Fier

Sport & Rekreacion në shitje në Fier

 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Dje, 22:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mtb Daytona
  Paisje per sport

  Mtb Daytona

  Mtb Daytona .full al Shume e lehte dhe e mirembajtur..Origjinale Italiane.Marshat 7×3.Cdo pjese ori

  Fier Dje, 22:07
  240 Lek
 • 0 foto
  Kitare akustike dhe elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare akustike dhe elektrike

  Ka te perdorura she te reja

  Fier Dje, 20:21
  14.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura

  Jan origjinale gjermane megjith amflikator terejat 22000 lek pa amflikator 17000 lek

  Fier Dje, 20:21
  17.000 €
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Dje, 20:20
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare elektrike marshalle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike marshalle

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 20:20
  200 €
 • 3 foto
  Kitare elektrike Ibanez
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike Ibanez

  Eshte ne gjendje shum te mire

  Fier Dje, 20:20
  250 €
 • 8 foto
  Artikuj per koleksioniste
  Koleksione

  Artikuj per koleksioniste

  Kemi artikuj vintage per koleksion.Aparat fotografik Zorki 4, radio e kasetofone te ndryshem, ora ta

  Fier Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontrabufe vintage
  Koleksione

  Kontrabufe vintage

  Shitet kontrabufe tamburato me rimeso druri ne gjendje te mire per koleksion .

  Fier Dje, 19:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Zorki 4
  Koleksione

  Zorki 4

  Shitet aparat fotografik vintage Zorki 4 .Origjinal funksjonal .Aparati ka dhe kutine mbrojtese te

  Fier Dje, 19:03
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 18:42
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion shiten Qen sharrli kulisha 20 ditesh
  Kafshe shtepiake

  Okazion shiten Qen sharrli kulisha 20 ditesh

  Shiten qen sharrli kulisha 20 ditesh Te atdhur nag korca kto dit te jan 3 kulisha 2 meshkuj dhe 1 fe

  Fier Dje, 18:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike

  Jan ne gjendje shum te mire origjinale gjermane

  Fier Dje, 18:37
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Gitarre elekrtike Gipson
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitarre elekrtike Gipson

  Eshte origiale gjermane dhe shum e mir

  Fier Dje, 18:36
  280 €
 • 0 foto
  Firzomanik origjinale gjermane
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzomanik origjinale gjermane

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 18:35
  13.000 Lek
 • 11 foto
  Pastor belge (malinois)
  Kafshe shtepiake

  Pastor belge (malinois)

  Shitet pastor belge malinois mosha 6 muajshe gjinia femer, eshte super qen e zgjuar dhe e degjushme,

  Fier Dje, 16:41
  180 €
 • 0 foto
  Orbitrek step
  Paisje per sport

  Orbitrek step

  Eshte ne gjendje shum te mir me magnet iris Ben 780 euro

  Fier Dje, 16:17
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj
  Kafshe shtepiake

  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj

  Femra 3. Vjece shum e eger per teritorin e saj ,

  Fier Dje, 15:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kelysh Kaukazia origjinal .
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Kaukazia origjinal .

  Shitet kelysh Kaukazian ,rrace e paster ,me te gjitha vagsinat e bera ,me libreze vagsinash ,

  Fier Dje, 15:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Carver Evolution 2 Carbon
  Paisje per sport

  Carver Evolution 2 Carbon

  Shitet Carver Evolution 2 Carbon, prodhim Gjerman, masa 57, biçikleta eshte ne gjendje te re shume

  Fier Dje, 11:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Cube LTD CC 26 X 2.25 ne gjendje perfekte pjeset shimano deore XT frenat me alkol dot 3 or 4 amort

  Fier Dje, 04:12
  600 €
 • 2 foto
  ore swatch
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore swatch

  ore per meshkuj swatch origjinal

  Fier 21 korrik 20:01
  30 €
 • 2 foto
  ORE  GUESS  ORIGINAL
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE GUESS ORIGINAL

  shes or Guess original e ardhur nga it

  Fier 21 korrik 20:01
  100 €
 • 1 foto
  ORE BREIL
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE BREIL

  shes ore brile per meshkuj e ardhur nga it

  Fier 21 korrik 20:00
  90 €
 • 5 foto
  ore chronotech originl
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore chronotech originl

  shes ore chronotech original e ardhur nga it esht e paster pa gervoshje pothuajse e re.

  Fier 21 korrik 20:00
  100 €
 • 2 foto
  ORE KRAMER
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE KRAMER

  shes ore dore per meshkuj kramer

  Fier 21 korrik 20:00
  40 €
 • 2 foto
  ORE COCCINELLE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE COCCINELLE

  shes ore coccinelle e paster pa gevishje

  Fier 21 korrik 20:00
  40 €
 • 1 foto
  Ore sector original
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore sector original

  Ore sector original e ardhur nga italia per meshkuj..

