Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Arberi te Alb dizajn te Katastrti

  Shitet banesa ne Arberi afer Katastrit ne kompleksin Alb dizajn, siperfaqja 86.4m2 kati 2, renditja:

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesa ne shitje ne rrugen Meto Bajraktari, Prisht
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje ne rrugen Meto Bajraktari, Prisht

  Shitet banesa ne rrugen Meto Bajraktari, banesa gjendet perball Komunes ( kati 3-te ). Eshte gjitha

  Prishtinë Sot, 21:52
  117.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në Lagjën Kalabria E gatshme

  ⭕️Shitet Banesa 61m2 në katin 1-rë në Lagjën Kalabria (Emshir) Banesa posedon : ⭕️Sallon â­

  Prishtinë Sot, 21:52
  780 €
 • 6 foto
  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/mu
  Apartment / Banesa

  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/mu

  banesa per qira kalabri ( emshire) Cmim-300e 1/muaj 2- dhoma gjumi 1- sallon me kuzhine 1- banjo

  Prishtinë Sot, 21:52
  300 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtine kodi 589 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i diellit.Banesa eshte ndertim i kualitetit te larte dhe e mobiluar ne

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shiten banesat ne Emshir-Kalabri #iBRO GROUP

  Shiten 4 banesa ne Emshir-Kalabri me cmim mjaft te volitshem.Banesat jane ndertim i kompanise ndert

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes ne shitje ne dardani te posta kryesore
  Apartment / Banesa

  Banes ne shitje ne dardani te posta kryesore

  Shitet banesa ne lagjen dardani ne katin e 1 e renovua pjeserishtë, eshte e paisur me termokos dhe g

  Prishtinë Sot, 21:52
  75.000 €
 • 0 foto
  Banesa 107m2 kati 5 te STANDARTI n BREG DIELLIT
  Apartment / Banesa

  Banesa 107m2 kati 5 te STANDARTI n BREG DIELLIT

  Banesa gjindet ne katin e 5. Posedon 3 dhoma gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Shpajz.

  Prishtinë Sot, 21:52
  790 €
 • 2 foto
  Shitet banesa ne Tophane perball Gjykates
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Tophane perball Gjykates

  Shitet banesa ne Top Hane perball gjykates se qarkut. Banesa ka 113 m2 dhe gjendet ne katin e 8-te.

  Prishtinë Sot, 21:52
  101.700 €
 • 1 foto
  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA

  Shitet Banesa ne Kompleksin HYJNESHA kati ||| me sip 135m2 . Banesa esht ndertim cilsor dhe ka qasj

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 89.06m2 në shitje në Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 89.06m2 në shitje në Mati 1

  Banesë 89.06m2 në shitje në Mati 1 Banesa gjendet në lagjen Mati 1, afër rrugës Muharrem Fejza, në k

  Prishtinë Sot, 21:52
  71.000 €
 • 3 foto
  Shiten dy Banesa nga 92m2  Dukagjini Rezidence -
  Apartment / Banesa

  Shiten dy Banesa nga 92m2 Dukagjini Rezidence -

  Shiten dy Banesa nga 92m2 Dukagjini Rezidence -- Qendrimin ditore se bashku me kuzhine -- Dhomen

  Prishtinë Sot, 21:52
  990 €
 • 10 foto
  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE DARDANI TE BENI DONA

  Shitet banesa ne Dardani te Beni Dona banesa gjindet ne katin e 7 dhe posedon: -Sallon kuzhine -dho

  Prishtinë Sot, 21:52
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa afer shkolles se mesme Sami Frasheri

  | Salloni | Kuzhina | 3 dhoma gjumi | Banjo | Ballkon | _ Ofrohet per shitje banesa afer shkolles

  Prishtinë Sot, 21:52
  69.000 €
 • 8 foto
  Shitet penthouse prej 92m2 banim , 40m terase ne
  Apartment / Banesa

  Shitet penthouse prej 92m2 banim , 40m terase ne

  Shitet penthouse prej 92m2 banim , 40m terase ne lagj ,mati-1 -Prishtinë Pronsia- me flete posedus

  Prishtinë Sot, 21:52
  96.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet banesa 95m2 me qira ne Arberi !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 95m2 me qira ne Arberi !DELTA

  Ofrohet banesa 95m2 me qira ne lagjen "Arberia-Dragodan" qe ndodhet afer Sach Caffe Ne katin e kater

