Fier

Sport & Rekreacion në shitje në Fier

 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Sot, 14:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Gota E.P.N.S Angleze te vitit 1930
  Koleksione

  Gota E.P.N.S Angleze te vitit 1930

  Gota E.P.N.S Angleze te vitit 1930

  Fier Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ore tavoline Franceze Uti e vitit 1940
  Koleksione

  Ore tavoline Franceze Uti e vitit 1940

  Ore tavoline Franceze Uti e vitit 1940 Funksionale

  Fier Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kup Mjalti Argjendi Antike e viteve 1800-1850
  Koleksione

  Kup Mjalti Argjendi Antike e viteve 1800-1850

  Kup Mjalti Argjendi Antike e viteve 1800-1850 Pesha 36 gram

  Fier Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Ore tavoline Ruse Sevani e vitit 1960 me vule
  Koleksione

  Ore tavoline Ruse Sevani e vitit 1960 me vule

  Ore tavoline Ruse Sevani e vitit 1960 me vule Ne gjendje shum te mire

  Fier Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet bianci kursi 27 ose nderrohet
  Paisje per sport

  Shitet bianci kursi 27 ose nderrohet

  Shitet nderrohet bicikleta e kursit bianci 27

  Fier Sot, 12:48
  140 €
 • 3 foto
  ore CITIZEN ECO DRIVE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore CITIZEN ECO DRIVE

  shes ore citizen eco drive originale e ardhur nga it .

  Fier Sot, 12:29
  300 €
 • 1 foto
  ore TISOT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore TISOT

  shes or tisot originale e ardhur nga it

  Fier Sot, 12:29
  60 €
 • 2 foto
  ore EMPORIO ARMANI CERAMICA
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore EMPORIO ARMANI CERAMICA

  shes ore emporio armani ceramice original e ardhur nga it.

  Fier Sot, 12:28
  100 €
 • 2 foto
  ore DANIEL WELLINGTON
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore DANIEL WELLINGTON

  shes ore per meshkuj originale daniel wellington

  Fier Sot, 12:28
  100 €
 • 2 foto
  ore fossil
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore fossil

  shes ore per meshkuj fossil original i ardhur nga it.

  Fier Sot, 12:28
  50 €
 • 4 foto
  Biciklet per femije ,e rregullet nga cdo gje .
  Paisje per sport

  Biciklet per femije ,e rregullet nga cdo gje .

  Shitet biciklet per femije ,e regullte nga cdo gje .

  Fier Sot, 11:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DOWNHILL 950 EURO
  Paisje per sport

  DOWNHILL 950 EURO

  https://youtu.be/NZkeccctum8 Ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube...... BICIKLE

  Fier Sot, 11:34
  950 €
 • 6 foto
  Shkurteza , thelleza japoneze
  Kafshe shtepiake

  Shkurteza , thelleza japoneze

  Ferma e shkurtezave ose thelleza japoneze Shesim shkurteza nga 24 orshe deri 20 ditshe si dhe muajs

  Fier Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pres ose hekur profesional per hekurosje carcafesh
  Bileta / Udhetime

  Pres ose hekur profesional per hekurosje carcafesh

  Shitet pres Pfaf profesionale ose hekur per te hekurosur carcafet

  Fier Sot, 10:47
  33.000 Lek
 • 6 foto
  FESTINA
  Veshje / Kepuce / Ore

  FESTINA

  shitet festina chronograp gold pothuajse e re pa asnje gervishje 2 her esht vendosur ne dor

  Fier Sot, 09:47
  170 €
 • 1 foto
  Dhurohet Rottweiler
  Kafshe shtepiake

  Dhurohet Rottweiler

  Dhurohet Rottweiler 1.5 vjec..ne whatsapp 0695770597

  Fier Sot, 09:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Organo yamaha biotempi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo yamaha biotempi

  Shiten piano yamaha biotempi.ne gjendje shum te mire te perdorura te ardhura nga gjermania

