• Auto gas beta bejm montimin e gasit

  Auto gas beta bejm montimin e gasit

  auto gas bajm montimin e gasit ne vetura dhe ne gjeneratora dhe ne velushka dhe bajm montimin ne vetura te reja me dizne me grana te plastikes dhe plus ke mi plina te per dorur per gjitha llojet e vet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Sot, 01:28
 • mundësia financiare dhe oferta e kredisë

  mundësia financiare dhe oferta e kredisë

  Jo më shumë shqetësime për të zgjeruar biznesin tuaj dhe për të realizuar projektet tuaja të mëdha kjo është aq e thjeshtë që ne jemi një strukturë që ofron të gjitha llojet e kredive për të gjithë

  1.000 €
  Ferizaj
  Sot, 00:28
 • Pastrim puseve (bunareve)

  Pastrim puseve (bunareve)

  Bejm pastrimin e puseve (bunarav) me ajr me thellsi te pa kufizuar dhe mirmbajtjen

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 22:39
 • shiten viqat

  shiten viqat

  jan mashqi jan t mir. jan t haes. pres blers serioz

  1.150 €
  Ferizaj
  Dje, 21:29
 • Gjenerator 8.5KW

  Gjenerator 8.5KW

  Shes gjenerator 8.5kw ,dizel ,esht ne gjendeje perfekte punon shum mir ,perme shum informat kontakotin viber whatsapp +37744466581

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 19:31
 • leshoj objektin me qira

  leshoj objektin me qira

  leshoj objektin me qira i pershtatshem per qdo biznes 14 me 17

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 18:41
 • Tavolin per oborr 14 ulse

  Tavolin per oborr 14 ulse

  Shitet tavolina per 14 persona ulset jan te ngjitura ne te Dimensionet 3metra e gjat x 1meter e gjere Tavolina palohet ngritet perpjet Eshte ne gjendje te rregullt Per me shume informata kontakotni j

  130 €
  Ferizaj
  Dje, 13:31
 • GASTRONOMI HOTELERI PAISJE KUZHINASH

  GASTRONOMI HOTELERI PAISJE KUZHINASH

  SHESIM PAISJE PER KUZHINA HOTELIERE PROFESIONALE , SHIFI FOTOT E ARTIKUJVE QE NE POSEDOJME SHITORJA JONE GJINDET PERBALLE ETC NE FERIZAJ 044 205 539

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 11:39
 • Orendi per zyre

  Orendi per zyre

  Orendi për zyre të qualitetit te lartë, me cmim shumë të volitshëm, shumë pak të perdorura. Ne gjendje shume te mire.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  Dje, 10:41
 • Shes

  Shes

  Shes 4 knojsi amerikan

  110 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:40
 • Oferta e kredisë midis individëve

  Oferta e kredisë midis individëve

  Përshëndetje, Njoftoni për klientin tim të llojit, adresa e postës elektronike është: [email protected] Unë ju kujtoj se unë jam një huadhënës midis individëve dhe i jap kredi këdo që ka

  1 €
  Ferizaj
  18 shkurt 09:12
 • Makine ZDRUKTHTARIE

  Makine ZDRUKTHTARIE

  Shitet makina per perpunimin e drurit ne me shume lloje te ndryshme te zdruktharis , prodhim Italian

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 23:30
 • Ismet

  Ismet

  Shiten quranat

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  17 shkurt 12:40
 • Shitet ose jepet me Qira Lokali Ne Ferizaj

  Shitet ose jepet me Qira Lokali Ne Ferizaj

  Shitet lokali ose jepet me qera lokali gjendet afer qytetit

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 23:30
 • kuklla

  kuklla

  shes kukullen sipas marvesh per me shum na telefononi.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  16 shkurt 13:30
 • Mashkull

  Mashkull

  Shes viqin mashkull rekord 6 muj ika

  580 €
  Ferizaj
  16 shkurt 12:40
 • Linja perpunim te qumshtit

  Linja perpunim te qumshtit

  Shitet komplet linja per produkte qumshti e cila mun te punoj si djath,kos,jogurt,gjiz etj Makinerit punojn krejt ne rregull

  7.000 €
  Ferizaj
  16 shkurt 03:28
 • Veq 100% te katunit

  Veq 100% te katunit

  Shes vez te katunit 100% pa tut kapaciteti i prodhimit eshte 50 deri ne 60 cop ne jav tash ne sezon te dimrit veres shkon edhe ma shum qmimi per konsum eshte 0.30 per cop ndersa per inkubator eshte 0.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 22:40
 • gjelat amrok

  gjelat amrok

  shiten kta gjela amrok shum jan te mdhaj te intersuarit me kontaktpkn weiber 044239681

