Ofrohet per SHITJE banesa 106 m2 me Fletë poseduese

Çmimi: 135.000 €

Detajet

Postuar
14 korrik 2023 16:52
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Numri i dhomave
3
Kuadratura
106 m²

Përshkrimi

Ofrohet per SHITJE banesa 106 m2 me Fletë poseduese, në lagjën Mati 1-Prishtinë. Banesa është në kompleksin Rrezja në katin e 9-të në rrugën Ndue Perlleshi, banesa është e gatshme dhe e mobiluar me pamje nga Jug-perendimi. Banesa ka hapsirë të mjaftueshme e të pershtatshme për banim.

Banesa ka këtë renditje:
▪️ Sallon me Kuzhinë
▪️ 3 Dhomë gjumi
▪️ 2 Banjo
▪️ Ballkon

ID e shpalljes: 1708

▪️ Çmimi 135\'000 €

Për më shum informata kontaktoni në👇
☎️+38349 11 88 33
Fol’eja Real Estate
📩[email protected]
#shitje,#banesa,#prishtina,#realestate,#patundshmeri,#Mati1,#luxuryhome,#luxurylife