• Okazion Ford Focus TITANUM 1.6 Benz GAS

  Okazion Ford Focus TITANUM 1.6 Benz GAS

  #Ford #Focus #TITAN CROM #KAMIO # 1.6 gas #viti #2010 #Çmimi 6000 euro Kategoria Makina Prodhuesi Ford Modeli Focus Ngjyra gri Struktura e veturës Sedan Komuna Fier Ford Focus 1.6 Benzin/Gas fabr

  6.000 €
  Fier
  Sot, 10:55
 • Acura MDX

  Acura MDX

  Acura MDX viti pordhimit 2007 kamio automaike 4x4 Nje gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike makines i jane bere te gjitha sherbimet nuk ka nevoje per asnje gje.

  10.500 €
  Fier
  Sot, 10:44
 • Vw Bora 1.9 tdi

  Vw Bora 1.9 tdi

  Vw bora 1.9tdi viti 2000 kambio manuale, letrat te sapo prera deri ne shkurt 2018, makina eshte ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike , e gatshme per cdo lloje prove. Cmimi i diskutueshe

  3.000 €
  Fier
  Sot, 10:35
 • Mercedes B200 2.0 ECO_ FULL OPTIONS NDERRIM

  Mercedes B200 2.0 ECO_ FULL OPTIONS NDERRIM

  Shitet Mercedes B-class motorr 2.0 CDI, viti prodhimit fundi i 2013 me 151.269 km origjinale . Opsionet- sistem distronik, sistem ECO(fiket - ndizet ne trafik) limitator shpejtesie, kamer mbrapa, kom

  17.000 €
  Fier
  Sot, 10:34
 • MERCEDES C 203 EVO AMG SPORT EDITION 2007.

  MERCEDES C 203 EVO AMG SPORT EDITION 2007.

  SHESE MERCEDES BENZ C- 220 CDI MOTORR EVO.2007.SPORT EDITION.LOOK AMG.MAKINA E SAPO ARDHUR NA ITALIJA.ME DOGAN TE PAGUAR.EVO.KAMIO AUTOMATIKE.TIP TRONIK.ME 180 MIJ KM ORGJINALE.ME KLIMA ME DY ZONE.RAD

  6.200 €
  Fier
  Sot, 09:55
 • OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI

  OPEL ASTRA COSMO 1.7 CDTI

  Shitet Opel Astra Cosmo 1.7 CDTI viti 2007.computer di bord, pilot automatik, klima, goma 90%, 2 celsa, km 164000, ne gjendje perfekte. ardhur me dt.10.03.2017 nga Firenze Itali, ne cmimi 450

  4.500 €
  Fier
  Sot, 09:55
 • Opel Antara 2.0 CDTI 150CV .4x4 Cosmo

  Opel Antara 2.0 CDTI 150CV .4x4 Cosmo

  Shitet Opel Antara 2.0 CDTI 150CV . 4x4 Cosmo. viti 2008, computer di bord, klima, sensor parkimi, sensor drite dhe shiu, sallon lekur, sediljet me ngrohje, xhama pasqyra elektrike, pasqyrat me palosj

  9.300 €
  Fier
  Sot, 09:54
 • Lancia Ypsilon 1.2 16V Platino

  Lancia Ypsilon 1.2 16V Platino

  Shitet Lancia Ypsilon 1.2 16V Platino. viti 1998, kondicioner. AIRBAG, ABS, 4 goma te reja, sensor drite, radio cd usb, xhama pasqyra elektrike, baxha xhami, mbyllje qendrore, 2 celsa, etj. makina ne

  1.400 €
  Fier
  Sot, 09:47
 • Lancia Ypsilon 1.2

  Lancia Ypsilon 1.2

  Shitet Lancia Ypsilon 1.2 8V, viti 2005, km 123000, me tvsh te paguar. cmimi 2700 euro.

