Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet Banesa(PentHouse) ne emshir ##

  Shitet Banesa(PentHouse) ne emshir ##

  Shes Banes Pent house ne emshir objekti i llesnes blerti 4 kati 7 ne perfundimin e Siper 52m2 banim 52m2 ballkon perfundon ne mars 2018 qmimi 55.000e (Diskutushem) Për info 044780999(viber), 0459801

  55.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 20:47
 • Shitet banesa 60m2 te mati 1 !Delta

  Shitet banesa 60m2 te mati 1 !Delta

  Shes banesen 60m2 kati i -IV- Rr. Muharrem Fejza lagjja Mati-1 ne Prsihtine banesa ka dhome, kuzhin, korridor,banjo, çmimi 60.000€ Për më shumë info 044 249 654 ose 049 696 148

  60.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 20:41
 • Banesa 3 dhomshe 76m2 kati 6 te Royal City

  Banesa 3 dhomshe 76m2 kati 6 te Royal City

  Shitet banesa 3 dhomshe 76m2, ne katin e 6-të, Blloku B, ndërtim i Royal City, ne rrugen Muharrem Fejza ne lagjen e Spitalit. Banesa eshte ne ndertim e siper dhe pritet te perfundoj ne fund te vitit 2

  850 €
  Prishtinë
  12 tetor 20:07
 • 2 BANESA NE SHITJE FUSHE KOSOVE

  2 BANESA NE SHITJE FUSHE KOSOVE

  Shiten 2 banesa ne Fushe Kosove ndertuar nga kompania Model Slovenija, banesat jane ndertim e siper dhe perfundojn ne muajin Mars 2018. Perparsi e ketyre banesave eshte qe para bllokut nuk mund te nde

  395 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 19:43
 • Ofroj banes me qera te parku i qytetit***

  Ofroj banes me qera te parku i qytetit***

  Ofrohet banesa me qera e tipit Garsonjere e cila gjendet afer Parkut te qyteti. banesa posedon sallon kuzhin,banjo,korridor Banesa vlen edhe per studenta. Për info 044780999(viber), 045980111 Për t

  180 €
  Prishtinë
  12 tetor 19:33
 • Shitet banesa 64m2 ne Bregun e Diellit!Delta

  Shitet banesa 64m2 ne Bregun e Diellit!Delta

  Shitet banesa ne lagjjen "Bregu i Diellit"me madhesi 64m2 e organizuar ne 2 dhoma te gjumit,dhome dite me kuzhine,banjo dhe ballkon.Cmimi fillestar per banese eshte 57.000 euro Informata:044 249 654 o

  57.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 19:32
 • Shitet banesa 126m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet banesa 126m2 ne Fushekosove afer shkolles

  Shitet banesa 126m2 në FusheKosove kati i 5-të , afer shkolles Mihal Grameno . ⭕️Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️ 3 dhoma gjumi ⭕️ 2 Banjo ⭕️ Depo ⭕️2 ballkona

  62.000 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 18:50
 • Ofroj banes ne lagjen mati 1

  Ofroj banes ne lagjen mati 1

  Ofrohet me qira banesa ne lagjen Mati 1, afer Maxi 24h. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim. Banesa posedon kete renditje: Sallon me kuzhine Dhome e fjetjes Banjo 250 i diskutushem Për

  250 €
  Prishtinë
  12 tetor 18:45
 • Shitet super apartament 2+1 me 2 wc

  Shitet super apartament 2+1 me 2 wc

  Apartamenti eshte i kuruar ne cdo detaj punime cilesore. Ka dy ballkone te madha i pozicionuar me nga lindja Cmimi 70000€ Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whats

  70.000 €
  Shkodër
  12 tetor 18:03
 • Banese ne shitje-Bregu i Diellit

  Banese ne shitje-Bregu i Diellit

  Kati 1-Banesat e Standardit Banesa posedon: 3 dhoma te gjumit Sallon Kuzhina ndamas, Shpajz, 2 banjo dhe 2 ballkona. Gjithsej 105 m2, Shitet e mobiluar dhe poashtu ka garazh private dhe podrum

  110.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 17:45
 • Shitena banesat ne lagjjen mati 1 ! Delta