  Prishtinë Sot, 21:52
  1.000 €
 • 3 foto
   SHITET BANESA NE BREGUN DIELLIT 45.000 Euro
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE BREGUN DIELLIT 45.000 Euro

  shitet banesa ne bregun e djellit ndertim i vjeter me Flet Poseduse si dhe Ngrohje qendrore e mobi

  Prishtinë Sot, 21:52
  45.000 €
 • 0 foto
  Kerkoj banes me qera ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Kerkoj banes me qera ne mati 1

  Kerkoje banes me qera ne mati 1 per me shum info 049 566 444

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa me Arberi Dragogan
  Apartment / Banesa

  Banesa me Arberi Dragogan

  Shitet banesa ne Arberi – Dragodan te MAB Projekti. Banesa ka 55 m2 dhe gjendet ne katin e 3-te me

  Prishtinë Sot, 21:52
  859 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NE ULPIAN 2 DHOMA GJUMI .
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE ULPIAN 2 DHOMA GJUMI .

  Shitet Banesa ne Ulpain ce 15 , perdhes e lart . Banesa perbehet salloni ditor me kuzhin plus 2 d

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrohet banese 113m2 ne shitje ne Tophane !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 113m2 ne shitje ne Tophane !DELTA

  Ofrohet banese 113m2 ne shitje ne "Tophane" prane restorant 'el greco' ne rrugen me kocka shume pra

  Prishtinë Sot, 21:52
  900 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Kompleksin Linda Premium Rezidenc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kompleksin Linda Premium Rezidenc

  Shitet banesa ne Prishtine ne kompleksin ekskluzivë "Linda premium rezidenc". *Siperfaqja 104.40m2 k

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtiet banesa ne Lakrishte
  Apartment / Banesa

  Shtiet banesa ne Lakrishte

  Shitet banesa ne Lakrishte te Pro Crediti. Banesa ka 70 m2 dhe gjendet ne katin 15-te me 2 lifta. P

  Prishtinë Sot, 21:52
  53.000 €
 • 6 foto
  OOKAZION URGJENT APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT
  Apartment / Banesa

  OOKAZION URGJENT APARTAMENT I RI AFER BREGUT DETIT

  --- DURRES --- APARTAMENTI ESHT NE GJENDJE SHUM TE MIRMBAJTUR PASI ESHTE DHE NJE NDERTESE E RE I PAJ

  Prishtinë Sot, 21:52
  42.000 €
 • 0 foto
  SHITBERJE QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI
  Apartment / Banesa

  SHITBERJE QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI

  SHITBERJE, QERAMARRJE, QERADHENJE, BANESA, SHTEPI, TROJE, OBJEKTE Nese keni Banese apo shtepi dhe je

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Ofrohet banesa 97.65m2 ne shitje ne Qender !DELTA
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banesa 97.65m2 ne shitje ne Qender !DELTA

  Ofrohet banesa 97.65m2 ne shitje ne "Qender" ose me saktesisht tek banesat e Konakut mbrapa "Restora

  Prishtinë Sot, 21:52
  1.250 €
 • 6 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove -te Mihal Grameno
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove -te Mihal Grameno

  Shitet banesa ne Fushe Kosove afer Shkolles Fillore Mihal Grameno. Banesa ka 65 m2 Bruto – 53 m2 N

  Prishtinë Sot, 21:52
  32.000 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NE ROYAL PLAZA 87M2
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE ROYAL PLAZA 87M2

  Shitet Apartamenti ne Objetin Royal Plaza, mbi qendren tregtare ROYAL MALL Per me shume informata k

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Mati 1
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Mati 1

  ⭕️Shitet banesa 84.30m2 ne katin 8 ne Lagjen Mati 1 Rruga C Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕ï

  Prishtinë Sot, 21:52
  849 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në Kalabri, Lesna “Riera”, Kati 5
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Kalabri, Lesna “Riera”, Kati 5

  Banesa posedon: 1 sallon dhe kuzhine 2 dhoma gjumi 2 banjo ballkon dhe koridor Banesa gjendet përbal

  Prishtinë Sot, 21:52
  800 €
 • 7 foto
  Ofrohet banese 90m2 ne shitje te Sllovenia Sport !
  Apartment / Banesa

  Ofrohet banese 90m2 ne shitje te Sllovenia Sport !

