Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

1

Çmimi

Vendi

 • Banesa 58 m2 kati 3 te afer rrethit magj

  Banesa 58 m2 kati 3 te afer rrethit magj

  Shitet banesa 58 m2, kati 3-te ,afer rrethit (magjistrale)-Vushtrri Banesa ka kete renditje: -Dhome gjumi -Sallon dhe kuzhine -Banjo Per me shume INFO:vizitoni zyret e URBAN GRUP (perballe VIVA FRESH

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  Sot, 10:43
 • |PEMA|-Shitet banesa, 63.17 m2, kati 1, Cima-Eliza

  |PEMA|-Shitet banesa, 63.17 m2, kati 1, Cima-Eliza

  Ofrohet për SHITJE banesa 63.17 m2 në CIMA CONSTRUCTION - Kompleksi "ELIZA", Fushë Kosovë. | Banesa 63.17 m2 me pamje ka oborri ndahet ne: Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, koridor, terase. | K

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 00:42
 • |PEMA|-Shitet banesa 63.32 m2, Cima-Eliza

  |PEMA|-Shitet banesa 63.32 m2, Cima-Eliza

  Ofrohet për SHITJE banesa 63.32 m2 në CIMA CONSTRUCTION - Kompleksi "ELIZA", Fushë Kosovë. | Banesa 63.32 m2 me pamje ka oborri ndahet ne: Sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo, koridor, terase. | K

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  Sot, 00:42
 • Shitet lokali (dyqani)

  Shitet lokali (dyqani)

  Shitet lokali (dyqani) me 100m2 qmimi shum i volitshem 1200e per m2 me leje ndertimi

  1.200 €
  Gjakovë
  Dje, 23:43
 • Shitet Gasonjera në Fushë Kosovë

  Shitet Gasonjera në Fushë Kosovë

  Shitet Gasonjera në:Fushë Kosovë afër Shkollës "Mihal Grameno" Posedon 34.5m2, ndodhët në katin nr:4 Lifti është Funksional. Gasonjera është me dokumentacione në rregull me" Fletë Poseduse" Kategorizo

  20.000 €
  Fushë Kosovë
  18 korrik 21:32
 • Kerkojm Banesa,Shtepi,Lokale,Truall me qera

  Kerkojm Banesa,Shtepi,Lokale,Truall me qera

  ZYRE PËR MENAXHIM TË PATUNDSHMËRIVE DHE SHËRBIME JURIDIKE “VT-IURIS” SH.P.K Zyrja jonë merret me Menaxhimin të Patundëshmërive si : Ndërm

  Me Marrveshje
  Gjilan
  18 korrik 08:53
 • Banesa 58m2. Kati pare. E gatshme.

  Banesa 58m2. Kati pare. E gatshme.

  Posedon 1 dhome gjumi. Qendrimin ditor dhe kuzhinen. Banjo. Ballkon.

  26.500 €
  Fushë Kosovë
  17 korrik 21:57
 • Shitet banesa

  Shitet banesa

  Banesa eshte ne katin e dyte: 33m2 (1 dhome dite,1 kuzhine,1 shpajz,1 banjo,1 ballkon,1 koridor) dhe 1 podrum(nuk perfshihet ne m2).Gjendet ne Ulpiane te fontana perball konviktave dhe perfshine nje h

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  17 korrik 20:33
 • Shes banesen ne Vlore

  Shes banesen ne Vlore

  Banesa gjindet ne Vlore afer Stadiumit te qytetit.

  22.000 €
  Prishtinë
  17 korrik 15:56
 • Shitet banesa me sipërfaqe prej 66m2, kati 6-te

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 66m2, kati 6-te

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 66m2, kati 6-te e gatshme per banim .Banesa gjendet afer komunes dhe posedon: -1 dhomë gjumi -Sallon dhe kuzhin -Banjo -Terracë - Për më shumë INFO:vizitoni zyre

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 korrik 12:44
 • Shitet banesa me sipërfaqe prej 62.93m2, kati 4-te

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 62.93m2, kati 4-te

  Shitet banesa me sipërfaqe prej 62.93m2, kati 4-te i banimit ,Banesa gjendet afer rrethit ne magjistralen MITROVIC-PRISHTINE dhe posedon: -1 dhomë gjumi -Sallon dhe kuzhin -Banjo -Terracë - Për