  Shitena banesat ne lagjjen mati 1 ! Delta

  Shiten keto banesa ne Prishtinë nga pronari(kompania) 1.Banes 61.04 m2(1+1)-kati 4-te, ne lagjen Mati I,Prishtine 2.Banes 63 m2 (2+1) kati 5-te,ne lagjen Breg i Diellit,Prishtine 3.Banes 69 m2(1+1),ka

  750 €
  Prishtinë
  12 tetor 17:44
 • Shitet banesa 92.83m2 ne berg diellit ! Delta

  Shitet banesa 92.83m2 ne berg diellit ! Delta

  Shitet Banesa 92.83 m2 kati 3 ne lagjen Bregu i Diellit, Prishtine Banesat e kuqe, perball fushes se tenisit apo shkolles Ismail Qemali, rruga nje drejtimshe qe shkone autobusi 4-shi. Banesa shitet

  95.700 €
  Prishtinë
  12 tetor 17:43
 • Shitet banesa 108m2 te rruga b ! Delta

  Shitet banesa 108m2 te rruga b ! Delta

  Shes banesen ne rrugen B te 13 kateshet, ndertimi i Engineeringut, banesa eshte 108m2 me letra kurse faktike eshte 120 m2. Banesa eshte ne katin e 9.cmimi eshte fiks, nuk boj ndrrim. Me mobilje cmimi

  63.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 17:36
 • Banesë 71.4m2 në shitje në Lagjen Bregu I Diellit.

  Banesë 71.4m2 në shitje në Lagjen Bregu I Diellit.

  Banesë 71.4m2 në shitje në Lagjen Bregu I Diellit. Banesa gjendet në lagjen Bregu I Diellit, te banesat e bardha (afër Shkollës Fillore “ILIRIA”), në kompleksin FAMIS, është e gatshme për banim dh

  52.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 17:35
 • Banesë 84,70m2 në shitje në Mati 1 – Rruga C.

  Banesë 84,70m2 në shitje në Mati 1 – Rruga C.

  Banesë 84,70m2 në shitje në Mati 1 – Rruga C. Banesa gjendet në rrugën C në kompleksin e ndërtuar nga kompania e ndërtimit DINO, është e gatshme për banim, shitet e MOBILUAR (për momentin është e lë

  69.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 16:58
 • BANESA NE SHITJE FUSHE KOSOVE KATI 2

  BANESA NE SHITJE FUSHE KOSOVE KATI 2

  Shitet banesa ne kompleksin LUKI, ne Fushe Kosove lagjen Dardania, Banesa ka siperfaqe 92.91m2 dhe eshte e gatshme per banim nga 15 Tetor 2017. Banesa ka kete renditje : Qendrimi ditore (salloni) me k

  460 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 16:57
 • Jepet me qira Apartament 2+1 kati 5 i ndodhur prane Bashkise L.Parruce Shkoder.

  Jepet me qira Apartament 2+1 kati 5 i ndodhur prane Bashkise L.Parruce Shkoder.

  Cmimi 23000 leke ne muaj Kontrata 1 vjecare Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimeve Extra

  23.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 16:55
 • Shitet Banesa ne Ulpian me sip 60m2 , 044261915

  Shitet Banesa ne Ulpian me sip 60m2 , 044261915

  Shitet Banesa ne Ulpian me sip prej 60m2 Kati 3 me pamje ka lindja cmimi 77.000 euro

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 16:46
 • BANESA NË SHITJE GJILAN - LAGJE KAMNIK

  BANESA NË SHITJE GJILAN - LAGJE KAMNIK

  Shitet banesa me lokacion ne Gjilan - lagjen Kamnik perball ETC-s. Banesa eshte ne katin 1 dhe me siperfaqe 160 m2, banesa eshte ndertuar nga kompania e mirenjohur dhe e pa konkurent ne Gjilan " D&amp

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 tetor 16:46
 • Shitet Banesa 90 M2 ne Mat - Kompleksi Rrezja

  Shitet Banesa 90 M2 ne Mat - Kompleksi Rrezja

  Shitet Banesa ne Mat - Kodi 1027 Lokacioni: Kompleksi Rrezja Siperfaqe: 90 M2 Kati 5 Renditjet: - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc - Koridor - Ballkon Posedon:

  63.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 16:32
 • Shitet apartament 1+1

