Automjete
Fier

Automjete në shitje në Fier

 • 7 foto
  CLS 250 LOOK AMG FABRIKE
  Vetura

  CLS 250 LOOK AMG FABRIKE

  Shitet makina ne gjendje shum te mire motorr 250 cdi LOOK AMG FABRIKE shum ekonomike gomat e reja va

  Fier Sot, 16:06
  15.000 €
 • 6 foto
  Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE
  Vetura

  Mercedes-Benz C 220 CDI AVANTGARDE

  SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE VITI PRODHIMIT 2007 KAMBIO AUTOMATIKE

  Fier Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VJEN SE SHPEJTI NGA GJERMANIA
  Vetura

  VJEN SE SHPEJTI NGA GJERMANIA

  VJEN SE SHPEJTI NGA GJERMANIA MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE VITI 2007 250 000 KM ORGJINALE M

  Fier Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI DESIGNO
  Vetura

  MERCEDES-BENZ EVO 320 CDI DESIGNO

  Mercedes-Benz EVO 320 CDI SPORTPACKET DESIGN VITI 11.11.2008 KAMBIO AUTOMATIKE 7G EURO 4 ME DPF

  Fier Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE
  Vetura

  TOYOTA YARIS 1.4 NAFTE AUTOMATIKE

  MAKINA VJEN SE SHPEJTI NGA GJERMANIA TOYOTA YARIS 1.4 ME NAFTE D4-D KAMBIO AUTOMATIKE 177.000 KM

  Fier Sot, 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE RENXH ROVER SPORT VOG R 20
  Autopjese dhe paisje

  DISQE RENXH ROVER SPORT VOG R 20

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL RENXH ROVER SPORT.VOG.MODEL 2016.NE NUMER 20.DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE S

  Fier Sot, 13:23
  750 €
 • 2 foto
  DISQE BENCI E KLASSI 211 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BENCI E KLASSI 211 R16

  SHITEN DISQE BENZ 124 190 SELLI SLLONI BENZ 202 210 NUMER 205 55 16

  Fier Sot, 13:23
  200 Lek
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP. R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP. R18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL XHIPI JEEP NE NUMER 215.55.R18..ME 4 GOMA TE REJA KONTINENTAL.D MODEL I 2010

  Fier Sot, 13:22
  350 €
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL FORD FOKUS R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FORD FOKUS R 18

  SHESE 4 DISQE FORD FOKUS. FORD IMAKS.FUZION.MODEL 2014.NE NUMER 18.DISQE JANE NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Sot, 13:22
  350 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL PORCHE CAEN R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL PORCHE CAEN R 18

  SHITEN 4 DISQE PORCHE CAEN,AUDI Q7.VW TUAREG,NE NUMER 18.DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE.

  Fier Sot, 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  DISQE DISQE GOLF 6 N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DISQE GOLF 6 N17

  SHITEN DISQE GOLF 5 6 7 8 VW PASSATI VW TURAN KADI NUMER 17

  Fier Sot, 13:22
  350 €
 • 6 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 5M
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 5M

  SHITE DISQE BMW SERIA 5M NUMER 18

  Fier Sot, 13:22
  450 €
 • 4 foto
   DISQE ORGJINAL AUDI Q7 R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI Q7 R19

  SHITEN DISQE ORGJINALE AUDI Q7 VW TUAREG NUMER 19

  Fier Sot, 13:22
  350 €
 • 6 foto
  DISQE ORGJINALE BMW SERIA 5 M R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE BMW SERIA 5 M R18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINALE BMW SERIA 5 NUMER 18 MODEL 2008

  Fier Sot, 13:22
  250 €
 • 2 foto
  SHITEN DISQE EVO BENZ 211 N17
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE EVO BENZ 211 N17

  SHITEN DISQE BENZ EVO E KLASSE 210 211 C KLASE 203 204 NUMER 17

  Fier Sot, 13:22
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 5 MODEL AEZ R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW SERIJA 5 MODEL AEZ R 18

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL ME BORDUR DHE ME PERCINA BMW SERIJA 5 .SERIJA 3. 1..6..TE MARKES AEZ MADE I

  Fier Sot, 13:22
  350 €
 • 4 foto
  DISQE ANTIK PLLAK MONO BLLOK BENZ AMG 124 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK PLLAK MONO BLLOK BENZ AMG 124 R17

  SHESE 4 DISQE OEGJINAL ANTIK PLLAKMONO BLOK AMG.BENZ 124.SL.210.202.190.DISQET JANE NE GJENDJE TE MI

  Fier Sot, 13:22
  350 €
 • 2 foto
  SHITEN DISQE BENZ 211 EVO R17
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE BENZ 211 EVO R17

  SHITEN 4 DISQE BENZI 211 EVO.E KLASS 211 .203.204.CLK.NE NUMER 17.

