Apartment / Banesa në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 14 foto
  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko
  Apartment / Banesa

  OKAZION: Super Duplex në shitje /zona; Don Bosko

  ▪︎Apartamenti ndodhet tek Rezidenca "Don Bosko", me sipërfaqe prej 233 m2, në Kt e X-të dhe XI-të ba

  Tiranë Dje, 19:36
  950 €
 • 13 foto
  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”
  Apartment / Banesa

  SHITET ; Penthouse-Dubleks/ rruga: “Ndre Mjeda”, pranë “21 Dhjetorit”

  ▪︎“Rezidenca "Alba", ndodhet pak metra larg qendrës së Tiranës, duke patur akses me të gjitha rrug

  Tiranë Dje, 19:18
  1.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.
  Apartment / Banesa

  Shitet shtëpia luksoze, afër Hotel Mansion.

  Kodi 0065 Shitet shtëpia/villla luksoze rreth 350m2, afër Hotel Mansion Prishtinë. Shtëpia ka 4.5 a

  Prishtinë 2 prill 12:05
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel

  Sarande,Shiten 4 apartamente(2 apartamente 2+1 105m2 secili dhe 2 apartamente 1+1 75m2 secili) .Apa

  Sarandë 1 prill 10:06
  324.000 €
 • 11 foto
  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën Luksoze në Shitje në Lagjën Ulpiana

  Ofrojm Banesen Super luksoze në shitje në lagjen Ulpiana Banesa është super e mobiluar me të gjitha

  Prishtinë 31 mars 20:23
  300.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet banesa 330m2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet banesa 330m2 Ferizaj

  Shitet:Banesa ekskluzive Hapësirë:330 m2 (5+1) Kati i Pare -I- Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite

  Ferizaj 31 mars 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Me qera Banes ne Peje
  Apartment / Banesa

  Me qera Banes ne Peje

  Agjencioni për patundshmëri -” KRONI” ju ofron banes 233 m2 më qera në Pejë e cila gjendet në

  Pejë 30 mars 21:37
  550 €
 • 7 foto
  Banesa ne shengjin
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shengjin

  shitet banesa ne shengjin e mobiluar kati i katert

  Prishtinë 30 mars 20:47
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit.

  Shitet banesa ne Dardani afer Termokosit, me renditje 1 Para dhom, 1 Verand15m2, Salloni, kuzhina

  Prishtinë 17 mars 12:37
  260.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa penthaus ne Mati mbi standard
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa penthaus ne Mati mbi standard

  Shitet banesa Penthaus ne Mati mbi standard rruga Ndue Perlleshi me 280m2 banim plus 400m2 terasa me

  Prishtinë 10 mars 12:42
  440.000 €
 • 13 foto
  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel ne qender ne Sarande
  Apartment / Banesa

  Shiten 4 apartamente te pershatshme per hostel ne qender ne Sarande

  Sarande,Shiten 4 apartamente(2 apartamente 2+1 105m2 secili dhe 2 apartamente 1+1 75m2 secili) .Apar

  Sarandë 10 mars 11:16
  324.000 €
 • 4 foto
  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson
  Apartment / Banesa

  SHITET apartament 4+2+3+4+garazhd Sheshi Wilson

  Ne Tirane prane Sheshit Wilson mbas Postes 8 SHITET apartament 4+2+3+4+Garazhd me siperfaqe totale 2

  Tiranë 4 mars 15:51
  380.000 €
 • 14 foto
  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria
  Apartment / Banesa

  (SHITET) Penthouse Ekskluziv në Lagjën Kalabria

  Shitet BANESA - PENTHOUSE Ekskluziv në Lagjën Kalabria Rr. Dervish Hima. Kati i 8-të. Sipërfaqja: (2

  Prishtinë 3 mars 10:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  (QIRA) KAT Shtëpie ekskluziv sistem Banesor në Veternik
  Apartment / Banesa

