Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Leshohet banesa me qera ne arberi te komuna e re..

  Leshohet banesa me qera ne arberi te komuna e re..

  leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komuna e re banesat e tregtise,ndertim i ri kati i V-të me lift extra e rregulluarm,uji 24 ore,çmimi 300 euro, banesa posedon: sallonin me kuzhine.d

  300 €
  Prishtinë
  19 shkurt 18:35
 • Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

  Banes 65m2 Kat 3te Parku i Qytetit SHITET

  Shitet Banesa prej 65m2 kai i 3te i Banimit, e cila gjendet ne Ndertesen e Re te sapo perfunduar afer Parkut te Qytetit. Banesa eshte prone Private me Pronar Shqiptar i cili posedon te gjitha dokumen

  45.000 €
  Prizren
  19 shkurt 18:32
 • Shitet Banesa në Emshir te Qendra Tregtare Dardha

  Shitet Banesa në Emshir te Qendra Tregtare Dardha

  Shitet Banesa në Kalabri - Emshir te Qendra Tregtare Dardha Banesa gjindet në katin e 3-t ku ashensori punon pandërprerë. Banesa ka pamje nga rruga kryesore për Dardani dhe pozitën më të mirë në objek

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 18:32
 • Gasonjere ne Prishtine

  Gasonjere ne Prishtine

  Shes banesen ne Lagje te Spitalit ne katin e 8-te ne Prishtine. Banesa eshte njedhomeshe, ka nje sallon me kuzhine dhe nje paradhome te vogel, + banjo ballkon koridor, Ndertim i ri dhe modern, Pamjen

  30.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 17:44
 • BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE

  BANESE NE QENDER 100M2 NE KATIN E SHTATE

  BANESE NE QENDER PRISHTINE PLUS BODRUMI, ME SIPERFAQE TE PERGJITHSHME PREJ 100M2, NE KATIN E SHTATE. ÇMIMI:180000€ Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen

  180.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 16:54
 • Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 107.80m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX, në Rr. Holgen Petersen dhe është ndërtim I kompanisë së ndërtimit VËLLEZËRIT ASLLANI. Banesa është në k

  80.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 16:47
 • Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE.

  Banesë 73m2 në shitje në lagjen TOPHANE. Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe banesa të kësaj kuadrature ka në katin e VIII-të dhe katin e IX-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dh

  59.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 16:37
 • leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat

  leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat

  leshohet banesa me qira ne qender te 4 llullat ndertim i ri , kati i I-rë , çmimi 300 euro plus depozit me velre prej 300 euro per qeshtje sigurije. banesa posedon : sallonin me kuzhine,dhomen e gjum

  300 €
  Prishtinë
  19 shkurt 16:35
 • BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3..

  BANESAT NË PRISHTINË BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3..

  SHITEN BANESAT NË PRISHTINË, BUZE RRUGES B, 88M2 KATET 3 DHE 4. BANESAT PERBEHEN PREJ SALLON ME KUZHINE, 2 DHOMA TE FJETJES, BANJO, BALLKON. CMIMI: 780 EURO/M2. Tek kërkimi: shtypni “045534717”

  780 €
  Prishtinë
  19 shkurt 16:04
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitali afer banesave te royalit,kati i I-r 106 m2,ndertim i ri çmimi 65000 euro banesa posedon; sallonin me kuzhinë,tri dhoma gjumi,Banjo,Wc,ballkon,koridor tel.038220880

  65.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:58
 • AGJENCIA

  AGJENCIA "Prona PLUS" KERKOJME BANESA ME QIRA

  KERKOJME BANESA PER QIRADHENIE NE QENDER, TOPHANE, DODONE, EMSHIR, ARBERI, SI DHE TE GJITHA LAGJET TJERA NE PRISHTINE. Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hap

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 15:56
 • BANESA NE SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NË

  BANESA NE SHITJE NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NË

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, EMSHIR, KATI I NËNTË, ME SIPERFAQE 85.60M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON, KUZHINE, DHOMA TE FJETJES, BANJO, DY BALLKONA KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 B

  900 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:56
 • Banese Moderne 90m2 me Mobile

  Banese Moderne 90m2 me Mobile

  Mundesia e pagese eshte 65% ne start dhe pjesa tjeter me këste mujore deri ne 4 vite. Super kualitet me nje superqmim dhe me gjitha dokumentat. Shitetet banese MODERNE 90m2. Qelsat ndor. Extra e mire

  53.900 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 15:56
 • BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST

  SHITET BANESA 65M2 NE LAGJEN TOPHANE AFER RIINVEST. KY MODEL I BANESES ESHTE I LIRE EDHE NE DISA KATE. BANESA PERBEHET PREJ: SALLON ME KUZHINE, NJE DHOME GJUMI, BANJO,BALLKON. ÇMIMI-850€/M2 PER KATE

  800 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:55
 • BANESA NË SHITJE PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE ..