  Shitet apartament 1+1

  Apartamenti eshte totalisht i restauruar i ndodhur ne Bahce te Cakajve Shkoder. Zona eshte mjaft e qete. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 Cmimi 3.3milion leke Kontakto Amarildo Sterkaj +35569288

  3.300.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 15:45
 • Banesat ne shitje Prishtine - MATI 1

  Banesat ne shitje Prishtine - MATI 1

  Shiten banesat ne Prishtine lagjen MATI 1 ne kompleksin banesor BLLOKU URBAN C10 - afer shkolles fillore Pavarsia. Banesat jane duke u ndertuar dhe investitor eshte kompania Vellezrit Asllani,banesat

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 15:38
 • Shitet Apartament 2+1 me 2 wc

  Shitet Apartament 2+1 me 2 wc

  Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar me sip 106m2 Kati 2 banim Apartamenti ndodhet ne qender te Shkodres 30m nga Pedonalja. cmimi 63000 euro Agjensia e Sherbimeve Extra Kontakto Amarildo Ste

  63.000 €
  Shkodër
  12 tetor 15:10
 • AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a BEN SHITJEN E BANESAVE

  AGJENCIONI -HOME-V.I.P-a BEN SHITJEN E BANESAVE

  Agjencioni Per Patundeshmeri AGENCY HOME VIP Patundshmeria gjithnje ka vlerë “Agency Home VIP Agjencion për Patundshmëri është themeluar me 27.05 2001 dhe vepron në tërë tërritorin e Kosovës, Mal

  Me Marrveshje
  Pejë
  12 tetor 14:56
 • HOME VIP LESHON BANES me QERA ne DEQAN

  HOME VIP LESHON BANES me QERA ne DEQAN

  AGENCY HOME VIP LESHON ME QERA BANESEN NE QEDE TË DEQANIT PER NJË KOH TË SHKURTË .banesa esht e lir nga data 31 korriku. . Leshojm banesen komplet te mobiluar teper eksluzive dhe shum ne vend te mir p

  Me Marrveshje
  Deqan
  12 tetor 14:55
 • Jepet me qera Apartament 2+1 kati i 3

  Jepet me qera Apartament 2+1 kati i 3

  Apartamenti ndodhet prane Sahatit Shkoder. Cmimi 190€/muaji Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com

  190 €
  Shkodër
  12 tetor 14:50
 • MY HOME-Shitet Banesa 128m2/Kati 5

  MY HOME-Shitet Banesa 128m2/Kati 5

  Shitet Banesa në Katin e 5 Rr Gjon Sereqi në Ferizaj Banesa ka 128m2 ka 3 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 2 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes mund të

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 tetor 14:46
 • Lokal në Kompleksin FOLEJA

  Lokal në Kompleksin FOLEJA

  Lokali në kompleksin FOLEJA shitet urgjentisht me sipërfaqe: 68m2 në lagjen Mati I, Rr. "Malush Kosova", Prishtinë. VEÇORIT e lokalit: -I vetmi lokal në Kompleks, 60 banor, -I vetmi lokal me kushte

  1.500 €
  Prishtinë
  12 tetor 14:34
 • Jepet me qera apartament 2+1

  Jepet me qera apartament 2+1

  Apartamenti ndodhet ne qender te Shkodres. Apartamenti eshte i pa mobiluar. Cmimi 20000 leke ne muaj Kontakto Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp

  20.000 Lek
  Shkodër
  12 tetor 14:18
 • ⭕️Shitet banesa 66m2 kati 2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 66m2 kati 2 në Fushekosove

  ⭕️Shitet banesa 66m2 kati 2 në Fushekosove Banesa posedon : ⭕️Sallon ⭕️Kuzhine ⭕️1 dhome gumi ⭕️Banjo ⭕️Ballkon Çmimi 28000 euro Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 tetor 13:57
 • Shitet banesa 103 m2 kati 6 Fushe Kosove

  Shitet banesa 103 m2 kati 6 Fushe Kosove

  Shitet banesa tri dhomshe 103 m2 kati 6 afer shkolles Mihail Grameno ( 30 metra larg shkolles,banesa eshte ne objeltin ku eshte Aztekun) te komplkesi Arditi. Banesa ka: Nje sallon te madh me kuzhin, d