  Fier 21 korrik 20:00
  50 €
 • 1 foto
  ore TISOT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore TISOT

  shes or tisot originale e ardhur nga it

  Fier 21 korrik 20:00
  60 €
 • 2 foto
  ORE SEIKO PER FEMRA
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SEIKO PER FEMRA

  Shes or seiko per femra origjinale e ardhur nga italia

  Fier 21 korrik 20:00
  30 €
 • 4 foto
  OKAZION ORE SUPREME  ME KURDISJE
  Veshje / Kepuce / Ore

  OKAZION ORE SUPREME ME KURDISJE

  Shes ore supreme crystal ant magnetic me kurdisje origjinale e ardhur nga italia

  Fier 21 korrik 19:59
  80 €
 • 2 foto
  ore DANIEL WELLINGTON
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore DANIEL WELLINGTON

  shes ore per meshkuj originale daniel wellington

  Fier 21 korrik 19:59
  100 €
 • 3 foto
  Lojera Fati
  Paisje per sport

  Lojera Fati

  Shiten 4 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te veg

  Fier 21 korrik 18:17
  25.000 Lek
 • 5 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Shiten paisjet e palestres pothuaj te reja , perdorur vetem 1 vite .okazion ..9000 euro .

  Fier 21 korrik 18:03
  9.000 €
 • 7 foto
  Kitare elektro akustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektro akustike

  Eshte prodhim gjerman dhe eshte e mbajtur shum mir

  Fier 21 korrik 17:07
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Porcelani
  Koleksione

  Porcelani

  Abazhure te vecante porcelani cilesore .

  Fier 21 korrik 17:05
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Tabaka italiana
  Koleksione

  Tabaka italiana

  Tabaka italine e lare me argjend , diametri me gjithe doreza 45 cm , me thellesi 3cm .

  Fier 21 korrik 17:05
  5.000 Lek
 • 1 foto
  Bronxi greke
  Koleksione

  Bronxi greke

  Pjate shume e bukur greke bronxi e pikturuar me varje me diameter 21cm solide 400gram ne gjendje pe

  Fier 21 korrik 17:05
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Kitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike

  Te ardhur nga gjermania

  Fier 21 korrik 17:04
  100 €
 • 4 foto
  Gitarre akustike te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitarre akustike te perdorura

  Keto kitare munde te ken ndonje difekt te vogel vecse Jan origjinale gjermane

  Fier 21 korrik 14:10
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Driver Mackie SRM450 V1/V2 C300/C300Z
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Driver Mackie SRM450 V1/V2 C300/C300Z

  I ri Okazion 80 Mijë lek 40W në 8Om 80W Program

  Fier 21 korrik 13:52
  80 Lek
 • 5 foto
  Piano e Casio ,yamaha ,hohner
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano e Casio ,yamaha ,hohner

  Shitet piano ardhur nga gjermania

  Fier 21 korrik 08:44
  80 €
 • 0 foto
  Biciklet Kursi
  Paisje per sport

  Biciklet Kursi

  Bicikleta eshte profesionale . Cdo gje origjinale e sapo ardhur nga Franca Bicikleta eshte alumin p

  Fier 20 korrik 21:32
  1 €
 • 0 foto
  Shitet qen sharri 1.5 vjec shum i paster
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen sharri 1.5 vjec shum i paster

  Femer shum e mir per ruajtje objektesh Shitet per arsye se nuk e mbaj dot me

  Fier 20 korrik 20:32
  150 €
 • 4 foto
  Zarigogë
  Kafshe shtepiake

  Zarigogë

  Shiten 3 zogj zarigoge Zogjt nk kan filluar akoma te han vet edhe duhen ushqyer jan zogj te urt seps

  Fier 20 korrik 19:52
  45 Lek
 • 4 foto
  Qen Doberman 100 %
  Kafshe shtepiake

  Qen Doberman 100 %

  Shiten qen doberman 100% rrac e paster

  Fier 20 korrik 17:43
  200 €
 • 6 foto
  OKAZION BICIKLET ORBEA PROFESIONAL CARBON
  Paisje per sport

  OKAZION BICIKLET ORBEA PROFESIONAL CARBON

  Piruni carbon trupi alumin esht sh e leht, Thujse e re nuk ka nevoje per asnje sherbim. Nuk ka cmim

  Fier 20 korrik 14:53
  299 €
 • 5 foto
  Shitet biciklete Lamborgini origjinale
  Paisje per sport

  Shitet biciklete Lamborgini origjinale

  Shitet per arsye mosperdorimi bicikleta . Eshte ne gjendje perfekte . Per me shume shikoni foto. Cmi

  Fier 20 korrik 10:54
  220 €
 • 2 foto
  Abazhur bronxi
  Koleksione

  Abazhur bronxi

  Abazhur bronxi fuksionante me lartesi 30cm

  Fier 19 korrik 23:07
  7.000 Lek
 • 1 foto
  Volpinjo
  Kafshe shtepiake

  Volpinjo

  Shitet qenushi me dy vaksina te bera 80 milek per arsye personale 0699347766

  Fier 19 korrik 20:59
  80 €