Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

4

Çmimi

Vendi

 • SHITET BANESA TE SHTËPIA E BARDHË PRIZREN S=127 m²

  SHITET BANESA TE SHTËPIA E BARDHË PRIZREN S=127 m²

  SHITET BANESA TE SHTËPIA E BARDHË NË PRIZREN ME SIP 127 M² BANESA KA: 1. TRE DHOMA GJUMI 2. SALLONIN 3. KUZHINË 4. DY BANJO 5. SHP

  Me Marrveshje
  Prizren
  16 shtator 23:43
 • SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE

  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE

  SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE NË BALLINË 106.8M2, 97.95M2 NE KATIN E V DHE ANSORE 63.18M2 NE KATIN I, III, IV (PERBALL APOLLONISE) NDERTIM I ARDITIT GROUP JANE TE GATSHME NE JANAR

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  16 shtator 11:54
 • Banese prej 109 m2 ne Prishtine kati VIII

  Banese prej 109 m2 ne Prishtine kati VIII

  Shitet banesa ne kompleksin Riera (Kalabri pergjat magjistrales dhe perballe spitalit amerikan) e ndertuar nga Lesna.Banesa eshte 109 m2,ne katin e VIII HYMJA Z3 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi,sallo

  700 €
  Prishtinë
  16 shtator 11:32
 • Shitet banesa me cmim shume te volitshem

  Shitet banesa me cmim shume te volitshem

  Shitet banesa ne rrugen kryesore Prishtine-Fushe Kosove ne katin e 2 te banimit me sip.120m2 me leje ndertimi dhe ka kete renditje: – Dhoma e dites, – Kuzhina ndaraz, – 3 Dhoma gjumi,(njera dho

  47.000 €
  Fushë Kosovë
  15 shtator 22:57
 • Shitet banesa 4 dhomshe 115m² kati 9 te VG rruga B

  Shitet banesa 4 dhomshe 115m² kati 9 te VG rruga B

  Shitet banesa e re 4 dhomshe 115m² kati 9-te, ndertim i VG Construction, rruga B. Banesa eshte 4 dhomeshe, me orientim kahe rruga B, me ngrohje qendrore te qytetit, uje 24 ore me rezervar, parking te

  850 €
  Prishtinë
  15 shtator 14:55
 • banese me qira extra

  banese me qira extra

  Leshoj banese me qira ne prishtine , extra e mobiluar.

  350 €
  Prishtinë
  15 shtator 12:33
 • Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati i 1-re te Blert

  Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati i 1-re te Blert

  Shitet banesa 4 dhomshe 118m² kati i 1-re, Lesna Kompleksi Blerti ne Kalabri.Banesa eshte e gatshme per banim orjentimin e ka linjdje-perendim Banesa ka keto hapesira : - sallon me kuzhine e trepezari

  99.000 €
  Prishtinë
  14 shtator 16:44
 • Shitet banesa ne Prishtine (Kodi 152/15)

  Shitet banesa ne Prishtine (Kodi 152/15)

  Agjensioni Jeti sh.p.k ka ne shitje banesen 150m² me 4 dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine, shpajz, banjo dhe dy balkona. Kati i - II – i banimit. Banesa gjendet ne Qender te Prishtines me lokacion m

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  14 shtator 10:32
 • Banesa në Shtime -

  Banesa në Shtime -

  Shitet banesa në Shtime. Banesa gjendet në katin e 5-te dhe posedon: - 3 dhoma gjumi, - qendrim ditore, - kuzhinë, - ballkon, - pamje nga qyteti, - ashensor, etj. ndërtesa është në ndërtim e sipër, më

  Me Marrveshje
  Shtime
  14 shtator 00:52
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hyenesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne mat 1 te Hyenesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  13 shtator 21:34
 • Shitet banesa ne mat 1 afer rruges b 99m2 4 dhomsh

  Shitet banesa ne mat 1 afer rruges b 99m2 4 dhomsh

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  13 shtator 20:53
 • Shitet banesa ne mat 1 afer rruges B 99m2

  Shitet banesa ne mat 1 afer rruges B 99m2

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  13 shtator 19:33
 • Shitet Banesa te Hynesha ne mat 1 108m2

  Shitet Banesa te Hynesha ne mat 1 108m2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  840 €
  Prishtinë
  13 shtator 16:54
 • Banes në lagjen Jarina të Pejës