  2.700 €
  Fier
  Sot, 09:45
 • Fiat Punto Classic 1.2 8v 3p Dynamic

  Fiat Punto Classic 1.2 8v 3p Dynamic

  Shitet Fiat Punto Classic 1.2 8v 3p Dynamic, viti 2007, kondicioner, AIRBAG, ABS, ESP, goma 80%, 2 celsa, xhama pasqyra elektrike, radio cd, etj, makina ne gjendje ne gjendje shum te mir teknike, a

  2.500 €
  Fier
  Sot, 09:45
 • FIAT DOBLO 1.9 JTD

  FIAT DOBLO 1.9 JTD

  SHITET FIAT DOBLO 1.9 JTD, VITI 2002, ME TVSH TE PAGUAR. ARDHUR ME DT. 10.03.2017 NGA FIRENZE ITALI. CMIMI 2900 EURO

  2.900 €
  Fier
  Sot, 09:44
 • CLS 320 CDI Full Start-Stop_ Mundsi NDERRIMI

  CLS 320 CDI Full Start-Stop_ Mundsi NDERRIMI

  Shitet Mercedes CLS 320 CDI viti fundi i 2007 me LOOK te 2010. Opsionet- start-stop, Kyless GO(hapen-mbyllen dyert pa nevojn e celsit) serdilje elektrike me memorje tek dera ,limitator shpejtsie, hapj

  13.200 €
  Fier
  Sot, 09:38
 • Fizarmonika Paolo Soprani

  Fizarmonika Paolo Soprani

  Fizarmonike ne gjendje te mire , e pershtatshme per shkollen e mesme fizarmonika eshte 32 me 120 base.550 € pak i diskutueshem

  550 €
  Fier
  Sot, 09:28
 • Opel Zafira 2.2 Benzin Gaz

  Opel Zafira 2.2 Benzin Gaz

  Makina sapo ka ardhur nga zvicra dhe i jan bere dokumentat por nuk esht perdorur asnji dit ne shqipri, makina esht ne gjendje shum te mir dhe esht gati per cdo prov, i jan ber te gjitha sherbimet me l

  3.300 €
  Fier
  Sot, 08:44
 • Fiat Bravo 1.4 2012 Sport

  Fiat Bravo 1.4 2012 Sport

  10 fotografi · Updated 5 ditë më parë Makine Klienti Fiat Bravo 1.4 benzine Kambio manuale 6 marsha 53000 Km origjinale Klimatronic Disqe Alumini Goma te reja Xhama te zinj origjinal Radio CD , MP3 Au

  8.500 €
  Fier
  Sot, 08:38
 • FIAT DOBLO 1.9 NAFTE E MBYLLUR KONDICIONER

  FIAT DOBLO 1.9 NAFTE E MBYLLUR KONDICIONER

  - SHITET - FIAT DOBLO - MOTORRI : 1.9 NAFTE - KM : 160-180 MIJE - KAMBIO : MANUALE 5+R - KONDICIONER - RADIO CD - TARGAT DHE SIGURACIONI DERI NE SHTATOR - E MBYLLUR PER TRANSPORT - 2 VENDE -

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 08:37
 • Mercedes C180 KOMPRESSOR LPG LOVATO SAPO TARGUAR

  Mercedes C180 KOMPRESSOR LPG LOVATO SAPO TARGUAR

  - AUTO KANANI - SALLONI I MAKINAVE GJERMANE NE FIER - MERCEDES C CLASS - VITI : 12-2003 - MOTORRI : 180 KOMPRESSOR - KM : 180 MIJE ORIGJINALE - KAMBIO : MANUALE 6+R - TAPICERI LEKURE - SENSORE P

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 08:37
 • MERCEDES C220 CDI ELEGANCE

  MERCEDES C220 CDI ELEGANCE

  Mercedes-Benz C klass 220 CDI Elegance . Viti 2004 Kambio manuale 6 marsha . Klima Radio CD Navi Pasqyra me mbyllje elektrike Sensore parkimi Disqe alumini 16" me gomat e reja . Cmimi 4.850€