  BANESA NË SHITJE PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE ..

  SHITET BANESA NË PRISHTINË, DODONA, KATI I PARE, ME SIPERFAQE 43M2. BANESA PERBEHET PREJ SALLON ME KUZHINE, DHOME E FJETJES, BANJO. CMIMI I BANESES 50,000 EURO, (ME MOBILIE) Tek kërkimi: shtypni â€

  50.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:54
 • Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II

  Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II

  Banesë 54m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit II. Banesa gjendet në Lagjen Bregu I Diellit II, te banesat e bardha, shitet ME MOBILJE dhe është e lëshuar me Qira dhe është në katin e IV-të. Banesa k

  47.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:48
 • LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  LINA-Shiten banesat 117.5 m2 në qendër të qytetit

  Shiten:Banesat ekskluzive në qendër të qytetit Hapësirë:117.50 m2 (3+1) Kati: në kate të ndryshme Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite,kuzhinë e veqantë,tri dhoma gjumi,wc&banjo e përbashkët,wc&am

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 15:47
 • Leshohet banesa me qira ne aktash 1 afer restora..

  Leshohet banesa me qira ne aktash 1 afer restora..

  leshohet banesa me qira ne aktash1 afer Restorant Rugoves kati i III-të ndertim i ri extra e rregulluar,çmimi fix 300 euro i pa negociueshem. Banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhomen e gjumit,banjo

  300 €
  Prishtinë
  19 shkurt 15:42
 • Leshohet banesa me qira ne qender e pamob. te re..

  Leshohet banesa me qira ne qender e pamob. te re..

  leshohet banesa me qira ne qender e pamobiluar te restorant pishat,kati i IV-të 80 m2 tersisht e renovuar,çmimi fix 300 eiro i pa negociueshem,banesa eshte e pa mobiluar ka vetem kuzhinen me te gjitha

  300 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:54
 • Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i.

  Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i.

  Banesë 89m2 në shitje te STANDARD-i. Banesa gjendet në lagjen MATI 1, në kompleksin DAFINA te ndërtuar nga kompania e ndërtimit STANDART dhe është në katin e II-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon

  80.100 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:54
 • Banesë 85m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 85m2 në shitje në Lagjen e Spitalit.

  Banesë 85m2 në shitje në Lagjen e Spitalit. Banesa gjendet në lagjen e Spitalit, afër EULEX-it, te hyrja mrapa spitalit, është ndërtim I kompanisë së ndërtimit Vëllezërit Asllani, lëshohet për banim n

  67.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:52
 • BANESE NE SHITJE PREJ 103M2 NE DARDANI

  BANESE NE SHITJE PREJ 103M2 NE DARDANI

  SHITET BANESA PREJ 103M2 NETO PLUS 12M2 PODRUM BANESA GJINDET NE KATIN E 2 ,DHE KA KETE RENDITJE DHOMA GJUMI-3 SALLON-1 KUZHIN-1 BANJO-2 TERASA-3 DHE ESHTE E RENOVUAR TERESISHT QMIMI-155,000 €

  155.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:50
 • Banesë 59m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 59m2 në shitje në lagjen B. i Diellit.

  Banesë 59m2 në shitje në lagjen B. i Diellit. Banesa gjendet te banesat e bardha afër MAXI-it dhe kompleksit FAMIS, ka 58.28m2, kati i II-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 1. Dhomë gjumi 1. Kuzhi

  55.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:50
 • BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5

  BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5

  BANESAT NE SHITJE EMSHIR 51 DHE 70M2 KATI 7 DHE 5 790€/M2 BANESAT JANE: SALLON, KUZHINE, 1 DHOME GJUMI: 51M2 SALLON, KUZHINE, 2 DHOMA GJUMI: 70M2 VEREJTJE: NDERTIMET E LESNA NE KALABRI Tek kërkimi: s

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 14:47
 • Banesë 64m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 64m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 64m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha. Banesa gjendet te banesat e bardha afër MAXI market dhe është në katin përdhesë. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Banjo

  62.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:47
 • LINA Shitet dhe Ipet me qera Banesa 58m2. 09/16B-

  LINA Shitet dhe Ipet me qera Banesa 58m2. 09/16B-

  Shitet; Banesa Kuadraturë; 58m2 Kati; -VI- Organizimi i mbrendshëm; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhomë,banjo+wc,terasë Lokacioni;Lagjja e Spitalit-Royal Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni Lina te:04

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 14:46
 • LINA-Shiten Banesat 63m2,K- III,L.Spitalit 10/16B

  LINA-Shiten Banesat 63m2,K- III,L.Spitalit 10/16B

  Shiten; Banesa në Lagjen e Spitalit-Mati1 Kuadraturë; 63,27m2 Kati; III Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhinë,një dhoma gjumi,wc+banjo,terasë Ndërmjetsues i autorizuar Agjensioni LINA tel

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 14:46
 • Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS.

