Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

4

Çmimi

Vendi

 • Banesa exlusive me qira te B. i diellit mbrapa R..

  Banesa exlusive me qira te B. i diellit mbrapa R..

  ipet banesa exlusive me qira te bregu i diellit mbrapa restorant gizit,kati i IV-të 120m2,çmimi 700 euro. Banesa posedon: sallonin e madh,kuzhinen,terpezarin,koridorin,tri dhoma gjumi,banjo. tel.

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 22:52
 • BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2, DARDANI NE KA..

  BANESE PRISHTINE MBINDERTIM 126M2, DARDANI NE KA..

  BANESE NE PRISHTINE MBINDERTIM PAS LUFTE, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 126M2, NE KATIN E KATERT (4), AFER SHKOLLES FILLORE DARDANIA DHE STACIONIT TE AUTOBUSAVE. ÇMIMI: 700€/M2 Tek kërkimi: sht

  700 €
  Prishtinë
  Dje, 19:52
 • leshohet banesa exlusive me qira ne pejton

  leshohet banesa exlusive me qira ne pejton

  leshohet banesa exlusive me qira ne pejton,kati i I-r, 120 m2,ndertim i ri e siguruar 24 ore,çmimi 850 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,tri banjo,ballkon,koridor, tel. 038

  850 €
  Prishtinë
  Dje, 19:49
 • Banese prej 76m2 tek R.Tahiri kati 6te SHITET

  Banese prej 76m2 tek R.Tahiri kati 6te SHITET

  Shitet Banesa e re e gatshme per banim e cila gjendet ne kompleksin e banimit R.Tahiri mrapa S.Zjarfiksave ne Pz. Banesa eshte ne katin e 6te te banimit dhe permbane kete renditje,,, sallonin me kuzhi

  49.500 €
  Prizren
  Dje, 18:40
 • Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX, në Rr. Holgen Petersen dhe është ndërtim I kompanisë së ndërtimit VËLLEZËRIT ASLLANI. Banesa është në k

  80.000 €
  Prishtinë
  Dje, 16:47
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitali afer banesave te royalit,kati i I-r 106 m2,ndertim i ri çmimi 65000 euro banesa posedon; sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,Banjo,Wc,ballkon,koridor tel.038220880

  65.000 €
  Prishtinë
  Dje, 15:58
 • LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  Shiten:Banesat ekskluzive në qendër të qytetit Hapësirë:117.50 m2 (3+1) Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite,kuzhinë e veqantë,tri dhoma gjumi,wc&banjo e përbashkët,wc&am

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 15:47
 • BANESE NE SHITJE PREJ 103M2 NE DARDANI

  BANESE NE SHITJE PREJ 103M2 NE DARDANI

  SHITET BANESA PREJ 103M2 NETO PLUS 12M2 PODRUM BANESA GJINDET NE KATIN E 2 ,DHE KA KETE RENDITJE DHOMA GJUMI-3 SALLON-1 KUZHIN-1 BANJO-2 TERASA-3 DHE ESHTE E RENOVUAR TERESISHT QMIMI-155,000 €

  155.000 €
  Prishtinë
  Dje, 14:50
 • LINA-Shitet banesa 109m2-Rr Enver Topalli 145/16

  LINA-Shitet banesa 109m2-Rr Enver Topalli 145/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 109 m2 Kati- II Organizimi i mbrendshem : Sallon me kuzhin,tri dhoma gjumi,banjo,depo dy terasa. Adressa : Rruga Enver Topalli - Ferizaj Dokumentacioni:Ne Rregull Pronari :S

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 14:32
 • Banesa ne Prishtine

  Banesa ne Prishtine

  044313361 *Shitet banesa ne lagjen tophane ne prishtine. *110 m gjendet ne katin e 6 (Gjasht) *Lift Funksional *nxemje qendrore. *E mobiluar teresisht. *Uje 24 ore ka edhe rezervarin 500 Litra. *N

