Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Sot, 03:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Biciklet Cilo
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Cilo

  Super Biciklet

  Fier Dje, 23:47
  150 €
 • 1 foto
  Shitet Biciklete Ciklisti Drag
  Paisje per sport

  Shitet Biciklete Ciklisti Drag

  Super Biciklete Ciklisti Drag...super biciklete

  Fier Dje, 23:47
  350 €
 • 10 foto
  Shitet Biciklet Pinarello full karbon 4k .5kg pesh
  Paisje per sport

  Shitet Biciklet Pinarello full karbon 4k .5kg pesh

  shitet bicikleta pinerello karbon 4k . 5 kg . komplet karbon me disqr tela etj. pa asnje lloj proble

  Lushnjë Dje, 23:08
  1.580 €
 • 10 foto
  Biciklete mondia 28 zviceriane
  Paisje per sport

  Biciklete mondia 28 zviceriane

  shitet biciklete Mondia Zviceriane disqe 28. Shume pak e perdour. Pjeset jane origjinale. Trupi esht

  Fier Dje, 22:12
  280 €
 • 0 foto
  Qen ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen ne shitje

  Shitet pastor gjerman 2 muajsh

  Fier Dje, 21:05
  200 €
 • 8 foto
  Artikuj per koleksioniste
  Koleksione

  Artikuj per koleksioniste

  Kemi artikuj vintage per koleksion.Aparat fotografik Zorki 4, radio e kasetofone te ndryshem, ora ta

  Fier Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TV dhe kasetofona vintage
  Koleksione

  TV dhe kasetofona vintage

  Shiten dy mini TV dhe dy kasetofonë vintage për koleksion jo mesazhe.

  Fier Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  DOWNHILL 950 EURO
  Paisje per sport

  DOWNHILL 950 EURO

  https://youtu.be/NZkeccctum8 Ne kete link shikoni bicikleten time me video ne youtube...... BICIKLE

  Fier Dje, 20:14
  950 €
 • 5 foto
  Biciklet Sparta
  Paisje per sport

  Biciklet Sparta

  Jo kureshtar vetem TELEFONATA serioze !? E pershatacme per femra edhe meshkuj ! Biciklet made in Ger

  Lushnjë Dje, 19:13
  500 €
 • 2 foto
  Kitare elektrike te reja
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike te reja

  Jane ne gjendje shume te mire me gjithe amflikator

  Fier Dje, 18:47
  16.000 Lek
 • 5 foto
  BICIKLETE PEUGEOT
  Paisje per sport

  BICIKLETE PEUGEOT

  Biciklete Peugeot 1x7 shpejtesi Alumin i perforcuar 6061. Original MADE IN FRANCE E pershtatshme dhe

  Fier Dje, 18:46
  175 €
 • 6 foto
  Shkurteza , thelleza japoneze
  Kafshe shtepiake

  Shkurteza , thelleza japoneze

  Ferma e shkurtezave ose thelleza japoneze Shesim shkurteza nga 24 orshe deri 20 ditshe si dhe muajs

  Fier Dje, 18:36
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Biciklet//Cross Dune//28”
  Paisje per sport

  Biciklet//Cross Dune//28”

  Bicikleta eshte ne gjendje te shkelqyer.Bicikleta eshte e mbajtur shum mire nuk ka nevoj per asgje d

  Fier Dje, 17:35
  16.000 Lek
 • 4 foto
  Biciklet//Corvette//MTB//26”
  Paisje per sport

  Biciklet//Corvette//MTB//26”

  Bicikleta eshte ne gjendje te mire.Bicikleta nuk eshte e perdorur, ka ndenjur ne garazh. Per me shum

  Fier Dje, 17:34
  7.500 Lek
 • 3 foto
  ore CITIZEN ECO DRIVE
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore CITIZEN ECO DRIVE

  shes ore citizen eco drive originale e ardhur nga it .

  Fier Dje, 17:04
  300 €
 • 1 foto
  ore TISOT
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore TISOT

  shes or tisot originale e ardhur nga it

  Fier Dje, 17:04
  60 €
 • 5 foto
  qen minispic
  Kafshe shtepiake

  qen minispic

  shes 4 qen minispic 2 meshkuj e 2 femra jan 1 muajsh rraca origjinale.

