Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Bashkbanuse
  Apartment / Banesa

  Bashkbanuse

  Kerkojm bashkbanuse F mundsisht te jete e punusar, banesa gjenet te fontana ne ulpiane,qerja per per

  Prishtinë 9 prill 20:00
  43 €
 • 10 foto
  SHES BANESËN NË BREG TË DIELLIT
  Apartment / Banesa

  SHES BANESËN NË BREG TË DIELLIT

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Lokacioni: Banesat e Standard-it Siperfaqe: 89 M2 Kati 3 Renditje

  Prishtinë 9 prill 19:58
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES BANESËN 89M2
  Apartment / Banesa

  SHES BANESËN 89M2

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit Lokacioni: Banesat e Standard-it Siperfaqe: 89 M2 Kati 3 Renditje

  Prishtinë 9 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” me Sbruto=90.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 5-“B” në kompleksin ARSA nga ARSA shpk me Sbruto=90.0 m2 *Për më shumë konta

  Prishtinë 9 prill 18:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ofrohet PËR SHITJE Banesë me 4 Dhoma gjumi
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR SHITJE Banesë me 4 Dhoma gjumi

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë me 4 Dhoma gjumi në lagjen Dardania në Prishtinë afër \"Termokosit\". 13

  Prishtinë 9 prill 18:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë me 4 Dhoma në Dardani
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë me 4 Dhoma në Dardani

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë me 4 Dhoma gjumi në lagjen Dardania në Prishtinë afër \"Termokosit\". 13

  Prishtinë 9 prill 18:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne L.Spitalit
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne L.Spitalit

  Banesa gjendet ne lagjen Mati 1, ne rrugen kryesore, (perballe kompleksit banesor Chelsea Point). Es

  Prishtinë 9 prill 17:58
  65.000 €
 • 4 foto
  Banese me Qera
  Apartment / Banesa

  Banese me Qera

  (RP-187) Apartament me #Qera në Lagjja e spitalit, Pristina! Apartament i do te jete i lire nga d

  Prishtinë 9 prill 17:12
  220 €
 • 7 foto
  Kat240m2 emer tim me leje ndertimi
  Apartment / Banesa

  Kat240m2 emer tim me leje ndertimi

  Banesa asht emer temgarantoj letra cilsi nderimi Ejani binduni

  Prishtinë 9 prill 16:23
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Kat2 40m2 e re emer tem leje ndertimi
  Apartment / Banesa

  Kat2 40m2 e re emer tem leje ndertimi

  Emer tem e re tash kryme gArantoj prr letrA per cilsu nderimi 045411155

  Prishtinë 9 prill 16:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet me dy kiste b.3 dhomeshe afer Sht. Pleqve
  Apartment / Banesa

  Shitet me dy kiste b.3 dhomeshe afer Sht. Pleqve

  Shitet banesa 3 dhomeshe afer Shtepise se Pleqve me siperfaqe prej 82m2 dhe gjindet ne katin e I. Ba

  Prishtinë 9 prill 16:19
  57.000 €
 • 1 foto
  #SHITET
  Apartment / Banesa

  #SHITET

  #SHITET banesa me sipërfaqe 88.15m2/kati 1/në kompleksin SARAJET E MATIT(Pozhegu Brothers).. ▪️K

  Prishtinë 9 prill 16:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2
  Apartment / Banesa

  Shes Banesa TIPI 2-“A” Sbruto=84.0 m2

  Shitet Banesa TIPI 2-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=84.0 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë 9 prill 16:15
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  shitet Banesa

  Shitet banesa en emshir te Hotel Narteli

  Prishtinë 9 prill 16:13
  54 €
 • 5 foto
  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” me Sbruto=57.9 m2

  Shitet Banesa TIPI 1-“A” ne kompleksin ARSA me Sbruto=57.9 m2, nga ARSA SHPK. *Lokacioni: Rr. Be

  Prishtinë 9 prill 16:11
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa në lagjën Dardania
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjën Dardania

  Shitet banesa në lagjën Dardania afër statujes Bill Clinton. Banesa është në katin e X-të, që ka sip

  Prishtinë 9 prill 16:09
  78.000 €
 • 4 foto
  A-25 Banese ne SHITJE ne Ulpiane 29.000 €
  Apartment / Banesa

  A-25 Banese ne SHITJE ne Ulpiane 29.000 €

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Nxemje: TERMOKOS Kat

  Prishtinë 9 prill 16:07
  26.000 €
 • 6 foto
  shes banesen
  Apartment / Banesa

  shes banesen

  shes banesen ne prishtine rr bajram kelmendi kati I trete.

