Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

2

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 65m2 e re dhe e mobiluar 50000

  .Shitet banesae re dhe e mobiluar extra ndertim banesat me leje ndertimi ti bahesh direk pronar i b

  Prishtinë Sot, 18:00
  780 €
 • 5 foto
  Shitet Banes ndrrim i mundshëm
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ndrrim i mundshëm

  Shitet banesa ne rrugen B , me saktesisht Alba Vision 85.62 m2 Posedon 2 dhoma gjumi , sallonin bash

  Prishtinë Sot, 12:18
  7 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shes banesën 80m2 + podrum(depo). Banesa gjendet në Ulpianë Rr. Mujë Krasniqi, në katin përdhese dhe

  Prishtinë Sot, 04:26
  1.900 €
 • 8 foto
  Banesa 113m2
  Apartment / Banesa

  Banesa 113m2

  Shitet banesa, kati V, nr 26 - 113 m2, dy dhoma te gjumit, sallon me kuzhine. E mobiluar me te gjit

  Prishtinë Sot, 04:26
  89.500 €
 • 7 foto
  Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 në qendër të qytetit
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR SHITJE Banesë 1+1 në qendër të qytetit

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 1+1 mobiluar me shumë shije dhe e dizajnuar nga arkitekti! 63m²â”‚1 Dhom

  Prishtinë Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Jap me qera
  Apartment / Banesa

  Jap me qera

  Jap banesen me qera banesa gjindet ne mati 1 qemimi 180 banesa ka 55 m2 eshte e mobiluar banesa esh

  Prishtinë Dje, 19:31
  180 €
 • 2 foto
  A825 Banesë me qira te Albi Mall
  Apartment / Banesa

  A825 Banesë me qira te Albi Mall

  Lëshohet banesa me qira në Kalabri(Emshir) përball Albi Mall, te banesat e Eksluzivit. Gjendet në ka

  Prishtinë Dje, 17:54
  300 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa Te Shkolla Meto Bajraktari Tophane
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Te Shkolla Meto Bajraktari Tophane

  Shitet Banesa Te Shkolla Meto Bajraktari Tophane ►Kodi : T8 ►Renditja : Sallon, Kuzhin, 2 dhoma

  Prishtinë Dje, 17:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes me qira Ulpian
  Apartment / Banesa

  Banes me qira Ulpian

  Banes me qera Ulpian Rruga Henry Dunant Kati II Dhom gjumi Sallon Kuzhin Banjo, ballkon Çmimi: 250€

  Prishtinë Dje, 16:26
  250 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa Rruga B te Kawa Grup
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Rruga B te Kawa Grup

  Shitet Banesa ne Rrugen B tek Kawa Grup ne Mati 1 ►Kodi: M1 ►Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dho

  Prishtinë Dje, 16:20
  92.000 €
 • 1 foto
  Shiten Banesat ne Lagjen Mati1
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Lagjen Mati1

  Shiten Banesat Ne Lagjen Mati1 Afer Viva Fresh Banesat kan Siperfaqe 62m2 kati 6 dhe 80metra kati

  Prishtinë Dje, 14:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet Banesa ne Breg tdjellit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Breg tdjellit

  Shitet banesa ne breg te diellit RR.NDUE perlleshi kati i 9me sip 90.08m2 ne kompleksin rrezja e ga

  Prishtinë Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne matin1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne matin1

  Shitet banesa te mati 1 106m2 kati 8 cmimi 670EURO per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë Dje, 13:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes Ne rrugen B te Royal
  Apartment / Banesa

  Banes Ne rrugen B te Royal

  Oferte; Shitet banesa ne rrugen B ,ngjiten me Royal banesa gjendet ne katin e 4-te siperfaqe 71.30 b

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa me super cmim ne emshir kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me super cmim ne emshir kati 2

  per me shum info kontaktoni ne nr 044970349

  Prishtinë Dje, 10:19
  850 €
 • 0 foto
  Shitet banesa urgjent ne emshir kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa urgjent ne emshir kati i 2

  per me shum info kontaktoni ne nr 044970349

  Prishtinë Dje, 00:14
  850 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1150 Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 112 M2 Kati 11

