Mat

Shtepi & Familje në shitje në Mat

 • 2 foto
  Ponuda zajma između pojedinih 72h
  Dekorime

  Ponuda zajma između pojedinih 72h

  Bok Nudim zajmove svim iskrenim i poštenim ljudima; oni koji trebate kredit za 72 sata i koji su u

  Mat 14 nëntor 10:17
  100 €
 • 0 foto
  Trapan vidator SKIL
  Makina dhe vegla

  Trapan vidator SKIL

  Shitet trapan me bateri skil 12v pa karikues. karikuesin mund ti pershtatet e baze te voltazhit te b

  Mat 5 nëntor 17:07
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Hekur rrobash me depozite Tefal
  Teknik dhe paisje

  Hekur rrobash me depozite Tefal

  Shesim hekuj rrobashme depozite te markes Tefal. duke filluar me 2.500 lek. per informacion dhe poro

  Mat 5 nëntor 17:07
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Thekese Bue Gjermane
  Teknik dhe paisje

  Thekese Bue Gjermane

  Shesim thekese buke gjermane 1500 lek. Per informavcion dhe oferta na kontaktoni ne duqanin tone ne

  Mat 5 nëntor 17:07
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Prerese bari dhe freze 2ne 1
  Makina dhe vegla

  Prerese bari dhe freze 2ne 1

  Shitet presese bari dhe freze 2ne 1. 2mln leke. super e pershtatshme per cdo familje fshati. per po

  Mat 5 nëntor 17:07
  200.000 Lek
 • 0 foto
  Vegla pune
  Makina dhe vegla

  Vegla pune

  Vegla pune te ardhura nga gjermania

  Mat 5 nëntor 17:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vjelese Mjalti
  Makina dhe vegla

  Vjelese Mjalti

  shitet makineriper vjelje mjalti e ardhur nga gjermania. shume cilesore. per informacion dhe porosi

  Mat 14 shtator 16:33
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Frigorifer Samsung Model American
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung Model American

  shesim frigorifer samsung model amerikan me dy hapje me 75% ulje. cmimi real i ri eshte 1850€ ndersa

  Mat 5 gusht 21:16
  500 €
 • 0 foto
  Vidator SKIL me bateri
  Makina dhe vegla

  Vidator SKIL me bateri

  Shiten dy vidator të markës SKIL 12v me nga 1 bateri dhe pa karikues për vetem 2,500 lek seicili. Ka

  Mat 5 gusht 07:45
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Sharre dore plan
  Makina dhe vegla

  Sharre dore plan

  Shitet sharre profesionale dore plan bashke me diskun sharre pothuajse te ri I pershtatshme per mara

  Mat 18 qershor 18:44
  8.900 Lek
 • 0 foto
  Gur zmeril
  Makina dhe vegla

  Gur zmeril

  Gur zmeril dopjo tre fazor

  Mat 4 prill 01:49
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Lavatrice e Markes siemens
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice e Markes siemens

  Shitet lavatrice e markes se njohur Gjermane Siemens! Ju garantojme Super cilesi me cmimet me konkur

  Mat 4 prill 01:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Elektroshtepiake
  Teknik dhe paisje

  Elektroshtepiake

  Elekroshtepiake low cost. ardhur nga Gjermania markat me te mira dhe pothuajse te reja, shume cileso

  Mat 4 prill 01:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lavatrice + tharese
  Teknik dhe paisje

  Lavatrice + tharese

  Shesim lavatrice dhe tharese rrobash te ardhura nga gjermania. Marka shume te njohura si Miele, Bosc

  Mat 4 prill 01:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Makineri Sharre
  Makina dhe vegla

  Makineri Sharre

  Shes dy makineri sharre! Jane shume te pershtatshme per ustallare qe punojne drurin ose per ato qe s

  Mat 4 prill 00:46
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Makineri Brumi
  Makina dhe vegla

  Makineri Brumi

  Shesim makineri per berje brumi. Paisja eshte e re fare ne qese e sapo ardhur nga gjermania i ka te

  Mat 4 prill 00:46
  6.999 Lek
 • 0 foto
  Paisje kafeje
  Makina dhe vegla

  Paisje kafeje

  Shesim paisje qe ben kafe per gote. Paisja eshte funksionale e ardhur nga gjermania. Shitet me çmim

  Mat 4 prill 00:45
  2.999 Lek
 • 11 foto
  Vegla pune Gjermane
  Makina dhe vegla

  Vegla pune Gjermane

  Shesim vegla pune te ardhura nga Gjermania. Per me shume info: Whats up dhe viber 00355686454666

  Mat 3 prill 22:32
  15.105 Lek
 • 4 foto
  Qypa per zbukurim ambjenti
  Mobilje

  Qypa per zbukurim ambjenti

  Shesim qypa per zbukurim ambjent shtepije. Per mbejtje bizhush etj. Jane te gjitha te ardhur nga gje

  Mat 3 prill 21:24
  350 Lek
 • 3 foto
  Frigorifer i kuq
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer i kuq

  Shitet frigorifer gjerman me tre yje. i kuq me dy kate dhe dy motorre nga nje per seicilin kat. Esht

  Mat 3 prill 21:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Frigorifer Samsung
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung

  Shesim frigorifer Samsung te importuar nga Gjermania me cmime shume arsyeshme. Ne me pak se gjysem c

  Mat 3 prill 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pistoleta me elektroda kallcuku
  Makina dhe vegla

  Pistoleta me elektroda kallcuku

  Shiten pistoleta me elektroda kallcuku qe sherbejne per ngjitje te ngryshme. Perdoren si nga te rrit

  Mat 3 prill 19:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gur Fleksibel Hilt
  Makina dhe vegla

  Gur Fleksibel Hilt

  Shesim gur Fleksibel i markes Gjermane Hilt. Per te gjithe ata qe e njohin e dijne se sa e kane vler

  Mat 3 prill 17:36
  1 Lek
 • 5 foto
  Frigorifer Samsung
  Teknik dhe paisje

  Frigorifer Samsung

  Shesim frigorifer te ardhur nga Gjermania! Frigoriferet jan te medhenj me dy hapje\"Model Amerikan\

  Mat 3 prill 16:07
  1 Lek
 • 0 foto
  Lavastovilie
  Teknik dhe paisje

  Lavastovilie

  Shitet Lavastovilie in caso e markes Whirepool, ardhur nga Gjermania! Shitet per 23,500 lek çmimi i

  Mat 3 prill 16:07
  23.500 Lek
 • 2 foto
  Shes divana
  Mobilje

  Shes divana

  Shes divana salloni

  Mat 2 prill 04:13
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet saldatrice per saldim
  Materiale ndertimi

  Shitet saldatrice per saldim

  Shitet saldatrice per saldim marke italian.per me teper info kontaktoni ne nr e telefonit.

  Mat 10 shkurt 18:54
  20.000 Lek
 • 5 foto
  Prese hidraulile , Gjenerator saldimi
  Makina dhe vegla

  Prese hidraulile , Gjenerator saldimi

  Gjendja perfekte. Shiten ose nderrohen. Presa ka vleren 6500€ Gjeneratori ka vleren 1200€ Cmimi i di

  Mat 5 shkurt 22:35
  6.499 €
 • 6 foto
  Matrapik Dewalt
  Makina dhe vegla

  Matrapik Dewalt

  Shitet Matrapik DeWalt D25980-Qs 1miljon lek. Matrapiku esht i sapo ardhur nga Gjermania shum pak i

  Mat 30 janar 19:34
  1.000 Lek