Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Kompleksin lesna Riera
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Kompleksin lesna Riera

  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria Te kompleksi Riera. Ndertues Lesna banesa gjendet ne katin e 6 dhe

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Banes Ne rrugen B te Royal
  Apartment / Banesa

  Banes Ne rrugen B te Royal

  Oferte; Shitet banesa ne rrugen B ,ngjiten me Royal banesa gjendet ne katin e 4-te siperfaqe 71.30 b

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ipet Banesa me qera rr Muharrem fejza
  Apartment / Banesa

  Ipet Banesa me qera rr Muharrem fejza

  Ipet banesa me Qera rruga Muharrem Fejza 105m2 Banesa ka 3dhoma gjumi sallon kuzhin Pa mobile per me

  Prishtinë Dje, 13:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  A824 Lëshohet shtëpia me qira te UBT-ja, Emshir
  Apartment / Banesa

  A824 Lëshohet shtëpia me qira te UBT-ja, Emshir

  Lëshohet shtëpia me qira në Kalabri(Emshir), te UBT-ja. Shtëpia i ka 3 kate rreth 400 m2 dhe 3 ari o

  Prishtinë Dje, 13:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa me super cmim ne emshir kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa me super cmim ne emshir kati 2

  per me shum info kontaktoni ne nr 044970349

  Prishtinë Dje, 10:19
  850 €
 • 0 foto
  Shitet banesa urgjent ne emshir kati i 2
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa urgjent ne emshir kati i 2

  per me shum info kontaktoni ne nr 044970349

  Prishtinë Dje, 00:14
  850 €
 • 5 foto
  Banesa me qira ne Aktash 1
  Apartment / Banesa

  Banesa me qira ne Aktash 1

  Leshohet me qira banesa ne Aktash, lagje shume e qete.

  Prishtinë 19 prill 22:43
  180 €
 • 0 foto
  SHITET BANESA ME DY NIVELE PRISHTINE
  Apartment / Banesa

  SHITET BANESA ME DY NIVELE PRISHTINE

  Banesa eshte dy kate, niveli i pare eshte kati 4 ndersa niveli i 2 eshte kati 5-ner qati dhe ka jasj

  Prishtinë 19 prill 22:41
  115.000 €
 • 1 foto
  BANES
  Apartment / Banesa

  BANES

  SHITEN 2 BANESA NE ULPIAN 59M2 KATI1 59M2 KATI 2 PO ASHTU EDHE NSHOJ ME QIRA

  Prishtinë 19 prill 21:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - KAWA
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 3 Dhomshe ne Mat - KAWA

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1171 Lokacioni: Kompleksi Kawa te Viva Fresh Store Siperfaqe: 109 M2

  Prishtinë 19 prill 21:11
  100.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Emshir - Kompleksi Prishtina Star

  Shitet Banesa ne Emshir - Kodi 1150 Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star Siperfaqe: 112 M2 Kati 11

  Prishtinë 19 prill 21:11
  93.000 €
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Dardani - Kati 1 - Kodi 1096
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani - Kati 1 - Kodi 1096

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 1096 Lokacioni: Perball Termokosit Siperfaqe: 90 M2 Kati 1 Rendi

  Prishtinë 19 prill 21:11
  110.000 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - K 1039
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B te Maxi 24 H - K 1039

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 1039 Lokacioni: Objekti VG Construction Te Maxi 24H Siperfaqe 45

  Prishtinë 19 prill 21:11
  41.000 €
 • 7 foto
  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***
  Apartment / Banesa

  ***SHITET BANESA NGA NENKONTRAKTORI***

  ***E GATSHME PER BANIM NENTOR 2019*** Shitet banesa nga 97.6 m² ne katin e V, ne kompleksin RIERA â

  Prishtinë 19 prill 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Dardani Mbrapa PTK-se
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Dardani Mbrapa PTK-se

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0588 Lokacioni: Mbrapa PTK afer Shk.F. Dardania dhe Xhemajl Mustafa

  Prishtinë 19 prill 21:09
  60.000 €
 • 3 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Zona Perendim

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0793 Lokacioi: Perball Qendres Tregtare- Zona Perendim Si

  Prishtinë 19 prill 21:09
  135.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B te Viva Fresh Store
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B te Viva Fresh Store

  Shitet Banesa ne Rrugen B - Kodi 0509 Lokacioni: Kompleksi Royal Afer Viva Freshit Siperfaqe: 58 m

  Prishtinë 19 prill 21:07
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit -Kompleksi ONTEX

  Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0461 Lokacioni: Kompleksi ONTEX Afer Shk.F. Ismail Qemali