  Prishtinë 9 prill 14:21
  900 €
 • 5 foto
  A-14 Banese ne SHITJE ne lgj,Muhagjert 75.000 Euro
  Apartment / Banesa

  A-14 Banese ne SHITJE ne lgj,Muhagjert 75.000 Euro

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhine 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo 1 - Wc Kati: 7 (Me Ashensor) KODI

  Prishtinë 9 prill 14:20
  75.000 €
 • 5 foto
  Shitet banesa 56 m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 56 m2

  : Shitet banesa ne Ulpian komplet e renovuar 56 m2 kati par: Banesa ka két renditje 2 dhoma gjumi s

  Prishtinë 9 prill 14:16
  115.000 €
 • 5 foto
  S135 Shitet banesa në Fushë-Kosovë, PENT\'HOUSE
  Apartment / Banesa

  S135 Shitet banesa në Fushë-Kosovë, PENT\'HOUSE

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë, pent’house prapa shkollës fillore “Mihal Grameno”. Banesa gjend

  Prishtinë 9 prill 14:15
  600 €
 • 2 foto
  S133 Shitet banesa në Arbëri(Dragodan) te MINIMAX
  Apartment / Banesa

  S133 Shitet banesa në Arbëri(Dragodan) te MINIMAX

  Shitet banesa ‘Pent House’ në Arbëri(Dragodan) në afërsi të Mini-Max. Objekti ka gjithësej 5 kat

  Prishtinë 9 prill 14:15
  90.000 €
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 9 prill 12:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet banesa 104.4m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 104.4m2

  Banesa gjendet ne bregun e diellit mrapa ryall mall banesa ka 2dhoma gjumi sallon kuzhin 2banjo 1shp

  Prishtinë 9 prill 12:38
  820 €
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen dardani te korrizi me sip 62m2 kati 10 ka sallon me kuzhine dy dhoma ,dy ban

  Prishtinë 9 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet Banesa Ne Lagjen Kalabria Me sip 90m2 Kati i 2 per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 9 prill 12:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S132 Shitet banesa në Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, përballë shkollës “Pavarësia”, ndërtim i BTP HOLDING. Banesa

  Prishtinë 9 prill 12:27
  850 €
 • 3 foto
  S131 Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), Tregtia
  Apartment / Banesa

  S131 Shitet banesa në Arbëri(Dragodan), Tregtia

  Shitet banesa në Arbëri(Dragodan) te komuna e re, ndërtim i “Tregtisë”. Banesa gjendet në katin

  Prishtinë 9 prill 12:25
  62.000 €
 • 4 foto
  S130 Shitet banesa te Muharrem Fejza, Royal City
  Apartment / Banesa

  S130 Shitet banesa te Muharrem Fejza, Royal City

  Shitet banesa te rruga “Muharrem Fejza”, objekti i Royal Cityt. Banesa gjendet në katin e parë,

  Prishtinë 9 prill 12:25
  79.000 €
 • 7 foto
  Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1

  Banesë 83m2 në shitje në lagjen Mati 1 Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në kompleksin e ndërtuar nga

  Prishtinë 9 prill 12:25
  77.000 €
 • 1 foto
  Banesa e gatshme per banim afer ambasades amerikan
  Apartment / Banesa

  Banesa e gatshme per banim afer ambasades amerikan

  Banesa afer ambasades amerikane esht e gatshme qe kush te blen qe ta leshoj me Qira Banesa ka : D

  Prishtinë 9 prill 10:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI*** ***E GATSHME PER BANIM NENTOR 2019*** Shitet banesa nga 86.3

  Prishtinë 9 prill 10:47
  71.950 €
 • 0 foto
  Banesa shitet esht e gatshme per banim
  Apartment / Banesa

  Banesa shitet esht e gatshme per banim

  Banesa esht e gatshme per banim afer ambasades Amerikane Banesa ka : Dy dhoma gjumi Sallon kuzhin

