Apartment / Banesa në shitje në Prishtinë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria e ndertuar nga kompania prestigjioze NARTEL. Banesa ka nje ndertim

  Prishtinë Sot, 21:49
  780 €
 • 1 foto
  SHITET BANESA NË MAT 1 |- LISI -|
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË MAT 1 |- LISI -|

  Shitet banesa në #Mat 1, tek #Xhamia. Banesa i ka 48.6 m2, është në katin 4-të dhe ka në përbërje:

  Prishtinë Sot, 21:49
  38.400 €
 • 2 foto
  SHITET BANESA NË KODRËN E DIELLIT |- LISI -|
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË KODRËN E DIELLIT |- LISI -|

  Shitet banesa në #Kodrën e #Diellit, tek #banesat e #Bardha. Banesa i ka 45 m2, është në katin Përdh

  Prishtinë Sot, 21:49
  50.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria #iBRO GROUP

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria ne Prishtine.Konkretisht tek EuroPrint.Banesa eshte ne katin e II-t

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Dardani te Busti B.K

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1339 Lokacioni: Te Busti Bill Klinton ne Rrugen Kryesore Siperfaqe

  Prishtinë Sot, 21:49
  90.000 €
 • 6 foto
  SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT |- LISI -|
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NË LAGJEN E SPITALIT |- LISI -|

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, afër rrethit te #Viva #Fresh-i. Banesa i ka 62m2, është në katin

  Prishtinë Sot, 21:49
  55.800 €
 • 5 foto
  Banes me qera ne bregun e diellit
  Apartment / Banesa

  Banes me qera ne bregun e diellit

  Ofrohet banesa me qera Te busti i Enver malokut banesa ka 60 m2 dhe eshte e mobliar komplet, ofron

  Prishtinë Sot, 21:49
  300 €
 • 3 foto
  Banesë 101.9m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga
  Apartment / Banesa

  Banesë 101.9m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga

  Banesë 101.9m2 në shitje në lagjen Mati 1 – Rruga C Banesa gjendet në lagjen Mati 1 në rrugën C, n

  Prishtinë Sot, 21:49
  83.500 €
 • 0 foto
  S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano
  Apartment / Banesa

  S157 Shitet banesa te Rruga B, restaurant Loriano

  Shitet banesa te Rruga B, përball restaurant “Loriano”. Banesa gjendet në katin e 7-të me lift d

  Prishtinë Sot, 21:49
  69.000 €
 • 8 foto
  S154 Shitet banesa në Gërrmi
  Apartment / Banesa

  S154 Shitet banesa në Gërrmi

  Shitet banesa në Gërrmi, prapa shkollës “ Gjin Gazulli”. Gjendet në katin e parë me sipërfaqe pr

  Prishtinë Sot, 21:49
  55.000 €
 • 11 foto
  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL
  Apartment / Banesa

  Super Banes ne Shitje ne Emshir - Kompleksi NARTEL

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1189 Lokacioni: Kompleksi Nartel Siperfaqe: 84.4 M2 Kati 7 Rendit

  Prishtinë Sot, 21:49
  95.000 €
 • 9 foto
  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa Super Moderne ne Lagjen e Muhaxherve

  Shitet Banesa Moderne ne Lagjen e Muhaxherve - Kodi 1192 Lokacioni: Kompleksi FFB Trade Afer Hotel

  Prishtinë Sot, 21:49
  59.000 €
 • 8 foto
  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi

  Shitet banesa ne Fushe Kosove 75m2 2Dh.Gjumi Shitet banesa ne Fushe Kosove peraktesisht afer Stadio

  Prishtinë Sot, 21:49
  500 €
 • 7 foto
  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit
  Apartment / Banesa

  S149 Shitet cnë Lagjen e Spitalit

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, ndërtim i Hoxha Group. Banesa gjendet në katin e 5-të( të paraf

  Prishtinë Sot, 21:49
  57.000 €
 • 4 foto
  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania
  Apartment / Banesa

  S147 Shitet banesa në Fushë Kosovë, Dardania

  Shitet banesa në Fushë-Kosovë, te lagjja Dardania, afër petrol Kastrati. Ka poziten jug-lindje me nd

  Prishtinë Sot, 21:49
  35.000 €
 • 1 foto
  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE
  Apartment / Banesa

  S146 Shitet banesa në Fushë Kosove, te AL TRADE

  Shitet banesa në Fushë Kosovë, afër AL-TRADE. Banesa është ndërtim e sipër nga Trasing Group me pamj

  Prishtinë Sot, 21:49
  450 €
 • 8 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)508/19

  Banesa Gjendet ne Prishtine ne Rr.Muharrem Fejza. Banesa ka 56 m2 dhe eshte ne Katin e 4. Banesa esh

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S139 Shitet banesa në Taukbashqe
  Apartment / Banesa