  Me Marrveshje
  Vushtrri
  17 korrik 12:44
 • Banesa në Gjilan

  Banesa në Gjilan

  AMSA - AGJENSION PER MENAXHIMIN E PATUNDSHMERIVE Shitet banesa në katin e IV banues me 48m² Posedon: Sallon së bashku me kuzhinë, një banjo dhe një ballkon. Mundësia e nxemjes me rrymë,dhe me pele

  Me Marrveshje
  Gjilan
  17 korrik 12:41
 • Shes banes ne Ulpiane

  Shes banes ne Ulpiane

  Shes banesen ne lagjen Ulpiana te Fontana ne katin e 2-te. Banesa eshte e mobiluar dhe ka nxemje qendrore. Banesa perbehet nga nje dhome, kuzhine, banjo, korridor. Te interesuarit mund te kontaktojn n

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  16 korrik 11:32
 • Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  Shitet banesa 54m2 Bregu i Diellit

  shitet banesa ne bregun e diellit kati i 3-54m2 1-sallon me kuzhin dhe ballkon 1-dhome e fjetjes 1-banjo 1-shpajz- cmimi -850€m2 -lokacioni tek varri i ish presidentit Ibrahim Rugova tek udhkry

  45.900 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:36
 • shitet banesa 56

  shitet banesa 56

  Shes banesen ne katin e 8 ne lagjen Bregu i diellit tek varri i Ibrahim Rugoves tek udhkryqi qe lidh 3 lagjet - velani-bregu i diellit - mahalla e muhaxherve -ka oborr te vetin prej 8 ari kopsht per f

  47.600 €
  Prishtinë
  16 korrik 10:35
 • OFERT - Shitet Banesa ne Mat 1 Dhomshe - Kodi 0983

  OFERT - Shitet Banesa ne Mat 1 Dhomshe - Kodi 0983

  OFERT - Shitet Banesa ne Mat - Kodi 0983 Lokacioni: Te Shk.F. Pavarsia Siprfaqe: 43 M2 Kati 4 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon - Koridor Posedon: - Nxemje Qendro

  27.500 €
  Prishtinë
  15 korrik 23:55
 • |PEMA|-Shitet banesa 59.5 m2, Prishtine-Mati 1

  |PEMA|-Shitet banesa 59.5 m2, Prishtine-Mati 1

  Ofrohen për SHITJE banesat tek CIMA CONSTRUCTION, Prishtinë - MAT 1. | Tipet e banesave: • 59.5 (kati 1 dhe 7) | Kompleksi "Cima Construction"- Prishtinë, MAT 1, është i ndërtuar sipas standardev

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  15 korrik 19:32
 • Garsonjere me Qira ne Ulpiane, afer Fontanes 150 Euro

  Garsonjere me Qira ne Ulpiane, afer Fontanes 150 Euro

  Leshohet Garsonjera me Qira ne Ulpiane, te Simfonia, kati i 2. Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni ; +37744557227 VIBER +38649557227 VIBER +38649777158 VIBER E-mail : agj

  150 €
  Prishtinë
  15 korrik 18:29
 • Garsonjere me Qira te Mati 1, 120 Euro

  Garsonjere me Qira te Mati 1, 120 Euro

  Leshohet Garsonjere me Qira te Mati 1. Eshte e mobiluar. Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni ; +37744557227 VIBER +38649557227 VIBER +38649777158 VIBER E-mail : agjension

  120 €
  Prishtinë
  15 korrik 14:48
 • A-23 Shitet urgjent Garsonierka ne Qendër 1100€/m2

  A-23 Shitet urgjent Garsonierka ne Qendër 1100€/m2

  Shitet Garsionerka në Qendër - Pejton, Garsionerka posedon 36m2. Me pamje impazante të qytetit. Kati i 12të (me Ashensor) Çmimi : 1100€ / m2 KODI : A-23 Viber & What's App +377 (45) 567 866 T