  Ofrohet banese 90m2 ne shitje te "Sllovenia Sport" ne zonen qender te qytetit, banesa ndodhet ne kat

  Prishtinë Sot, 21:52
  80.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa te Slovenia Sport me 56m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa te Slovenia Sport me 56m2

  Shitet banesa te Slovenia Sport me 56m2 Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Dhomë gjumi Banjo Ballkon

  Prishtinë Sot, 21:52
  59.000 €
 • 6 foto
  Shitet banesa në Kalabri “Riera”, Kati 5 / 64.2 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në Kalabri “Riera”, Kati 5 / 64.2 m2

  Banesa posedon: 1 sallon dhe kuzhine 1dhomë gjumi banjo ballkon dhe koridor Gjendet në Kalabri përba

  Prishtinë Sot, 21:52
  800 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA

  SHITEN DY BANESA TE PARKU I QYTETIT NJERA BANES ESHTE NE KATIN 6 KA 55 METRA KATROR PAMJE NGA PARKU

  Prishtinë Sot, 21:52
  45.000 €
 • 7 foto
  ⭕️Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKo
  Apartment / Banesa

  ⭕️Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKo

  ⭕️Shitet banesa 85.5m2 ,ne kati e 8-të në FushëKosovë Banesa posedon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin

  Prishtinë Sot, 21:52
  550 €
 • 3 foto
  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 93m2 ne Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa 93m2 ne katin e 6-te ne Lagjen e Spitalit Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -2 dhoma

  Prishtinë Sot, 21:52
  520 €
 • 0 foto
  kerkoje banes me qera ne ulpian
  Apartment / Banesa

  kerkoje banes me qera ne ulpian

  Kerkoje banes me qera ne lagje Ulpiana. per me shum info tel 049 566 444

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa 79m2 ne lagjen Ulpianë
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 79m2 ne lagjen Ulpianë

  Shitet banesa 79m2 ne lagjen Ulpianë Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Dy dhoma gjumi Banjo Ballkon

  Prishtinë Sot, 21:52
  94.800 €
 • 4 foto
  Banesa ne Kalabri ish Emshir Nartel ex 88m
  Apartment / Banesa

  Banesa ne Kalabri ish Emshir Nartel ex 88m

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET BANESA NE LAGJN SPITALIT 40.000 Euro.
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE LAGJN SPITALIT 40.000 Euro.

  Shitet Banesa ne lagjen Spialit 50m2 . Banesa perbehet 1 dhom gjumi salloni me kuzhin bashk , banjo

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET LOKALI NE QENDER 044261915
  Apartment / Banesa

  SHITET LOKALI NE QENDER 044261915

  Shitet Lokali ne Qender,me sip prej 100m2. 51m2,perdhes ndersa 49m2 Podrum,lokali gjindet perballFak

  Prishtinë Sot, 21:52
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE BREG DIELLIT

  Shitet banesa ne Breg Diellit ,banesa gjindet ne katin e pare dhe posedon -Sallon kuzhine -dy dhoma

  Prishtinë Sot, 21:51
  1.200 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2

  Shitet banesa ne Tokbashqe te fushat e tenisit 2 ►Kodi : G19 ►Renditja : Sallon , kuzhine , 2

  Prishtinë Sot, 21:51
  49.000 €
 • 10 foto
  LINA-Shitet Banesa 94m2, në Prishtinë 37/19
  Apartment / Banesa

  LINA-Shitet Banesa 94m2, në Prishtinë 37/19

  Komuna: Prishtinë Kuadratura: 94m2 Kati; I Adresa: Mbi fakulltetin Teknik ,Prishtinë Organizimi : Qe

  Prishtinë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet smart 2010
  Apartment / Banesa

  Shitet smart 2010

  Smart 2010 klim automatik qe dy muj u dogani kilometrat garantume gjendje tmir.

  Prishtinë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten LOKALET ne EMSHIR me FLETPOSEDUSE
  Apartment / Banesa

  Shiten LOKALET ne EMSHIR me FLETPOSEDUSE

  Shiten 4 lokale ne EMSHIR te objektet e fitores. Perkthimi bohet menjhere. Qmimi per m2 eshte 1500

  Prishtinë Sot, 21:51
  1.500 €
 • 4 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë Sot, 21:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa te Qafa rruga UÇK
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa te Qafa rruga UÇK

  Shitet Banesa te Qafa Rruga UÇK ►Kodi : Q33 ►Renditja : Sallon, Kuzhin, Para dhom, 2 dhoma gjumi

  Prishtinë Sot, 21:51
  103.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Dardani Mbrapa PTK-se
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani Mbrapa PTK-se

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588 Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

  Prishtinë Sot, 21:51
  60.000 €