  50 €
  Ferizaj
  15 shkurt 22:40
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  15 shkurt 17:56
 • Vali - Shitet Hotel, ne zonen e plazhit Golem

  Vali - Shitet Hotel, ne zonen e plazhit Golem

  Shitet Hotel, ne zonen e plazhit Golem. Hoteli eshte 848 m2, nga keto 272m2 truall dhe 576 m2 ndertim, i perbere ne 4 kate,secili kat perbehet nga 144m2, ku kati i pare mund te organizohet si bar kafe

  450.000 €
  Ferizaj
  15 shkurt 13:45
 • viqa

  viqa

  shiten viqat e fermes shum te mir

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 13:38
 • LINA SHITET OBJEKTI 700m2 Ferizaj 81/16L

  LINA SHITET OBJEKTI 700m2 Ferizaj 81/16L

  Shitet ;Lokali Kuadraturë;700m2 Kat:Lokali perdhese,dhe III kat, podrum Adresa; Rexhep Bislimi- te Eurogoma Infrastrukturë;E kompletuar Dokumentacion;Në Rregullë Pronar;Shqiptarë Ndërmjetsues i autor

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 11:32
 • Shotat shiten 6shota 2 shotana shum te mira

  Shotat shiten 6shota 2 shotana shum te mira

  Shotat shiten komplet 6 dhota 2 shotana na kontaktoni viber +38345606100 urgjentt

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  15 shkurt 11:32
 • invertar mikxer per furra. per embeltore,

  invertar mikxer per furra. per embeltore,

  invertar qmimi volitshem per torta, per embeltore mikser, punan shum mir..

  1.000 €
  Ferizaj
  15 shkurt 00:28
 • LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez

  LINA shitet Objekti 300m2 me 40 ari Toke Prelez

  Shitet: Objekti 300m2 me 40ari Toke Infrastrukture,rryme,gjendet vetem 50m nga magjistralja,i pershtatshem per shume lloje te bizenseve. Adresaa:Prelez Magjistrajla Ferizaj Prishtine Dokumentacioni:Ne

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 shkurt 17:33
 • Shitet biku

  Shitet biku

  Shitet biku i ushqyer vetem bio vber 38345606100

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  14 shkurt 16:31
 • Sana

  Sana

  Shiten mbi 200 duj san e mir 1.80 cent duji Viber +38344956483

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 23:31
 • qen sharri

  qen sharri

  Shitet Qeni I sharrit origjinal Qmimi 250 i diskutueshem qeni ka 20 muaj . Ndrrim i mundshem mirpres ofertat tuaja .Tel vetem viber +38345679603

  250 €
  Ferizaj
  13 shkurt 17:54
 • LINA shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ

  LINA shitet objekti 300m2 me 40 ari toke ne PRELEZ

  Shitet; Objekti 300m2 me 40 ari tokë Adressa; Në Prelez Magjistralja Ferizaj Prishitne 50m rreth magjistrales Objekti është i paisur me infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 17:39
 • LINA Shitet lokali 53m2 Ferizaj

  LINA Shitet lokali 53m2 Ferizaj

  Shitet: Lokali 53m2 Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Lokali është në katin perdhese Adressa;Rr.12 Qershori Ferizaj Pronar;Shqiptar Dokumentacion;Në Rregullë Ndërmjetsues i autorizuar:

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 17:39
 • Lope me viq 15litra qumesht

  Lope me viq 15litra qumesht

  Shes lopen me viq e shtune q 1muj 15litra qumsht e garantoj qdo kan per qdo vrejtje t vogel ju mirpres blersit sernoz Kontaktoni: nr&viber :+37744646045

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 13:33
 • Shes lopen me viq mashkull

  Shes lopen me viq mashkull

  Shes lopen me viq mashkull qe 6 jav u shtu 13litra tamel e garantoj qdo kan 5vjeq lopa. Baj ndrrim me mzat tjeter sen jo. Nuk eshte lop e pazarit. Kontaktoni:nr&viber +38344646045

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 12:32
 • shatora ne sherbim

  shatora ne sherbim

  japim shatora ne sherbim per darsma dhe ahengje te ndryshme madhsija e shatorav 12me6 edhe8me5 shatorat jan me ngjyr te bardh shum e reflektojn dillin te flladitshum transporti dhe montimi i joni fale

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  13 shkurt 09:39
 • Plane per shtepi 3d

  Plane per shtepi 3d

  shiten planet per shtepi te punuara ne 3d... viber , watsapp +37744663050....... [email protected] ........