  Fier Sot, 08:32
  170 Lek
 • 5 foto
  Kitare elektrike.akustike klasike.elektroakustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike.akustike klasike.elektroakustike

  Shesim kitare akustike.elektroakustike.elektrike. klasike.etjera ne gjendje shume te mire te ardhura

  Fier Sot, 08:31
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Kelysha Pastor Gjerman
  Kafshe shtepiake

  Kelysha Pastor Gjerman

  Shiten 6 kelysha pastor gjerman 100% rac e paster 4 meshkuj 2 femra 30 ditesh dhe shum te shendets

  Fier Sot, 08:23
  200 €
 • 3 foto
  Doberman
  Kafshe shtepiake

  Doberman

  Shiten kelysha doberman rrac 100% e paster

  Fier Dje, 18:26
  300 €
 • 7 foto
  Shiten Ekspozitare Argjendarie Okazion
  Veshje / Kepuce / Ore

  Shiten Ekspozitare Argjendarie Okazion

  Shiten ekspozitare Argjendarie,thuajse te reja shume pak te reklamuara ne dyqan. Gjendja 10/10 dhe m

  Fier Dje, 17:04
  40.000 Lek
 • 1 foto
  Automatic Watch Steel Invicta-Automatic Profession
  Veshje / Kepuce / Ore

  Automatic Watch Steel Invicta-Automatic Profession

  Automatic Watch Steel Invicta-Automatic Profession Invicta 660FT-200M 55Euro copa te reja te paperd

  Fier Dje, 10:33
  55 €
 • 3 foto
  jack russell
  Kafshe shtepiake

  jack russell

  shitet klyshi jack russell super rrac origjinale me pedigri qeni esh dy muaj me vaksinen e par te be

  Fier Dje, 08:35
  200 €
 • 2 foto
  shitet mashkull stani rac e paster 8 muajsh
  Kafshe shtepiake

  shitet mashkull stani rac e paster 8 muajsh

  shitet mashkull rac stani 8 muajsh shum i mir per territor per me shum ne tel ose whatsaap 069220896

  Fier Dje, 07:07
  100 €
 • 1 foto
  Ore mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike

  ore fuksionante me kurdisje e markes chunlei e lare me flori , ne gjendje shume te mire .

  Fier 10 korrik 23:17
  4.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Biciklet Cilo
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Cilo

  Super Biciklet

  Fier 10 korrik 20:12
  150 €
 • 1 foto
  Shitet Biciklete Ciklisti Drag
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Ciklisti Drag

  Super Biciklete Ciklisti Drag...super biciklete

  Fier 10 korrik 20:12
  350 €
 • 2 foto
  Beuchat 4.5mm masa L
  Paisje per sport

  Beuchat 4.5mm masa L

  Gjendje e re

  Fier 10 korrik 15:39
  150 Lek
 • 7 foto
  Peugeot
  Paisje per sport

  Peugeot

  E pershatshme per qytet Pjeset i ka origjinale E sapoardhur nga Franca Cmimi: 230mij Leke. Me mire n

  Fier 10 korrik 15:19
  230 Lek
 • 2 foto
  Shiten 4 kotele
  Kafshe shtepiake

  Shiten 4 kotele

  Mosha: 2 muajshe Rraca: Vendi Cmimi: 15€(i diskutueshem)

  Fier 10 korrik 11:17
  15 €
 • 0 foto
  Kotele persiane ne shitje.
  Kafshe shtepiake

  Kotele persiane ne shitje.

  Shiten kotele rrace e paster persiane dhe persian ekzotike mbi nje muajsh.Cmimi 250mij.Nr tel 069586

  Fier 10 korrik 10:39
  250 Lek
 • 3 foto
  Aiwa TP-752 Cassette Recorder e vitit 1980
  Koleksione

  Aiwa TP-752 Cassette Recorder e vitit 1980

  Cassette player

  Fier 10 korrik 10:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet bicikleta fixie bike
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta fixie bike

  Shiten fixie bike ne gjendje shum te mire

  Fier 10 korrik 07:33
  125 €
 • 3 foto
  Kitare akustike.elektro akustike .
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare akustike.elektro akustike .