  Banes në lagjen Jarina të Pejës

  AGJENCIONI PER PATUNDSHMERI- Kroni, ju ofron Banes në Pejë në lagjen Jarina te fitnes Meli, rruga Qameria. Me siperfaqe prej 102m2. Banesa gjindet ne katin 3. Banesa është ndertim i ri. Posedon park

  Me Marrveshje
  Pejë
  13 shtator 14:42
 • shitet banesa ne mat 1 99m2 afer rruges B

  shitet banesa ne mat 1 99m2 afer rruges B

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  13 shtator 13:33
 • Shitet banesa 4 dhomshe 115m2 kati 5 Mati 1

  Shitet banesa 4 dhomshe 115m2 kati 5 Mati 1

  Shitet banesa 4 dhomëshe në lagjen Mati 1 (Rruga B-e), me sipërfaqe 115m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 3 dhoma te gjumit, shpajz, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka pamjen ka rruga

  100.000 €
  Prishtinë
  13 shtator 11:53
 • Shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  Shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  13 shtator 09:43
 • Shitet Banes Duplex – Bregu i Diellit

  Shitet Banes Duplex – Bregu i Diellit

  Shitet banesa nër Breg të Diellit - Banesat e Bardha. Banesa është me dokumentacon të regullt, gjindet në katin 5 dhe ka 2 nivele, me hapësir 125m2. 1 ► Sallon 3 ► Dhoma gjumi 1 ► Zyre shtëpi

  108.000 €
  Prishtinë
  13 shtator 04:34
 • Banesa 90m ne fushe kosove

  Banesa 90m ne fushe kosove

  Shitet banesa e mobiluar koplen dyer laminat 3 dhoma gjumi kuzhin shpajz taras banesa gjindet 200m afer rrethit kryesor te caffe Prive tel 045894391 + Viber ...

  45.000 €
  Fushë Kosovë
  13 shtator 00:42
 • Shitet te Dino ne mat 1 afer rruges B 4 dhomshe

  Shitet te Dino ne mat 1 afer rruges B 4 dhomshe

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:54
 • Shitet Shtëpia afer terminali doganor , 044261915

  Shitet Shtëpia afer terminali doganor , 044261915

  Shitet Shtëpia afer terminalit Doganor , ish fabrikes se armotizerave , me sip prej 2 arti truall. dhe 250m2. Shpia ndertim i vrazhd . Qmimi 72.000 Euro. Tel : 044261915

  72.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 20:44
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:54
 • Shitet banesa te dino mati 1 99m2

  Shitet banesa te dino mati 1 99m2

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 19:54
 • shitet banesa ne mat 1 afer rruges B te Dino

  shitet banesa ne mat 1 afer rruges B te Dino

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:53
 • shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  shitet banesa ne mat 1 te dino 99m2 4dhomshe

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 18:46
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:43
 • Shitet banesa ne mat 1 te Dino 99m2

  Shitet banesa ne mat 1 te Dino 99m2

  Shitet:Banesa Lokacjoni:Mati 1 Rruga Enver Maloku , objekti esht me qasje direkte ne rrugen kryesore. Siperfaqja: 99m2 Renditja: 1.Dhom neje me kuzhin e perbashket 2.Dhom gjumi e prinderve 3.Dhom

  840 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:43
 • Shitet Banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet Banesa ne mat 1 te Hynesha 108m2 kati 2

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:34
 • Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha

  Shitet banesa ne mat 1 te Hynesha

  Shitet banesa ne Mat 1 kompleksi HYJNESHA siperfaqja 108m2 , kati 2 renditja Tri dhoma gjumi , dhom neje me kuzhin , ballkon , banjo wc , wc , hapsira e hollit e gatshme ne muajin dhjetore 2017 çmimi

  880 €
  Prishtinë
  12 shtator 17:34
 • Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2 kati i 8 ne Gjilan

  Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2 kati i 8 ne Gjilan

  Shitet banesa 4 dhomeshe 103m2, ne katin e 8-te, Kompleksi Agrohermes 2 ne Gjilan. Banesa eshte e gatshme per banim, Banesa ka keto hapesira: - sallon me kuzhine e trapezari - 3 dhoma gjumi - 2 banjo

  530 €
  Gjilan
  12 shtator 13:54
 • Banese 93.02m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banese 93.02m2 në shitje te Prishtina e Re.