  S139 Shitet banesa në Taukbashqe

  Shitet banesa në Taukbashqe, 100 m larg nga parku. Banesa gjendet në katin e 5-të me lift funksional

  Prishtinë Sot, 21:49
  34.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepia dy katshe
  Apartment / Banesa

  shitet shtepia dy katshe

  Shitet shtepia 220m2 me 4.63Ari Ari oborr (bashk me shtepi) ne lagjn TASLIXHE, Me flete poseduese dh

  Prishtinë Sot, 21:49
  230.000 €
 • 2 foto
  Shitet banesa 50.4m2 kati 3-të në Bregun e Diell
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 50.4m2 kati 3-të në Bregun e Diell

  ⭕️Shitet banesa 50.4m2 kati 3-të në Bregun e Diellit (AlkoGroup) ⭕️Banesa është e gatshme p

  Prishtinë Sot, 21:49
  850 €
 • 4 foto
  SHITET BANESA NE VELLUSHE ¦- LISI -¦
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA NE VELLUSHE ¦- LISI -¦

  Shitet banesa në lagjen Vellusha, afër Shtëpisë së Shëndetit. Banesa i ka 73m2, është në katin e 7-

  Prishtinë Sot, 21:49
  52.000 €
 • 1 foto
  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  PENTHOUSE NË SHITJE - PRISHTINË

  Shitet PENTHOUSE në Prishtinë në lagjen Mati 1 rruga C Në objektin HYJNESHA ndërtuar nga kaWa Group.

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  EMSHIR 6 BANESA IDENTIKE NGA 56M2 KATET 1-6
  Apartment / Banesa

  EMSHIR 6 BANESA IDENTIKE NGA 56M2 KATET 1-6

  SHITEN 6 BANESA IDENTIKE NE OBJEKTIN E NJEJTE NGA 56M2. KATET 1-6 ÇMIMI 730€/M2 Tek kërkimi: shtyp

  Prishtinë Sot, 21:49
  730 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa n'kalabri ish emshir nartelit 94,8
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa n'kalabri ish emshir nartelit 94,8

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten Banesat ne Fushe Kosove te Eliza 118,89,65.
  Apartment / Banesa

  Shiten Banesat ne Fushe Kosove te Eliza 118,89,65.

  Shiten banesa me Fushe Kosove ne vazhdimin e kompleksit Eliza me kuadratur te ndryshme si ne vijim.

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  S117 Shitet banesa te Rruga B, objekti Valoni
  Apartment / Banesa

  S117 Shitet banesa te Rruga B, objekti Valoni

  Shitet banesa te Rruga B, objekti “Valoni”. Banesa është ndërtim i ri, i pa banuar më parë, gjen

  Prishtinë Sot, 21:49
  800 €
 • 11 foto
  Shitet banesa ne Veternik-Kalabri 105m2 e gatshme.
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Veternik-Kalabri 105m2 e gatshme.

  Shitet banesa ne Veternik te Konak construcion 105m2, çmimi 97.000 € Shitet banesa ne Prishtine lag

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA TE LESNA 79M2 PRISHTIN

  Shitet Banesa 79m2 kati 6 te Lesna te tregu i gjelbert e gatshme per banim Banesa perbehet nga: * 1

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa

  ***SUPER BANESE *** Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e VI, 2*ven

  Prishtinë Sot, 21:49
  295.000 €
 • 0 foto
  Shiten 1000m2 ne NARTEL CENTER ne PEJTON
  Apartment / Banesa

  Shiten 1000m2 ne NARTEL CENTER ne PEJTON

  Hapsira mund te ndahet ne banesa inviduale dhe dorzohet me qelsa ne dor. Per ma shum info 044601786

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  RINI-SHITET BANESA 75.13M2 K3 ne rr.Enver Maloku
  Apartment / Banesa

  RINI-SHITET BANESA 75.13M2 K3 ne rr.Enver Maloku

  Shitet banesa ne Prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banesë me qera ne Mat1 te lin projekti 350euro
  Apartment / Banesa

  Banesë me qera ne Mat1 te lin projekti 350euro

  Banesa posedon : 1 sallon kuzhin 2 dhomë gjumi 2 banjo 1 ballkon 1 shpajz banesa gjendet ne mat1

  Prishtinë Sot, 21:49
  350 €
 • 10 foto
  Shitet banesa/penthouse 239.06 m²
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m²

  Shitet banesa/penthouse 239.06 m² banim dhe terasa 36.52 m² ne katin e 6-te ne lagjen Arberia Banesa

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesë 120m2 në shitje në Qendër – te parku.
  Apartment / Banesa

  Banesë 120m2 në shitje në Qendër – te parku.