  200 €
  Ferizaj
  13 shkurt 07:30
 • Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: sanchezaline24@gmail.com / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected] / Whatsapp or Viber:+22962002097

  Oferta e financimi garanton 100% pa asnjë problem nga 0 në 300 muaj të 2,000 euro në 60,000,000 euro me një interes të vogël prej 2%. Kontaktoni me mua nga këto të dhëna: Email: [email protected]

  60.000.000 €
  Ferizaj
  12 shkurt 22:11
 • Sharr per iverica

  Sharr per iverica

  Esht ne gjendje shum te mir me 2 sharra 3.20 m kthehet 45% mizrak

  3.500 €
  Ferizaj
  12 shkurt 20:38
 •  Si e bëni ju dhe familjen tuaj të vogël?

  Si e bëni ju dhe familjen tuaj të vogël?

  Unë dua të propozoj një ofertë kredie shumë shpejt dhe 100% besim, këtu është e-mail im për të marrë Më shumë besim në ofertën time të kredisë, ju lutemi të kontaktoni me mua. Këtu është e-mail

  1 €
  Ferizaj
  12 shkurt 19:11
 • Knusi shitet

  Knusi shitet

  Shitet knusi shum shum i mir per meshti nfar viber 38345606100

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shkurt 16:38
 • Tenda SHATORA DIMROR podujev 044 904 994

  Tenda SHATORA DIMROR podujev 044 904 994

  ofrojm tenda karrika dhe tavolina per dimer tendat jan per sezon dimror me nxemje shum te pershtatshme dhe stabile .044 904 994

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 shkurt 01:28
 • Dy lepuj , lepra

  Dy lepuj , lepra

  Shes dy lepra na kontaktoni 04555654 ose viber +38345694476

  30 €
  Ferizaj
  11 shkurt 21:48
 • Lëshojm Lokalet me qera në Rr. Epopeja e Jezerci

  Lëshojm Lokalet me qera në Rr. Epopeja e Jezerci

  Përshëndetje të Nderuar Klient. Lëshojm lokalet me qera (50m2), lirë dhe shum të përshtatshme për biznes, janë ngat Pishinave të Restorantit Ujvara, ngat Restorantit Bifurkacioni, ose në Rrugën tashm

  130 €
  Ferizaj
  11 shkurt 20:42
 • Makina Industriale...

  Makina Industriale...

  Sherbejm shitjen dhe gjetjen e makinave industriale per punetori dhe Fabrika qe keni nevoje per prollime te ndryshme indrustriale, por edhe per bujqesi… Jemi te lidhur direkt me firma te ndryshme n

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 17:40
 • PULA VEZ

  PULA VEZ

  SHESIM VEZ TE PULAV AMOROK

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 17:31
 • Shitet

  Shitet

  Raca mallinos e paster ka vetem 1vjet e 6muaj mashkull qmimi 300€ viber +37745276887

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 16:39
 • PULA VEZ

  PULA VEZ

  SHESIM VEZ TE PULAV ROTAJLLAN

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 11:39
 • PULA SHESIM VEZ

  PULA SHESIM VEZ

  SHESIM VEZ TE PIKLAJKA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 11:38
 • PULA VEZ

  PULA VEZ

  SHITEN VEZT E PULAV PIKLAJK TE KUQE

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 11:38
 • Shiten dyert shum te mira 1 2 3 4 5 6 7

  Shiten dyert shum te mira 1 2 3 4 5 6 7

  Shiten 3 dyer pa Vrejtje shum te mira Qmimi esht i volitshem 280euro nuk esht perfundimtar qmimi diskutohet per me shum informata mos prit mos humb koh vetem kontakto ne nr. te dhen me posht...

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 02:29
 • BUBASHFABA DEZINSEKTIM ME GARANCION 044550009

  BUBASHFABA DEZINSEKTIM ME GARANCION 044550009

  ELEMINIMI BEHET ME GELL EKOLOGJIK PRODHIM AMERIKAN MAXFORCE & BAYER BUBAT SHFFARROSEN SHUMICA PER 48 ORE ESHTE EKOLOGJIK PA RREZIK JU GARANTOJME . PUNOJME TE SHTUNE DHE TE DIELEVE QMIMET: P

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  11 shkurt 02:28