  Banesa gjendet në kompleksin e F&A INXHINIERNG (Prishtina e Re) afer Spitalit Amerikan. Banesa ndodhet në katin e VI-të. Objekti është ndërtim e sipër dhe perfundon në dhjetor të vitit 2017. Banes

  64.000 €
  Prishtinë
  12 shtator 12:52
 • BANES NE SHITJE-LAGJE SPITALI-TE SPITALI AMERIKAN^

  BANES NE SHITJE-LAGJE SPITALI-TE SPITALI AMERIKAN^

  Shes banesen e cila gjindet ne lagje te Spitalit, afer Spitalit Amerikan, banesa gjindet ne katin e 6, me pamje nga Jugu dhe ka kete renditje: a.-salloni b.-kuzhina c.-3 dhoma gjumi d.-banjo d1-WC e.

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 shtator 16:52
 • Banesa 123 m2

  Banesa 123 m2

  Shitet banesa 123 m2 e re , 3 dhoma Te fjetjes , 2 Banjo , 2 ballkona , shpajz sallon trapezari kuzhin ekstra llaminat dyer te dhomave , dyer te banjove nuk bejm ndrrime

  Me Marrveshje
  Gjilan
  11 shtator 15:33
 • Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Ulpiane

  Shitet banesa me tri dhoma gjumi ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane ne katin e 4 me renditje: Salloni me kuzhine, tri dhoma gjumi koridor banjo shpajz, dy ballkona dhe nje podrum Viber +377 44 911 357

  115.000 €
  Prishtinë
  11 shtator 13:53
 • SHITET BANESA NE RRUGEN B ,,115m2

  SHITET BANESA NE RRUGEN B ,,115m2

  Shitet banesa ne Rrugen B banesa gjindet ne katin e 5 dhe posedon -Sallon kuzhine -3dhoma gjumi -koridor -2banjo -2ballkona banesa ka 115 m2 neto,banesa pamjen e ka kah rruga b,qmimi eshte 880 i dis

  880 €
  Prishtinë
  11 shtator 08:46
 • Shitet Banesa Mbi Viva Fresh Gjilan

  Shitet Banesa Mbi Viva Fresh Gjilan

  ✓ Shitet Banesa 119m2 mbi Viva Fresh, perballe shkolles Abaz Ajeti ne Gjilan. ✓ Kati 5 ✓ 119m2 ✓ 1 sallon me kuzhine ✓ 3 dhoma gjumi ✓ 1 banjo ✓ 1 ballkon ✓ 1 shpajz ✓ Te interesuar

  Me Marrveshje
  Gjilan
  10 shtator 12:13
 • SHITET BANESA ne DARDANI mbi KURRIZ 96 m2 neto

  SHITET BANESA ne DARDANI mbi KURRIZ 96 m2 neto

  Banesa eshte mbi kurriz, ne katin e 2, eshte me dokumentacione te rregullt, ka siperfaqe me flete poseduse neto 96 m2 po siperfaqja reale edhte me e madhe, banesa ka kete renditje: Sallonin me Kuzhin

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 shtator 00:32
 • Banesë 110.40m2 në shitje në Tophane.

  Banesë 110.40m2 në shitje në Tophane.

  Banesë 110.40m2 në shitje në Tophane. Banesa gjendet në lagjen Tophane, përballë Cigllanës, në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit Premtimi, është e gatshme për banim në Nëntorë 2017 dhe ës

  80.000 €
  Prishtinë
  9 shtator 16:33
 • Shitet banesa 156m2 049293722

  Shitet banesa 156m2 049293722

  Banesa esht ne katin e 8. Ka tri dhoma gjumi dy banjo dhe sallon me teras

  56.000 €
  Fushë Kosovë
  9 shtator 10:14
 • LINA SHITET BANESA 112m2 NE LAGJEN E RE-FR 223/17

  LINA SHITET BANESA 112m2 NE LAGJEN E RE-FR 223/17

  Shitet: Banesa Kuadratur: 112 m2 Kati: VII Adresa:Lagja e re"FITORJA" -Ferizaj Gjendja: e gatshme dhe emobiluar Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,tre dhoma gjumi,2banjo,teras dhe nje dep

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  8 shtator 12:58
 • Banesa në shitje te Hyjnesha në Lagjen Mati 1.