  Banesë 120m2 në shitje në Qendër – te parku. Banesa gjendet në Qendër, përballë Parkut të qytetit

  Prishtinë Sot, 21:49
  155.000 €
 • 6 foto
  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë
  Apartment / Banesa

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë

  SHITET banesa në #Emshir - #Prishtinë REF: B36/18/SH - 56.5 m2 - Kati 5 - Dhomë dite - Kuzhinë -N

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa 63m2 ne lagjen Veternik Exdc
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa 63m2 ne lagjen Veternik Exdc

  Shes banesen 63m2 ne katin e 4 ne lagjen Veternik ndertim I Exdc Banesa posedon: -Sallon -Kuzhin -

  Prishtinë Sot, 21:49
  900 €
 • 7 foto
  Banesa te bregu i diellit 2 ndertim i ri
  Apartment / Banesa

  Banesa te bregu i diellit 2 ndertim i ri

  shitet banesa te bregu i diellit 2 kompleksi i :" Ilirija Bilding"- ut, Banese exluzive kati i 3-të

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet banesa në lagjën Emshir/Kalabri me 65m2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa në lagjën Emshir/Kalabri me 65m2

  Shitet banesa në lagjën Emshir/Kalabri me 65m2 Posedon: Dhomë dite Kuzhinë Dhomë gjumi Banjo çm

  Prishtinë Sot, 21:49
  45.000 €
 • 4 foto
  Shiten 2 banesa n'Kalbri ish Emshir Nartelit 94,88
  Apartment / Banesa

  Shiten 2 banesa n'Kalbri ish Emshir Nartelit 94,88

  Shiten 2 banesa ne Kalabri ish Emshir, kompleksi i Nartelit, siperfaqet 88m2 dhe 94m2, kati 2, rendi

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Banesa 86m2. Kati 7. Te NARTELI ne EMSHIR
  Apartment / Banesa

  Banesa 86m2. Kati 7. Te NARTELI ne EMSHIR

  Banesa gjindet ne lagjen emshir ne objektet e kompanise NARTEL. Kati 7 i banimit qe i bjen kati par

  Prishtinë Sot, 21:49
  850 €
 • 1 foto
  RINI BANESA 117.28m2 Rr. ENVER MALOKU MATI1
  Apartment / Banesa

  RINI BANESA 117.28m2 Rr. ENVER MALOKU MATI1

  Shitet banesa ne prishtin ne rrugen Enver Maloku mati(1) ne konpleksin banesor Luledielli 2 investim

  Prishtinë Sot, 21:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  S202 Shitet banesa 4 dhomëshe tek Lagjia e Spitali
  Apartment / Banesa

  S202 Shitet banesa 4 dhomëshe tek Lagjia e Spitali

  Shitet banesa në Lagjen e Spitalit, rruga “Holger Peteresen”, banesat e Avni Gjakovës, ndërtim i

  Prishtinë Sot, 21:48
  85.000 €
 • 5 foto
  Ofrohet ne shitje banesa 92m2 ne lagjen Arberia
  Apartment / Banesa

  Ofrohet ne shitje banesa 92m2 ne lagjen Arberia

  Ofrohet per shitje banesa me siperfaqe 92m2 ne lagjen Arberia afer MINIMAX-it ne objektin modern te

  Prishtinë Sot, 21:48
  88.000 €
 • 3 foto
  Shitet banesa moderne 129m2 ne lagjen Aktash
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa moderne 129m2 ne lagjen Aktash

  SHITET BANESA NE AKTASH NE QENDER TE PRISHTINES Lokacioni : Aktash – Qender të Prishtines Banesa

  Prishtinë Sot, 21:48
  1.530 €
 • 6 foto
  - BANESAT NË #SHITJE - PRISHTINË
  Apartment / Banesa

  - BANESAT NË #SHITJE - PRISHTINË

  #MIRI - Ofrojmë për shitje 2 banesa në Prishtinë në lagjen Mati 1 ndërtuar nga Miri Construction. Lo

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë -

  #ALBDIZAJN Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen |Arbëri| në Residenca Albdizajn Një

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë
  Apartment / Banesa

  - Banesë në #SHITJE - Prishtinë

  #ALBDIZAJN - Ofrojmë për shitje banesë në Prishtinë në lagjen |Arbëri| në Residenca Albdizajn Një ng

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET BANESA ne EMSHIR, tek PRISHTINA STARS
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne EMSHIR, tek PRISHTINA STARS

  Shitet banesa ne Emshir tek \"Prishtina Stars\", me 85m2 ne katin e 1-r, e orientuar ne juglindje, k

  Prishtinë Sot, 21:48
  87.000 €
 • 5 foto
  SHITET BANESA ne LAKRISHT
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne LAKRISHT

  SHITET BANESA ne LAKRISHT me 57m2 neto, ne katin e 15-t, eshte komplet e renovuar me kushte shume t

  Prishtinë Sot, 21:48
  51.500 €
 • 11 foto
  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ne L. e SPITALIT, 50%kesh,50%me rata

  SHITET BANESA ne LAGJEN e SPITALIT \"Prishtina e re\" rruga per tek Gjyakata themelore, mundesia e p

  Prishtinë Sot, 21:48
  Me Marrveshje