Patundshmeri
Mat

Patundshmeri në shitje në Mat

 • 0 foto
  Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  Apartament 2+1

  Shitet apartament 2+1 i mobiluar.Lagja Drita kati i 2-te banim ngjitur me kepucarin Hajredin Kola.Ap

  Mat 5 nëntor 13:27
  3.700.000 Lek
 • 4 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepia 2 dhoma e guzhine me oborr masiv per rreth shtepise,pus uji+oborri esh i mbjell me

  Mat 15 shtator 14:48
  45.000.000 Lek
 • 3 foto
  Apartament ne Mat
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Mat

  Shitet apartamenti 1+1 ne burrel afer stadiumit te burrelit,shtepia ndodhet ne kat 2 dhe ka brenda t

  Mat 14 shtator 11:26
  36.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet .nga rruzhdiu
  Shtepi / Vila

  Shitet .nga rruzhdiu

  Shitet shtepi private ne bashkin klos fshati ceruje.74 metrakatror banim 2 dhoma 1 bano dhe nje bodr

  Mat 19 mars 23:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi ne qytetin Burrel
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi ne qytetin Burrel

  Shitet shtepi ne qytetin burrel pa mobiluar 1+1. Kati i pare. Lagja Drita, pallati 58, ujë 24 ore. N

  Mat 1 shkurt 19:02
  22.000 €