Fier

Apartment / Banesa në shitje në Fier

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Apartamenti (Okazion ne Fier)
  Apartment / Banesa

  Apartamenti (Okazion ne Fier)

  Shitet Apartamenti i mobiluar (kontemporan) . Sip-74m2 (ambjenti brenda) (77m2 total+shkalle). 2 Dho

  Fier Sot, 11:16
  42 Lek
 • 0 foto
  Shitet apartament te QTU Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament te QTU Fier

  Apartament 3 dhoma-guzhine, 2 banja, ballkon 15 m2. s I rregulluar. Pajisur me kondicioner cdo dhome

  Fier Sot, 11:01
  8.000.000 Lek
 • 11 foto
  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

  SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIAN

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET

  Pallati ndodhet tek fresku, sa po ka perfunduar...gati per banim...kati 6 papafingo...ka pamje nga t

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

  PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI E

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet apartament ne qender te fierit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne qender te fierit

  Shitet apartamenti kati i 9 jo i fundit ne pallat te ri me ashensor ne qender te fierit 2 dhoma gjum

  Fier Sot, 08:50
  65.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1

  Shitet apartamenti ne lagjen Apollonia Fier. Pallati eshte i ri me te gjitha kushtet. (ashensor, kam

  Fier Sot, 00:06
  42.000 €
 • 11 foto
  Okazion apartament 3+1 i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Okazion apartament 3+1 i mobiluar

  Shitet nje apartament 3+1 i mobiluar i pabanuar ne katin e 9 jo te fundit te merteri tragjas 1. Orie

  Fier Dje, 21:26
  67.000 €
 • 10 foto
  Shitet apartament 2 1 me cmim oferte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2 1 me cmim oferte

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7-katesh. Ka nje ballkon te madh ne form L dhe

  Fier Dje, 18:44
  42.000 €
 • 6 foto
  Shitet apartament 1+1 me cmim oferte
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 me cmim oferte

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, i cili ndodhet prane ish-qtu Fier dh

  Fier 5 dhjetor 14:25
  32.000 €
 • 14 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJA KONFERENCA E PEZËS, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJA KONFERENCA E PEZËS, FIER

  Shitet apartament 1+1 tek lagja Konferenca ePezës, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të në pall

  Fier 29 nëntor 15:11
  28.500 €
 • 7 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJA KASTRIOT, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 TEK LAGJA KASTRIOT, FIER

  Shitet apartament 1+1 tek lagja Kastriot, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 1 në pallat ekzistues

  Fier 29 nëntor 14:47
  24.600 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "APOLLONIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "APOLLONIA" FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lgj. “Apollonia” , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati

  Fier 29 nëntor 14:21
  43.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "29 NËNTORI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN "29 NËNTORI" FIER

  Shitet apartament 2+1 në Lagjen. "29 Nëntori" , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 8-të të një pal

  Fier 29 nëntor 13:51
  55.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS, FIER

  Shitet apartament 2+1 i restauruar në lagjen Konferenca e Pezë. Ka një siperfaqe prej: 69.9 m² në çe

  Fier 29 nëntor 12:55
  39.000 €
 • 6 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 2 në pallat ekzistue

  Fier 29 nëntor 12:25
  35.000 €
 • 8 foto
  SHITET NJESI + APARTAMENT, LAGJA "11 JANARI", FIER.
  Apartment / Banesa

  SHITET NJESI + APARTAMENT, LAGJA "11 JANARI", FIER.