  Prishtinë 19 prill 21:07
  1.200 €
 • 11 foto
  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Aktash - Kompleksi Konak

  Shitet Banesa ne Aktash - Kodi 0581 Lokacioni: Mbrapa Intereminex-it Siperfaqe: 97.65 m2 Kati 10

  Prishtinë 19 prill 21:06
  1.150 €
 • 0 foto
  Shitet banesa ne Prishtin
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Prishtin

  Shitet Banesa Ne Prishtine Ne Rr.Xheladin Kurbaliu perballe Ambulantes ,Afer gjimnazit Sami Frasheri

  Prishtinë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet banesa rr Muharrem fejza
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa rr Muharrem fejza

  Shitet Banesa ne Mati1 Lokacioni: Rruga Muharem Fejza Afer Kompleksit Pozhegu Brother Siperfaqe: 6

  Prishtinë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria

  Shite banesa ne Lagjen Kalabria te banesat e arabve kulla 4 kati 1 me sip 85m2 perbehet prej sallon

  Prishtinë 19 prill 19:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banes ne Riera Lesna
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne Riera Lesna

  Shitet Banesa ne Lagjen Kalabria Te kompleksi Riera. Ndertues Lesna banesa gjendet ne katin e 6 dhe

  Prishtinë 19 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Banesa ne Rrugen B
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Rrugen B

  Shitet banesa ne rrugen B ,ngjiten me Royal banesa gjendet ne katin e 4-te siperfaqe 71.30 banesa k

  Prishtinë 19 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet shtepi ne Nakarad
  Apartment / Banesa

  Shitet shtepi ne Nakarad

  Shitet shtepia ne nakarad ne f.kosove me siperfaqe 6.5ari truall dhe ndertimi i shtepis 330m2 ,shte

  Prishtinë 19 prill 19:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ  MOLER
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ MOLER

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 19 prill 19:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Banesa ne shitje te Muhaxheret, objekti i “Besa Ko
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje te Muhaxheret, objekti i “Besa Ko

  Banesa ne shitje te Muhaxheret objekti i “Besa Komerc”, eshte ne katin e 4-t me 48m2, e mobiluar

  Prishtinë 19 prill 19:27
  890 €
 • 0 foto
  Banesa ne shitje
  Apartment / Banesa

  Banesa ne shitje

  shitet banesa ne Beograd-brezaniska kosa,rr.Nikole Dobrovica, banesa ka 100m2 dhe gjendet ne katin e

  Prishtinë 19 prill 19:24
  1.400 €
 • 0 foto
  Banes ne lagjen Mati 1
  Apartment / Banesa

  Banes ne lagjen Mati 1

  Ndertim i ri Posedon nje dhom gjumi. Sallon. Banjo. Kati 8 Ska ballkon. Esht i vogel så me shkun te

  Prishtinë 19 prill 19:21
  42.000 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne Fushëkosovë, Sh. \"Mihal Grameno\"
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Fushëkosovë, Sh. \"Mihal Grameno\"

  Shitet banesa ne Fushëkosovë, afer Shkollës \"Mihal Grameno\", kati i shtatë, me sipërfaqe prej 54m2

  Prishtinë 19 prill 19:16
  22.700 €
 • 6 foto
  Banesë - Lokal 60m2 në shitje në Ulpianë.
  Apartment / Banesa

  Banesë - Lokal 60m2 në shitje në Ulpianë.

  Banesa gjendet në Ulpianë mbrapa Aleancës dhe ka 54m2 në dokumenta, ndërsa faktike i ka 60m2. Banesa

  Prishtinë 19 prill 19:15
  160.000 €
 • 7 foto
  Banese 77m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2
  Apartment / Banesa

  Banese 77m2 ne shitje te Bregu i Diellit 2

  Banese 77m2 ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit 2 saktesisht prane Banesave te Bardha ne kompleksin

  Prishtinë 19 prill 19:08
  780 €
 • 6 foto
  Shes banes 64.4m2 ne lagjen Dardania
  Apartment / Banesa

  Shes banes 64.4m2 ne lagjen Dardania

  Shes banes ne lagjen Dardania rr.28 Nëntori , afer qerdhes. Banesa ka dhomen e dites, dy dhoma te fj

  Prishtinë 19 prill 19:03
  75.000 €
 • 2 foto
  #SHITEN 4 banesa në kompleksin RINIA(Mati 1)
  Apartment / Banesa

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin RINIA(Mati 1)

  #SHITEN 4 banesa në kompleksin RINIA në lagjën Mati 1 afër shkollës “PAVARSIA”... ▪️Ky kompl

  Prishtinë 19 prill 19:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ
  Apartment / Banesa

