Mat

Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Mat

 • 11 foto
  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË
  Vetura

  VW TOUAREG 2006 4X4 AUTOMATIC ÇMIM I LIRË

  Makina është në gjendje shumë të mirë, dhe shërbimet janë bërë në kohën e duhur dhe rregullisht. Ësh

  Mat Sot, 17:17
  5.500 €
 • 1 foto
  SUPER MERCEDES BENZ
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  SUPER MERCEDES BENZ

  Mercedes Benz 1831 viti 1998 4x4 me vinç hiab 4 dalje hidrualike me telekomande dogane te paguar i

  Mat Sot, 10:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 40 dhi
  Kafshe ferme

  Shiten 40 dhi

  Shiten 40 dhi cmimi idiskutueshem

  Mat Sot, 00:13
  10 Lek
 • 0 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Vegla pune te ardhura nga gjermania

  Mat Dje, 21:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Trapan vidator SKIL
  Makina dhe vegla

  Trapan vidator SKIL

  Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te b

  Mat Dje, 21:21
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Hekur rrobash me depozite Tefal
  Teknik dhe paisje

  Hekur rrobash me depozite Tefal

  Shesim hekuj rrobashme depozite te markes Tefal. duke filluar me 2.500 lek. per informacion dhe poro

  Mat Dje, 21:21
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Thekese Bue Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Thekese Bue Gjermane

  Shesim thekese buke gjermane 1500 lek. Per informavcion dhe oferta na kontaktoni ne duqanin tone ne

  Mat Dje, 21:21
  1.500 Lek
 • 5 foto
  Set Sermi 925
  Veshje / Kepuce / Ore

  Set Sermi 925

  Shiten Varese dhe Veth sermi super cilesi super. nga 5500 lek per vetem 2500 lek. Per informacion

  Mat Dje, 21:21
  2.500 Lek
 • 8 foto
  Mercedes Benz E320 EVO
  Vetura

  Mercedes Benz E320 EVO

  Mercedes Benz e320 EVO 230000 km origjinale Look AMG Fabrike Panoramic Timon AMG Kamio7G Veshje Mes

  Mat Dje, 21:19
  10.500 €
 • 9 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  shitet samsung Note 3 ne gjendje te perkryer pa asnje lloj difekti dhe nderhyrje. Tel eshte version

  Mat Dje, 19:13
  22.000 Lek
 • 4 foto
  Lis
  Vetura

  Lis

  Makina eshte me dogane me gjithe dokumente te rregullta,me kamie manuale,disqe alumini ne gjendje sh

  Mat Dje, 17:22
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet fadrome JCB 3 CX
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Shitet fadrome JCB 3 CX

  Shitet fadrome e vitit 1993. Ne gjendje te mire teknike.Mundesi nderrimi me makine te tipit foristra

  Mat Dje, 17:17
  11.000 €
 • 2 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Ne gjendje te mire , me 2 karta, dhe me karte memorje

  Mat Dje, 09:01
  5.000 Lek
 • 7 foto
  BMW 315 ALPINA
  Vetura

  BMW 315 ALPINA

  Makina eshte ne gjendje shum te mire gjithqka origjinale eshte ne gjendje pune dekomentat gati per d

  Mat Dje, 08:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford tranzit kamjoncin
  Vetura

  Ford tranzit kamjoncin

  Ford tranzit viti 1990 makina eshte pa dekomenta eshte me gjendje te mire makina ka karroceri 3.5 me

  Mat 24 janar 00:56
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Puple Puple
  Kafshe shtepiake

  Puple Puple

  Prindër të shëndetshëm Puple Puple Kup Reg Hi. Ne kemi një pjellë të këlyshëve të mrekullueshëm min

  Mat 21 janar 04:54
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë maltë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë maltë

  Këlyshë maltë Këlyshë shumë të bukur Mini Maltezer. Një pjellë prej gjashtë qenushësh, nëna është

  Mat 19 janar 11:24
  200 €
 • 1 foto
  Këlyshë pomeraneze
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë pomeraneze

  Këlyshë pomeraneze Një shtëpi e re për qenushin tim, Këlyshët janë 3 muaj. Qeni familjar. Sigurohe

  Mat 19 janar 11:16
  200 €
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.
  Biznes ne shitje / me qera