  1.100 €
  Prishtinë
  15 korrik 12:44
 • Banese me Qira ne Dardani 200 euro

  Banese me Qira ne Dardani 200 euro

  Leshohet banesa me qira 50m2 kati i -VIII- lagjja Dardani / Prishtine banesa ka nje dhome, kuzhin, banjo, e mobiluar komplet, lifti punon. Agjensioni "UNION" Per informata te tjera na kontaktoni ;

  200 €
  Prishtinë
  13 korrik 10:32
 • SHITEN banesa sip 47-107m2,kati 1-7 në FUSHËKOSOVË

  SHITEN banesa sip 47-107m2,kati 1-7 në FUSHËKOSOVË

  SHITEN banesat me sip 47m2(1+1)deri 107m2(3+1) në llamellat C/D në katin 1-7 FUSHË KOSOVË në kompleksn Arditi group.... ◼Banesat janë në fazen e ndërtimit të vrazht perfundojn në korrik të vitit

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  13 korrik 03:42
 • Shitet Lokali te Sllovenia Sport

  Shitet Lokali te Sllovenia Sport

  Shitet Lokali ne lagjen Sllovenia Sport perball Albi Mrket afer parkut te qytetit Lokali ka qen ne shfrytzim si restorant ka sip.151m2 me dokumentacion te rregullt bartja behet te norti, - Lokali ipet

  1.500 €
  Prishtinë
  12 korrik 18:37
 • SHITET BANESA te HOTEL NARTELI EMSHIR/ KALABRI

  SHITET BANESA te HOTEL NARTELI EMSHIR/ KALABRI

  Shitet banesa ne lagjen Emshir apo Kalabri te Hotel Narteli. Banesa ka rreth 36m2 dhe ka kete renditje: 1 Sallon me kuzhine 1 Dhome gjumi 1 Banjo 1 Korridor Info: 045 305 000 049 222 303 Code #34

  35.500 €
  Prishtinë
  12 korrik 13:53
 • Ofroj banes me qera 250$

  Ofroj banes me qera 250$

  Ofrohet Banesa me qera në Qender të Prishtinës më saktesisht mbrapa Hotel Sirius Banesa ka këtë renditje Sallon+kuzhin, dhomë të gjumit, banjo Çmimi 250€ Për info 045980111(viber) Për ti shikuar ofert

  250 €
  Prishtinë
  12 korrik 09:54
 • Kompleksi ARRA

  Kompleksi ARRA

  -Banesa moderne -Hapsira te gjelbra dhe parking -Energji elektrike 24 ore -Fornizim me uji 24 ore -ngrohje qendrore dhe uji i ngroht per sanitari -Instalim per ngrohje solare dhe klimatizim -Sigurim

  Me Marrveshje
  Gllogoc
  12 korrik 00:42
 • Shitet banesa e gatshme 58m2

  Shitet banesa e gatshme 58m2

  Banesa gjendet ne Mati 1 Prishtinë. Me leje ndertimi e gatshme per banim e pa mobiluar. Ka ngrohje qendrore elektrike. Ka 1 Dhone dite (qendrim ditor) 1 Dhome gjumi, 1 shpajz (depo) 1Banjo dhe Korrido

  666 €
  Prishtinë
  11 korrik 23:53
 • JAP GARSONER meQIRA 25m2 te Hotoel Grandi

  JAP GARSONER meQIRA 25m2 te Hotoel Grandi

  - Leshoj GARSONIERE ME QIRA, 25m2, AFER HOTEL GRANDIT, ne QENDER te Prishtines, Kati 1. -GARSONIERA ESHTE E MOBILUAR dhe i KA TE GJITHA KUSHTET DHE MOBILJET PER NJE QIFT ose NJE-DY (1-2) persona. . Qi

  150 €
  Prishtinë
  11 korrik 01:42
 • Banesë 34m2 ne Ulpianë

  Banesë 34m2 ne Ulpianë

  Banesa gjendet ne Ulpianë ne rrugen Hakif Zejnullahu, ka 34m2 dhe eshte komplet e renovuar. Banesa ndodhet në katin e III-të. Banesa shitet edhe me mobilje. Çmimi me mobilje është 53000 euro. Banesa k

  47.000 €
  Prishtinë
  10 korrik 11:53
 • Garsonjere me Qira ne Bregun e Diellit 160 Euro

  Garsonjere me Qira ne Bregun e Diellit 160 Euro

  Leshohet Garsonjere me qira ne Bregun e Diellit, ne ndertesat e kuqe, afer Qendres Tregtare, ka 30 m2, gjendet ne katin Perdhese. Eshte komplet e mobiluar. Agjensioni "UNION" Per informata te tjer

  160 €
  Prishtinë
  8 korrik 18:29
 • Banesa 62m2. Kati 7. I PARAFUNDIT.