  Banesë 80m2 në shitje në qendër te Hotel SIRIUS. Banesa gjendet afër Hotel Sirius, te objekti ku gjendet ALBI dhe është në katin e V-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1.

  80.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 14:45
 • LINA-Shitet banesa 109m2-Rr Enver Topalli 145/16

  LINA-Shitet banesa 109m2-Rr Enver Topalli 145/16

  Shitet: Banesa Kuadratura: 109 m2 Kati- II Organizimi i mbrendshem : Sallon me kuzhin,tri dhoma gjumi,banjo,depo dy terasa. Adressa : Rruga Enver Topalli - Ferizaj Dokumentacioni:Ne Rregull Pronari :S

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  19 shkurt 14:32
 • BANESE ME MOBILJE 64M2 APOLLONIA, FUSHE KOSOVE

  BANESE ME MOBILJE 64M2 APOLLONIA, FUSHE KOSOVE

  SHITET BANESE ME MOBILJE 64M2, FUSHE KOSOVE, APOLLONIA . BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, ME PAMJE KAH LINDJA. ÇMIMI ME MOBILJE-37000€ Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO"

  37.000 €
  Fushë Kosovë
  19 shkurt 13:55
 • Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

  Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit

  Banesë 55.65m2 në shitje në lagjen Bregu I Diellit. Banesa gjendet në lagjen Bregun e Diellit te banesat ngjyrë hiri në bllokun e VII-të dhe është në katin e I-rë. Shitet e MOBILUAR. Banesa ka këtë r

  65.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:54
 • Banesë 65m2 në shitje afër Hotel Grand-Qendër

  Banesë 65m2 në shitje afër Hotel Grand-Qendër

  Banesë 65m2 në shitje afër Hotel Grand-Qendër. Banesa gjendet në soliterin afër Rektoratit dhe Hotel Grand, është tërësisht e mobiluar, 65m2 në Dokumenta, ka ngrohje qëndrore me qytet (Termokos), ësht

  120.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:50
 • Banesë 44m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 44m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 44m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha. Banes gjendet afër Sh.F. ILIRIA në banesat e bardha, është e renovuar, shitet e mobiluar dhe është në katin përdhesë. Banesa ka këtë renditje: 1. Sal

  43.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:49
 • Banesë 36m2 në shitje në Qendër.

  Banesë 36m2 në shitje në Qendër.

  Banesë 36m2 në shitje në Qendër. Banesa gjendet në Qendër, ndërtesa e pensionerëve, afër SWISS DIAMOND HOTEL dhe afër Sheshit Nëna Terezë, hapësirë të shfrytëzueshme ka 41m2, është tërësisht e renovua

  62.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:48
 • Banesa te lagjeja e spitalit

  Banesa te lagjeja e spitalit

  shitet banesa te lagjeja e spitalit,ndertesat e Avni Gjakoves afer Eulex-it,ndertim i ri kati i VII-të 78m2,çmimi 52000 euro i negociueshem. Banesa posedon: sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,kor

  52.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:46
 • BANESE NE SHITJE PREJ 55M2 ARBERI

  BANESE NE SHITJE PREJ 55M2 ARBERI

  SHITET BANESA PREJ 55M2 kATI -2 DHOME -1 SALLONI ME KUZHiNE -1 TERAS -1 Qmimi -45000e 045534717

  45.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:44
 • Banese prej 65m2 ne Prishtine

  Banese prej 65m2 ne Prishtine

  shitet banesa ne arberi ish dragodan te komuna e re,kati i VI-të,65m2 me lift,çmimi 850 euro per m2. banesa posedon: sallonin me kuzhinë,dhome gjumi,nje shpajz,ballkon, banjo,koridor. tel. 038220880

  55.250 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:42
 • Leshohet banesa me qira ne qender per zyre

  Leshohet banesa me qira ne qender per zyre

  leshohet banesa me qira ne qender per zyre per ball Grandit me pamje prej rruges kryesore Rr, e Garibaldit,kati i III-të,70m2,çmimi 500 euro. Banesa posedon tri njesi: sallonin,kuzhinen,dy dhoma gju

  500 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:33
 • Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  lershohet banesa me qira ne qender te avalla e renovuar,kati i VII-të,75m2 me lift çmimi 350 euro. Banesa posedon: sallonin,kuzhinen,dy dhoma gjumi,banjo,ballkon,koridor. tel. 038220880 0441