  Fier Sot, 13:21
  300 Lek
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL BMW.SERIJA 5 R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BMW.SERIJA 5 R19

  SHITEN 4 DISQE TE RINJE.ME BORDUR INOKSI.MBW SERIJA 5.M 6 M.ORGJINAL MAK.MADE IN ITALI.NE NUMER 19.

  Fier Sot, 13:21
  550 €
 • 1 foto
  DISQE FORF FIESTA R 15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORF FIESTA R 15

  SHITEN 4 DISQE FORD FIESTA.FORD FOKUS.NE NUMER 195.50.R15.JANE ME 4 DADICEK.DISQET JANE NE GJENDJE T

  Fier Sot, 13:21
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE S LINE AUDI A8 R19.
  Autopjese dhe paisje

  DISQE S LINE AUDI A8 R19.

  SHITEN DISQE AUDI S LINE A3 A4 A5 A6 A7 A8 PASSATI GOLF NUMER 19

  Fier Sot, 13:21
  500 €
 • 5 foto
  DISQE FORDI FUGA R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI FUGA R17

  SHITEN 4 DISQE ORGJINALE FORDI FUGA FOKUSE NUMER 17 MODEL 2013

  Fier Sot, 13:21
  350 €
 • 3 foto
  DISQE ANTIK AUDI 80 KUPE R14
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK AUDI 80 KUPE R14

  SHITEN DISQE ANTIKE ME PERCINA AUDI 80 KUATRO NUMER 14

  Fier Sot, 13:21
  250 Lek
 • 1 foto
  DISQE FORDI FOKUSE R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI FOKUSE R16

  SHITEN DISQE FORDI FOKUSE NUMER 16

  Fier Sot, 13:21
  250 Lek
 • 9 foto
  OPEL ANTARA 2007. 4X4. 2.0 NAFTE. AUTOMAT. BEJ NDR
  Vetura

  OPEL ANTARA 2007. 4X4. 2.0 NAFTE. AUTOMAT. BEJ NDR

  OPEL ANTARA VITI 2007. 4X4 . MOTORI 2.0 NAFTE. KAMJO AUTOMAT TAPICERI LEKURE. SEDILJET ME NGROHJE. S

  Fier Sot, 13:21
  6.300 €
 • 8 foto
  AUDI A 4 VITI 2006.. 2.0 NAFTE S LINE. SUPER
  Vetura

  AUDI A 4 VITI 2006.. 2.0 NAFTE S LINE. SUPER

  AUDI A 4 E SAPO ARDHUR NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. S LINE. MOTORI 2.0 NAFTE. KLIMA TRONIK. NE G

  Fier Sot, 13:21
  4.800 €
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL BENZ CLA 6.3 AMG R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BENZ CLA 6.3 AMG R18

  SHITEN 4 DISQE ME GJITHE GOMA.ORGJINAL.AMG.BENZI CLA.CLS.C KLASS 204.E KLASS 211.212.JANE ME 4 GOMA

  Fier Sot, 13:21
  750 €
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL AMG BENZI CLS R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AMG BENZI CLS R 18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL AMG BENZI CLS.BENZ E KLASS 211.212.C KLASS 204.NE NUMER 2 JANE 245.40.18.

  Fier Sot, 13:21
  400 €
 • 5 foto
  SHITEN DISQE BENZ R16
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE BENZ R16

  SHITEN DISQE BENZ TE NUMER 16

  Fier Sot, 13:20
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE ORGJINAL VW TUAREGE R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL VW TUAREGE R18

  SHITEN DISQE ORGJINALE VW TUAREG NUMER 18

  Fier Sot, 13:20
  450 €
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL ML R19
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL ML R19

  SHITEN 4 DISQE ORGKINAL ML.GL.GLE..NE NUMER 19.MODEL 2010.

  Fier Sot, 13:20
  350 €
 • 2 foto
  DISQE ANTIK ORGJINAL BORBET R 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ANTIK ORGJINAL BORBET R 16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL ANTIK.ORGJIANL BORBET GOLF 1.2.3.4.VW XHETA.SEAT.SKODA.DISQET JANE NE GJENDNE

  Fier Sot, 13:20
  350 €
 • 11 foto
  SHITEN DISQE BENZ CLS R18
  Autopjese dhe paisje

  SHITEN DISQE BENZ CLS R18

  SHITEN DISQE BENZ CLS AMG MODEL 2019 ME GOMA TE REJA DY JANE 275 35 18 DY JANE 245 40 18 BENZ E KLA

  Fier Sot, 13:20
  1 €
 • 11 foto
  HONDAI SANTA FE. VITI 2006. AUTOMATIK. MUNDSI NDRI
  Vetura

  HONDAI SANTA FE. VITI 2006. AUTOMATIK. MUNDSI NDRI

  HONDAI SANTA FE VITI 2006. AUTOMATIK. MOTORI 2.2 NAFTE. MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE. ME NAVIGATOR.

