Ferizaj

Apartment / Banesa në shitje në Ferizaj

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

1

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Ringa (Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit)146/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit)146/19

  Shitet Lokali ne Qender te Ferizajit te Shk,Jeronim De Rada: Lokali gjendet rreth rruges kryesore D

  Ferizaj Sot, 22:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19
  Apartment / Banesa

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.Tirana)541/19

  Shitet Banesa ne Rr.Tirana te E-B Invest: Banesa ka 66.25 m2 .. Banesa eshte ne nje vend shume te mi

  Ferizaj Sot, 21:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI -FERIZAJ
  Apartment / Banesa

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI -FERIZAJ

  AGJENSIONI PËR PATUNDSHMËRI NITI 🤝🔑🏡 ▪️Ndërmjetsim Dhe Shit-Bler

  Ferizaj 16 janar 11:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet banesa ne katin e 4-te - Ferizaj
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne katin e 4-te - Ferizaj

  Sipërfaqja e banesës: ➡ 58.6 m² Banesa përmban: Qëndrim ditor + kuzhinë | 1 dhome gjumi | Banjo |

  Ferizaj 14 janar 14:47
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Juristi- Shitet banesa 1+1 me 25,000€
  Apartment / Banesa

  Juristi- Shitet banesa 1+1 me 25,000€

  Juristi-Shitet banesa 1+1 63 m2 Banesa gjendet në Ferizaj Rr. Remzi Hoxha afër ambulances rajonal

  Ferizaj 12 janar 09:44
  25.000 €
 • 4 foto
  LINA Shitet 56m2 kati 5
  Apartment / Banesa

  LINA Shitet 56m2 kati 5

  🏢Shitet Banesa 56m2 në katin V. ✅Eshtë e gatshme për banim. 📌Gjendët në njëren nga zonat më të per

  Ferizaj 8 dhjetor 22:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes me qera
  Apartment / Banesa

  Banes me qera

  Ipet dhoma me qera me tre kreveta per tre persona me banjo brenda te gjitha te reja

  Ferizaj 2 nëntor 14:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Juristi: Lëshohet me qera banesa 1+1
  Apartment / Banesa

  Juristi: Lëshohet me qera banesa 1+1

  Jepet me qera banesa e mobiluar 1+1 Banesa gjendet në Ferizaj Rr. Rexhep Bislimi (ish rr.Gjilanit)

  Ferizaj 19 shtator 16:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet Banesa ne Ferizaj 65m2 Kati 2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa ne Ferizaj 65m2 Kati 2

  Shitet banesa ne Ferizaj, 65m2 kati 2, afer shkolles Gjon Sereqi. Te kompleksi SNA. Banesa posedon:

  Ferizaj 8 shtator 21:11
  450 €
 • 7 foto
  Shitet Banesa 65m2
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa 65m2

  Shitet Banesa ne qender te Ferizaj , afer shkolles Gjon Serreçi , ne Katin e 3 , lifti funksionon te

  Ferizaj 2 shtator 15:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa ne ferizaj urgjent
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa ne ferizaj urgjent

  Shitet banesa ne ferizaj per ball Euro Game ne katin e 5 banesa ka 55.25m me dokumentacionin e nevj

  Ferizaj 15 gusht 03:04
  1 €
 • 8 foto
  \"\"MOBILERIA ALBA - FERIZAJ\"\"
  Apartment / Banesa

  \"\"MOBILERIA ALBA - FERIZAJ\"\"

  \"\"MOBILERIA ALBA - FERIZAJ\"\" Prodhojm: Invertar (Tavolina, Ormana, fyjok , etj) për: Zyra Cal

  Ferizaj 2 gusht 16:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 7
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 7

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 7(shtatë)me sipërfaqe 64.39m

  Ferizaj 31 korrik 05:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 8
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 8

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 8(tetë)me sipërfaqe 64.39m2,

  Ferizaj 31 korrik 05:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 10
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 10

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 10(dhjetë)me sipërfaqe 64.39

  Ferizaj 31 korrik 05:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 9
  Apartment / Banesa

  \"New Era\" Shitet banesa 64.39m2 , kati 9

  New Era Patundshmëri ofron për shitje banesë 1(një) dhomëshe në katin e 9(nëntë)me sipërfaqe 64.39m2

  Ferizaj 31 korrik 05:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa rrug gremes ndertesa hajrizi kati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa rrug gremes ndertesa hajrizi kati 1

  Banesa Numer 1

  Ferizaj 28 qershor 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet banesa rrug gremes ndertesa hajrizi kati 1
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa rrug gremes ndertesa hajrizi kati 1

  Banesa Numer 1

  Ferizaj 28 qershor 22:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 63 m2 / Rr.Enver Topalli
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 63 m2 / Rr.Enver Topalli

  • Shitet Banesa 63 m2 ( kati i gjashtë ) Rruga Enver Topalli ( Rr. Gremës ) afër Viva Fresh Store

  Ferizaj 28 qershor 12:21
  28.300 €
 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet Banesa 60.18 M2
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 60.18 M2

  Banesa B1 ka hapësirë 60.18 m2, janë në ndërtim e sipër dhe gjindet në Rr. Tirana mbrapa NLB Bank

  Ferizaj 28 qershor 12:17
  30.000 €
 • 5 foto
  G KONSIG - Shitet banesa 56 M2 Ferizaj
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet banesa 56 M2 Ferizaj

  Jeto në lagjen më të mirë të Ferizajt - Kompleksi Banesor Në LAGJEN ILIRIA - Shitet Banesa 56 m

  Ferizaj 28 qershor 12:16
  25.000 €
 • 3 foto
    G KONSIG - Shitet Banesa 62.30 M2 Rr.Sejdi Sejdiu
  Apartment / Banesa

  G KONSIG - Shitet Banesa 62.30 M2 Rr.Sejdi Sejdiu

  Banesa ka hapësirë 62 m2 ( kati i gjashtë ) është ndërtim i ri dhe shumë cilësor, gjindet 200 metra

  Ferizaj 28 qershor 12:13
  26.800 €
 • 1 foto
  Shitet banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet banesa

  Shitet banesa Urgjent ne Ferizaj banesa ka 55.25m gjendet per ball Euro Games afer Syri Shqiponjes.

  Ferizaj 14 qershor 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Banes 1 dhomshe 64.39m2
  Apartment / Banesa

  Banes 1 dhomshe 64.39m2

  banesa 1 dhomshe me 64.39 TIPI-C banesa posedon sallon dhom gjumi banjo dhe depo banesa perfundon ne

  Ferizaj 8 qershor 16:57
  499 €
 • 0 foto
  shitet banesa
  Apartment / Banesa

  shitet banesa

  shitet banea në rrugën halim spahija afër ambulancës në rrugën e gjilanit.Banesa ka 1 dhom gjumi një

  Ferizaj 3 qershor 22:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Banesa
  Apartment / Banesa

  Shitet Banesa

  Shitet banes e re e sapo ndertuar dhe mobiluar ne gjendje perfekte , me lift banesa gjindet ne kat

  Ferizaj 27 maj 15:31
  1.111 €
 • 8 foto
  banes ne shitje ose me qira
  Apartment / Banesa

  banes ne shitje ose me qira

  shitet banesa ose ipet me qira banesa gjindet te ambullanta e vogel ne ferizaj eshte ndertim i ri

  Ferizaj 26 maj 17:40
  Me Marrveshje