Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

2

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  - BANESË NË #SHITJE - PRISHTINË

  #PUHIZA2 - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen Prishtina e Re në objektin |Puhiza 2| Ob

  Prishtinë Sot, 21:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa në Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa në Mati 1

  Shitet Banesa në Mati 1 Banesa gjindet në një objekt shumë kualitativ dhe shumë të bukur, me siguri

  Prishtinë Sot, 21:54
  39.000 €
 • 6 foto
  Shitet Ordinanca në Ulpianë / Prishtinë
  Apartment / Banesa

  Shitet Ordinanca në Ulpianë / Prishtinë

  Shitet Banesa në Ulpianë (Qendër) afër rrethit me flamur. Banesa ka 47 m² neto në leter, por në rea

  Prishtinë Sot, 21:54
  83.000 €
 • 5 foto
  S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project
  Apartment / Banesa

  S168 Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, MAB Project

  Shitet banesa në Arbëri-Dragodan, ndërtim i MAB-Projectit. Banesa gjendet në katin e parë me sipërfa

  Prishtinë Sot, 21:54
  65.000 €
 • 5 foto
  Banes me qera ne dardani
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne dardani

  Leshohet banesa me qera ne dardani te kroni i bardh gjendet ne katin pordhes, eshte e mobiluar kompl

  Prishtinë Sot, 21:54
  230 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa Rruga B te Kawa Grup
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Rruga B te Kawa Grup

  Shitet Banesa ne Rrugen B tek Kawa Grup ne Mati 1 ►Kodi: M1 ►Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dho

  Prishtinë Sot, 21:54
  92.000 €
 • 6 foto
  S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP
  Apartment / Banesa

  S201 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, BS GROUP

  Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, ndërtim i BS Groupit. Gjendet në katin e 6-të me lift funksi

  Prishtinë Sot, 21:53
  56.000 €
 • 11 foto
  Shes Banesen ne Prishtine perball Santes
  Apartment / Banesa

  Shes Banesen ne Prishtine perball Santes

  Shes banesen ne Prishtine Rr. Bill Clinton (Perball Santes) ►Kodi : D30 ►Renditja : Sallon , k

  Prishtinë Sot, 21:53
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S177 Shitet banesa në Gërrmi
  Apartment / Banesa

  S177 Shitet banesa në Gërrmi

  Shitet banesa në Gërrmi, tek banesat e batushes. Gjendet në katin e dytë pa lift dhe me sipërfaqe pr

  Prishtinë Sot, 21:53
  32.000 €
 • 5 foto
  S179 Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza
  Apartment / Banesa

  S179 Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza

  Shitet banesa në rrugën Muharrem Fejza, Lagjia e Spitalit, ndërtim i Limi- Project. Banesa gjendet

  Prishtinë Sot, 21:53
  700 €
 • 4 foto
  S178
  Apartment / Banesa

  S178

  Shitet banesa te Standardi në Bregun e Diellit, kompleksi Dafina, objekti i 3-të. Gjendet në një poz

  Prishtinë Sot, 21:53
  42.000 €
 • 0 foto
  Banesa 80m2 kati 1. Te MODEL SLLOVENIA EMSHIR
  Apartment / Banesa

  Banesa 80m2 kati 1. Te MODEL SLLOVENIA EMSHIR

  Banesa eshte e gatshme per banim. Marrveshja behet te noteri.

  Prishtinë Sot, 21:53
  62.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Ulpiane afer Soliterave 2+1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ulpiane afer Soliterave 2+1

  Shitet Banesa ne Ulpiane afer Soliterave, eshte e mobiluar gjendet ne katin e 5. Siperfaqe 64 m2 ne

  Prishtinë Sot, 21:53
  69.000 €
 • 9 foto
  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Arberia #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Arberia ose Dragodan.Banesa gjendet tek Maxi dhe eshte ne katin e I-re me k

  Prishtinë Sot, 21:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE Mati 1 55 mije Euro
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE Mati 1 55 mije Euro

  Shitet Banesa ne Mati 1 afer Chelsea Point. Gjendet ne katin e 5 me siperfaqe 85 m2. E mobiluar vete

  Prishtinë Sot, 21:53
  55.000 €
 • 7 foto
  S150 Shitet banesa në Bregun e Diellit
  Apartment / Banesa

  S150 Shitet banesa në Bregun e Diellit

  Shitet banesa në Bregun e Diellit(Mati 2), rruga ‘’Ndue Përlleshi’’, kompleksi Albvision, af