  53.000 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 13:55
 • SHITET BANESA E MOBILUAR NE FUSHE KOSOVE

  SHITET BANESA E MOBILUAR NE FUSHE KOSOVE

  Shitet banesa ne Fushe Kosove, banesa mund te shitet e mobiluar dhe e pa mobiluar. Banesa ndodhet buze rruges Nena Tereze perball bankes BPB. Banesa ka siperfaqe 90 m2 dhe ka kete renditje : Qendrimi

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 tetor 13:38
 • Jepet me qira Apartament 1 dhome gjumi + sallon + guzhine

  Jepet me qira Apartament 1 dhome gjumi + sallon + guzhine

  Cmimi 200€ te perfshira uje dhe drita. Ndodhet 200m nga Teatri Migjeni Shkoder Kontakto Agjent Imobiliar Amarildo Sterkaj +355692883398 viber ose whatsapp agjensiaextra.com Agjensia e Sherbimev

  200 €
  Shkodër
  12 tetor 13:08
 • SHES BANESEN E PRINCESHES-TE SHK. MIHAL GRAMENO^

  SHES BANESEN E PRINCESHES-TE SHK. MIHAL GRAMENO^

  Shes banesen e cila gjendet ne Fushe Kosove te Shkolla Mihajl Grameno, ndertim i kompanise Princesha. Banesa ka 67 m2, eshte ne katin e peste me lift, e gatshme per banim! Banesa ka pamje nga Lindja,

  33.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 12:53
 • Banese ne shitje ne Emshir

  Banese ne shitje ne Emshir

  Shitet banesa ne Emshir - te Lesna, posedon 57m2 - kati III. Ekstra e mobiluar. cmimi 56.000 euro

  56.000 €
  Prishtinë
  12 tetor 12:48
 • PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37 mije euro

  PLAZH, Golem MALI I ROBIT shes apartament 2+1+2 BLK Kati 3,sip.74 m²,cmimi 37 mije euro

  Zona/Rruga :PLAZH, mali i robit Ne Golem ,tek Mali i Robit,70mt nga deti, shitet ap.2+1+2 ballkone,sip.74m/2, me pamje te shkelqyer nga pishinat dhe ambienti i gjelberuar i njè kompleksi luksoz, e r

  37.000 €
  Durrës
  12 tetor 12:44
 • SHITET NDRROHET ME VETUR BANESA 84M2

  SHITET NDRROHET ME VETUR BANESA 84M2

  SHITET NDROHET BANESA ME VETUR OSE ME MATERIAL NDERTIMOR BANESA GJENDET NE OBJEKTIN ADIGOUP AFER SHKOLLES SE MESME QMIMI I VOLITSHUM

  Me Marrveshje
  Lipjan
  12 tetor 12:44
 • Shes banesen 58m2 kati 2 me pamje n'rruge kryesore

  Shes banesen 58m2 kati 2 me pamje n'rruge kryesore

  Shes banesen perballe " baumarket" me pamje ne rruge kryesore prishtine - f.kosove ne katin e dyte te banimit ( jug-perendim). Banesa ka dokumentacion te rregullt, gjithashtu nje organizim shume funks

  30.000 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 12:44
 • LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17

  LINA-SHITET BANESA 65m2 K.VII RR.GJ.SEREQI 226/17

  Shitet: Banesa Kuadratura: 65.07m2 Kati;VII Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina nje dhoma gjumi,,wc+b, terasë . Adresa: Rr.Gjon Sereqi -'Ferizaj Funksionalizohen: Ndërmjetsues i autori

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 tetor 12:33
 • LINA-SHITET BANESA 88.3m2 KATI VI GJILAN 227/17B

  LINA-SHITET BANESA 88.3m2 KATI VI GJILAN 227/17B

  Shitet: Banesa Kuadratur: 88.3 m2 Kati: VI Gjendja:Ndertim e siper Organizimi i mbrendeshm: qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,wc,teras Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA Adresa: Rr Recak

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 tetor 12:32
 • Banesë në shitje ne lagjen Dardnia (e renovuar)

  Banesë në shitje ne lagjen Dardnia (e renovuar)

  Shitet banesa ne lagjen Dardania afer market viva dhe eliab,banea ka siperfaqe prej 60 m2,eshte ne katin e II dhe posedon sallonin,kuzhinen,dhomen e gjumint dhe banjon,gjithashu banesa eshte tersisht

