Ferizaj

Biznes & Punësime në shitje në Ferizaj

 • 11 foto
  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant
  Makineri dhe inventare

  Shitet Inventari Per Gjelltore/Restaurant

  Shiten pajisjet per Gastronomi 1.Furra per pula me pline Cmimi 300 euro ( verejtje Xhamat i ka te t

  Ferizaj Sot, 19:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kanalizim zhbllokim kanalizime
  Sherbime

  kanalizim zhbllokim kanalizime

  Bëjm Zhbllokimin e kanalizimeve si:Lavamanve.Kuzhinave.Wc-ve si dhe sanimin e tyre sherbimi në tër K

  Ferizaj Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PASTRIMI I TEPIHËVE
  Sherbime

  PASTRIMI I TEPIHËVE

  Crystal Clean💦 kompania për pastrimin e tepihëve, karrigave të automjeteve, mobiljeve(karriga, kauqa

  Ferizaj Sot, 17:53
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  NITI-SHITET RESTAURANT ADRIATIKU 78ari
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET RESTAURANT ADRIATIKU 78ari

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 17:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Objekti ne Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  Objekti ne Ferizaj

  Shitet objekti ne rrugen Mejdi Xhaferi ne Ferizaj Objekti i renovuar komplet,i ndertuar ne vitin 200

  Ferizaj Sot, 17:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  NITI-SHITET LOKALI 33m2 Rr.Sali Çeku-Ferizaj
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET LOKALI 33m2 Rr.Sali Çeku-Ferizaj

  🔸Shitet - Lokali /Ferizaj 🔸Hapsirë-33m2 🔸Dokumentacion-Në Rregull 🔸Lokacioni - Rr.Sali Çeku -Lok

  Ferizaj Sot, 16:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET OBJEKTI me 15 ari Magjistrsle Babush
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET OBJEKTI me 15 ari Magjistrsle Babush

  🔸Shitet- Objekti me 15ari /Magjistrale-Babush Ferizaj-Prishtin 🔸Infrastrukturë- Kompletë 🔸Dokumentac

  Ferizaj Sot, 16:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719
  Sherbime

  SHATORA ME QERA KARRIKA DHE TAVOLINA 045587719

  Japim me qera shatora karrika dhe tavolina 045587719 ne gjod koh

  Ferizaj Sot, 16:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 60m2 në Han të Elezit 08/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 60m2 Adresa: Në Qendër të Han Elezit Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacion

  Ferizaj Sot, 16:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Objekti me 71ari truall. 21/16L

  Shitet; Objekti me 71 ari tokë Adressa; Në Babush rreth magjistr

  Ferizaj Sot, 16:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 310m2 në Rr Gjilanit 30/16L

  Shitet: LOKALI afar

  Ferizaj Sot, 16:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITEN Dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 / 36/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITEN Dy lokale 115 m2 dhe 65 m2 / 36/16L

  Shiten:dy lokale Kuadraturë:115 m2 dhe 65 m2. Lokalet jan të paisura me inventarë për kafiteri. Adre

  Ferizaj Sot, 16:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-SHITET Lokali 88m2 në Rrg. Varoshit 10/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 88m2 në Rrg. Varoshit 10/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 88m2 Adresa: Rr.Varoshitë(në fillim të Rrugës) Pronari: Shqiptarë Dokume

  Ferizaj Sot, 15:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet Lokali me qera 28m2,Rr.UQK 13/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 28m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhes dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 15:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë  18/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 38m2 K-I-rë 18/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë:38m2,Kati-I Lokacioni:Rr.te Shtëpia e bardhë në Ferizaj Pronari: Shqiptarë

  Ferizaj Sot, 15:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-Shitet Lokali 92m2 në Rr V.Gërvalla 33/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 92m2 në Rr V.Gërvalla 33/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë:92m2 Përdhesë Lokacioni: Vllëzrit Gërvalla,Rr.Gëzim Sahiti në Objektin e V

  Ferizaj Sot, 15:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITEN Lokalet 85m2,65m2,K-I-rë 12/16L

  Shiten: Lokalet Kuadraturë: 85m2 dhe 65m2 Adresa: Rr.Varoshit-VIZIONI S çmimi :1100 e/m2 Pronari:

