• Shitet BANESA ne MATI 1, ne Rr. Ahmet Korenica

  Shitet BANESA ne MATI 1, ne Rr. Ahmet Korenica

  Shesim 2 banesa nga kompani pune kryse ne objektet qe shifen ne foto, banesat jane te perfundura dhe te gatshme per banim. Banesat jane te punura me materijale me cilesore ne treg, nga mbrenda jane t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Sot, 00:32
 • Shitet banesa super Ekskluzive ne MATI 1 te QKUK

  Shitet banesa super Ekskluzive ne MATI 1 te QKUK

  Banesa eshte ne objektin e Hyjneshes mbrapa Spitalit te hyrja e gjinokologjis afer Eulexit, eshte ne katin e 2, eshte ne nej objektet me Ekskluzive te ndertuar deri me tani ne ate pjese siq shifet edh

  950 €
  Prishtinë
  Dje, 23:35
 • |PEMA|- Shitet banesa 83 m2, Lagjja e Muhaxhereve

  |PEMA|- Shitet banesa 83 m2, Lagjja e Muhaxhereve

  Ofrohet për #SHITJE banesë 83.3 m² në Lagjen e Muhaxherëve, tek "Kulla e Muhaxherëve" - Prishtinë. | Ofrohet për shitje banesa 83.3 m² në katin e 1 (parë) të ndërtuar nga kompania Driloni Com, tek ob

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 22:43
 • Shitet Banesa 60m2 në Lagjen Ulpiana

  Shitet Banesa 60m2 në Lagjen Ulpiana

  ⭕️Shitet banesa 60m2 ,kati 1-rë (përdhesë) në Lagjen Ulpiana ⭕️Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhinë ⭕️2 Dhoma gjumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon ⭕️Çmimi 140000 euro Per te ke

  140.000 €
  Prishtinë
  Dje, 22:33
 • Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos

  Banes me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos

  Banes moderne me qera ne Dardani 2Dh.Gjumi me Termokos Leshohet banesa me qera ne lagjen Dardania. Banesa gjendet te Bastrade apo afer parkut te Dardanis. Banesa gjendet ne katin e 3. Eshte e madhe 9

  300 €
  Prishtinë
  Dje, 21:44
 • Ofrohet banes ne shitje Mati 1

  Ofrohet banes ne shitje Mati 1

  Ofroj banesën ne shitje kati i -VIII- lagjja Mati-1 / Rruga B ne Prishtinë Banesa ka ka dy dhomagjumi, dhomen e ditës, salloni, ballkoni, banjo, kuzhinë, nxemje qendrore, parking te mjaftushëm. Banes

  60.000 €
  Prishtinë
  Dje, 21:34
 • Apartament 2+1 në shitje në Perash

  Apartament 2+1 në shitje në Perash

  Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me vendndodhje në Perash, në rrugën që të çon te Banja e Vogël. Sipërfaqja e përgjithshme e banesës është 70 m² dhe ndodhet në katin e pestë të bani

  4.150.000 Lek
  Shkodër
  Dje, 17:51
 • Banesë 64m2 ne Shitje, ne Bregun e Diellit

  Banesë 64m2 ne Shitje, ne Bregun e Diellit

  Banesë 64m2 ne Shitje, ne Bregun e Diellit. Banesa 64m2 gjindet ne lagjen Bregu I Diellit, perballe banesave te bardha ne objektin e Inxhinieringut. Banesa shitet e mobiluar, gjindet ne katin e 5-të,

  54.000 €
  Prishtinë
  Dje, 17:42
 • Shes gasonjre 42m2 Mati I (Kompleksi Standard Plus

  Shes gasonjre 42m2 Mati I (Kompleksi Standard Plus

  Banese Ne Shitje Mati I Rruga Muharrem Fejza Kompleksi Standart Plus Kati i VI Banesa Posedon: Sallon me kuzhine Ballkon Banjo Gasonjrea ka nje siperfaqeprej 42 m2 Çmimi per m2 595 € Çmimi :25000

  25.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:36
 • Shitet Super Banesa ne Qender Pejton 59m2 980€m2

  Shitet Super Banesa ne Qender Pejton 59m2 980€m2

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 6 Ndërtim me leje ubranistike nga KK Prishtinë Ndërtim kualitativ me norma evropiane Kompleksi i përzier me 70% ban