  (QIRA) KAT Shtëpie ekskluziv sistem Banesor në Veternik

  (For Rent) KAT SHTËPI Ekskluziv komod sistem Banesor në Veternik - Prishtinë për Ndërkombëtar dhe vë

  Prishtinë 3 mars 10:30
  1.000 €
 • 12 foto
  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE afër Spitaleve, Prishtinë
  Apartment / Banesa

  (SHITET) BANESË - PENTHOUSE afër Spitaleve, Prishtinë

  Shitet BANESA ekskluzive PENTHOUSE në Lagjën e Spitalit Prishtina e re. Kati i 6-të. Sipërfaqja (67m

  Prishtinë 21 shkurt 09:25
  90.000 €
 • 10 foto
  Shitet shtepi private 2 kateshe
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi private 2 kateshe

  Shitet shtepi private 2 kateshe , me sip toket 3600m2 📍Ndodhet Vrake Boriq i Madh , Shkoder 🛏

  Shkodër 19 shkurt 11:31
  80.000 €
 • 10 foto
  Shitet shtepi private 2 kateshe , me sip toket 3600m2
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi private 2 kateshe , me sip toket 3600m2

  Shitet shtepi private 2 kateshe , me sip toket 3600m2 📍Ndodhet Vrake Boriq i Madh , Shkoder 🛏

  Shkodër 17 shkurt 15:52
  80.000 €
 • 15 foto
  Shitet Vile Tre Kateshe ne Vlore
  Apartment / Banesa

  Shitet Vile Tre Kateshe ne Vlore

  Vila perbehet nga kati i pare (sallone +banjo dhe vend parkimi per 3 makina ) kati dyte (sallone + b

  Vlorë 9 janar 09:51
  120.000 €
 • 10 foto
  Banesa ne shitje ne Gjakove
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne Gjakove

  Shitet banesa ne rrugen Nimon Ferizi afer shkolles Yll Morina. Banesa ka 152.8 metra katror(neto) ap

  Gjakovë 7 dhjetor 11:19
  84.000 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Iliria Ferizaj kati 4
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Iliria Ferizaj kati 4

  Banesat e tipit H, janë banesa të këndshme me hapsir prej 88.90 m2, banesat janë ndërtim i ri dhe gj

  Ferizaj 29 nëntor 15:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  APARTAMENT 3+1+2 TEK GJYKATA E KRIMEVE TE RENDA
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 3+1+2 TEK GJYKATA E KRIMEVE TE RENDA

  Shitet super apartament 3+1+2 tek gjykata e krimeve te renda. Apartamenti ka nje organizim prej tre

  Tiranë 15 nëntor 11:27
  126.000 €
 • 2 foto
  SHITET APARTAMENT DURRES (QENDER)
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT DURRES (QENDER)

  SHITET APARTAMENT NE DURRES PRANE SHKOLLES 2 GJELAT SIPER STAR MARKET KATI 7 ME 2 DHOMA GJUMI 2 BALL

  Durrës 9 nëntor 17:22
  77.000 €
 • 0 foto
  Shitet banesa pesdhomshe ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa pesdhomshe ne Dardani

  Shitet banesa ne Dardani 130m2 me renditje Salloni, pes dhoma gjumi, dy kuzhina, dy banjo, dy ballk

  Prishtinë 20 tetor 16:14
  220.000 €
 • 11 foto
  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati.
  Apartment / Banesa

  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati.

  Shitet dhe leshohet me qera Penthause ne mati, me renditje, Salloni me kuzhin, 4 dhoma gjumi, 3 banj

  Prishtinë 15 tetor 09:29
  440.000 €
 • 11 foto
  \"OKAZION\"shiten tre apartamente me super cmim !
  Apartment / Banesa

  \"OKAZION\"shiten tre apartamente me super cmim !