  Fier Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL CORSA VITI 2009. MORORI 1.3 NAFTE.
  Vetura

  OPEL CORSA VITI 2009. MORORI 1.3 NAFTE.

  OPEL CORSA VITI 2009. MOTORI 1.3 NAFTE. MAKINA E SAPO ARDHUR NGA ITALIA. ME DOGANE TE PAGUAR. MAKIN

  Fier Sot, 13:20
  3.400 €
 • 2 foto
  DISQE FORDI FIESTA R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FORDI FIESTA R15

  SHITEN DISQE ORGJINALE FORDI FIESTA FOKUSE NUNER 15

  Fier Sot, 13:20
  250 Lek
 • 5 foto
  DISQE DISQE FORDI FOKUSE R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DISQE FORDI FOKUSE R17

  SHITEN DISQE FORDI FOKUSE TIMAKSE NUMER 17 MODEL 2014

  Fier Sot, 13:20
  350 Lek
 • 2 foto
  DISQE DISQE GOLF N16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE DISQE GOLF N16

  SHITEN DISQE GOLF 4 VW POLO NUMER 16

  Fier Sot, 13:20
  250 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL HONDA R15
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL HONDA R15

  SHITE DISQE ORGJINLE HONDA NUMER 15 JANE TE KROME

  Fier Sot, 13:20
  300 Lek
 • 4 foto
  SISQE ORGJINAL BBS SERIJA 5 .R19
  Autopjese dhe paisje

  SISQE ORGJINAL BBS SERIJA 5 .R19

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BBS SERIJA 5.SERIJA 7.6.3.NE NUMER 19.DISQET JANE NE GJENDJE TE MIRE SI TE RI

  Fier Sot, 13:20
  550 €
 • 8 foto
  DISQE ORGJINAL BBS GOLF 6 R18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL BBS GOLF 6 R18

  SHITEN 4 DISQE BBS ORGJINALE GOLF 6 GTI NUMER 18 GOLF 5 6 7 AUDI A3 A4 A6 VW TURANE PASSATI JANE

  Fier Sot, 13:19
  450 €
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R17

  SHITEN DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 A6 NUMER 17 GOLF 5 6 7 PASSATI MODEL 2010

  Fier Sot, 13:19
  350 €
 • 7 foto
  DISQE BORBET BMW R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE BORBET BMW R16

  SHESE 4 DISQE ORGJINAL BORBET ANTIK.ME BORDUR.2 TE GJERE 2 TE NGUSHT.BMW.SERIJA 3. 91.ME GOMA TE RE

  Fier Sot, 13:19
  650 €
 • 2 foto
  DISQE ORGJINAL FORDI FIESTA.R 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL FORDI FIESTA.R 16

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL FORD FIESTA.FORD FOKUS.VITI 2007.NE NUMER 16.JANE ME 4 DADIVEK.JANE NE GJEND

  Fier Sot, 13:19
  250 Lek
 • 1 foto
  DISQE ORGJINAL KESKIN GOLF 4.R 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL KESKIN GOLF 4.R 16

  SHITEN 4 DISQE ANTIK.ME PERCINA.ORGJINAL.KESKIN.2 TE GJERE 2 TE NGUSHTE.NE NUMER 16.GOLFI.AUDI.BENZI

  Fier Sot, 13:19
  350 €
 • 5 foto
  DISQE FIATI 500 R16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE FIATI 500 R16

  SHITEN DISQE ORGJINAL FIATI 500 MODEL 2015 NUMER 16 FIATI PUNTO

  Fier Sot, 13:19
  350 Lek
 • 4 foto
  DISQE ORGJINAL CLA R 18
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL CLA R 18

  SHITEN 4 DISQE ORGJINAL ME GJITH GOMA BENZI AMG CLA MODEL 2018.NE NUMER 225.45.18.DISQET JANE AKULL

  Fier Sot, 13:19
  750 €
 • 8 foto
  BMV Z 4 VITI 2003. SUPER MAKINE
  Vetura

  BMV Z 4 VITI 2003. SUPER MAKINE

  BMV Z 4 VITI 2003. MOTORI 2.5 BENXIN. SUPER MAKINE. ME 90 MIJE KLM. LETRAT TE SAPO PRERA PER NJE VI

  Fier Sot, 13:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DISQE ORGJINALE GOLF 6 N17
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINALE GOLF 6 N17

  SHITEN DISQE ORGJINALE GOLF 5 6 7 PASSATI AUDI NUMER 225 45 17

  Fier Sot, 13:19
  350 Lek
 • 3 foto
  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R 16
  Autopjese dhe paisje

  DISQE ORGJINAL AUDI A4 R 16

  SHITE 4 DISQE ORGJINALE AUDI A3 A4 A6 PASSATI GOLF 5 NUMER 205 55 16

  Fier Sot, 13:19
  250 Lek