  75.000 €
  Prishtinë
  Dje, 11:53
 • Shitet Banesa ne katin e pare 134m²

  Shitet Banesa ne katin e pare 134m²

  Shitet banesa ne katin e pare ka salon me kuzhin tri dhoma gjumi du banjo ni wc dhe ballkon.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 11:42
 • BANESE NE SHITJE - ARBERI - 130m2 - KATI 3

  BANESE NE SHITJE - ARBERI - 130m2 - KATI 3

  BANESE NE SHITJE - ARBERI/DRAGODAN - 130m2 - KATI 3 Telefon: +37745534717 +37744199993 +38649199993 E-mail: pronaplus@hotmail.com FB: https://web.facebook.com/agjenciapro

  900 €
  Prishtinë
  Dje, 11:37
 • Banesë duplex 120m2 në Dardani

  Banesë duplex 120m2 në Dardani

  Banesë duplex 120m2 në shitje në Dardani. Banesa gjendet te bashkësia e III-të lokale dhe është në katin e IV-të (është mbindërtim). Banesa ka këtë renditje: Kati i I-rë: 1. Sallon 1. Kuzhinë 1. WC 1

  90.000 €
  Prishtinë
  Dje, 10:43
 • Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN

  Banesa-3 107m2 Kat i 3,4,5 Dhoma-4 SHITEN

  Shiten Banesat me Siperfaqe prej 107m2 te cilat gjenden ne Qender te Qytetit te Prizrenit... Banesat jane te Gatshme per Banim dhe permbajne ne Vehte kete Renditje... 1-Sallon me Kuzhine, 3-Dhoma G

  Me Marrveshje
  Prizren
  Dje, 08:08
 • Banese prej 100m2 ne Prishtine

  Banese prej 100m2 ne Prishtine

  Shitet banesa super luksoze ne katin e pare perball KEP-it rruga Bajram Kelmendi Prishtine Banesa ka 96 m2, Ka 3 dhoma dhe sallonin bashke me kuzhine dhe banjo (ndertim i ri) Cmimi 115 000 bashke me

  85.000 €
  Prishtinë
  Dje, 07:34
 • Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Urgjent Shes Banesen 38 mi euro 144m

  Shes banes urgjent Fush Kosove 38 mi € afer shkollës Mihal Grameno. 144 m2 / e gatshme . thir kur te don për informata viber/whatsapp +37744623897

  38.000 €
  Prishtinë
  Dje, 01:45
 • Vali Shitet Banes te rrethi Rr.R.Bislimi Nr.Sh002

  Vali Shitet Banes te rrethi Rr.R.Bislimi Nr.Sh002

  Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 49.755Ero m2 Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj www.vali-ferizaj.weebl

  49.755 €
  Ferizaj
  Dje, 01:43
 • Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder

  Apartament 3+1 ne shitje ne Shkoder

  Sun Real Estate ofron per shitje nje apartament 3+1 me adrese: rruga Marin Bicikemi, te kryqezimi i ish Deges. Apartamenti ndodhet ne katin e VII-te te banimit ne nje pallat te ri, te ndertuar vitet e

  65.000 €
  Shkodër
  Dje, 00:42
 • Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  leshohet banesa me qira te sllovenija sporti,kati i V-të,ndertim i ri,çmimi 400 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,banjo,ballkon, leshohet egde per studenta tel.049123275

  400 €
  Prishtinë
  18 shkurt 20:52
 • LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

  LINA-SHITET BANESA 111.69m2, K-V- ,06/16B-FR

  Shitet:Banesa Kuadraturë: 111.69 m2 Kati:K-V- Lokacioni:Në Lagjen e Re, mbrapa gjimnazit Organizimi i mbrendshëm: qëndrimi ditorë+kuzhina,tri dhoma gjumi,wc+b,wc,depo dhe terasë Gjendja e

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 18:32
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitalit me leje ndertimi Banesat e Prineceshes,kati i 6-të me lift,105 m2 ,çmimi fix 550 euro per m2 i pa negociueshem. Banesa posedon: sallonin me kuzhine,tr dhoma,gjumi,b

  57.750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:32
 • Shiten disa banesa Prishtine te Vellezrit Asllani

  Shiten disa banesa Prishtine te Vellezrit Asllani

  Shiten disa banesa tri, kater dhomshe 85 m2, 108 m2 afer Spitalit, QKUK-se Prishtine te Kompleksi VELLEZERIT ASLLANI Banesat jane: - Tri dhomshe 85 m2 Kati 4 dhe 7 - Kater dhomshe 108 m2 Kati 5 dhe 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:53
 • BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESI..

  BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESI..

  SHITET BANESA NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE, NE KATIN E FUNDIT, ME SIPERFAQE 160M2. QENDRIM DITORE, KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, SHPAJZ DHE BANJO. BANESA KA NE SHFRYTEZIMI TAVANIN ME SIPERFAQE 12

  1.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:44
 • Banese prej 115m2 ne F Kosove me Super Cmim

  Banese prej 115m2 ne F Kosove me Super Cmim

  Banesa gjindet në Qendër të Fushë Kosovës mbrapa SH.F “Mihal Grameno” Banesa ka 115 m ² dhe eshte e gatshme per banim. Banesa ka kete renditje : 1-Sallon me Kuzhine 3-Dhoma të gjumit 1-Shpajz

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 13:47
 • Banesa 4dhomshe 109m2, kati i 5-të në Arbëri

  Banesa 4dhomshe 109m2, kati i 5-të në Arbëri

  Shitet banesa 109m2 në katin e 5-të, në lagjen Arbëria (ish Dragodani), ndërtim i Dumnica Group. Banesa ka pamjen nga qyteti dhe është shumë funksionale. Ka këtë renditje hapsirash: - salloni i madh m

  1.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 12:42
 • LINA-Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L. të Re 97/16B

  LINA-Shitet Banesa 153m2,K-VIII në L. të Re 97/16B

  Shitet; Banesa(e pa mobiluar) Kuadraturë; 153m2(3+1) Kati; VIII Organizimi i mbrendshem; Kuzhinë+sallon,depo,tre dhoma gjumi,wc,wc+banjo,terasë Adressa;Lagje te Re,Rr.Gëzim Sahiti afër VizionitS-I Pr

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 11:37
 • Banese moderne, ROYAL CITY 95m2, KATI 5, 4 DHOMA

  Banese moderne, ROYAL CITY 95m2, KATI 5, 4 DHOMA

  Shitet banesa ne kompleksin ROYAL CITY, me keto karakteristika: BANES 4 DHOMA 1 QENDRIM DITOR, KUZHIN DHE TREPEZARI 3 DHOMA GJUMI 1 BALLKON 1 BANJO 1 WC 1 Depo Objekti pritet te jete i gatshem me q

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 10:45
 • Shitet banesa 142m2

  Shitet banesa 142m2

  Shitet Banesa 142m2 3dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine. Dy banjo, shpajz dhe dy ballkone. Banesa eshte ne katin -VI- Banesa posedon ashensorin dhe ka pamje te mire. Banesa gjendet afer Ital Petrol (

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 shkurt 10:32
 • Banese prej 138m2 ne Prishtine

  Banese prej 138m2 ne Prishtine

  Shitet 2 banesa ne Bregun e Diellit-Mati I afer depos ndertimit "Perparimi. Njera banese eshte ne katin e III dhe ka 100 m2 posedon sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi, koridor,banjo dhe ballkon, kurse b

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:52
 • Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

  Renovime Moler Knauf Gled Pllaka Granit

  Moler profesionalist Kemi staf profesional per te punuar ne pune si ; Moler Knauf Stiropor Gled Pllaka Kryejm punet si moler me qmime te volitshme dhe me nje profesionalizem i cilsi te lart ne jemi

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 09:33
 • Ringa (Shitet Banesa me 192 m2)243/16

  Ringa (Shitet Banesa me 192 m2)243/16

  Shitet Banesa perball shkolles Gjon Sereci me 192 m2 te "INVESTITORI HAJRUSHI" me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerk

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 08:55
 • leshohet banesa me qira te pandora afer qendres

  leshohet banesa me qira te pandora afer qendres

  leshohet banesa me qira te pandora afer qendres,kati i IV-të,100m extra e rregulluar, leshohete vetem per nderkombetar,çmimi 900 euro Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,banjo,koridor,