  980 €
  Prishtinë
  Dje, 15:52
 • Shitet banesa ne Bregun e diellit

  Shitet banesa ne Bregun e diellit

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit. Siperfaqja 58m neto. Posedon : - Qendrimin ditor - dhome te fjetjes - koridorin - banjon dhe nje kuzhine. Qmimi - 71,000 euro Nr.kontaktues : 049 707 149 Viber

  71.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:42
 • RINI-Shitet banesa 88.35 m2 -LIPJAN

  RINI-Shitet banesa 88.35 m2 -LIPJAN

  Shitet banese 88.35 afer ambulantes ne LIPJAN Banesa ka : *2 Dhoma gjumi * Sallon kuzhin * Banjo * Teras * Shpajz Per shitje eshte autorizuar agjensioni i patundeshmeris "RINI" tel: (viber)+37744/29

  Me Marrveshje
  Lipjan
  Dje, 14:57
 • Banesa 105 m2

  Banesa 105 m2

  Shitet banesa 105 m2 2 dhoma gjumi,sallon ,teras , Banjo ,Kati i 4 , Banesa gjindet perball agmia Center rruga per kamenic banesat e zenit investit

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 14:53
 • ipet banesa me qera afer aktash te hotel afa kati 3 e mobilume 1 dhom gjumit 1 sallon 1 kuzhin per 5 studenta qmimi 200 euro plusn i depzit 045647401

  ipet banesa me qera afer aktash te hotel afa kati 3 e mobilume 1 dhom gjumit 1 sallon 1 kuzhin per 5 studenta qmimi 200 euro plusn i depzit 045647401

  ipet banesa me qera afer aktash te hotel afa kati 3 e mobilume 1 dhom gjumit 1 sallon 1 kuzhin per 5 studenta qmimi 200 euro plusn i depzit 045647401.,

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 14:19
 • Banesë 65m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium.

  Banesë 65m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium.

  Banesë 65m2 në shitje te Qafa – obj. Millenium. Banesa gjendet në lagjen Qafa, në rrugën Lidhja e Prizrenit, afër pompës së benzinës IP, është në ndërtim e sipër dhe pritet të lëshohet për banim në

  65.000 €
  Prishtinë
  Dje, 12:35
 • LINA SHITEN BANESAT 92m2, RR.V.GERVALLA 121/16

  LINA SHITEN BANESAT 92m2, RR.V.GERVALLA 121/16

  Shiten: Banesat Kuadratura: 92m2 Katet;VII-VIII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Market Mentori) Investitori:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:44
 • Urgjent Shitet (Gasonjere)me siperfaqe prej 40m2

  Urgjent Shitet (Gasonjere)me siperfaqe prej 40m2

  Shitet banesa prej 40m2 ne rrugen Enver Miftari .Banesa eshte ne katin e dyte te banimit.Banesa posedon uj, nxemjet qendrore me rryme,me ballkon pamjen ka Shkolla Don Bosko . E GATSHME PER BANIM! P

  19.000 €
  Gjilan
  Dje, 11:44
 • Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kati 5 Nartel Kalabri

  Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kati 5 Nartel Kalabri

  Shitet banesa 2 dhomeshe 54m2 ne katin e 5-te i banimit ndertim i Nartelit ex-in ne rrugen Rexhep Krasniqi ne Kalabri. Ne ndertim e siper pritet te perfundoj ne fund te vitit 2018. Banesa ka kete rend

  750 €
  Prishtinë
  Dje, 09:53
 • Banesë 35m2 afër Teatrit DODONA

  Banesë 35m2 afër Teatrit DODONA

  Banesë 35m2 në shitje afër Teatrit DODONA. Banesa gjendet në mes të Teatrit DODONA dhe Parkut te Qytetit. Banesa është në katin e I-rë dhe është totalisht e renovuar, si dhe shitet e MOBILUAR. Banesa

  42.000 €
  Prishtinë
  Dje, 03:42
 • Shitet Banesa te Busti i Isa Kastratit

  Shitet Banesa te Busti i Isa Kastratit

  hitet Banesa te Parku i Qytetit, Rruga Isa Kastrati tek Busti i Isa KAstratit, objekti mbi Albi market ne katin e 4, nuk ka Lift, banesa eshte me leje te ndertimit, ka siperfaqe 45 m2 , si dhe një dep