  Prishtinë Sot, 21:53
  49.000 €
 • 5 foto
  Banesa ne shitje prej 64m2  -prishtine- kalabri (
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje prej 64m2 -prishtine- kalabri (

  Banesa ne shitje prej 64m2 -prishtine- kalabri ( ish emshiri ) - kati-3 -1 dhoma gjumi -1 dhome

  Prishtinë Sot, 21:52
  65.000 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Banesa 98.86m2 në Prishtinë 38/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 98.86m2 në Prishtinë 38/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 98.86m2 Kati; II Adresa: Rr.Muharrem Fejza , tek SuperViva Organizimi

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  B21 Banesë me qira në Fushë Kosovë
  Apartment / Banesa

  B21 Banesë me qira në Fushë Kosovë

  Lëshohet banesa me qira në Fushë Kosovë, në rrugen Dardania, te shkolla Mihal Grameno. Gjendet në ka

  Prishtinë Sot, 21:52
  200 €
 • 5 foto
  Leshohet Banesa me qera Ulpian 240 Euro
  Apartment / Banesa

  Leshohet Banesa me qera Ulpian 240 Euro

  Leshohet Banesa me qera ne Ulpian . Te Momento. Banesa perbehet 1 dhom gjumi , salloni me kuzhin b

  Prishtinë Sot, 21:52
  240 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen e spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen e spitalit

  Shitet banesa ne Lagjen e Spitalit afer shkolles Pavaresia , objekti \"Vellezrit Asllani\" ►Kodi

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Taukbashqe #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne Taukbashqe rruges per ne Parkun e Germise.Banesa eshte ne vend mjaft te pershtatshe

  Prishtinë Sot, 21:52
  33.000 €
 • 8 foto
  ⭕Shitet banesa 88.5m2 ne lagjen Arbëria(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 88.5m2 ne lagjen Arbëria(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 88.5m2 kati 2 ne lagjen Arbëria (Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon ⭕Kuzh

  Prishtinë Sot, 21:52
  850 €
 • 2 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Mati 1, Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Mati 1, Prishtine

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1, banesa gjendet ne objektin e Cima Construction ( kati i 2-te ), bane

  Prishtinë Sot, 21:52
  870 €
 • 0 foto
  Shitet Bansa ne lagjen e Spitalit me sipe prej 84m
  Apartment / Banesa

  Shitet Bansa ne lagjen e Spitalit me sipe prej 84m

  Shitet Bansa ne lagjen e Spitalit me sipe prej 84m2.kati-7-cmimi 600 euro m2.tel.044-261-915

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet smart 2010
  Apartment / Banesa

  Shitet smart 2010

  Smart 2010 klim automatik qe dy muj u dogani kilometrat garantume gjendje tmir.

  Prishtinë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0793 Lokacioi: Perball Qendres Tregtare- Zona Perendim Si

  Prishtinë Sot, 21:51
  135.000 €
 • 11 foto
  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne lagjen Kalabria, Prishtine

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria, banesa gjendet ne kompleksin banesore Central , banesa shitet e pa

  Prishtinë Sot, 21:51
  61.200 €
 • 0 foto
  Banesa 85m2 kati 7. Mbrapa QKUK te STANDARTI
  Apartment / Banesa

  Banesa 85m2 kati 7. Mbrapa QKUK te STANDARTI

  Banesa gjindet ne katin e 7. Gjindet rruges per te pallati i drejtsis mbrapa QKUK. Behet e gatshme

  Prishtinë Sot, 21:50
  660 €
 • 10 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  #ALBDIZAJN Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen |Arbëri| në Residenca Albdizajn Një

  Prishtinë Sot, 21:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa ne shitje ne Fushe Kosove.
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne Fushe Kosove.

  Shitet banesa ne Fushe Kosove, banesa gjendet ne ndertimin e Cima Construction, lagjja Eliza ( kati

  Prishtinë Sot, 21:50
  470 €
 • 3 foto
  banes me qera ne dardani 250 euro
  Apartment / Banesa

  banes me qera ne dardani 250 euro

  Leshohet banesa me qera ne dardani afer shkolles dardania, gjendet ne katin e I, dhe eshte e mobliua

  Prishtinë Sot, 21:50
  250 €
 • 1 foto
  ⭕Shitet banesa 91.9m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕
  Apartment / Banesa

  ⭕Shitet banesa 91.9m2 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕

  ⭕Shitet banesa 91.9m2 kati 1,2,3,4 ne Lagjen Arberia(Dragodan)⭕ ⭕Banesa posedon : ⭕Sallon â­