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 12:01
 • 2 BANESA NE SHITJE NE FUSHE KOSOVE

  2 BANESA NE SHITJE NE FUSHE KOSOVE

  Shiten 2 banesa ne Fushe Kosove, ne kompleksin B.B. HOME Banesat jane te gatshme per banim ne fund te muajit Tetor 2017. Banesat kan siperfaqe 93.61 m2. Njera banes eshte ne katin e 2 dhe tjetra ne ka

  450 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 11:46
 • Shitet banesa ne Mahallen e Muhaxhereve

  Shitet banesa ne Mahallen e Muhaxhereve

  Ofrohet PËR ‪‎#SHITJE. Blej sot...! Perfito nje Garazhd FALAS !! Banesa e gatshme për banim 2+1 me çmim shumë të volitshëm tek “Lagjja e Muhxhereve” në Prishtinë objekti banesor “Pozhegu Bro

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 11:38
 • Ofrohen banesat me qera ne Dardani !DELTA

  Ofrohen banesat me qera ne Dardani !DELTA

  Ofrohen per shitje banesa te tipeve te ndryshme ne lagjjen Dardania ne kompleksin "Beni-Dona" me madhesi 45m2,75m2,102m2,106m2.Jane te tipit garsoniere,me 1 dhe 2 dhoma te gjumit.Kompleksi eshte 18-ka

  1.100 €
  Prishtinë
  12 tetor 11:38
 • Banes ne shitje ne Breg te Diellit

  Banes ne shitje ne Breg te Diellit

  Shitet banese ne lagjen Bregu i Diellit banesat e bardha ndertim i i vjeter nje nder banesat me cilsore ne Kosove dhe standartet me te larta te mundeshme, eshte e mobiluar ne teresi, shitet me mobile,

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 11:36
 • BANESAT NË SHITJE - PRISHTINË - DRAGODAN

  BANESAT NË SHITJE - PRISHTINË - DRAGODAN

  Shiten banesat ne kompleksin banesor BUTRINTI ne lagjen Dragodan. Banesat jane ne ndertim e siper dhe nderitimi do te perfundoj ne Qershor 2018. Kompleksi ka nje pozite mjaft te mire dhe nje dizajn un

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 10:58
 • Banesat ne shitje lagjen Prishtina e Re afer QKUK'

  Banesat ne shitje lagjen Prishtina e Re afer QKUK'

  Shiten banesat ne Prishtine ne lagjen e Re afer QKUK's Rr.Holger Petersen, me siperfaqe te ndryshme dhe kate te ndryshme varsisht se cila ju pershtatet. Banesat jane ndertuar nga Investitori Vellezrit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 tetor 10:58
 • MY HOME-Shitet Banesa 88.90m2 /Kati 3

  MY HOME-Shitet Banesa 88.90m2 /Kati 3

  Shitet Banesa në Katin e 4 tek Lagjja Ilirija në Ferizaj Banesa ka 88.90m2 ka 2 Dhoma Gjumi,Sallon,Kuzhinë, 1 Banjo,1 Depo(shpajz). Çmimi sipas marrëveshjes. Për qdo informatë rreth Shitblerjes m

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  12 tetor 10:46
 • BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË KATI 1 -

  BANESA NË SHITJE - FUSHË KOSOVË KATI 1 -

  Shitet banesa ne Fushe Kosove, ne lagjen Dardania. Banesa eshte ne kompleksin CIMA 4, ne katin 1 me siperfaqe 88.7 m2 me pamje nga kopshti (oborri), Kompleksi Cima 4 ka hapsire te mjaftushme gjelbrimi

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 tetor 09:48
 • Shiten dy banesa ne fushe kosove  Nga -59m2

  Shiten dy banesa ne fushe kosove Nga -59m2

  Shiten dy banesa ne fushe kosove -Banesa -59. m2 -kati -2 ,cmimi 490e1/m2. -Banesa -59. m2 -kati- 7, cmimi 420e/1m2 Tek kërkimi: shtypni “45534717” prek komandën "KËRKO" shiko ofertat e Agjenc

  420 €
  Fushë Kosovë
  12 tetor 09:47