  50.000 €
  Prishtinë
  Dje, 01:53
 • Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi

  Kredia dhe financimi i shpejtë dhe i besueshëm në 72h, ka një normë prej 3% midis 5000euro dhe 500.000.000 euro nëse jeni i interesuar: Email: [email protected] viber/whatsapp: +2296380

  5.000 €
  Mat
  Dje, 00:42
 • SHITET BANES ne DARDANI te BANESAT e GJELBERTA*

  SHITET BANES ne DARDANI te BANESAT e GJELBERTA*

  Shitet banesa ne Dardani te banesat e gjelberta ne katin e 4, banesa ka sip.32m2 me fletposeduse ndersa hapsir reale afer 40m2, ka pamje lindje , dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites, - 1 Dhome e gj

  41.000 €
  Prishtinë
  Dje, 00:32
 • Banesë 65m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Banesë 65m2 në shitje në lagjen Mati 1.

  Banesë 65m2 në shitje në lagjen Mati 1. Banesa gjendet në lagjen Mati 1, në rrugën C, në kompleksin Scandinavian Construction, afër Kawa group, është e gatshme për banim dhe është në katin e IV-të. Ba

  47.000 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 22:34
 • Ofroj Banes Me qira te Hotel Siriusi

  Ofroj Banes Me qira te Hotel Siriusi

  Ofrojm Banesën me qira te Sllovenia Sporti (Hotel Siriusi) Banesa ka 70 m2 dhe është në katin e parë. Banesa ka këtë renditije:dy dhoma gjumi,sallon,kuzhinë,banjo,ballkon. Çmimi 300 Euro Për Info: 04

  300 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 20:44
 • Apartament 2+1 në shitje 600 €/m²

  Apartament 2+1 në shitje 600 €/m²

  🆕 OKAZION! 🆕 🆕 OKAZION! 🆕 🆕 OKAZION! 🆕 Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në një njëjtin pallat të ri me adresë: sheshi “Demokracia" tek ish-5 Heronjtë, përballë teatrit "Migjen

  52.800 €
  Shkodër
  13 dhjetor 18:37
 • Banes 40m2 (Te gjykata)

  Banes 40m2 (Te gjykata)

  Shitet banesa te gjykata në katin e 5-të. E renovuar. Përkthimi i menjehershem. +377 44 801 101

  18.888 €
  Gjakovë
  13 dhjetor 17:48
 • SHES BANESEN TE RRUGA B- PRAPA MAXI 24^

  SHES BANESEN TE RRUGA B- PRAPA MAXI 24^

  Shitet banesa 66m, Mati 1 - Rruga. B, mbrapa maxi 24/7, Ndertuesi Alko Impex. Banesa eshte e re, gjindet ne katin e 4, me ashensor e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

  780 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 17:45
 • Banesë 38.2 m2 në shitje te Mati 1.

  Banesë 38.2 m2 në shitje te Mati 1.

  Banesa shitet me mobile dhe gjendet te Mati 1, banesat e Inxhinieringut (13 katshet), afër rrugës B. Banesa ndodhet në katin e II-të dhe është tërësisht e mobiluar. Banesa ka këtë renditje: | 1 Sallon

  30.000 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 16:53
 • RINI-Shitet Banesa 86m2

  RINI-Shitet Banesa 86m2

  Shitet Banesa 86m2 kati 4 banim e gatshme per banim Lokacioni : te Samaforat e par- AL TRADE Banesa perbehet prej: * 2Dhoma gjumi * Sallon * Kuzhin * Banjo * Koridori * Shpajz * Terasa Per shitje esh

  470 €
  Fushë Kosovë
  13 dhjetor 16:42
 • UrgjentLëshoj Banes qera&shitet komplet e mobiluar

  UrgjentLëshoj Banes qera&shitet komplet e mobiluar

  Lëshoj banesë me qera ose shitetkomplet e mobiluar banes luksoze ka 72 m2kati 4 extra mobiluar 24or uj lift klim shpajz balkon gjindet te tregu i vjeter te komuna ne zemer te qytetit te vushtrris ar