  Shitet njesi + apartament 1+1 në lagjen “11 Janari” Fier, me sipërfaqe 68.8m²/njesia dhe 65.8 m²/apa

  Fier 29 nëntor 11:43
  140.000 €
 • 8 foto
  OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA "8 SHKURTI" FIER
  Apartment / Banesa

  OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA "8 SHKURTI" FIER

  Okazion! Shitet apartament 1+1 në lagjjen “8 Shkurti” Fier, plotësishtë i restauruar. Ka një sipërfa

  Fier 29 nëntor 09:50
  21.650 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA "KRYENGRITIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1, LAGJA "KRYENGRITIA" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen “Kryengritia” Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në kati

  Fier 29 nëntor 09:22
  26.000 €
 • 9 foto
  OKAZION apartament2+1lagja 15tetori
  Apartment / Banesa

  OKAZION apartament2+1lagja 15tetori

  SHITET APARTAMENT NE Pallat te ri 65mt2+15mt2 VERANDE KATI I 2-te lagja 15tetori PRANE QENDRES SHEND

  Fier 29 nëntor 07:41
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN KONFERENCA E PEZËS, FIER

  Shitet apartament 2+1 i restauruar në lagjen Konferenca e Pezë. Ka një siperfaqe prej: 69.9 m² në çe

  Fier 28 nëntor 10:07
  39.000 €
 • 9 foto
  Okazion,shitet apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  Okazion,shitet apartament 1+1

  Apartament ne shitje ne lagjen Kyrengritja e Fierit 🏡 Organimi: • Siperfaqja 70m2 1+1 • Kati i 1

  Fier 26 nëntor 17:45
  33.000.000 Lek
 • 4 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 100m2 i orjentuar shume mire nga

  Fier 20 nëntor 11:18
  42.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  Shitet apartament ne lagjen 1 Maj,siper Big Market,kati 8,ne jug-lindje.Shtepia eshte me sistem ngro

  Fier 20 nëntor 11:16
  47.500 €
 • 1 foto
  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore
  Apartment / Banesa

  Okazion .appartament 2+1 ne rrug kryesore

  OKAZJON. SHitet shtepija ne pallat 5 katesh hyrja kati 2 me pamje dhe hyrje nga rruga kryesore lagj

  Fier 18 nëntor 11:19
  38.000 €
 • 11 foto
  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 2+1+1WC+1Ballkon

  Shitet Super Apartament 2Dhoma gjumi+1Sallon+Kuzhine, 1 WC 4x2m, 1Ballkon 6x1m, 1Korridor 4x1.7m. Ap

  Fier 8 nëntor 13:59
  60.000 €
 • 6 foto
  Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Apartament ne Fier

  Shitet apartament ne lagjen Apollonia,kati 8 me ashensor.Apartamenti eshte me siperfaqe 117m2 2+1,e

  Fier 5 nëntor 11:47
  52.000 €
 • 9 foto
  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI

  Shitje Apartamenti Super Lux dhe parkim makinash garazh! Shitet, Apartament 3 + 1 ne Fier, ne lagje

  Fier 5 nëntor 11:45
  80.000 €
 • 3 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 58m2 ,orientimi VERI • Kati i

  Fier 3 nëntor 12:26
  2.800.000 Lek
 • 11 foto
  Shitet 2+1 e kompletuar
  Apartment / Banesa

  Shitet 2+1 e kompletuar

  Apartament në Shitje i Mobiluar. Sip-80m2. 2 Dhoma gjumi, Sallon, Kuzhinë, Ballkon, Tualet, 3 Kondic

  Fier 1 nëntor 20:21
  40.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe 77,5 m². Apartamenti është në qendë

  Fier 31 tetor 15:37
  35.000 €
 • 9 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN APOLLONIA, FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjen Apollonia, Fier me një sipërfaqe prej 95 m². Apartamenti ndodhet në

  Fier 29 tetor 09:21
  52.000 €
 • 10 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN 15 TETORI, FIER

  Shitet ambient biznesi në lagjen 15 Tetori, Fier me një sipërfaqe prej 25.06 m². Ambienti ndodhet bu

  Fier 28 tetor 11:44
  45.000 €
 • 10 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1,LAGJJA "KRYENGRITIA" FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjjen "Kryengritia" Fier. Ka një sipërfaqe prej 62 m² dhe ndodhet në kati

  Fier 24 tetor 17:46
  2.900.000 Lek
 • 5 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier Apartamenti ndodhet në katin e parë të një pallati të ri, me kushte cilësore. Organizohet në sallon, kuzhinë, dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i mobiluar me kushte të mira. Çmimi