  NGJYROSJE*****RINOVIME ETJ

  OFROJM SHERBIME PER MOLERAJ.. NGJYROSJE ME POLIKOLLOR NE MENYR PROFESIONALE TE BANESAV, DHOMA. . ZY

  Prishtinë 19 prill 19:01
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Banesa me Qira Royal Mall
  Apartment / Banesa

  Banesa me Qira Royal Mall

  Lëshohet banes me qira ne royal mall Banesa gjindet ne katin e shtatë Çmimi 500 euro

  Prishtinë 19 prill 18:56
  500 €
 • 9 foto
  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 3+1 në Arbëri
  Apartment / Banesa

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 3+1 në Arbëri

  Ofrohet PËR #SHITJE Banesë 3+1 e mobiluar me shumë shije në lagjen Arbëria në Prishtinë tek \"ODA Re

  Prishtinë 19 prill 18:55
  95.500 €
 • 7 foto
  Shitet banesa ne breg te diellity
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne breg te diellity

  Shitet Banesa ne breg te diellit te Ambullanta Banesa ka gjithësej 33 metra katror Neto Me flet pose

  Prishtinë 19 prill 18:55
  42.000 €
 • 1 foto
  Lokal me qira ne Ulpian
  Apartment / Banesa

  Lokal me qira ne Ulpian

  Lëshohet lokali me qira ne lagjen ulpiana afër shkolles Hasan Prishtina Lokali është 115 metra ka

  Prishtinë 19 prill 18:54
  1.000 €
 • 3 foto
  Banes me qira te klinika gjermane e syve
  Apartment / Banesa

  Banes me qira te klinika gjermane e syve

  Lëshohet banesa me qira te Klinika gjermane e syve Banesa gjindet ne katin e Katër dhe ka këtë rend

  Prishtinë 19 prill 18:53
  250 €
 • 7 foto
  Banes me qira rruga C Maxi 24
  Apartment / Banesa

  Banes me qira rruga C Maxi 24

  Lëshohet Banesa me qira ne rrugën C mbrapa Maxi 24 Banesa gjindet ne katin e dytë dhe ka këtë rendit

  Prishtinë 19 prill 18:53
  300 €
 • 6 foto
  Lokal me qira
  Apartment / Banesa

  Lokal me qira

  Lëshohet lokali me qira permi rrugë B te banesat e standardit. Lokali ka 60 Metra katror hapësir të

  Prishtinë 19 prill 18:52
  500 €
 • 4 foto
  Banes me qira ne Lakrishtë
  Apartment / Banesa

  Banes me qira ne Lakrishtë

  Lëshohet banesa me qira ne Lakrisht mbrapa ProCredit Bank,Banesa gjindet ne katin e njëmbëdhjet dhe

  Prishtinë 19 prill 18:52
  220 €
 • 9 foto
  Shitet banes ne Breg te diellit
  Apartment / Banesa

  Shitet banes ne Breg te diellit

  Shitet banesa ne breg te diellit RR.NDUE perlleshi kati i 9me sip 90.08m2 ne kompleksin rrezja e ga

  Prishtinë 19 prill 18:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Banese ne shitje ne mati 1
  Apartment / Banesa

  Banese ne shitje ne mati 1

  Banesa ne shitje Shitet banesa 55m ne lagjen Bregu i Diellit (Mati 1), rruga Ndue Përlleshi, komplek

  Prishtinë 19 prill 18:50
  49.000 €
 • 8 foto
  Shitet Banes ne Velani
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne Velani

  Shitet banesa ne Velani Banesa ka siperfaqe 67m2 dhe e gatshme kati i 8 cmimi i 770euro m2 per

  Prishtinë 19 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Banes ne Mati1 106m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banes ne Mati1 106m2

  Shitet banesa te mati 1 106m2 kati 8 cmimi 670EURO per me shume info 045 230 555 ose 045 444 222

  Prishtinë 19 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Pent Hause
  Apartment / Banesa

  Shitet Pent Hause

  Shitet PENT-hause 127m2 Banim dhe nje teras e shfrytzueshme vete per kete banes 50 m2 cmimi i esh

  Prishtinë 19 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet banesa ne Kalabri
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne Kalabri

  Shitet banesa ne Lagjen Kalabria RR.Per veternik objekti gjendet skaj rruges kyesore me pamje nga ru

  Prishtinë 19 prill 18:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Banesa duplex
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa duplex

  Shitet Banesa Dublex kati 7 dhe 8 me siperfaqe 137m2 cmimi 1.000euro per m2 per me shume info 045 2

  Prishtinë 19 prill 18:47
  Me Marrveshje