  Fier Dje, 17:04
  15.000 Lek
 • 2 foto
  ore EMPORIO ARMANI CERAMICA
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore EMPORIO ARMANI CERAMICA

  shes ore emporio armani ceramice original e ardhur nga it.

  Fier Dje, 17:03
  100 €
 • 2 foto
  ore DANIEL WELLINGTON
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore DANIEL WELLINGTON

  shes ore per meshkuj originale daniel wellington

  Fier Dje, 17:03
  100 €
 • 0 foto
  Sevani 4 Jewels Made in Ussr
  Veshje / Kepuce / Ore

  Sevani 4 Jewels Made in Ussr

  Ore tavoline me kurdisje!Ne gjendje pune Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex

  Fier Dje, 13:56
  3.500 Lek
 • 3 foto
  Kitare akustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare akustike

  Jane ne gjendje shume te mire te reja me camt dhe tripe

  Fier Dje, 07:24
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Dje, 07:24
  8.000 Lek
 • 3 foto
  Mikrofona
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofona

  Mikrofona per muzik

  Fier Dje, 07:23
  500 Lek
 • 4 foto
  Kitare elektroakustike te reja
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektroakustike te reja

  Jane ne gjendje shume te mire me gjithe Fisher dhe amflikator

  Fier Dje, 07:23
  16.000 Lek
 • 3 foto
  Peugeot
  Paisje per sport

  Peugeot

  Shitet biçiklete peugeot ofo 26

  Fier Dje, 06:18
  180 Lek
 • 3 foto
  Doberman
  Kafshe shtepiake

  Doberman

  Shiten kelysha doberman rrac 100% e paster

  Fier 3 qershor 22:10
  300 €
 • 6 foto
  Unaze Argjendi me gure Qehlibar
  Veshje / Kepuce / Ore

  Unaze Argjendi me gure Qehlibar

  Unaze Argjendi me gure Qehlibar! 14.5 diameteri! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten

  Fier 3 qershor 20:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kup argjendi e viteve 1800
  Koleksione

  Kup argjendi e viteve 1800

  Kup argjendi Pesha 36 gram Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve me posten Adex

  Fier 3 qershor 19:46
  2.800 Lek
 • 6 foto
  Rare vintage Seiko Automatic 17 gure e vitit 1970
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rare vintage Seiko Automatic 17 gure e vitit 1970

  Seiko automatic e vitit 1970! Kase inoksi qe nuk nxihet! Porosia vjen ne cdo qytet brenda 24 oreve m

  Fier 3 qershor 19:46
  5.000 Lek
 • 7 foto
  Thelleza japoneze (shkurtza)
  Kafshe shtepiake

  Thelleza japoneze (shkurtza)

  Ferma e shkurtezave ose thelleza japoneze Shesim shkurteza nga 24 orshe deri 20 ditshe si dhe muajs

  Fier 3 qershor 16:36
  350 Lek
 • 4 foto
  Shitet biciklete origjinale \"Bergamont\"
  Paisje per sport

  Shitet biciklete origjinale \"Bergamont\"

  Bicikleta eshte e ardhur nga Gjermania, pjeset shimono, me 8 marshe, disk fren me vaj mineral.

  Fier 3 qershor 13:01
  350 €
 • 4 foto
  Shitet qeni
  Kafshe shtepiake

  Shitet qeni

  Qen rrac mini spic 2 muajsh

  Fier 3 qershor 11:52
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Rottweiler
  Kafshe shtepiake

  Rottweiler

  Rottweiler rrac e paster. Shiten rottweiler 1 mashkull dhe 1 femer. Mashkulli 10 muajsh,femra 6 muaj

  Fier 3 qershor 11:09
  400 €
 • 0 foto
  Kerkoj
  Kafshe shtepiake

  Kerkoj

  Jam i interesuar te blej pastor gjerman femer te jet e madhe nga mosha 8 muajshe e lart vetem te jet

