Automjete
Mat

Automjete në shitje në Mat

 • 3 foto
  Kamioncin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamioncin

  Shitet kamioncin iveco daily 35 10 viti 1993 meletera te posa bera per njevit ne gjendje te per krye

  Mat Sot, 09:23
  500.000 Lek
 • 4 foto
  Lis
  Vetura

  Lis

  Makina eshte me dogane me gjithe dokumente te rregullta,me kamie manuale,disqe alumini ne gjendje sh

  Mat Dje, 18:22
  3.000 €
 • 1 foto
  SUPER MERCEDES BENZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER MERCEDES BENZ

  Mercedes Benz 1831 viti 1998 4x4 me vinç hiab 4 dalje hidrualike me telekomande dogane te paguar i

  Mat Dje, 14:53
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes benz Kamion 17-22
  Kamionë

  Mercedes benz Kamion 17-22

  Shes Mercedes benz Kamion 17 22 nr gjendje te mire pune makina eshte 4x4 e gatshme per cdo lloj prov

  Mat 17 maj 23:28
  65.000 €
 • 2 foto
  Ford tranzit kamjoncin
  Vetura

  Ford tranzit kamjoncin

  Ford tranzit viti 1990 makina eshte pa dekomenta eshte me gjendje te mire makina ka karroceri 3.5 me

  Mat 17 maj 01:56
  2.000 Lek
 • 7 foto
  BMW 315 ALPINA
  Vetura

  BMW 315 ALPINA

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjithqka origjinale eshte ne gjendje pune dekomentat gati per d

  Mat 13 maj 20:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  motorr opel astra 1.4 16 valvula
  Autopjese dhe paisje

  motorr opel astra 1.4 16 valvula

  gjithashtu shes ede katalitin chentraline dhe pjese te tjera

  Mat 13 maj 15:27
  25.000 Lek
 • 2 foto
  Kavasaki
  Motore (mbi 50 cc)

  Kavasaki

  Motorri esh kavasaki 125 cc viti prodhimit 2018 i ardhur nga greqija ka 2000 kilometra esht super pa

  Mat 12 maj 15:42
  900 €
 • 4 foto
  Okazion 1250 Euro
  Vetura

  Okazion 1250 Euro

  Shitet Opel Astra 1.7 nafte me letra shqiptare ne gjendje sh te mire motorrikw dhe xhenerike . Vjen

  Mat 8 maj 14:08
  1.250 €
 • 4 foto
  Shes benz 250e
  Vetura

  Shes benz 250e

  Shes benz 250e me letra deri ne shkurt te vitit 2020 motor 5 pistonsh ne gjendje shume te mire 4 gom

  Mat 6 maj 16:41
  1.800 €
 • 6 foto
  Shitet furgon 410D viti 1994
  Vetura

  Shitet furgon 410D viti 1994

  Shes furgon 410D vende 17+1 me letra te rregullta deri ne shtator dopje gome 6 goma te reja me bllok

  Mat 6 maj 12:39
  5.000 €
 • 3 foto
  Vw transporter
  Vetura

  Vw transporter

  Vw transporter model i vjeter

  Mat 2 maj 12:33
  2.500 €
 • 2 foto
  E 270 CDI
  Vetura

  E 270 CDI

  Shitet E class 270 CDI Avnagarde viti 2001 Me xhama te zi origjinal Disqe 18 me goma 80% Baxho xhami

  Mat 28 prill 09:12
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  shes makine benx 200D me dekometa te rregulla me sherbime te bera ne gjendje te mir mun ta provoni

  Mat 27 prill 22:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Opel Astra
  Vetura

  Opel Astra

  Shitet opel astra ka nevoj vetem per boj tjerat jan super motor 1.7 naft bejm dhe ndrrim

  Mat 27 prill 22:22
  1.530 €
 • 11 foto
  Fugon 208D
  Vetura

  Fugon 208D

  Fugon:208D Viti:1995 Vende:8+1 Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike Vaj filtra te sapo ndruara

  Mat 26 prill 20:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Fugon 208D
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Fugon 208D

  Fugon:208D Viti:1995 Vende:8+1 Ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike Vaj filtra te sapo ndruara

  Mat 26 prill 20:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Elton
  Vetura