  Banesa 62m2. Kati 7. I PARAFUNDIT.

  Posedon qendrimin ditor. Banjo. Shpajz. Ballkon. Dhomen e gjumit. Pamjen ne lindje. Marrveshja behet te noteri.

  25.900 €
  Fushë Kosovë
  8 korrik 17:34
 • Banes ne shitje ne lagjen Arberia

  Banes ne shitje ne lagjen Arberia

  Shitet banesa ne lagjen Arberia, eshte e mobiluar ne teresi m mobile extra, shitet e mobiluar, 65m2, Banesa Posedon: - sallon dhe kuzhine - banjo me lavatriqe dhe tharese rrobash - ballkon - dhome gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  8 korrik 13:34
 • Shitet Lokali ne Objekin e Agro Hermes

  Shitet Lokali ne Objekin e Agro Hermes

  Shitet lokali me siperfaqe prej 130m.Lokali gjendet ne objektin e Agro Hermes. Lokali eshte ne emer te personit Privat me Fletë Poseduese. Lokali ka hapsir per parking dhe i pershtatshem per gjdo lloj

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 korrik 08:43
 • Kerkojm Banesa,Lokale,Shtepia,Parcela

  Kerkojm Banesa,Lokale,Shtepia,Parcela

  Kërkojm Banesa,Shtëpi,Lokale,Parcela. Të gjith ju qe keni ne Shitje,Dhenje me Qera, ju lutem na shkruani sepse ne jemi vendi ku duhet te drejtoheni. Gjendemi perball Xhamis se Medreses ne Gjilan Tel.0

  Me Marrveshje
  Gjilan
  7 korrik 08:42
 • Banesë(Garsoniere) 25m2 ne shitje në Qendër – te Q

  Banesë(Garsoniere) 25m2 ne shitje në Qendër – te Q

  Banesa gjendet te Qafa, në rrugën UÇK, te Soliterat në objektin “B”. Banesa ndodhet në katin e I-rë dhe është e mobiluar. Banesa është ndërtim I vjetër me fletë poseduese. Banesa ka nxemje qendror

  32.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 13:33
 • A-37 Shitet Banesa ne B.Djellit (te Posta e vogel)

  A-37 Shitet Banesa ne B.Djellit (te Posta e vogel)

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati - 1 Me qiramarres tani 200E Çmimi : 1200 për m² (i diskutushem) KODI : A-36 Viber & What's App +377 (45) 567 8

  1.200 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:52
 • A-21 Banesa në Breg te Famisi

  A-21 Banesa në Breg te Famisi

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhome Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 3 (me lift) "Kulina" KODI : A-21 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866

  750 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:43
 • A-26 Shitet Garsionerka te Nënkalimi 27.000€

  A-26 Shitet Garsionerka te Nënkalimi 27.000€

  Shitet gatsoniera në qendër te nënëkalimi. Banesa është e renovuar komplet dhe e rregulluar në menyrë moderne. Banesa është me fletë poseduese 24,58m2 në kadastër kështu i ka mbi 30 m2, plus e ka tava

  27.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-28 Shitet Banesa në Ulpianë 42.000€

  A-28 Shitet Banesa në Ulpianë 42.000€

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 2 - Ballkona Kati: 5 (ska lift) "Kulina" KODI : A-28 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 86

  42.000 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:42
 • A-13 Shitet Banesa në Mati 1 (në ndertim e siper)

  A-13 Shitet Banesa në Mati 1 (në ndertim e siper)

  Shitet Banesa në Mati 1, objekti është në ndërtim e sipër, çmimi : 850€ për m². Royal CITY. Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 4 KODI : A-13 Viber