  ΓΡΗΓΟΡΗ, αξιόπιστη και πολύ ενδιαφέρουσα προσφορά δανείου.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Mat 15 janar 16:22
  315 €
 • 2 foto
  motorr opel astra 1.4 16 valvula
  Autopjese dhe paisje

  motorr opel astra 1.4 16 valvula

  gjithashtu shes ede katalitin chentraline dhe pjese te tjera

  Mat 14 janar 13:44
  25.000 Lek
 • 8 foto
  Super okazion per gjendjen
  Vetura

  Super okazion per gjendjen

  Ne gjendje perfekte e sapotarguar me cdo sherbim te kryer . Full option . Me garanci . Nderrohet me

  Mat 10 janar 19:54
  5.200 €
 • 2 foto
  Këlyshë të shquar të Dalmation
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të shquar të Dalmation

  Këlyshë të shquar të Dalmation Këlyshë të bukur dalmat, spote të zeza dhe të bardha. Nëna dhe babai

  Mat 8 janar 12:08
  200 €
 • 3 foto
  Prerese bari dhe freze 2ne 1
  Makina dhe vegla

  Prerese bari dhe freze 2ne 1

  Shitet presese bari dhe freze 2ne 1. 2mln leke. super e pershtatshme per cdo familje fshati. per po

  Mat 7 janar 22:09
  200.000 Lek
 • 1 foto
  shitet ose nderrohet fiat panda
  Vetura

  shitet ose nderrohet fiat panda

  Makina eshte ne super gjendje

  Mat 9 dhjetor 11:42
  1.490 €
 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 19 nëntor 11:40
  3.700.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedes Vito -04
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes Vito -04

  Mercedes Benz Vito 220 kilometra-218.000 4x4 *4 rrota aktive^ xhamat e pasem te zinj origjinal te gj

  Mat 19 nëntor 10:07
  9.900 €
 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Dekorime

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Mat 14 nëntor 10:17
  100 €
 • 2 foto
  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine
  Koleksione

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine

  Blini Actavis Promethazine me shurup kollë vjollcë Codeine Blini Tableta Killer Pain, Nembutal, S

  Mat 11 nëntor 22:04
  100 €
 • 5 foto
  DJI Mavic Air Camera Drone - Red
  Fotoaparate

  DJI Mavic Air Camera Drone - Red

  DJI Mavic Air Camera Drone - Red Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: siç janë

  Mat 11 nëntor 11:11
  400 €
 • 5 foto
  FIAT PUNTO AUTOMAT
  Vetura

  FIAT PUNTO AUTOMAT

  FIAT PUNTO I VITIT 1998 AUTOMAT , LETRA DERI NE SHKURT 2020, ME KONDICIONER, TE GJITHA SHERBIMET E B

  Mat 7 nëntor 11:22
  1.100 €
 • 2 foto
  Këlyshë të regjistruar Maltë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të regjistruar Maltë

  2 këlyshë Maltese për shitje. Këto këlyshë janë flokë të shkurtër dhe kanë koka kube mollë. Ato janë

  Mat 1 nëntor 09:34
  300 €
 • 4 foto
  Mbreti i Havalit i dhuron këlyshët spaniel.
  Kafshe shtepiake

  Mbreti i Havalit i dhuron këlyshët spaniel.

  Kemi një pjellë të re të qenve kavalier të mbretit Charles Spaniel, Pedigree të plotë. Ata janë rret

  Mat 25 tetor 08:55
  400 €
 • 5 foto
  Këlyshë të bukura të boksierit
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukura të boksierit

  Ne kemi një pjellë të bukur prej 12 qenushësh Boxer. Ata vijnë me dokumente regjistrimi AKC, kopje t

  Mat 25 tetor 08:54
  400 €
 • 6 foto
  Këlyshë kolie kufitare
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kolie kufitare

  Këlyshë të shkëlqyeshëm të cilësisë prefekti. Këta të vegjël janë racë e pastër! Këlyshë të bukur. K

  Mat 25 tetor 08:53
  350 €
 • 4 foto
  Këlyshë belgësh të Malinois
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë belgësh të Malinois

  Meshkuj dhe femra në dispozicion. Deri më tani në vaksinat dhe veshet. Gati për tu rizhomuar. 12 jav