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  13 dhjetor 16:32
 • Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

  Shitet Banesa ne Lagje te Spitalit

  Banesa eshte ne Lagje te Spitalit Rruga Kerem Lëton ngjit me Cima Constructioni, objekti VAloni ne katin e 2, me Pamje Perendim , banesa eshte me leje te ndertimit, ka siperfaqe 65 m2 , Banesa ka

  750 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:37
 • Banes ne Shitje Dardani (Te Banesat e Gjelbërta)

  Banes ne Shitje Dardani (Te Banesat e Gjelbërta)

  Shitet banesa 40 m2 ne lagjen Dardania (Te Banesat e Gjelberta). Banesa posedon: Dhome gjumi Dhome dite Kuzhine Banjo. Banesa eshte komplet e rinovuar, shitet e pamobiluar. Kati 7. Çmimi: 52,000 €.

  52.000 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 15:34
 • Banesa 85.5 m2 me Participim 20% dhe Rata Mujore

  Banesa 85.5 m2 me Participim 20% dhe Rata Mujore

  Bleje Banesën 85.5 m2 në Prishtinë për vetëm ‪421 Euro Rata Mujore Banesa ka këtë organizim : ] Qëndrim ditor ] Kuzhinë ] Dhoma e gjumit për prindër ] Dhoma e gjumit për fëmijë ] Koridor ] Banjo

  421 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 14:52
 • Banes ne Shitje Mati 1

  Banes ne Shitje Mati 1

  Shitet banesa 60 m2 ne lagjen Mati 1, te Maxi 24, kompleksi banesor ''Alko Impex''. Banesa gjindet ne katin e V. Çmimi: 730 € per m2 Tel:045560960 Agjencioni Premium

  43.800 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 12:42
 • Banesë ne Shitje , prishtine  65,4m2 ,780e 1/m2 (

  Banesë ne Shitje , prishtine 65,4m2 ,780e 1/m2 (

  Banesë ne Shitje , prishtine 65,4m2 ,780e 1/m2 ( me mobilje ) Vendi: afer rruges "B" Kati: 4 Dhoma gjumi -1 Dhome dite me kuzhine-1 Prona PLUS +377/ 045534717 (VIBER) E-mail: [email protected]

  780 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:44
 • SHITEN BANESAT HOXHA INVEST - MAT 1 PRISHTINE

  SHITEN BANESAT HOXHA INVEST - MAT 1 PRISHTINE

  Shiten banesat ne kompleksin HIG A-9 BLLOKU 3A - INVESTITORI HOXHA INVEST GROUP Banesat jane: 61m² - 650 euro/m² 61m² - 650 euro/m² 74m² - 650 euro/m² 80m² - 670 euro/m² Per me shume info: Kosova Re

  650 €
  Prishtinë
  13 dhjetor 09:36
 • REMAKS-SHITET BANESA

  REMAKS-SHITET BANESA

  Shitet banesa ne lagjen e re Ferizaj -Siperfaqe 65 m/2 -Posedon: Sallon + kuzhine 1 Dhome gjumi 1 Banjo 1 Ballkon Gjendet ne katin e IV , eshte nd

  32.000 €
  Ferizaj
  13 dhjetor 08:42
 • Banesa 93m2 kati 5 ne rrugen B. AGROTRADE&FIDOLA

  Banesa 93m2 kati 5 ne rrugen B. AGROTRADE&FIDOLA

  Banesa gjindet ne katin e 5 pamjen lindje perendim dmth edhe kah rruga edhe mbrapa bohete e gatshme ne mars 2018 marrveshja behet te noteri

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 06:32
 • Shitet banesa ekskluzive ne hyrje te Fushe Kosoves

  Shitet banesa ekskluzive ne hyrje te Fushe Kosoves

  Shitet banesa e mobiluar ne hyrje te Fushe Kosoves ne katin e dyte me kvadrature 103m2. Banesa ka dhomen e dite me kuzhine dhe dy dhoma te gjumit.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  13 dhjetor 01:33
 • SHITET BANESA 64.05 M2 (TE NDERIMI mbrapa policis)

  SHITET BANESA 64.05 M2 (TE NDERIMI mbrapa policis)