  Ekskluzive SUPER HOT DEAL, tri apartamente per shitje ne Sarande, Shqiperi. Këto prona janë të mobi

  Sarandë 27 shtator 15:12
  120.000 €
 • 11 foto
  Amazing front sea view villa for sale in Dhermi,AL
  Apartment / Banesa

  Amazing front sea view villa for sale in Dhermi,AL

  Two floor sea view villa for sale located on Dhermi ,Vlore,Albania. This property is located in D

  Vlorë 26 shtator 18:49
  370.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa ne qender te Gjakoves ...
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender te Gjakoves ...

  Banesa gjindet afer KRU \" Radoniqi \" afer Viva Fresh me fleteposedim dhe me dokumentacion te rregu

  Gjakovë 2 shtator 19:57
  110.000 €
 • 6 foto
  OKAZION,SHITET VILE 2K TEK \'\' RRUGA 5 MAJ \'\'
  Apartment / Banesa

  OKAZION,SHITET VILE 2K TEK \'\' RRUGA 5 MAJ \'\'

  OKAZION,Shitet Vile 2 KATESHE tek \'\' RRUGA 5 MAJ \'\',poshte CONCORD CENTER ne nje zone mjaft te a

  Tiranë 2 shtator 15:09
  150.000 €
 • 1 foto
  Ponuda za osobni zajam
  Apartment / Banesa

  Ponuda za osobni zajam

  Tražim poštene i pouzdane pojedince koji mogu posuditi moja sredstva u bilo kojem iznosu za profitab

  Graçanicë 31 gusht 20:26
  3.000 €
 • 9 foto
  Ne shitje
  Apartment / Banesa

  Ne shitje

  Shitet shtepia ne Fidanishte ne lagjen Kasim Shala Me 2 ari trull shtepia eshte 2 kateshe ndertim i

  Pejë 31 gusht 20:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DY APARTAMENTE 3+1, 1+1 PER SHITJE NE DON BOSKO
  Apartment / Banesa

  DY APARTAMENTE 3+1, 1+1 PER SHITJE NE DON BOSKO

  2 apartamente per shitje ne rrugen kryesore ne Don Bosko, perballe Vizion Plus. Ndodhen ne katin e 5

  Tiranë 22 gusht 15:07
  132.000 €
 • 0 foto
  Shitet vilë 3 katëshe Rruga e Kavajes
  Apartment / Banesa

  Shitet vilë 3 katëshe Rruga e Kavajes

  Vila është e pozicionuar në Rrugën e Kavajes prane policise bashkiake. Informacion mbi vilën : 3-kat

  Tiranë 12 gusht 12:00
  465.000 €
 • 7 foto
  Apartament 3+1+2 per shitje, 21 Dhjetori.
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1+2 per shitje, 21 Dhjetori.

  Apartament 3 + 1 + 2 tualete dhe verande per shitje, shume prane bllokut te 21 Dhjetori. Prona është

  Tiranë 7 gusht 15:28
  800 €
 • 3 foto
  2 APARTAMENTE 75000€ ne ELBASAN
  Apartment / Banesa

  2 APARTAMENTE 75000€ ne ELBASAN

  Shiten me cmim okazional 2 apartamente ne elbasan ne lagjen sul papri rruga 25 NENTORI perballe stac

  Elbasan 5 gusht 10:06
  75.000 €
 • 9 foto
  OKAZION Apartament 3+1+2
  Apartment / Banesa

  OKAZION Apartament 3+1+2

  Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial siper piceri Pavarotit. Ndodhet në ka

  Tiranë 1 gusht 23:25
  1.100 €
 • 8 foto
  APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 3+1+2 PER SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT

  Shitet apartament 3+1+2 ne nje nga zonat me te preferuara te momentit tek Komuna e Parisit. Apartame

  Tiranë 29 korrik 14:54
  150.000 €
 • 5 foto
  B192 Banese me qira ne Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  B192 Banese me qira ne Bregun e Diellit

  Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, afer Fakultetit Teknik, te route 66. Gjindet ne katin

  Prishtinë 23 korrik 17:26
  250 €
 • 11 foto
  OKAZION VILE 300 METRA Siperfaqe Totale
  Apartment / Banesa