  Ferizaj Sot, 15:49
  1.100 €
 • 0 foto
  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA SHITET LOKALI 40m2 RR.12 QERSHORI-FR. 28/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 40 m2 Ad

  Ferizaj Sot, 15:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET Lokali 450m2 me qera ,Rr D Islami 34/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 450 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje

  Ferizaj Sot, 15:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 70m2 ne qender te qytetit41/16L

  Shitet: Lokali Kuadrature :70 m2 Kati: përdhesë Adresa:Rr R.Powell Lokali është duke punuar dhe ka

  Ferizaj Sot, 15:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar
  Makineri dhe inventare

  Shes inventarin e rij per Kafeterij /Bar

  Shes inventarin \" 16 karrika te larta(shankerista) + 3 tavolina shankerista ,10 karrika (njejta) ,

  Ferizaj Sot, 15:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes inventarin per Kafeterij/Bar
  Lokale / Punetori / Magazina

  Shes inventarin per Kafeterij/Bar

  Shes inventarin \" Karrika, futele tavolina, shang etjera per Kafeterij/Bar...Te gjitha jan te reja

  Ferizaj Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DRZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE BUBRRECA
  Sherbime

  DRZINFEKTIM BUBASHFABA INSEKTE BUBRRECA

  DEZINSEKTIM EKOLOGJIK PER BUBRRECA milingona BEJME ELEMINIMIN E TE GJITHA LLOJEVE TE INSEKTEVE NE M

  Ferizaj Sot, 14:47
  1 €
 • 11 foto
  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA
  Makineri dhe inventare

  PAISJE PROFESIONALE PER HOTELIERI DHE KUZHINA

  shesim paisje profesionale per Hoteleri ,fast food si dhe per kafene shitorja jone gjindet perballe

  Ferizaj Sot, 13:49
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET RESTAURANTI +78ari M.Ferizaj Shkup

  🔸Shitet -Restauranti me 78ari oborr /Ferizaj 🔸Restauranti-650 m2 🔸Hapsirë -1500 m2 🔸Lokacioni -

  Ferizaj Sot, 13:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  NITI-SHITET LOKALI 80m2 Afër Shkollës Gjon Serreçi
  Lokale / Punetori / Magazina

  NITI-SHITET LOKALI 80m2 Afër Shkollës Gjon Serreçi

  🔸Shitet - Lokali /Ferizaj 🔸Hapsirë-80m2 🔸Dokumentacion-Në Rregull 🔸Lokacioni - Rr.Gjon Serreçi -af

  Ferizaj Sot, 13:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza betoni
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve me kubza betoni

  Bejme rregullimin e oborreve me kubeza betoni dhe renovimin e tyre.

  Ferizaj Sot, 12:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)
  Sherbime

  Rregullimi oborreve me kubza te betonit (kocka)

  montojm kubza te betonit dhe ngjeshje te temelave

  Ferizaj Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Rregullimi i oborreve me kubza edhe zbukurimin ..
  Punesime

  Rregullimi i oborreve me kubza edhe zbukurimin ..

  bojm montimin e kubzave te betoni dhe ngjeshjen e temelev tel 044767070 044814461 mund te n

  Ferizaj Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET OBJEKTI EXKLUZIV në qendër Fer. 09/16L

  Shitet; Objekti Kuadraturë; 2900m2 Adressa; Qendër të Qytetit afër Xhamis së vogël Organizimi i mbre

  Ferizaj Sot, 11:58
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 490m2 në Lagje te Re14/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 490m2 Lokacioni: Lagje te Re në Objektin e VizionitS-II Ferizaj Pronari

  Ferizaj Sot, 11:08
  550 €
 • 2 foto
  LINA-Ipet me qera objekti IV-kat me podrum Fr-Shku
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Ipet me qera objekti IV-kat me podrum Fr-Shku

  Ipet me qera:Objekti per biznes IV kate se bashku me podrum. Objekti ka 1200 m2 dhe është i gatëshëm

  Ferizaj Sot, 11:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHTET LOKALI 86m2 RR.REXHEP BISLIMI 64/16L

  Shitet: Lokali 86m2 Hapësirë e përshtatshme për biznis dhe afarizem. Lokali është në katin e pare A