  Banesa në shitje te Hyjnesha në Lagjen Mati 1.

  Ofrojmë banesa në shitje të tipeve të ndryshme në Kompleksin “Hyjnesha” kompleks ky I ndertuar nga kompania “ Kaëa Group”. Kompleksi Hyjnesha gjendet në një ndër lokacionet më të mira në lagje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  7 shtator 11:35
 • Shitet banesa

  Shitet banesa

  Shitet ose ndrrohet me tok ose shtepi vetem ne Gjilan.Banesa gjendrt ne rr Avdulla Presheva ne katin e VI e mobiluar e gatshme per banim posedon 3 dhoma te gjumi dhe 1 sallon bashk me kuzhin 2 WC 1 ba

  40.000 €
  Gjilan
  7 shtator 06:55
 • Shiten disa banesa

  Shiten disa banesa

  Shiten Banesat me keto Siperfaqe: 86.3m2, 92.5m2, 94.5m2 105.7m2 116.5m2 dhe 131.5m2 .

  Me Marrveshje
  Prizren
  6 shtator 08:53
 • Shitet Banesa 121 m2 ne Lakrishte, cmim i mire!

  Shitet Banesa 121 m2 ne Lakrishte, cmim i mire!

  Shitet Banesa 121 m2 ne Lakrishte ne njerin prej objekteve me te mira ne kete pozite! Banesa posedone nje organizime shume te mire ku ne 121 m2 ka: -- Qendrimi ditore se bashku me kuzhine -- Dhoma e

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  5 shtator 15:53
 • Shiten banesat, 480€ m2

  Shiten banesat, 480€ m2

  Shiten banesat 112.22 m2 dhe 113.56m2 ne Çarshine e Vogel, te furra e Pallaskes, banesat jane me leje ndertimi kane ka tri dhoma gjumi, sallon, kuzhine, shpajz, ballkon, banjo, koridor dhe parking.

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  5 shtator 06:37
 • Shesim Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW dhe 4.5kW

  Shesim Termo akumuluese 2.5kW 3.5kW dhe 4.5kW

  Shesim termo të prodhimit magnohrom MK. Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar). Posedojmë termo të kapaciteteve të ndryshme , si 2.5kW(kilowat), 3.5kW dhe 4.5kW. Në bazë t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  3 shtator 09:32
 • Banesë 111m2 (netto) në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 111m2 (netto) në shitje në Fushë Kosovë.

  Banesë 111m2 (netto) në shitje në Fushë Kosovë. Banesa gjendet në Fushë Kosovë, në kompleksin e ndërtuar nga TREGTIA, afër Furrës Aroma, është e gatshme për banim si dhe e Mobiluar, ka pranim teknik (

  69.000 €
  Prishtinë
  1 shtator 09:47
 • Banesa 4 dhomshe 114 kati 6 ne Fush Kosov

  Banesa 4 dhomshe 114 kati 6 ne Fush Kosov

  Shitet banesa 4 dhomshe 114m2 kati i 6-te ne Kompleksi Exclusive “Eliza” Fushe Kosove qmimi 450 euro m2 Super oferte. Shitet banesa 4 dhomeshe 114m2 kati i 1-re Kompleksi Exclusive “Eliza” nde

  450 €
  Fushë Kosovë
  31 gusht 09:43
 • VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE AKTASH

  VR REAL ESTATE AGENCY BANESË NË SHITJE AKTASH

  Shitet banesa e cila gjendet në qytetin: Prishtinë, lagje: Aktash 2,kati:I parë(I),sipërfaqja:120m². Banesa posdon:tre dhoma gjumi,sallon me kuzhinë,dy banjo,koridor,depo e vogël dhe dy ballkona. Çmim

  130.000 €
  Prishtinë
  28 gusht 15:34
 • Shiten banesat në qënder te Drenasit

  Shiten banesat në qënder te Drenasit

  Posedojmë banesa me dimensione të ndryshme 56m(nje dhome gjumi sallon kuzhin banjo taras)75m (dy dhoma gjumi sallon kuzhin taras banjo) 79m (dy dhoma të gjumit sallon kuzhin taras banjo) 120m (4dhoma

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  27 gusht 00:46