  900 €
  Prishtinë
  18 shkurt 08:03
 • LINA-Shitet Banesa 142m2,K-I në Kalabri 01/16B-PR

  LINA-Shitet Banesa 142m2,K-I në Kalabri 01/16B-PR

  Shitet dhe ipet me qera: Banesa te Rrethi në Kalabri Kuadraturë;142m2 Kati; I Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhinë,tre dhoma gjumi,dy wc+banjo,terasë. Banesa është shumë e përshtatë

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 08:01
 • Banesa te gjimnazi Sami frasheri afer ndertesave..

  Banesa te gjimnazi Sami frasheri afer ndertesave..

  shitet banesa te gjimnazi Sami frasheri ndertimi ri afer ndertesave të vjetrave,kati i I-r, 144m2,çmimi 800 euro per m2. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,banjo,koridor,ballkon. te

  115.200 €
  Prishtinë
  18 shkurt 07:58
 • Banese prej 131m2 ne Prishtine

  Banese prej 131m2 ne Prishtine

  shitet banesa ne arberi ish-dragodan te komuna e re,kati i IV-të.131m2, me lift,çmimi 850 eoro per m2,i negociueshem banesa posedon: sallonin me kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo,koridor,ballkon te ma

  111.350 €
  Prishtinë
  18 shkurt 07:36
 • Banesa ne arberi ish dragodan te komuna e..

  Banesa ne arberi ish dragodan te komuna e..

  shitet banesa ne arberi ish-dragodan te komuna e re,kati i IV-të.131m2, me lift,çmimi 850 eoro per m2, banesa posedon: sallonin me kuzhine,tri dhoma gjumi,dy banjo,koridor,ballkon te madh prej 60 m2.

  111.350 €
  Prishtinë
  18 shkurt 07:34
 • Leshohet banesa me qira e pa mobiluar në kalabri..

  Leshohet banesa me qira e pa mobiluar në kalabri..

  leshohet banesa me qira e pa mobiluar ne kalabri ,banesat e lesnes,ndertim i ri 137 m2,kati i VI-të me lift,çmimi 350 euro. banesa posedon: sallonin me kuzhine,tri dhoma gjumi,banjo,Wc ndamas,koridor

  350 €
  Prishtinë
  17 shkurt 23:52
 • Leshohet banesa me qira te nenkalimi afer procre..

  Leshohet banesa me qira te nenkalimi afer procre..

  leshohet banesame qira te nenekalimi afer procredit bank 100m2, ndertim i vjeter erenovuar tersisht ,kati i VI-të melift,çmimi 500 euro. Banesa posedon, sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi, ballkon,b

  500 €
  Prishtinë
  17 shkurt 22:36
 • BANESA 185M2 NE VELANI APO KAT SHTEPIE ME HYRJE ..

  BANESA 185M2 NE VELANI APO KAT SHTEPIE ME HYRJE ..

  BANESA 185M2 PER SHITJE APO QIRADHENIE NE VELANI AFER SEMAFORIT. NDERTESA ESHTE SHTEPI E NDARE NE KATER BANESA PREJ 185M2. KATET PER SHITJE: KATI PERDHESE, KATI I DYTE DHE I TRETE, ME SIPERFAQE BRUTO

  450 €
  Prishtinë
  17 shkurt 21:46
 • BANESA KATERDHOMESHE NE KODRA E DIELLIT TE XHAMB..

  BANESA KATERDHOMESHE NE KODRA E DIELLIT TE XHAMB..