  Mat 25 tetor 08:51
  400 €
 • 3 foto
  Këlyshat bukuroshe Beagle të regjistruara
  Kafshe shtepiake

  Këlyshat bukuroshe Beagle të regjistruara

  Këlyshë bukuroshe Beagle të regjistruara, mikro-chipped dhe të ftohtë. 3 meshkuj. Gati për të shkuar

  Mat 25 tetor 08:49
  300 €
 • 5 foto
  Bulldogët Amerikanë
  Kafshe shtepiake

  Bulldogët Amerikanë

  këlyshët tani janë duke u lagur dhe janë gati të shihen gjaku cilësor në këtë nënë pjellë dhe babi m

  Mat 25 tetor 08:47
  400 €
 • 5 foto
  Pupa të bukura amerikane Akita
  Kafshe shtepiake

  Pupa të bukura amerikane Akita

  Të gjithë nga një shtëpi e dashur familjare dhe janë trajtuar mirë. Gati për t’u larguar tani, gati

  Mat 25 tetor 08:44
  300 €
 • 3 foto
  Kamioncin
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Kamioncin

  Shitet kamioncin iveco daily 35 10 viti 1993 meletera te posa bera per njevit ne gjendje te per krye

  Mat 16 tetor 03:17
  500.000 Lek
 • 5 foto
  bez mercedes
  Vetura

  bez mercedes

  mercedez benz me letra me 4marsha cmimi 1000 lek ...... .......kemi dhe nji zitor kubot 4x4 kubot pl

  Mat 26 shtator 10:19
  1.000 Lek
 • 0 foto
  kerkoj grup per leonardo 150
  Motore (mbi 50 cc)

  kerkoj grup per leonardo 150

  kush ka grup per aprillia leonardo 150 kubiksh ne gjendje pune te perdorur te me kontaktoje ne faceb

  Mat 23 shtator 13:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  KTM 390 DUKE RTO AVAILABLE
  Motore (mbi 50 cc)

  KTM 390 DUKE RTO AVAILABLE

  Category Superbike Brand KTM Model DUKE 390 Year 2019 Engine Type : 1-

  Mat 23 shtator 11:56
  2.700 €
 • 1 foto
  Can-Am Outlander DPS 570
  Motore (mbi 50 cc)

  Can-Am Outlander DPS 570

  2017 Can-Am Outlander DPS 570 ... Në gjendje të shkëlqyeshme dhe çmim të përballueshëm..Kontaktoni m

  Mat 22 shtator 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pomoc rodinám
  Biznes ne shitje / me qera

  Pomoc rodinám

  Hledám čestné a spolehlivé jednotlivce, kteří mohou půjčit své prostředky na jakoukoli částku za zis

  Mat 22 shtator 11:02
  3.000 €
 • 0 foto
  Shitet mercedez benx 250
  Vetura

  Shitet mercedez benx 250

  Shes mercedez benx 250 pa turbo me kondicjoner makina esht ne gjendje shum te mir per me shum kontak

  Mat 22 shtator 10:23
  1.600 Lek
 • 6 foto
  micubish colt
  Vetura

  micubish colt

  mitsubishi colt e vitit 1999 1.3 benzin me kondicjoner me letra per nje vit tani sa i jan pre e rreg

  Mat 19 shtator 08:08
  1.200 €
 • 4 foto
  mecedes-benz
  Vetura

  mecedes-benz

  shitet _Autobuz 614 ne gjendje shum te mir motorrike ashu si edhe xhenerike e letra te sa po bera __

  Mat 18 shtator 20:30
  8.000 €
 • 2 foto
  Këlyshë kunjsh të disponueshëm
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë kunjsh të disponueshëm

  Këlyshë kunjsh të disponueshëm Këlyshë këlyshësh të disponueshëm për shtëpitë e tyre të reja dhe ato

  Mat 17 shtator 02:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Benx
  Vetura

  Benx

  Shese Benx 190 D me dokometa te rregulla deri ne qeshor 2020 esht ngjendje shum te mir mun ta provon

  Mat 16 shtator 11:09
  1.800 €
 • 4 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepia 2 dhoma e guzhine me oborr masiv per rreth shtepise,pus uji+oborri esh i mbjell me

  Mat 15 shtator 14:48
  45.000.000 Lek