  4.850 €
  Fier
  Sot, 08:35
 • Shtepia 2+1 OKAZJON ne Fier

  Shtepia 2+1 OKAZJON ne Fier

  SUPER OKAZION Shitet shtepia me çertifikat pronsie dhe e rivlersuar 2+1 total 94m2 kati5 me 2 ballkone pallati Ri 9 katesh pamja lindje perendim e rrahur nga dielli punime teper cilsore hyrja ndo

  32.000 €
  Fier
  Sot, 08:22
 • Mercedes E320 prerje EVO Full opsion

  Mercedes E320 prerje EVO Full opsion

  Mercedes Benz E320 -Disqe alumini -Sensor parkimi -Sedilje lekure -Komanda per uljen dhe ngritjen e makines -6 vende per CD Per me shum informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit 0675715670

  6.500 €
  Fier
  Sot, 07:45
 • MERCEDES E270 portopagazh MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDES E270 portopagazh MUNDESI NDERRIMI

  Mercedes e270 cdi portopagazh nderrohet ose shitet.. viti dhjetori 2001 letrat deri ne 7 shkurt te 2018 Ka 4 airbeg 4 xhama elektrik disqe alumin ka baxha xhami esp komand ne timon pilot gazi goma mi

  Me Marrveshje
  Fier
  Sot, 07:34
 • MERCEDES W202 -98

  MERCEDES W202 -98

  Mercedes 250 turbo portopagazh kondicioner marsha manual disqe alumini letra për 1 vit jan kryer te gjitha sherbimet vaj filtra e kontrolloni ku te doni cmimi 2500 euro i diskutushem cel 0693563896

  2.500 €
  Fier
  Sot, 07:34
 • Ore dhe veth svarovski

  Ore dhe veth svarovski

  ore dhe veth me gure svarovski

  150 €
  Fier
  Sot, 06:58
 • Ore floriri per femra

  Ore floriri per femra

  ore e lar floriri per femra

  80 €
  Fier
  Sot, 06:58
 • Injetor per te gjitha llojet e benzave .me sh pak

  Injetor per te gjitha llojet e benzave .me sh pak

  Jane ne gjendje shume te mire me garanci jan te ardh nga gjermania

  30 €
  Fier
  Sot, 06:45
 • OKAZION.MERCEDES BENC VANEO BENZIN 1.9

  OKAZION.MERCEDES BENC VANEO BENZIN 1.9

  Makina esht e sapo ardh nga zvicra ne gjendje perfekte me liber sherbimesh dhe kilometra te veta .esht me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per as nje sherbim .. cmimi i diskutushem....mundesi

  2.540 €
  Fier
  Sot, 06:34
 • SHITET KYMCO AGILITY 125CC 2009

  SHITET KYMCO AGILITY 125CC 2009

  SHITET KYMCO AGILITY 125CC viti 2009. Ne gjendje te shkelqyer me dokumenta te paguara deri ne netor 2017. Shume i shpejt dhe super ekonomik. Shitet ose nderrohet me skuter me te madh. Flm Tel: +355692

  1.100 €
  Fier
  Sot, 05:54
 • OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09

  OKAZION !!!!!!! GILERA RUNNER ST 200cc -09

  Shitet motor Gilera Runner ST 200 4T special edition me 4 Valvola ne cilinder prodhim 10/2008 sportiv me 21 kuaj fuqi super i shpejte dhe ekonomik me bateri te re YUASA japoneze dhe ferrota te reja GI

  1.700 €
  Fier
  Dje, 23:47
 • Shitet

  Shitet

  Mercedes benz c 220 cdi viti prodhimit i 2001 ngjyra jeshile kamio automatike kilometra 246 mij full extra elektronike baxha xhama sedilje lekur gri...makina eshte ne gjendje shum te mir shebimet i ja

  3.500 €
  Fier
  Dje, 23:34
 • Okazion shitet per arsye mosperdorimi

  Okazion shitet per arsye mosperdorimi

  Shite E 270 automat sedilje dhe pasqyra elektrike letra te paguare deri ne Janar 2018 ne gjendje shume te mire cmimi 5000 Euro i diskutushem

  5.000 €
  Fier
  Dje, 23:34
 • Shitet shtepia

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 140 meter katror per kat me garazh + truall