  Shiten kitare akustike.elektroakustike.elektrikeklasike.etjera cmimet fillojne per femijet 70 mij le

  Fier 10 korrik 03:59
  7.000 €
 • 3 foto
  Piano yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano yamaha

  Shiten piano te perdorura yamaha biotempi casio etjera.

  Fier 10 korrik 03:30
  90 Lek
 • 3 foto
  Syze origjnale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze origjnale

  Syze polaroid new 2020 ,+kuti ,fshirse,kellef

  Fier 9 korrik 12:09
  50 €
 • 1 foto
  Kelysh kangall
  Kafshe shtepiake

  Kelysh kangall

  Kelysh kangall 45 ditesh Te vaksinuar Super gjak

  Fier 9 korrik 11:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet biciklete Lamborgini origjinale
  Paisje per sport

  Shitet biciklete Lamborgini origjinale

  Shitet per arsye mosperdorimi bicikleta . Eshte ne gjendje perfekte . Per me shume shikoni foto. Cmi

  Fier 9 korrik 10:22
  220 €
 • 3 foto
  Seiko kinetik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko kinetik

  Shitet ore seiko kinetik Premier . Ora eshte ne gjendje perfekte pune . Eshte blere ne Spanje . Foto

  Fier 9 korrik 10:22
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Ore mekanike
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore mekanike

  Ore fuksionante me kurdisje markës Omikron e prodhuar në Zvicër.

  Fier 8 korrik 23:37
  7.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet biciklet kursi
  Paisje per sport

  Shitet biciklet kursi

  Shitet bicikleta kursi ne gjendje te mir pune

  Fier 8 korrik 21:33
  140 €
 • 8 foto
  Okazion!! Biciklete Mondia 28
  Paisje per sport

  Okazion!! Biciklete Mondia 28

  Shitet biciklete Mondia Zviceriane . Shume pak e perdour. Pjeset jane origjinale shimano stx. Kopert

  Fier 8 korrik 10:19
  300 €
 • 10 foto
  Okazion!! Gazelle origjinale
  Paisje per sport

  Okazion!! Gazelle origjinale

  Shitet Gazelle me disqe 28 e ardhur nga Hollanda. Pjeset jane origjinale.Trupi esht full alumin. Ai

  Fier 8 korrik 10:19
  500 €
 • 2 foto
  Behringer Euro Live B115 MP3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Behringer Euro Live B115 MP3

  Në gjëndje perfekte 250 mij lek i diskutueshëm.

  Fier 8 korrik 09:45
  250 Lek
 • 3 foto
  Atlantik
  Veshje / Kepuce / Ore

  Atlantik

  ore fuksionante e vieteve 1960 - 1969 me kurdisje e markes Atlantik e prodhuar ne Zvicer .

  Fier 7 korrik 22:36
  5.500 Lek
 • 3 foto
  Ore Zviceriane
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Zviceriane

  ore fuksionale automatike me 25 gure me date dhe dite e markes Vaduz .

  Fier 7 korrik 22:36
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Ore me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore me kurdisje

  ore ruse ostok gjeneral e vostokut e prodhuar per ru shitur vetem ne zvicer , e re me kuti origjinal

  Fier 7 korrik 22:28
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Ore me kurdisje
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore me kurdisje

  ore femrash, me kurdisje , e markes Zarato , e prodhuar ne zvicer rreth viteve 60 - 70 , ora punon s

  Fier 7 korrik 22:28
  2.500 Lek
 • 8 foto
  Artikuj per koleksioniste
  Koleksione

  Artikuj per koleksioniste

  Kemi artikuj vintage per koleksion.Aparat fotografik Zorki 4, radio e kasetofone te ndryshem, ora ta

  Fier 7 korrik 14:30
  Me Marrveshje