  Elton

  Makine esht me dokumeta te rregullta per 1 vit

  Mat 24 prill 17:33
  16.000 €
 • 4 foto
  Shiten Goma per Traktor
  Autopjese dhe paisje

  Shiten Goma per Traktor

  Shiten goma 60016 per traktor 2 te reja e 2 te perdorura

  Mat 22 prill 14:50
  180.000 Lek
 • 4 foto
  Opel Vectra shitet ose Ndrrohet me Benz 190
  Vetura

  Opel Vectra shitet ose Ndrrohet me Benz 190

  Shitet opel vectra ne gjendje shum te mir pune Cmimi i diskutueshem

  Mat 22 prill 14:49
  1.700 €
 • 5 foto
  E classe avangarde 270 cdi
  Vetura

  E classe avangarde 270 cdi

  Makina eshte ne gjendje shum te mir full opshen ne llojn e vet sallon lekure sendilje me ngrofse ft

  Mat 21 prill 10:01
  3.700 €
 • 7 foto
  Seat arosa
  Vetura

  Seat arosa

  Gjendje shum e mir pa letra shitet per arsyje mos pordorimi me kondicioner Motorr 0.9 super ekonomi

  Mat 20 prill 11:57
  800 €
 • 0 foto
  a class OKAZION
  Vetura

  a class OKAZION

  OKAZION , shitet a class 170 nafte , manual , me letra te rregullta , makina ska asnje lloj defekti

  Mat 19 prill 19:58
  1.190 €
 • 4 foto
  okazion A class 1190 eu
  Vetura

  okazion A class 1190 eu

  okazion !!! shite a class nafte , manual , letra te rregullta , asnje lloj defekti , km origjinale t

  Mat 19 prill 19:58
  1.190 €
 • 0 foto
  Golf 3 super.
  Vetura

  Golf 3 super.

  Shes golfin super gjendje letrat rregullta deri janar 2020. cdo gje origjinale gjermane. bleres seri

  Mat 11 prill 06:09
  1.800 Lek
 • 4 foto
  SHITET DOGE FORISTRAD
  Vetura

  SHITET DOGE FORISTRAD

  SHITET MAKINA DOGE.MAKINA DISPONON FULL OPTIONS.SENDILJE LEKURE TE ZEZA.MAKINA KA 190000 KM ORIGJINA

  Mat 9 prill 12:00
  11.200 €
 • 0 foto
  Mercedes Sprinter 312
  Vetura

  Mercedes Sprinter 312

  Shitet furgoni “Sprinter312”Eshte ne gjendje te shkelqyer , me goma te reja , me taksa te paguar

  Mat 6 prill 21:30
  500.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet kia sorento
  Vetura

  Shitet kia sorento

  Shitet kia sorento per pjese kembimi.makina ka vetem testaton e care.makina esht e pa perdorur ne sh

  Mat 6 prill 14:55
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet Benz C220 - Vit 2002
  Vetura

  Shitet Benz C220 - Vit 2002

  Ne gjendje shume te mire , me letra te paguara deri ne 7/05/2019 . Ngjyra Gri , Disqe Alumini, Origj

  Mat 4 prill 11:48
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Mircubishi l200
  Vetura

  Mircubishi l200

  Mitcubishi l200 e sapo ardhur nga Anglia te gjitha sherbimet e bera ne Angli , e shes per arsye mos

  Mat 4 prill 11:30
  7.000 €
 • 2 foto
  Nissan Serena 7+1
  Vetura

  Nissan Serena 7+1

  Nissan serena 7+1 viti 1999 letrat e paguara deri ne 21 4 2019.CMIMI 3 MILION

  Mat 4 prill 09:02
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet Golf 4 1.9 Naft (tDI) e vitit 2000
  Vetura

  Shitet Golf 4 1.9 Naft (tDI) e vitit 2000

  Makina esht ne gjendje shum te mir me letra deri me 16.11.2018 siguracjoni deri ne janar cmimi 28000

  Mat 4 prill 08:53
  280.000 Lek
 • 3 foto
  Renault Kangoo benzin
  Vetura

  Renault Kangoo benzin

  Reno kongo super ekonomike 1.2 benzin

  Mat 4 prill 08:37
  1.999 €
 • 9 foto
  Nisan 4x4
  Vetura

  Nisan 4x4

  Shes nisan 4x4 ne gjendje te shkelqyer 2.7 nafte me cdo gje funksionale e ardhuar nga anglia e gatsh