  Lushnjë 3 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pit bull
  Kafshe shtepiake

  Pit bull

  Shitet pit bull femer 1 vjece ka ber 8 klysha para 2 mujesh shitetet pasi jan shit dhe klyshet per a

  Lushnjë 3 qershor 10:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet bicikleta fuji
  Paisje per sport

  Shitet bicikleta fuji

  Shitet fuji orgjinal

  Fier 3 qershor 09:41
  200 €
 • 4 foto
  Cajnik dhe mbajtese qumeshti Porcelan e vitit 1970
  Koleksione

  Cajnik dhe mbajtese qumeshti Porcelan e vitit 1970

  Cajnik dhe mbajtese qumeshti Kineze Porcelani e vitit 1970! Te tilla ne ebay kushtojne 60 dollar Por

  Fier 3 qershor 06:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kotele per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Kotele per adoptim

  Pershendetje kam 5 kotele te vogla jan 2 muajshe dhe kerkoj familje per ti adaptuar

  Fier 3 qershor 05:20
  200 Lek
 • 4 foto
  Rolex Super OKAZION TRANSPORT KUDO
  Veshje / Kepuce / Ore

  Rolex Super OKAZION TRANSPORT KUDO

  Shitet Ore ROLEX SUPER OKAZION Super cilesi transport falas kudo

  Fier 2 qershor 20:36
  150 Lek
 • 5 foto
  PEUGEOT BICIKLETE
  Paisje per sport

  PEUGEOT BICIKLETE

  Biciklete Peugeot Alumin i perforcuar 6061. Original MADE IN FRANCE -shifterat 𝐒𝐑𝐀𝐌 -kampanjoli mb

  Fier 2 qershor 19:50
  180 €
 • 2 foto
  ore LORENZ 18 k AUTOMATIC
  Veshje / Kepuce / Ore

  ore LORENZ 18 k AUTOMATIC

  shes ore LORENZ 18 k automatic e ardhur nga it .

  Fier 2 qershor 18:10
  1.100 €
 • 7 foto
  Kotele persiane ne shitje.
  Kafshe shtepiake

  Kotele persiane ne shitje.

  Shiten kotele persiane,aktualisht disa diteshe.Mund te rezervoni.Cmimi 220 mij leke.Telefon ose what

  Fier 2 qershor 17:10
  220 Lek
 • 7 foto
  Alabai
  Kafshe shtepiake

  Alabai

  Shitet alabai femer 3 muajshe gjak i paster me 3 vaksina e pastruar nga parazitet e brendeshem Per

  Lushnjë 2 qershor 16:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  kangal
  Kafshe shtepiake

  kangal

  shitet femer kangale 100% rrace e paster 2.5 vjece se shpejti ciftohet. kontaktoni whatsup per video

  Lushnjë 2 qershor 12:45
  400 €
 • 3 foto
  kangall femer
  Kafshe shtepiake

  kangall femer

  shitet kangale 100% rrac e paster 5.5muajshe . kontaktoni whatsup per video.

  Lushnjë 2 qershor 12:44
  400 €
 • 5 foto
  kangal
  Kafshe shtepiake

  kangal

  mashkull Akili super kangall kontaktoni whatsup per video

  Lushnjë 2 qershor 12:44
  500 €
 • 6 foto
  biçiklet
  Paisje per sport

  biçiklet

  biçiklet

  Fier 2 qershor 11:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Super Okazion: Shiten dy bilardo italiane Lushnje
  Paisje per sport

  Super Okazion: Shiten dy bilardo italiane Lushnje

  Shiten dy bilardo në Lushnje. Në gjendje të shkëlqyer fizike, por edhe të spondave dhe të copës së f

  Lushnjë 2 qershor 11:25
  100.000 Lek
 • 3 foto
  Seiko Automatic 17 Yewels e vitit 1970
  Veshje / Kepuce / Ore

  Seiko Automatic 17 Yewels e vitit 1970

  Seiko Automatic 17 Yewels Water Resistant 7009-5001 Kase inoksi POROSIA vjen ne cdo qytet brenda 2

  Fier 2 qershor 09:23
  5.000 Lek