  850 €
  Prishtinë
  6 korrik 11:32
 • A-16 Banesa në Fushë Kosovë

  A-16 Banesa në Fushë Kosovë

  Banesa Posedon: 1 - Sallon me Kuzhinë 1 - DhomE Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon Kati: 1 KODI : A-16 Viber & What's App +377 (45) 567 866 Tel: 044 / 593 - 555 045 / 567 - 866 049 / 213 - 223 E-ma

  25.000 €
  Fushë Kosovë
  6 korrik 11:32
 • Banesa në shitje

  Banesa në shitje

  Shitet banesa me 56m² neto në katin e IV. Banesa posedon këtë renditje: sallon ,kuzhinë,një dhomë gjumi ,një shpajz,një ballkon dhë një banjo. Dyshemeja parket,llaminat dhe pllaka,dyert dhe dritaret

  45.000 €
  Gjilan
  6 korrik 10:42
 • Banese me Cmim te Qerase

  Banese me Cmim te Qerase

  Banesa ‪#59m2 mund te jete e juaja me ‪#Vetem 295€ Rata Mujore Permbajtja: o Qendrim ditor o Kuzhina o Dhoma e fjetjes o Koridori o Banjo o Depo Adresa: Mati 1 - Prishtine

  295 €
  Prishtinë
  6 korrik 10:32
 • |PEMA|-SHITET banesa 58 m2, Fushe Kosove

  |PEMA|-SHITET banesa 58 m2, Fushe Kosove

  Ofrohet për SHITJE banesa 58.25 m2 me gjelberim, në Fushë Kosovë, afër shkollës "Mihal Grameno". Të parët në Kosovë | Sistemi i ujit dhe nxemjes REHAU | Sistemi i rrymës ABB | Investitorë me eksperi

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  6 korrik 01:43
 • Banes moderne me qera ne B.Diellit e saporenovuar

  Banes moderne me qera ne B.Diellit e saporenovuar

  Banes moderne me qera ne B.Diellit Leshohet banesa moderne me qera ne lagjen Bregu i Diellit te Xhambazt. Banesa eshte teresisht e renovuar nga fillimi dhe askush nuk ka banuar me pare ne te. Banesa

  250 €
  Prishtinë
  5 korrik 21:52
 • Ofrohet banesa me qira 30m2 ne ulpian !Delta

  Ofrohet banesa me qira 30m2 ne ulpian !Delta

  Leshohet banesa me qera ne Ulpiane, kati 3 perball konvikteve te restaurant Xhidi. Banesa eshte ekstra e mobiluar me te gjitha mobiljet. Banesa eshte 30m2 posedon: 1 dhome dite, kuzhine, koridor, banj

  200 €
  Prishtinë
  5 korrik 20:34
 • Shitet Banesa ne Dardani te Bashkesia Lokale

  Shitet Banesa ne Dardani te Bashkesia Lokale

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0956 Lokacioni: Te Bashkesia Lokale Siperfaqe 71 M2 Kati Perdhes Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Koridor - Shpajz - Obor Posedon: - Nx

  115.000 €
  Prishtinë
  5 korrik 11:53
 • FROO FER - Shitet Banese prej 56m2 ne Ferizaj

  FROO FER - Shitet Banese prej 56m2 ne Ferizaj

  01-Korridori - 3.80m' 02-Qëndrimi Ditor - 25.00m' 03-Dhomë Fjetje - 10.60m' 04-Banjo & WC - 4.20m' 05- Terace - 4.20m' Objekti banesor ka dy nivele bodrumi me garazh nëntoksor, si dhe parking

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  4 korrik 15:32
 • Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0959

  Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0959

  Shiten 2 Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0959 Lokacioni: Afer Shk.F. Iliria Rruga qe lidhet per Lagje Muhahxerve Banesa 1 Siperfaqe: 54 M2 Kati 3 Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin

  850 €
  Prishtinë
  4 korrik 11:44
 • Shitet Banesa ne Dardani te Bashkesia Lokale

  Shitet Banesa ne Dardani te Bashkesia Lokale

  Shitet Banesa ne Dardani - Kodi 0956 Lokacioni: Te Bashkesia Lokale Siperfaqe 71 M2 Kati Perdhes Renditjet: - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Koridor - Shpajz - Obor Posedon: - Nx

  115.000 €
  Prishtinë
  4 korrik 11:44