  85 €
  Fier
  Dje, 23:12
 • FULLMercedes Benz E240 Automatik

  FULLMercedes Benz E240 Automatik

  1 PRONAR....FULL SERVISE TE BERA TEK MERCEDEZ BENZ NE ZVICER ME VLEREN 1600 EURO TE FATURUARA..DHE CDO SERVIS TE DOKUMETAR VETEM NGA MERCEDES BENZ QE NGA VITI I PRODHIMIT....MAKINA NUK KA NEVOJ ABSOL

  7.800 €
  Fier
  Dje, 23:05
 • motor opeli 6 piston 2.5 bezine automat nderroj

  motor opeli 6 piston 2.5 bezine automat nderroj

  shes motor 6 piston viti 2000 2.5 bezin.ne gjendje shume te mire.shesim dhe motora opeli nafte dhe bezine te ndryshme.dhe pjese kembimi te tjera. nderroj me makin per pjes kembimi

  300 €
  Fier
  Dje, 23:00
 • Mercedes Benz C180 Bezin Sapo Ardhur-Me Dogan

  Mercedes Benz C180 Bezin Sapo Ardhur-Me Dogan

  Mercedes Benz C-class motorr 1.8 benzin viti prodhimit fundi i 2001 me 183.769 km . Makina eshte e sapoardhur nga gjermania me dogane te paguar. Opsionet- hapje mbyllje qendore, klima, limitator shpe

  3.700 €
  Fier
  Dje, 23:00
 • Okazion Mercedes Benz E200 benzin me dogan

  Okazion Mercedes Benz E200 benzin me dogan

  Mercedes-Benz E 200 benzin , viti 2001 makina eshte e sapoardhur nga gjermani me dogane te paguar . Kamjo automat, hapje mbyllje qendrore, limitator shpejtesie, komando ne timon, baxha xhami, ABS ESP,

  2.950 €
  Fier
  Dje, 22:59
 • Mercedes Benz S320 CDI LOOK AMG-Full OPTIONS

  Mercedes Benz S320 CDI LOOK AMG-Full OPTIONS

  Shitet Mercedes S320 CDI LOOK AMG viti prodhimit fundi i 2006 . Opsione : serdilje elektrike me ngrohje , timon druri, sallon ngjyr besh shum te paster , perde ne der . Makina eshte ne gjendje shume t

  21.000 €
  Fier
  Dje, 22:59
 • Bmw 530 diesel NDRROHET

  Bmw 530 diesel NDRROHET

  Bmw 530 diesel viti fundi 2004 (nuk e kap taksa e lluksit ) kamio automat sallon lekure sensor parkimi para mbrapa sedile elektrike goma 80% targa AA letra te paguara deri ne shkurt 2018 ne gjendj

  6.300 €
  Fier
  Dje, 22:59
 • LANCIA THESIS 2.4 NAFTE MOTOR I THJESHT.05 NDROHET

  LANCIA THESIS 2.4 NAFTE MOTOR I THJESHT.05 NDROHET

  Lancia thesis 2.4 nafte manuale me motorr te thjesht me 10 valvula shum ekonomike.ne gjendje te mire.letrat deri ne dhjetor 2017.

  4.500 €
  Fier
  Dje, 22:54
 • Wolsvagen passat

  Wolsvagen passat

  Shitet makine passat 1.9 nafte me dy te kuqe. Viti 2002.

  2.800 €
  Fier
  Dje, 22:46
 • OPEL ASTRA G

  OPEL ASTRA G

  SHES OPEL ASTRA G TE VITIT 2002. MOTOR NAFTE 1,7 ME TE TERA SHERBIMET OK.

  2.400 €
  Fier
  Dje, 22:45
 • DISQE GOLF 6 5 GTI.NR 17 NDERROHEN

  DISQE GOLF 6 5 GTI.NR 17 NDERROHEN

  SHESE 4 DISQE GOLFI 6 5 GTI.NE NUMER 17.JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDIM.BEJNE PER GOLF 5.6.7.PASSAT.SEAT.SKODA.VW TURAN.VW XHETA.AUDI A3.A4.OSE NDERROHEN + DIFERENCES.