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 64.05 m2 Kati:-VI-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi sallon-kuzhin dhome te fjetjes dhe wc Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë Adresa:Mprapa St.Policorë-afër G

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 dhjetor 00:32
 • Ofroj Banes me Qera ne Dragodan

  Ofroj Banes me Qera ne Dragodan

  Leshoj banesen me qera ne lagjen Arberia3(Dragodan). Banesa gjendet ne kompleksin e Dumnica Group-it. Banesa ka kete renditje:kuzhine,sallon,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon. Për info 044780999(viber), 0

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 dhjetor 22:33
 • LINA-Shitet Banesa 90m2,K-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

  LINA-Shitet Banesa 90m2,K-V-Rr.Gremes 35/16B-FR

  Shitet: Banesa(e mobiluar) Kuadratura: 90 m2 Kati: K-V- Organizimi mbrendshëm:qëndrimi ditorë+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc+banjo,dhe terasë. Lokacioni : Ne Rrugë Gremes Dokumentacion;Në Rregullë Pronar;S

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 dhjetor 17:52
 • Banes ne Shitje ne Emshir (Te Narteli)

  Banes ne Shitje ne Emshir (Te Narteli)

  Shitet banesa 64 m2 ne lagjen Kalabria/Emshir (Te Narteli). Banesa gjindet ne katin e V dhe posedon: Dhome gjumi Dhome dite Kuzhine Banjo Ballkon. Banesa eshte ndertim i ri. Çmimi per m2 eshte 80

  51.200 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 16:56
 • Banese ne Arberi

  Banese ne Arberi

  Shitet banesa 59m2, Banesa eshte ne Arberi Dragodan perball Hotelit Adria ne objektin e Rubin Investit ne katin e pare banesa ka kete renditje: - Sallonin - Kuzhinen - 1 dhoma te gjumit - banjo - shp

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 dhjetor 15:43
 • JEPET BANESA ME QERA NE DRAGODAN

  JEPET BANESA ME QERA NE DRAGODAN

  Jepet banesa me qera në lagjen Dragodan. Banesa ka këtë renditje: 1. sallon 1. kuzhinë 1. dhomë gjumi 1 . ballkon 1. banjo Banesa është e pamobiluar

  230 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 14:52
 • SHES BANES 70 m2,në Lagjen e Spitalit Pr.800€ /1m2

  SHES BANES 70 m2,në Lagjen e Spitalit Pr.800€ /1m2

  - SHES BANESE 70 m2, NE LAGJEN E SPITALIT AFER TE NDERTESA HOXHA ne Prishtinë, BANESA ESHTE NDERTIM I RI, e BANUESHME ,... - Banesa KA SALLON te MADHË ME KUZHINE, NJË DHOMË TE FJETJES, NJE BALLKON BA

  56.000 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 12:43
 • URGJENT Shes Banesen me Garazh dhe Podrum 55.000€

  URGJENT Shes Banesen me Garazh dhe Podrum 55.000€

  Shes banesën te Standardi Banesa gjindet te banesat e para të Standardit Afër Furrës Qerimi 2 afër Gjambazve.me Garazh,Podrum 5metra kati i 5 me nxemje qëndrore te baneses ndezje automatike liftë,ujë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 dhjetor 10:52
 • Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470

  Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470

  Shitet Banesa te Qafa - Kodi 0470 Lokacioni: Mbrapa kafeve te vogla afer VV dhe Postes Siperfaqe: 93 m2 Kati 2 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc - 2 Ballkona Posedon

  850 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 09:45
 • Banesë me 2 dhoma gjumi 88.01 m2

  Banesë me 2 dhoma gjumi 88.01 m2

  Filloi ndërtimi dhe shitja e banesave dhe lokaleve me luksoze në qendër të Gjilanit. Eja dhe rezervo më të mirën për Familjen Tënde. Objekti posedon leje ndërtimore dhe mjedisore. Pronësia e tokës si

  600 €
  Gjilan
  12 dhjetor 09:44
 • Ringa (Shitet Banesa te Bregu i Diellit Urgjent)24

  Ringa (Shitet Banesa te Bregu i Diellit Urgjent)24

  Shitet Banesa me 100 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: www.ringaks.co

  750 €
  Prishtinë
  12 dhjetor 00:52