  Prishtinë Sot, 21:50
  850 €
 • 5 foto
  Ofrohet banes modrene me qera ne emshir
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banes modrene me qera ne emshir

  Ofrohet banesa e re me qera ne lagjen Emshir te banesat e Fitores afer TREGU Group banesa eshte e mo

  Prishtinë Sot, 21:50
  270 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa me qera ne emshir 220
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa me qera ne emshir 220

  Ofrohet banesa me qera ne emshir gjendet afer bansave te arabve banesa ka 60 m2 dhe eshte e mobliua

  Prishtinë Sot, 21:50
  220 €
 • 4 foto
  Banes me qera ne arberi me garazhd
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne arberi me garazhd

  Leshohet banesa me qera ne Lagjen arberia banesa gjendet ne katin e 3 dhe ka 60 m2, eshte e mobliar

  Prishtinë Sot, 21:50
  300 €
 • 5 foto
  banes me qera bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  banes me qera bregun e diellit

  leshohet banesa me qera bregun e diellit te perball permendores rugova, banesa ka 60 m2 dhe eshte e

  Prishtinë Sot, 21:50
  240 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit - Kodi 1308 Lokacioni: Mbrapa Eulexit - Rruga per te Pallati i D

  Prishtinë Sot, 21:50
  680 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa Super Moderne ne Breg Diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Super Moderne ne Breg Diellit

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 1304 Lokacioni: Banesat e Standard-it Siperfaqe: 89 M2 K

  Prishtinë Sot, 21:50
  85.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa me 3 Nivele ne Dardani - Kodi 1301
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa me 3 Nivele ne Dardani - Kodi 1301

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1301 Lokacioni: Mbi Pllato Banesat e Gjelberta Siperfaqe: 69 M2 K

  Prishtinë Sot, 21:50
  1.200 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen kalabrija banesat elesnes
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen kalabrija banesat elesnes

  Shitet banesa ne kalabri banesate e lesnes riviera, kati i 8-te 70.8 m2 me lift, cmimi 800 euro per

  Prishtinë Sot, 21:49
  56.640 €
 • 1 foto
  Banesa 82.7m2 kati 1. Te BUTRINTI afer MINIMAXI
  Apartment / Banesa

  Banesa 82.7m2 kati 1. Te BUTRINTI afer MINIMAXI

  Banesa gjindet ne katin e pare. Posedon 2 dhoma gjumi. Sallon dhe kuzhine. Banjo. Ballkon. Marr

  Prishtinë Sot, 21:49
  750 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen EMSHIR
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen EMSHIR

  Shitet Banesa ne Emshir, eshte komplet e mobiluar. Me siperfaqe 85m^2. Gjendet ne katin e 8 dhe ka

  Prishtinë Sot, 21:49
  52.000 €
 • 8 foto
  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shiten dy banesa ne Lagjen e Spitalit

  Banes ne shitje ne lagjen e Spitalit rr. Muharrem Fejza afer shkolles Pavaresia ►Kodi : LS2 ►R

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Rrugen B te KAWA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Rrugen B te KAWA

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1363 Lokacioni: Kompleksi Kawa Siperfaqe: 78 M2 Kati 2 Renditjet: -

  Prishtinë Sot, 21:49
  900 €
 • 9 foto
  LINA-Shitet Banesa 85m2 ,në Prishtinë 34/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 85m2 ,në Prishtinë 34/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 85m2 Kati; V Adresa: Mbi spitalin Amerikan ,Prishtinë Objekti : FA Ing

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City
  Apartment / Banesa

  S184 Shitet banesa tek Muharrem Fejza, Royal City

  Shitet banesa në Matin 1, rruga “Muharrem Fejza”, objekti Royal City. Gjendet në katin e 4 me 2

  Prishtinë Sot, 21:49
  63.000 €
 • 0 foto
  Banesa 87m2 kati te 5 te MODEL SLLOVENIA
  Apartment / Banesa

  Banesa 87m2 kati te 5 te MODEL SLLOVENIA

  Banesa bohet e gatshme ne janar 2020. Marrveshja behet te noteri. Banesa e ka pamjen kah prishtina

  Prishtinë Sot, 21:49
  900 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1339 Lokacioni: Te Busti Bill Klinton ne Rrugen Kryesore Siperfaqe

  Prishtinë Sot, 21:49
  90.000 €
 • 5 foto
  Banes me qera ne bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne bregun e diellit

  Ofrohet banesa me qera Te busti i Enver malokut banesa ka 60 m2 dhe eshte e mobliar komplet, ofron

  Prishtinë Sot, 21:49
  300 €