  OKAZION VILE 300 METRA Siperfaqe Totale

  shitet vile 3 kateshe ne elbasan me siperfaqe 120 Metra cdo kat i shtepise + 180 Metra oborr Cmimi:1

  Elbasan 21 korrik 23:21
  165.000.000 Lek
 • 1 foto
  MOLER COLORS
  Apartment / Banesa

  MOLER COLORS

  Moler profesionalist; Bëjm lyrje me polikollor te banesave, lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri, dep

  Prishtinë 11 korrik 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet banesa 300m2 ne Ulpiane
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 300m2 ne Ulpiane

  Ofrohet banesa 300m2 ne shitje ne lagjen \"Ulpiana\" tek kompleksi Beni Dona Ndodhet ne katin e kate

  Prishtinë 9 korrik 04:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet / Jepet me qera Apartament.
  Apartment / Banesa

  Shitet / Jepet me qera Apartament.

  Apartament me siperfaqe 127 m2, ndodhet ne Rezidencen \"Kodra e Diellit\", i pozicionuar ne jug-lind

  Tiranë 5 korrik 10:13
  120.650 €
 • 11 foto
  HOME VIP SHETË apo NDRRON ME BANES SHTEPINË
  Apartment / Banesa

  HOME VIP SHETË apo NDRRON ME BANES SHTEPINË

  AGENCY HOME VIP SHETË SHTEPI TË MOBILUAR ME 4ari . Shesim Shtepinë apo nderrojmë më Banesë në qytet

  Pejë 27 qershor 16:29
  130.000 €
 • 10 foto
  Fidanishte rr.KasimShala
  Apartment / Banesa

  Fidanishte rr.KasimShala

  Shitet shtepia ne Fidanishte ne lagjen Kasim Shala Me 2 ari trull shtepia eshte 2 kateshe ndertim i

  Pejë 24 qershor 20:11
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Urgjent
  Apartment / Banesa

  Urgjent

  Shitet shtepia ne Fidanishte ne lagjen Kasim Shala Me 2 ari trull shtepia eshte 2 kateshe ndertim i

  Pejë 19 qershor 19:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2
  Apartment / Banesa

  Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2

  Tek Kompleksi Lugano Shitet Duplex Luksoz 400 m2. Ky Duplex eshte i nje stili te vecante dhe me nje

  Tiranë 19 qershor 15:32
  290.000 €
 • 7 foto
  SHITET shtëpi me sip 202m2 në lagjën QERSHIA.
  Apartment / Banesa

  SHITET shtëpi me sip 202m2 në lagjën QERSHIA.

  #SHITET shtëpi #EKSKLUZIVE me sipërfaqe 202m2(TIPI B. ) në lagjën #QERSHIA... ▪️Lagjia QERSHIA

  Prishtinë 13 qershor 21:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANES NE QENDER
  Apartment / Banesa

  BANES NE QENDER

  Banes n qender te gjilanit ne katin e 3 109m2 4 dhoma gjumit dy banjo dy ballkona salon kuzhin depo

  Gjilan 12 qershor 01:39
  60.000 €
 • 10 foto
  ??URGJENT??
  Apartment / Banesa

  ??URGJENT??

  Shitet shtepia ne Fidanishte ne lagjen Kasim Shala Me 2 ari trull shtepia eshte 2 kateshe ndertim i

  Pejë 6 qershor 23:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH TEK TREGU ELEKTRIK !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambjent zyrash tek tregu elektrik ! Ambjenti ka siperfaqe 170 m2, te perbere nga 6 amb

  Tiranë 18 maj 12:26
  13.000 €
 • 4 foto
  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH TEK TREGU ELEKTRIK !
  Apartment / Banesa

  JEPET ME QIRA AMBIENT ZYRASH TEK TREGU ELEKTRIK !

  Jepet me qira ambjent zyrash tek tregu elektrik ! Te organizuara ne 2 kate,ne katin e pare gjenden 6

  Tiranë 14 maj 13:44
  2.500 €