  Ferizaj Sot, 11:02
  58.000 €
 • 4 foto
  Frigorifer friz per torte embelsira akullore
  Makineri dhe inventare

  Frigorifer friz per torte embelsira akullore

  Shiten 2 frigorifera per torte dhe 1 frigorifer per akullore ne Ferizaj. Jane ne gjendje shume te m

  Ferizaj Sot, 10:59
  4.100 €
 • 11 foto
  Rregullimi i oborreve
  Sherbime

  Rregullimi i oborreve

  Bejm montimin e te gjitha llojeve te kubezave te betonit. Gjithashtu bejm.mbjelljen e barit natyral

  Ferizaj Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-shitet Lokali 60m2 perball Gj.Serrecit 103/1

  Shitet lokali i cili ka 60 m2 hapësirë për biznes. Lokali është në katin e dytë dhe ka hymje të veqa

  Ferizaj Sot, 10:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten dhe ipen me qera lokale 30-35m2 103/17

  Shiten dhe ipen me qera lokalet 30 dhe 35m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë Lokali ës

  Ferizaj Sot, 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA IPET LOKALI ME QERA 110m2 rrg GREMES 05/16L

  Ipet me qera lokali i cili ka 110m2 hapësirë për biznes. Lokali është në Përdhesë dhe ka parkim dhe

  Ferizaj Sot, 10:56
  400 €
 • 4 foto
  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET Lokali 50m2 Rr 12Qershori Ingineering

  Shitet Lokali me 50 m2 Rr.12 Qershori Te ingineering Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA

  Ferizaj Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet objekti ne Magjistrale per Shkup100/16

  Shitet:Objekti 500m2 Parcela:4.44ari oborr Ky objekt plotson kushtet për shumë veprimtari biznesi. O

  Ferizaj Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 51m2 RR.TE VAROSHIT 91/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Varoshit Kuadratura:51m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar. N

  Ferizaj Sot, 10:55
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-SHITET LOKALI 28m2 RR.GJON SEREQI 85/17

  Shitet:Lokali Adresaa:Rr.Gjon Sereqi Kuadratura:28m2 Dokumentacioni:Ne rregull Pronari : Shqipetar.

  Ferizaj Sot, 10:54
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PER RESTORANTE

  SHESIM PAISJE TE NDRYSHME HOTELIERE PER RESTORANTE ,PER KAFENE , KEMI FURRA ORIGJINAL ITALIANE ,F

  Ferizaj Sot, 10:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE
  Makineri dhe inventare

  PAISJE TE NDRYSHME PROFESIONALE HOTELIERE

  shesim paisje per restorante dhe fast food ,te githa jane te reja me garancion 15 muaj INFO 044

  Ferizaj Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Makine per montimin e gomave të kamionëve
  Makineri dhe inventare

  Makine per montimin e gomave të kamionëve

  Pronari i parë.Makine per montimin e gomave të kamionëve dhe montimin e gomave të autobusave. Eshtë

  Ferizaj Sot, 10:50
  2.600 €
 • 8 foto
  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shitet Lokali 65m2,K-I afër Sp.Rajonal 06/16L

  Shitet: Lokali Kuadraturë: 65m2 Kati;-I- Adresa: Rr.Ramadan Rexhepi(afër Spitalit Rajonal dhe Qerdhe

  Ferizaj Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla
  Lokale / Punetori / Magazina

  LINA-Shiten Lokalet e gatëshme Rr Vll.Gërvalla

  Shiten: 3 Lokale Hapësirë: kati përdhesë 187 m2 dhe Kati parë:207 m2 Lokalet jan duke punuar me qir

  Ferizaj Sot, 10:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Furra e pulav
  Makineri dhe inventare

  Shitet Furra e pulav

  Shitet Furra e pulav Me rrym Tel +383 45 563 381

  Ferizaj Sot, 09:57
  90 €
 • 3 foto
  Shitet Guri për kuzhin
  Makineri dhe inventare

  Shitet Guri për kuzhin

  Shitet Guri per kuzhin I perdorur po Tel +38345563381

  Ferizaj Sot, 09:56
  90 €
 • 0 foto
  Pun me Eskavator
  Sherbime

  Pun me Eskavator

  Punojm me Eskavator Pastrojm kanale Tel 045 651 290

  Ferizaj Sot, 09:55
  Me Marrveshje