  Prishtinë 19 prill 21:11
  93.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Dardani - Kati 1 - Kodi 1096
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani - Kati 1 - Kodi 1096

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1096 Lokacioni: Perball Termokosit Siperfaqe: 90 M2 Kati 1 Rendi

  Prishtinë 19 prill 21:11
  110.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0793 Lokacioi: Perball Qendres Tregtare- Zona Perendim Si

  Prishtinë 19 prill 21:09
  135.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0461 Lokacioni: Kompleksi ONTEX Afer Shk.F. Ismail Qemali

  Prishtinë 19 prill 21:07
  1.200 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak

  Shitet Banesa ne Aktash - Kodi 0581 Lokacioni: Mbrapa Intereminex-it Siperfaqe: 97.65 m2 Kati 10

  Prishtinë 19 prill 21:06
  1.150 €
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepi ne Nakarad
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi ne Nakarad

  Shitet shtepia ne nakarad ne f.kosove me siperfaqe 6.5ari truall dhe ndertimi i shtepis 330m2 ,shte

  Prishtinë 19 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne shitje te Muhaxheret, objekti i “Besa Ko
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje te Muhaxheret, objekti i “Besa Ko

  Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i “Besa Komerc”, eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar

  Prishtinë 19 prill 19:27
  890 €
 • 0 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  shitet banesa ne Beograd-brezaniska kosa,rr.Nikole Dobrovica, banesa ka 100m2 dhe gjendet ne katin e

  Prishtinë 19 prill 19:24
  1.400 €
 • 0 foto
  Banes ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne lagjen Mati 1

  Ndertim i ri Posedon nje dhom gjumi. Sallon. Banjo. Kati 8 Ska ballkon. Esht i vogel så me shkun te

  Prishtinë 19 prill 19:21
  42.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Fushëkosovë, Sh. \"Mihal Grameno\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushëkosovë, Sh. \"Mihal Grameno\"

  Shitet banesa ne Fushëkosovë, afer Shkollës \"Mihal Grameno\", kati i shtatë, me sipërfaqe prej 54m2

  Prishtinë 19 prill 19:16
  22.700 €
 • 7 foto
  Banese 77m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banese 77m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banese 77m2 ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit 2 saktesisht prane Banesave te Bardha ne kompleksin

  Prishtinë 19 prill 19:08
  780 €
 • 9 foto
  Shitet banes ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banes ne Breg te diellit

  Shitet banesa ne breg te diellit RR.NDUE perlleshi kati i 9me sip 90.08m2 ne kompleksin rrezja e ga

  Prishtinë 19 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banes ne Velani
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne Velani

  Shitet banesa ne Velani Banesa ka siperfaqe 67m2 dhe e gatshme kati i 8 cmimi i 770euro m2 per

  Prishtinë 19 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banes ne Mati1 106m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne Mati1 106m2

  Shitet banesa te mati 1 106m2 kati 8 cmimi 670EURO per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 19 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kalabri

  Shitet banesa ne Lagjen Kalabria RR.Per veternik objekti gjendet skaj rruges kyesore me pamje nga ru

  Prishtinë 19 prill 18:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa e re dhe e mobiluar extra qmimi 780€
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa e re dhe e mobiluar extra qmimi 780€

  Shitet Banesa e re dhe e mobiluar extra qmim,ne Lagjen e Spitalit Banesa është e re dhe është ne ka

  Prishtinë 19 prill 18:45
  780 €
 • 1 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa 98.81 m2 KaTI I 8 banesa ka sallon kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo,teras banesa eshte e l

  Prishtinë 19 prill 18:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  banes mti1
  Apartment / Banesa

  banes mti1

  SHitet Banesa Ne lagjen Mati 1 Kati i5 me siperfaqe 102 m2 me kete renditje Sallon , kuzhine,dydhoma

