Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

6

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana

  Ofrojm Banesen Super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana Banesa është super e mobiluar me të gjitha

  Prishtinë Sot, 20:01
  300.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.

  Kodi 0065 Shitet shtëpia/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 a

  Prishtinë Sot, 17:41
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit.

  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit, me renditje 1 Para dhom, 1 Verand15m2, Salloni, kuzhina

  Prishtinë Sot, 13:32
  260.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa penthaus ne Mati mbi standard
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa penthaus ne Mati mbi standard

  Shitet banesa Penthaus ne Mati mbi standard rruga Ndue Perlleshi me 280m2 banim plus 400m2 terasa me

  Prishtinë Sot, 10:56
  440.000 €
 • 7 foto
  Banesa ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shengjin

  shitet banesa ne shengjin e mobiluar kati i katert

  Prishtinë 10 nëntor 19:47
  Me Marrveshje
 • 14 foto
  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria
  Apartment / Banesa

  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria

  Shitet BANESA - PENTHOUSE Ekskluziv në Lagjën Kalabria Rr. Dervish Hima. Kati i 8-të. Sipërfaqja: (2

  Prishtinë 6 nëntor 08:14
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE afër Spitaleve, Prishtinë
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE afër Spitaleve, Prishtinë

  Shitet BANESA ekskluzive PENTHOUSE në Lagjën e Spitalit Prishtina e re. Kati i 6-të. Sipërfaqja (67m

  Prishtinë 6 nëntor 08:14
  90.000 €
 • 11 foto
  (QIRA) KAT Shtëpie ekskluziv sistem Banesor në Veternik
  Apartment / Banesa

  (QIRA) KAT Shtëpie ekskluziv sistem Banesor në Veternik

  (For Rent) KAT SHTËPI Ekskluziv komod sistem Banesor në Veternik - Prishtinë për Ndërkombëtar dhe vë

  Prishtinë 6 nëntor 08:14
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa pesdhomshe ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa pesdhomshe ne Dardani

  Shitet banesa ne Dardani 130m2 me renditje Salloni, pes dhoma gjumi, dy kuzhina, dy banjo, dy ballk

  Prishtinë 20 tetor 16:14
  220.000 €
 • 11 foto
  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati.
  Apartment / Banesa

  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati.

  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati, me renditje, Salloni me kuzhin, 4 dhoma gjumi, 3 banj

  Prishtinë 15 tetor 09:29
  440.000 €
 • 5 foto
  B192 Banese me qira ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  B192 Banese me qira ne Bregun e Diellit

  Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, afer Fakultetit Teknik, te route 66. Gjindet ne katin

  Prishtinë 23 korrik 17:26
  250 €
 • 1 foto
  MOLER COLORS
  Apartment / Banesa

  MOLER COLORS

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, dep

  Prishtinë 11 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 300m2 ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 300m2 ne Ulpiane

  Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjen \"Ulpiana\" tek kompleksi Beni Dona Ndodhet ne katin e kate

  Prishtinë 9 korrik 04:08
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SHITET shtëpi me sip 202m2 në lagjën QERSHIA.
  Apartment / Banesa

  SHITET shtëpi me sip 202m2 në lagjën QERSHIA.

  #SHITET shtëpi #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 202m2(TIPI B. ) në lagjën #QERSHIA... ▪️Lagjia QERSHIA

  Prishtinë 13 qershor 21:39
  Me Marrveshje