  SHITET BANESA KATERDHOMESHE NE LAGJEN KODRA E DIELLIT TE XHAMBAZET, NE KATIN E PESTE, ME SIPERFAQE 81.80M2. QENDRIM DITORE ME KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, BANJO, WC, BALLKON. 1200€/M2 Tek kërkimi: shtyp

  1.200 €
  Prishtinë
  17 shkurt 21:46
 • SHITET BANESA 135 m2 (400 E/m2)

  SHITET BANESA 135 m2 (400 E/m2)

  Banesa posedon gjithsej 135 m2 ne katin e 8 . Ka 95 m2 banim dhe 40 m2 teras ( 1 dhome dite , 3 dhoma gjumi , 1 banjo , 2 shpajza , dhe 2 terasa ) Eshte e gatshme per banim . Banesa gjendet mrapa shk

  54.000 €
  Fushë Kosovë
  17 shkurt 21:44
 • SHITET. Banesë duplex 90m2 në shitje, B. i Diellit

  SHITET. Banesë duplex 90m2 në shitje, B. i Diellit

  Banesë duplex 90m2 në shitje, lagjja Bregu i Diellit. Banesa gjendet te Banesat e Bardha, është në katin e V-të, ka gjithsej 89.63m2 dhe është 2 (dy) katëshe. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dho

  75.000 €
  Prishtinë
  17 shkurt 19:53
 • LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

  LINA-Shitet Banesa 92m2 K-VI(e mob) R.Inves 63/16B

  Shitet: Banesa Kuadratur: 92 m2 Kati: i VI Gjendja: e gatshme dhe emob

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 15:42
 • Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Okazion, shes urgjent ap 3+1+A+BLK Kati 4, 126 m² , Pall. Fratari, porcelan, Tirane)

  Zona/Rruga : Q. Stafa, Pall. Fratari, porcelan, Tirane Shes shtepi 3+1, 2 banjo, aneks, ballkon 126 m3, me hipoteke. e mobiluar ne menyre bashkohore, cmimi 750 euro/m3. Cmimi eshte i diskutueshem,

  750 €
  Tiranë
  17 shkurt 15:40
 • LINA-Shitet banesa 122m2,K-II-,rr.D.e Kombit132/16

  LINA-Shitet banesa 122m2,K-II-,rr.D.e Kombit132/16

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 122m2 Kati: II-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma fjetje,wc+b,depo dhe terasë. Pronar;Shqiptarë dhe dokumentacion në rregullë Adresa:Rrg Deshmore

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 14:54
 • Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 95m2 në shitje në lagjen B. i Diellit. Banesa gjendet përballë banesave, është në kompleksin “Relax” të kompanisë së ndërtimit “VG Construction” dhe është në katin e IX-të. Banesa ka kë

  99.800 €
  Prishtinë
  17 shkurt 14:35
 • Banesë 112,8m2 në shitje në lagjen Tophane.

  Banesë 112,8m2 në shitje në lagjen Tophane.

  Banesë 112,8m2 në shitje në lagjen Tophane. Banesa gjendet në lagjen Tophane, afër Cigllanës, ndërtim i kompanisë së ndërtimit “Premtimi Construction”, banesa është në katin e IX-të, objekti ka le

  75.000 €
  Prishtinë
  17 shkurt 13:49
 • LINA banesa 108m2 K VIII mb policise134/16

  LINA banesa 108m2 K VIII mb policise134/16

  Shitet: Banesa Kuadraturë: 108m2 Kati: -VIII-të Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,banjo-wc dhe terasa. Adresa:Mprapa St.Policorë-afër Gjykatës NNP NDERIMI Afati i përf

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 13:44
 • LINA-Shitet Banesa 106m2 K-VI te EuroGoma-F 34/16B

  LINA-Shitet Banesa 106m2 K-VI te EuroGoma-F 34/16B

  Shitet; Banesa e gatëshme dhe pjesërisht e mobiluar Kuadraturë;106 m2 Kati; VI Organizimi i mbrendshëm;Qëndrimi ditorë+kuzhin,tre dhoma gjumi,wc+banjo,dy terasa Në banesë është investuar extra po as

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 11:44
 • BANESA NE SHITJE NE RRUGEN B TE ROYALI

  BANESA NE SHITJE NE RRUGEN B TE ROYALI

  Banesa ne shitje ne rrugen b ne kompleksin Banesor ROYAL 114m2 kati 6 qmimi-870euro ,1m2 118m2 kati 6 qmimi-870euro ,1m2 97m2 kati 8 , qmimi-820euro ,1m2

  820 €
  Prishtinë
  17 shkurt 10:49