  Prishtinë 19 prill 18:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banes 85m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes 85m2

  Shitet banesa 85 m2 ne Lagjen kalabria kulla 4 ,kati nr 1 (banesat e arabeve). Banesa ka kete rendi

  Prishtinë 19 prill 18:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa
  Apartment / Banesa

  Banesa

  Shitet Banesa ne ulpian te qerdhja afer momentos

  Prishtinë 19 prill 18:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BANESE NË SHITJE/QIRA
  Apartment / Banesa

  BANESE NË SHITJE/QIRA

  Bregu i Diellit -PRISHTINE 1200€ m2 / Qiraja 250€ -Qendrim ditore -Dhome gjumi -Kuzhine (e komple

  Prishtinë 19 prill 18:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Mati 1

  Shiten Banesat Ne Lagjen Mati1 Afer Viva Fresh Banesat kan Siperfaqe 62m2 kati 6 dhe 80metra kati

  Prishtinë 19 prill 18:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa Ne prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Ne prishtin

  Shitet Banesa Ne Prishtine Ne Rr.Xheladin Kurbaliu perballe Ambulantes ,Afer gjimnazit Sami Frasheri

  Prishtinë 19 prill 18:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa ne Dardani
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 19 prill 18:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa ne Dragodan
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dragodan

  Shitet Banesa ne Dragodan Mbrapa Ministris se shendetsis ne katin e 4 ME Sip 85m2 Perbehet prej Sall

  Prishtinë 19 prill 18:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Banesa ne lagjen Mati1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne lagjen Mati1

  Banes në shitje ne Lagjen Mati 1 , afer shkolles Pavarsia Kati nr 5 me siperfaqe 82.42m2 Renditja;

  Prishtinë 19 prill 18:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Mati1
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Mati1

  Shitet Banesa ne Lagjen Mati 1 Ne rr.C Me sip 89m2 perbehet prej salloni me kuzhine dy dhoma gjumi b

  Prishtinë 19 prill 18:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ULET CMIMI! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RR.KAVAJES !
  Apartment / Banesa

  ULET CMIMI! SHITET APARTAMENT 2+1 TEK RR.KAVAJES !

  Shitet apartament 2+1 perball Kishes Katolike tek rruga e Kavajes! Apartamenti ndodhet ne katin e pa

  Prishtinë 19 prill 18:34
  70.000 €
 • 7 foto
  Ofrohet PËR #‪‎SHITJE Banesë 1+1 afër \"Royall Mall
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #‪‎SHITJE Banesë 1+1 afër \"Royall Mall

  Ofrohet PËR #‪‎SHITJE Banesë 1+1 afër \"Royall Mall\" në rrugën B në Prishtinë 62m² | Dhomë gju

  Prishtinë 19 prill 18:26
  52.700 €
 • 0 foto
  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 62.44m2
  Apartment / Banesa

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë 62.44m2

  Ofrojm Banesën në Shitje në Fushë Kosovë ndërtim i Ri Struktura e Banesës * Siperfaqe 62.44 m2, kat

  Prishtinë 19 prill 18:25
  30.500 €
 • 10 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Ma te Shk.F. Pavarsia
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Ma te Shk.F. Pavarsia

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1324 Lokacioni: Perball Shk.F. Pavarsia Siperfaqe: 85.5 M Kati 6 Ren

  Prishtinë 19 prill 18:24
  62.500 €
 • 3 foto
   Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, perball Restaur
  Apartment / Banesa

  Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, perball Restaur

  Banes ne Shitje ne Lagjen Mati 1, perball Restaurant Loriano #035 Banesa ndodhet ne katin III Sipe

  Prishtinë 19 prill 18:24
  28.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Lagjen e Spitalit

  Shitet Banesa ne Lagjen e Spitalit - Kodi 1308 Lokacioni: Mbrapa Eulexit - Rruga per te Pallati i D

  Prishtinë 19 prill 18:23
  680 €