Elektronikë
Mat

Elektronikë në shitje në Mat

 • 9 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  shitet samsung Note 3 ne gjendje te perkryer pa asnje lloj difekti dhe nderhyrje. Tel eshte version

  Mat 11 nëntor 19:13
  22.000 Lek
 • 5 foto
  DJI Mavic Air Camera Drone - Red
  Fotoaparate

  DJI Mavic Air Camera Drone - Red

  DJI Mavic Air Camera Drone - Red Ne jemi te specializuar në shpërndarjen e elektronikës: siç janë

  Mat 11 nëntor 11:11
  400 €
 • 2 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  Ne gjendje te mire , me 2 karta, dhe me karte memorje

  Mat 11 nëntor 09:00
  5.000 Lek
 • 0 foto
  PS 4 pro
  Lojra per PC / Videolojra

  PS 4 pro

  2pulta ..15 lojra me disqe dhe 5 te shkarkuara asnje defekt

  Mat 29 gusht 14:14
  350 €
 • 1 foto
  8 pc te kompletuara,,,per shitje
  Kompjutera

  8 pc te kompletuara,,,per shitje

  Ekranet Lg,,,bordi Hp,,,4gb ram dual core,,,dvd room mouse tastiere

  Mat 29 gusht 14:00
  1.000 €
 • 3 foto
  ??⭕FERTË??
  Kompjutera

  ??⭕FERTË??

  Shitet kompjutet Laptop Fujitsu. per vetem 13,500 lek. per informacione dhe porosi na kontakotoni ne

  Mat 15 gusht 16:59
  14.500 Lek
 • 7 foto
  SHITEN OFERTE 2 KOMPJUTERA KOMPLETUAR
  Kompjutera

  SHITEN OFERTE 2 KOMPJUTERA KOMPLETUAR

  KOMPJUTER 1 MARKA HP HDD 500 GB RAM 5 GB KARTE GRAFIKE 1GB MONITOR DELL 19\"(POLESH) MOUSE+TASTIER

  Mat 12 gusht 13:23
  17.000 Lek
 • 2 foto
  Oferte shiten 2 kompjutera kompletuar
  Kompjutera

  Oferte shiten 2 kompjutera kompletuar

  Kompjuter 1 Marka Hp Hdd 500 gb Memorja ram 5gb Karte grafike 1 gb Monitor dell 19 polesh Dvd-writer

  Mat 11 gusht 23:33
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Apple iPhone X - 256GB
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Mat 9 gusht 01:25
  600 €
 • 0 foto
  Kasetofon sony
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon sony

  Shitet kasetofon sony per ford

  Mat 26 korrik 16:23
  70 Lek
 • 1 foto
  Ambiflike + vufer
  Audio / CD / Stereo

  Ambiflike + vufer

  Shitet ambiflik + vufer Ne gjendje shum te mir Per cdo pytje tel: 0695692014

  Mat 17 korrik 19:06
  70 €
 • 3 foto
  Laptop 14 900
  Kompjutera

  Laptop 14 900

  Shitet laptop I ardhur nga Gjermania ne gjendje shume te mire Per me shume info na kontaktoni ne : w

  Mat 19 qershor 00:24
  14.900 Lek
 • 5 foto
  Laptop 14, 900 lek
  Kompjutera

  Laptop 14, 900 lek

  Shitet laptop I arfhur nga Gjermania Per me shume info na kontaktoni ne : what\'s up dhe Viber 0035

  Mat 19 qershor 00:16
  14.900 Lek
 • 1 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  nokia ta-1048 Wifi Internet 4g 2 sim 4gb memorje.....

  Mat 2 maj 11:49
  100 €
 • 3 foto
  Apple MacBook Pro 2.6 up to 4.3GHz 6 CORE 8th Gen.
  Kompjutera

  Apple MacBook Pro 2.6 up to 4.3GHz 6 CORE 8th Gen.

