë , afer shkolles Mihail Grameno ( Five Star ) kati : Gjashtë ( VI ) sipërfaqja 128 m2 ., Banesa posedon : Katër dhoma gjumi , salloni me kuzhinë

  500 €
  Fushë Kosovë
  13 qershor 11:33
 • Shitet banesa ne Breg te Dillit te banesat e bardh

  Shitet banesa ne Breg te Dillit te banesat e bardh

  Shitet banesa ne Breg te Dillit te banesat e Bardha, me siperfaqe 109 m2 neto (jane metra vetem mbrenda mureve, pa ballkone) kurse siperfaqja reale eshte edhe me e madhe, banesa eshe ne katin e 5, esh

  85.000 €
  Prishtinë
  13 qershor 05:38
 • LESHOJ SHTEPIN me QIRA ne ARBERI perball MINI MAXI

  LESHOJ SHTEPIN me QIRA ne ARBERI perball MINI MAXI

  Leshoja Shtepin me qira ne Arberi perballa Mini Maxit te Kfori, banesa eshte e pershtatshme per zyra, spital, ordinanc ejt ka siper, 600m2. Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00 tel: 045/ 666

  1.900 €
  Prishtinë
  13 qershor 02:34
 • SHITEN 2 SHTEPIA ME TRULL GJITHSEJ 9 ARI*

  SHITEN 2 SHTEPIA ME TRULL GJITHSEJ 9 ARI*

  Shtepiat gjinden ne breg te dillit mbrpa Kolegjit Ilira. Shtepia 1 perbehet nga 3 kate dhe ka kete renditje: - Sip 350m, Perbehet: -Kati 1 : (2 dhoma, sallon me kuzhine banjo), -Kati 2 : (Sallon me

  2.700.000 €
  Prishtinë
  12 qershor 12:48
 • SHITET SHTEPIA NE LAGJEN SWISS VILLAGE

  SHITET SHTEPIA NE LAGJEN SWISS VILLAGE

  Shtepia posedon ne total 233.53 m2 te shperndara ne dy kate Banimi! dhe me 4 ari Truall Kati Perdhese posedone: - Qendrimi Ditore - Kuzhina dhe Tryezaria - Banjo - Garazha - Kalldaja Kati i pare po

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 qershor 18:42
 • Shitet Banesa ne Dardani 4+1

  Shitet Banesa ne Dardani 4+1

  Banes ne shitje ne Dardani 117m2. Shitet banesa ne Dardani e renovuar teresisht dhe e izoluar me stirpoll ne te gjitha muret e jashtme, tavanet. Banesa eshte e madhe 117m2 dhe posedon: 1 sallon 4 dho

  120.000 €
  Prishtinë
  10 qershor 21:54