Mat

Apartment / Banesa në shitje në Mat

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Shitet Shtepi 2+1 Burrel
  Apartment / Banesa

  Shitet Shtepi 2+1 Burrel

  Shtepia ndodhet ne rrugen Kont Urani (rruga e Gjykates). Kati i 4 (jo i fundit) Cmimi 32 000 Euro i

  Mat 8 korrik 10:21
  32.000 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 19 nëntor 11:40
  3.700.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament ne Mat
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Mat

  Shitet apartamenti 1+1 ne burrel afer stadiumit te burrelit,shtepia ndodhet ne kat 2 dhe ka brenda t

  Mat 14 shtator 11:26
  36.000.000 Lek