  350 €
  Prishtinë
  19 shkurt 13:32
 • Leshohet banesa me qira ne qender te swis diamond

  Leshohet banesa me qira ne qender te swis diamond

  leshohet banesa me qira ne qender te swis diamondi,kati i III-të,60m2 tersisht e renovuar mne mobilje te reja,çmimi 300 euro. Banesa posedon: sallonin,kuzhinen ,dhomen e gjumit,banjo,koridor tel. 038

  300 €
  Prishtinë
  19 shkurt 12:58
 • BANESE NE SHITJE AFER RRUGES B 66M2 KATI3 720€/M2

  BANESE NE SHITJE AFER RRUGES B 66M2 KATI3 720€/M2

  BANESE NE SHITJE AFER RRUGES B 66M2 KATI3 720€/M2 BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON ME KUZHINE: DHOMA GJUMI:2 LOKACIONI: MATI 1 AFER RRUGES B SIPERFAQJA:66M2 ÇMIMI: 720€/M2 Tek kërkimi: shtypni “0455

  720 €
  Prishtinë
  19 shkurt 12:57
 • BANESAT NE SHITJE TOPHANE 32M2 KATET 6-8 850€/M2

  BANESAT NE SHITJE TOPHANE 32M2 KATET 6-8 850€/M2

  BANESAT NE SHITJE TOPHANE 32M2 KATET 6-8 850€/M2 LOKACIONI:TOPHANE, AFER SERVISIT BAHOLLI SIPERFAQJA:32M2 ÇMIMI: 850€/M2 VEREJTJE: BANESAT JANE NE PERFUNDIM Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pas

  850 €
  Prishtinë
  19 shkurt 12:57
 • Leshohet banesa me qira te ne arberi ndertesa e ..

  Leshohet banesa me qira te ne arberi ndertesa e ..

  Leshohet Banesa me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower ne Katin e peste ,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxem

  500 €
  Prishtinë
  19 shkurt 12:43
 • Leshohet banesa me qira ne arberi ndertesa e pan..

  Leshohet banesa me qira ne arberi ndertesa e pan..

  Leshohet Banesa me Qera ne Lagjen Dragodan te Shkallet Ne Kompleksin e Pandora Tower ne Katin e peste ,Banesa Posedon kushte shum te mira si: Uj,Rryme,Lift.Parkin.Sigurim fizik 24 ore, gjithashtu Nxem

  500 €
  Prishtinë
  19 shkurt 12:42
 • Shitet banesa ne Ulpiane

  Shitet banesa ne Ulpiane

  Shitet banesa ne ulpian 45 m2 e renovara shum me kushte te mira per banim, afer tregut te vogel ne ulpian, banesa eshte me qira qe nga viti 2006 me Cmim 300 euro ne muaj. kati i pare banesa ka kete re

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  19 shkurt 12:34
 • Banesa ne Prishtine

  Banesa ne Prishtine

  044313361 *Shitet banesa ne lagjen tophane ne prishtine. *110 m gjendet ne katin e 6 (Gjasht) *Lift Funksional *nxemje qendrore. *E mobiluar teresisht. *Uje 24 ore ka edhe rezervarin 500 Litra. *N

  75.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 11:53
 • Shitet Banesa në Kalabri (Emshir) Prishtinë

  Shitet Banesa në Kalabri (Emshir) Prishtinë

  Shitet Banesa ne Kalabri (Emshir) Prishtinë Kati 3,me siperfaqe: 65m2 Banesa ka kët renditje: • Sallon + Kuzhin • Dhom gjumi • Banjo • Ballkon Tel: 044 442 969

  47.000 €
  Prishtinë
  19 shkurt 11:52
 • Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri ..

  leshohet banesa me qira e pa mobiluar ne kalabri, banesat e Lesnes,ndertim i ri ,kuzhina me te gjitha e lementet,kati i VIII-të75m2,çmimi 200 euro. Banesa posedon: sallonin me kuzhine,dhomen e gjumit

  200 €
  Prishtinë
  19 shkurt 11:42
 • Shitet Banesa ne katin e pare 134m²

  Shitet Banesa ne katin e pare 134m²

  Shitet banesa ne katin e pare ka salon me kuzhin tri dhoma gjumi du banjo ni wc dhe ballkon.

  Me Marrveshje
  Gjilan
  19 shkurt 11:42
 • Banese me qera ne Ulpiane

  Banese me qera ne Ulpiane

  leshohet banesa me qira ne ulpian ,kati i III-të,37m2,e renovuar,çmimi 220 euro, ne kete çmim perfshihen ujit dhe mbeturinat, Banesa pernehet,prej kuzhines,nje dhome,banjo. tel. 049123275 e-mail:

  220 €
  Prishtinë
  19 shkurt 11:42