  Thanks for the interest you have in the product,we have it for sell and its brand new original in bo

  Mat 19 prill 20:12
  1.200 €
 • 3 foto
  Fifa 15
  Lojra per PC / Videolojra

  Fifa 15

  Disku është i vlefshëm vetëm për XBOX 360

  Mat 7 prill 22:41
  3.500 Lek
 • 10 foto
   KOMPJUTER I KOMPLETUAR CMIMI OFERTE
  Kompjutera

  KOMPJUTER I KOMPLETUAR CMIMI OFERTE

  OKAZION PC WORKSTAION I KOMPLETUAR MARKA : HP HDD: 750 GB (GIGABITE) (sata) MEMORJA RAM: 5GB DOP

  Mat 6 prill 21:39
  27.000 Lek
 • 5 foto
  Antena per sinjal celulari
  Shtesa per telefon celulare

  Antena per sinjal celulari

  përshkrim Esht perdorur vetem 1 her mua Sme kapi sepse skishte antena sinjali dhe è hoqa direkt Esht

  Mat 2 prill 03:40
  100 Lek
 • 0 foto
  Disk NBA 2018 Ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Disk NBA 2018 Ps4

  Shitet disk NBA 2018 ne gjendje perfekte , 50mije leke

  Mat 2 prill 02:13
  50.000 Lek
 • 4 foto
  Samsung galaxy S5
  Telefona celulare

  Samsung galaxy S5

  Shes Samsung galaxy s5 + karikue + 2 bateri + kellef + xham mbrojtes + power bank cmimi i diskutuesh

  Mat 10 mars 19:26
  170 Lek
 • 1 foto
  Ps2 me 6 leva
  Kompjutera

  Ps2 me 6 leva

  Shes play station 2 me 30 lojra 6 leva ne gjendje te mire per 150 mije leke .shitet per arsye mosper

  Mat 5 shkurt 18:17
  150 Lek
 • 3 foto
  Play station 3&4
  Lojra per PC / Videolojra

  Play station 3&4

  Shiten 1 Play station 4 i shoqeruar me 2 pulta dhe 1 play station 3 i shoqeruar me 4pulta , shiten

  Mat 31 janar 16:16
  1.300 €
 • 2 foto
  Iphone
  Telefona celulare

  Iphone

  Iphone x e she 100 lek ne gjendje shum te mir super

  Mat 25 janar 16:26
  100 Lek
 • 1 foto
  Ps3 fat-32 vjen me pes18 dhe call of duty mww 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 fat-32 vjen me pes18 dhe call of duty mww 3

  Shitet per arsye emigrimi eshte ne gjendje shume te mire,250 gb por leva nuk eshte ne gjendje te mir

  Mat 20 janar 20:16
  150 €
 • 3 foto
  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal
  Kompjutera

  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal

  Laptop Hp Elitebook 8470p Profesjonal Ram ..>4 GB HDD..> 500 GB CPU...> 2.60 Ghz Core i5 cm

  Mat 9 janar 15:16
  200 €
 • 5 foto
  Printer
  Pjese per kompjuter

  Printer

  Mat

  Mat 3 janar 16:17
  60 Lek
 • 1 foto
  Offerta di prestito tra l'individuo urgente
  Pjese per kompjuter

  Offerta di prestito tra l'individuo urgente

  Offerte individuali in denaro da 2.000 € a 5.200.000 €, con un tasso il tasso di interesse è rimb

  Mat 14 nëntor 13:32
  1.200 €
 • 1 foto
  Brand New Apple Iphone 8 plus WHATSAPP +917234981538
  Telefona celulare

  Brand New Apple Iphone 8 plus WHATSAPP +917234981538

  PROMO PROMO PROMO !!!!! Çmimet e veçanta VETEM formojnë kompaninë tonë Produkte origjinale të reja

  Mat 7 dhjetor 09:42
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi)
  Fotoaparate

  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi)

  Canon EOS 5D Mark IV kamera 30,4MP SLR - Zi (Vetëm Trupi) Na kontaktoni në: Whatsapp +13133263409

  Mat 2 tetor 16:46
  800 €