  350 €
  Fier
  Dje, 22:35
 • MERCEDES BENZ C 220 AVANTGARDE

  MERCEDES BENZ C 220 AVANTGARDE

  Motorr 2.2 Nafte. 4 porta. 6+1 marsha. AVANTGARDE. Makina eshte me targa dhe doc te paguara deri ne Maj 2017. Ne gjendhe perfekte motorrike dhe xhenerike. Cdo sherbim i kryer ne kohe. Makina eshte e p

  4.000 €
  Fier
  Dje, 22:35
 • OPEL MERIVA BENZIN-GAS..

  OPEL MERIVA BENZIN-GAS..

  Opel meriva ne gjendje perfektet.me dogan te paguar.impiant gazi sekuencial montuar ne itali,impjanti esht mark Lavato .makina nuk ka nevoj per as nje lloj sherbimi .goma te reja disje alumin .me xham

  Me Marrveshje
  Fier
  Dje, 21:55
 • Mercedes E220 blue avangarde F1 eco full option

  Mercedes E220 blue avangarde F1 eco full option

  Shitet mercedez benz E220 BLUE-EFFICENCY Sapo Ardhur Me dogan te paguar Me 118 kilometra origjinale me liber sherbimi i mbajtur nga1person i vetem ne itali avangard sensor parkimi sedile gjysem meshi

  18.500 €
  Fier
  Dje, 21:54
 • BMW 520 HYBRID Look M MUNDSI NDERRIMI

  BMW 520 HYBRID Look M MUNDSI NDERRIMI

  Shitet BMW 520 LOOK M// motorr 2.0 naft HYBRID, viti prodhimit fundi i 2011 me letra te paguara . Opsionet: ngrohje serdiljesh, xhama te zinje origjinal, klima , navi te madh, limitator shpejtesie, h

  23.000 €
  Fier
  Dje, 21:37
 • OPEL CORSA AUTOMAT 1.2 BENXINE

  OPEL CORSA AUTOMAT 1.2 BENXINE

  OPEL CORSA VITI 2001 MOTORI 1.2 BENXINE . AUTOMATIKE NE GJENDJE TE SHKELQYER. ME 85 MIJ KLM . ME DOGANE TE PAGUAR. MAKINA ESHTE SUPER GJENDJE. CMIMI 2200 EURO. Whotsap viber 0693178265

  2.200 €
  Fier
  Dje, 20:56
 • LANCIA Y VITI 2003

  LANCIA Y VITI 2003

  LANCIA Y . MAKINA VITI 2003. MOTORI 1.2 NENXIN . ME DOGANE TE PAGUAR 1450 EURO. Whotsapp viber 0693178265

  1.450 €
  Fier
  Dje, 20:55
 • Sprinter 208cdi 2004

  Sprinter 208cdi 2004

  Makina eshte ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike ashtu edhe xhenerike. Shitet per arsye mosperdorimi.

  4.500 €
  Fier
  Dje, 20:35
 • Shes nje HTC ONE M8 Dhe Samsung A3 (A300F)

  Shes nje HTC ONE M8 Dhe Samsung A3 (A300F)

  Pershendetje, Shes nje Smartphone HTC ONE M8 (32 GB) Display 5.0' , 3 Kamera (Super flash LED ) Bateria 2600 mAH 1 Muaj i perdorur i sapo ardhur nga Hollanda ne kuti me aksesoret e tij orgjinal (185Eu

  185 €
  Fier
  Dje, 20:29
 • DISQE ZMARTI N15 NDERROHEN

  DISQE ZMARTI N15 NDERROHEN

  SHESE 4 DISQE ZMARTI TE MARKES MAK.JANE ORGJINAL MADE IN ITALI.NE NUMER 15.JANE NE GJENDJE TE MIRE PA CARJE PA SALDIM.OSE NDERTOHEN + DIFERENTES.

  270 Lek
  Fier
  Dje, 19:58