  Mat 4 prill 08:24
  2.000 €
 • 7 foto
  Ekskavator me goma
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Ekskavator me goma

  Shes ekskavator me goma Fiat Kobelco E145W viti 2004,16 TON ne gjendje shume te mire,me dogane te pa

  Mat 4 prill 08:09
  37.000 €
 • 4 foto
  Disqe 14she alumini
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 14she alumini

  shiten disqe Alumini ne gjendje shmmm te mire 185\\65\\14 . Cmimi vetem 100mije leke te vjetra

  Mat 4 prill 07:48
  10.000 Lek
 • 3 foto
  polo 1.4 benzin
  Vetura

  polo 1.4 benzin

  polo 1.4 benzin me portobagash.xhamat elektrik.me kondiconer taksat i marojn tani.gomat ja kam vu t

  Mat 4 prill 06:16
  1.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Vito
  Vetura

  Mercedes Vito

  Fugoni eshte ne gjendje perfekte si nga jashte ashtu edhe ne pjeset gjenerike me te gjitha sherbimet

  Mat 4 prill 05:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shiten 2 Alfa Romeo 166 dizel 1000 Euro
  Vetura

  Shiten 2 Alfa Romeo 166 dizel 1000 Euro

  Shiten 2 alfa romeo 166 Bluja letra te mbaruara 1 vit, 2400 nafte viti 1999, shitet per pjese. Gri

  Mat 4 prill 05:29
  1.000 €
 • 7 foto
  E 270 cdi. Avangard
  Vetura

  E 270 cdi. Avangard

  Mercedez bex. 270. Cdi. Ne gjendje te mir. Letra. Te paguara. Deri ne. 28 mars 2019. Sherbime t

  Mat 4 prill 05:28
  2.000 €
 • 6 foto
  VW Polo 1.4 benzine me portobagazh
  Vetura

  VW Polo 1.4 benzine me portobagazh

  polo 1.4 benzin me portobagash.xhamat elektrik.me kondiconer taksat i marojn tani.gomat ja kam vu te

  Mat 4 prill 04:31
  800 €
 • 0 foto
  Opel Astra1.4 Benzine/Gaz
  Vetura

  Opel Astra1.4 Benzine/Gaz

  Ne gjendje te mire dhe e gatshme per cfaredo lloj prove.Makina ndodhet ne Burrel.

  Mat 4 prill 04:04
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Land rover discovery
  Vetura

  Land rover discovery

  Makina eshte ne gjendje te mir E gatshme per cdo lloj prove me sherbimet e bera vaj fitra ,gomina,

  Mat 4 prill 03:40
  4.500 €
 • 2 foto
  Iveco1998
  Kamionë

  Iveco1998

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,veteshkarkuese,dokumenta per nje vit,cmimi 530.000 mijelek

  Mat 4 prill 02:30
  530.000 Lek
 • 5 foto
  VW Volswagen Sharan
  Vetura

  VW Volswagen Sharan

  Kjo makine ka 6 sendile. Eshte ne gjendje shume te mire motorike me nje motor te vitit 2007 1.9.

  Mat 4 prill 02:27
  3.200 €
 • 3 foto
  opel astra 1.7 cdti 2005
  Vetura

  opel astra 1.7 cdti 2005

  shes opel astra 1.7 cdti te vitit 2005 makina eshte ne gjendje shum te mir xhenerike dhe motorrike m

  Mat 4 prill 01:48
  2.005 €
 • 7 foto
  Opel zafira
  Vetura

  Opel zafira

  Shitet opel zafira viti 2001. Ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike. 6+1 vende shum ekonomi

  Mat 4 prill 01:15
  1.999 €
 • 5 foto
  Fiat croma 3 700 €
  Vetura

  Fiat croma 3 700 €

  Shitet Fiat Croma 1.9 nafte Multijet. Ne gjendje shum te mir motorrike e xhenerike. 174 000 km origj

  Mat 4 prill 00:46
  3.700 €
 • 5 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Shitet tral ne gjendje shume te mire i gjithi alumin viti 2001 goma te reja ipershtatshem per xhdo l

  Mat 3 prill 23:42
  10.000 €
 • 2 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  Shite makina me dekometa te rregulla ne gjendje shum te mir.

  Mat 3 prill 22:51
  Me Marrveshje