  Prishtinë 9 prill 10:46
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  shitet banesa duplex kati 7dhe8
  Apartment / Banesa

  shitet banesa duplex kati 7dhe8

  Shitet Banesa Dublex kati 7 dhe 8 me siperfaqe 137m2 cmimi 1.000euro per m2 per me shume info 045 2

  Prishtinë 9 prill 10:41
  1.000 €
 • 3 foto
  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI

  OFROJM SHERBIME PER NGJYROSJE TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEKORIME DHE PUN ME

  Prishtinë 9 prill 08:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S124 Shitet banesa te Muharrem Fejza, Royal City
  Apartment / Banesa

  S124 Shitet banesa te Muharrem Fejza, Royal City

  Shitet banesa tek rruga “Muharrem Fejza”, objekti i Royal Cityt. Banesa gjendet në katin e 8-të

  Prishtinë 9 prill 08:59
  850 €
 • 0 foto
  Banese ne shitje te Qafa
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje te Qafa

  Shitet banesa te Qafa, posedon 68.8m2 -me dokumenre, kati I. cmimi sipas marreveshjes!

  Prishtinë 9 prill 07:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banesa 85m2 ne shitje ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Banesa 85m2 ne shitje ne Kalabri

  Banesa 85m2 ne shitje ne lagjen Kalabria saktesisht ne kompleksin \"Prishtina Stars Konak Investment

  Prishtinë 9 prill 07:23
  87.000 €
 • 6 foto
  Banesa 41m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banesa 41m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banesa 41m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2 saktesisht ne kompleksin Standard, banesa lokalizohet ne

  Prishtinë 9 prill 07:22
  33.000 €
 • 6 foto
  Shitet super banesa e mobiluar 63m2 te Muhaxheret
  Apartment / Banesa

  Shitet super banesa e mobiluar 63m2 te Muhaxheret

  Ofrohet per shitje banesa me metrazh 63m2 ne lagjjen e \"Muhaxhereve\". Banesa eshte e mobiluar ne m

  Prishtinë 9 prill 07:21
  60.000 €
 • 9 foto
  Banesa 108m2 ne shitje ne Sofali
  Apartment / Banesa

  Banesa 108m2 ne shitje ne Sofali

  Banesa 108m2 ne shitje ne Sofali prane kolegjit AUK ne rrugen \"Shpetim Rrobaj\", banesa ndodhet ne

  Prishtinë 9 prill 01:40
  75.000 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Bregun e Diellit kodi 586 #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa eshte mjaft e pershtatshme per banim dhe ka te gjith

  Prishtinë 9 prill 01:04
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne qender ne Prishtine kodi 584#iBRO

  Shitet banesa ne qender te qytetit perball restorant Pishat. Banesa eshte mjafte e mire dhe ka nje h

  Prishtinë 9 prill 01:03
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banes tel ambasada amerikane
  Apartment / Banesa

  Banes tel ambasada amerikane

  Banesa ne maj e gatshme per banim e gatshme per qira tek ambasada amerikane Banesa ka: Dy dhoma gju

  Prishtinë 8 prill 22:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  *** E GATSHME PER BANIM KORRIK 2019*** Shitet banesa 91.8 m² ne katin e II, MAB ne Lagjen Arberia (

  Prishtinë 8 prill 22:01
  899 €
 • 2 foto
  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ...
  Apartment / Banesa

  MOLER NGJYROSJE RINOVIME ETJ...

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIM

  Prishtinë 8 prill 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MOLER.. Colors
  Apartment / Banesa

  MOLER.. Colors

  BËJM LYRJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESOINALE TË BANESAV DHOMA ZYR HOTELERI ETJ SI DHE RINOVIME DEK

  Prishtinë 8 prill 22:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI..
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE RINOVIME ETJ MOLERI..

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ NGJYROSJE ME POLIKOLLOR TE GJITHA PUNET E MOLERAJ OFROJMË KATALOGE NGJYR

  Prishtinë 8 prill 21:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shitt pent house
  Apartment / Banesa

  shitt pent house

  Shitet PENT-hause 127m2 Banim dhe nje teras e shfrytzueshme vete per kete banes 50 m2 cmimi i esh

  Prishtinë 8 prill 21:54
  93.000 €
 • 8 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  Shitet banesa ne Lagjen Kalabria RR.Per veternik objekti gjendet skaj rruges kyesore me pamje nga ru

  Prishtinë 8 prill 21:54
  Me Marrveshje