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen Kongresi i Përmetit , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e pa

  Fier 18 tetor 19:18
  20.000 Lek
 • 10 foto
  Apartament LUX ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament LUX ne shitje

  Shitje Apartamenti LUX Shitet, Apartament 2+ 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia Organizimi: • Siperf

  Fier 17 tetor 17:21
  65.000 €
 • 11 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje

  Apartament ne shitje ne Lagjen I Maj 🏡 Organimi: • Siperfaqja 86m2 2+1 • Kati i 8 banim, pallat

  Fier 17 tetor 17:19
  52.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje i mobiluar
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje i mobiluar

  Apartament ne shitje ne lagjen 8 Shkurti 🏡 Organimi: • Siperfaqja 56m2 • Kati i 1 banim, pallati

  Fier 17 tetor 17:18
  28.000.000 Lek
 • 14 foto
  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"
  Apartment / Banesa

  SHITET HOTEL + RESTORANT NË FIER. LAGJJA "SHEQ I MADH"

  Shitet hotel + restorant 2-katësh në pjesën lindore të unazës në Fier, lgj: Sheq i madh. Ka një sipë

  Fier 17 tetor 10:44
  350.000 €
 • 7 foto
  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier

  Shitet apartament 1+1 në lagjen 15 Tetori , Fier , me një sipërfaqe prej 57.7 m² . Organizohet në më

  Fier 16 tetor 08:51
  3.200.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion kati i pare
  Apartment / Banesa

  Okazion kati i pare

  Shitet shtepia kati i pare Shtepia disponon dhome ndenje Guzhine Hapsire oborri 2 Depo Dhome gjumi S

  Fier 15 tetor 15:20
  29.000 €
 • 12 foto
  Shitet apartament 3+1 Rruga Mujo Ulqinaku Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1 Rruga Mujo Ulqinaku Fier

  Shitet super apartament kati i 5-te ne Rrugen Mujo Ulqinaku Fier.Apartamenti eshte i organizuar ne s

  Fier 15 tetor 10:45
  55.000 €
 • 15 foto
  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier

  Okazion shitet apartament 3+1 në lagjen 8 Shkurti , Fier , me një sipërfaqe prej 161 m² . Ndodhet në

  Fier 15 tetor 09:35
  85.000 €
 • 13 foto
  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m²
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m²

  Okazion shitet super apartamet me një sipërfaqe prej 170 m² , me një pamje fantastike nga qendra e q

  Fier 14 tetor 13:15
  130.000 €
 • 4 foto
  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 1+1 NË LAGJEN APOLLONI , FIER

  Shitet apartament 1+1 në lagjen Apolloni , Fier , me një sipërfaqe prej 54.7 m² . Apartamenti ndodhe

  Fier 12 tetor 12:22
  30.000 €
 • 4 foto
  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Jepet me qira apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizoh

  Fier 11 tetor 17:44
  700 €
 • 4 foto
  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Shitet apartament 2+1 në lagjen 29 Nëntori , Fier , me një sipërfaqe prej 88.5 m² . Organizohet në m

  Fier 11 tetor 17:19
  41.000 €
 • 13 foto
  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN "29 NËNTORI" FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 3+1 NË LAGJJEN "29 NËNTORI" FIER

  Shitet apartament 3+1 në Lgj. "29 Nëntori" , Fier. Apartamenti ndodhet në katin e 5-të të një pallat

  Fier 10 tetor 17:38
  55.000 €
 • 6 foto
  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier
  Apartment / Banesa

  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier

  Okazion shitet apartament në lagjen 29 Nëntori , Fier . Apartamenti ka një sipërfaqe prej 74.8 m² d

  Fier 10 tetor 16:36
  4.100.000 Lek
 • 4 foto
  Okazion Apartament i Mobiluar ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament i Mobiluar ne Shitje

  Shitje Apartamenti OKAZION 🏘 Shitet, Apartament 2 + 1 ne Fier, ne Lagjen Apollonia prane Zogut te Z

  Fier 9 tetor 12:03
  42.000 €