Sport & Rekreacion në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Zogj fushe
  Kafshe shtepiake

  Zogj fushe

  Shiten zogj fushe 1 kg -1.3kg te rritur me miser

  Fier Dje, 23:56
  400 Lek
 • 3 foto
  Lojera Fati
  Paisje per sport

  Lojera Fati

  Shiten 4 Kompjutera qe jan ne gjendje pune per Lojera Fati . Gjithsej eshte 1 Pc i Math dhe 3 te veg

  Fier Dje, 21:53
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Kanerina Timbrado
  Kafshe shtepiake

  Kanerina Timbrado

  Shes kanerina te rraces timbrado te paster

  Fier Dje, 21:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion shiten Qen sharrli kulisha 20 ditesh
  Kafshe shtepiake

  Okazion shiten Qen sharrli kulisha 20 ditesh

  Shiten qen sharrli kulisha 20 ditesh Te atdhur nag korca kto dit te jan 3 kulisha 2 meshkuj dhe 1 fe

  Fier Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kelysh Kaukazia origjinal .
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Kaukazia origjinal .

  Shitet kelysh Kaukazian ,rrace e paster ,me te gjitha vagsinat e bera ,me libreze vagsinash ,

  Fier Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj
  Kafshe shtepiake

  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj

  Femra 3. Vjece shum e eger per teritorin e saj ,

  Fier Dje, 20:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kangal turk
  Kafshe shtepiake

  Kangal turk

  Qen kangal turk 2 muajsh

  Fier Dje, 20:26
  250 €
 • 0 foto
  Qen maremmano Abruzzo
  Kafshe shtepiake

  Qen maremmano Abruzzo

  Qen maremmano Abruzzo I pershtatshem per ruajtje territori,magazina,bageti, vila dhe ambiente te vog

  Lushnjë Dje, 20:02
  150 €
 • 1 foto
  Mtb Daytona
  Paisje per sport

  Mtb Daytona

  Mtb Daytona .full al Shume e lehte dhe e mirembajtur..Origjinale Italiane.Marshat 7×3.Cdo pjese ori

  Fier Dje, 19:56
  240 Lek
 • 3 foto
  Biciklete 26
  Paisje per sport

  Biciklete 26

  Biciklete 26 ,goma te reja. Ne gjendje te mire.

  Lushnjë Dje, 17:11
  8.000 Lek
 • 4 foto
  Carver Evolution 2 Carbon
  Paisje per sport

  Carver Evolution 2 Carbon

  Shitet Carver Evolution 2 Carbon, prodhim Gjerman, masa 57, biçikleta eshte ne gjendje te re shume

  Fier Dje, 16:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kitare elektrike Ibanez
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike Ibanez

  Eshte ne gjendje shum te mire

  Fier Dje, 14:38
  250 €
 • 0 foto
  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektroakustike te reja dhe te perdorura

  Jan origjinale gjermane megjith amflikator terejat 22000 lek pa amflikator 17000 lek

  Fier Dje, 14:11
  17.000 €
 • 0 foto
  Orbitrek step
  Paisje per sport

  Orbitrek step

  Eshte ne gjendje shum te mir me magnet iris Ben 780 euro

  Fier Dje, 13:55
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Firzomanik origjinale gjermane
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzomanik origjinale gjermane

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 13:48
  13.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare elektrike marshalle
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike marshalle

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 13:47
  200 €
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Dje, 13:46
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike

  Jan ne gjendje shum te mire origjinale gjermane

  Fier Dje, 13:46
  17.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare akustike dhe elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare akustike dhe elektrike

  Ka te perdorura she te reja

  Fier Dje, 13:45
  14.000 Lek
 • 6 foto
  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektro akustike\"Harly beneton\"

  Eshte ne gjendje shum te mir

  Fier Dje, 13:45
  12.000 Lek
 • 4 foto
  Gitarre akustike te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitarre akustike te perdorura

  Keto kitare munde te ken ndonje difekt te vogel vecse Jan origjinale gjermane

  Fier Dje, 13:45
  2.500 Lek
 • 5 foto
  Piano e Casio ,yamaha ,hohner
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano e Casio ,yamaha ,hohner

  Shitet piano ardhur nga gjermania

  Fier Dje, 13:44
  80 €
 • 0 foto
  Gitarre elekrtike Gipson
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitarre elekrtike Gipson

  Eshte origiale gjermane dhe shum e mir

  Fier Dje, 13:44
  280 €
 • 3 foto
   4 Volpino
  Kafshe shtepiake

  4 Volpino

  Shiten 4 Volpino nga 1 muajsh e gjysë.Rrace e paster 100%. 100 euro 1

  Fier Dje, 09:54
  100 €
 • 8 foto
  Artikuj per koleksioniste
  Koleksione

  Artikuj per koleksioniste

  Kemi artikuj vintage per koleksion.Aparat fotografik Zorki 4, radio e kasetofone te ndryshem, ora ta

  Fier Dje, 09:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kontrabufe vintage
  Koleksione

  Kontrabufe vintage

  Shitet kontrabufe tamburato me rimeso druri ne gjendje te mire per koleksion .

  Fier Dje, 09:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  jept per arsye emigrimi
  Kafshe shtepiake

  jept per arsye emigrimi

  qeni esht i vaksinuar mosha 9muajshe rraca pekinez per informacin kontaktoni ne nr . 0676157798

  Lushnjë Dje, 08:40
  1 €
 • 4 foto
  Bicikleta
  Paisje per sport

  Bicikleta

  Cube LTD CC 26 X 2.25 ne gjendje perfekte pjeset shimano deore XT frenat me alkol dot 3 or 4 amort

  Fier Dje, 04:12
  600 €
 • 5 foto
  Paisje palestre
  Paisje per sport

  Paisje palestre

  Shiten paisjet e palestres pothuaj te reja , perdorur vetem 1 vite .okazion ..9000 euro .

  Fier 15 korrik 18:03
  9.000 €
 • 6 foto
  Kangalle femer super
  Kafshe shtepiake

  Kangalle femer super

  Kangalle femer 6 muajshe per foto kontaktoni whatsup

  Lushnjë 15 korrik 11:45
  350 €
 • 4 foto
  shitet  KIRA aziat
  Kafshe shtepiake

  shitet KIRA aziat

  shitet Kira 3 vjece gjys . super femer.

  Lushnjë 15 korrik 11:29
  500 €
 • 4 foto
  Kitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike

  Te ardhur nga gjermania

  Fier 15 korrik 05:47
  100 €
 • 2 foto
  Bronxi egjyptiane
  Koleksione

  Bronxi egjyptiane

  Vazo bronxi e punuar egjyptiane e viteve 70 , 22cm e larte .

  Fier 15 korrik 00:52
  3.500 Lek
 • 1 foto
  Bronxi greke
  Koleksione

  Bronxi greke

  Pjate shume e bukur greke bronxi e pikturuar me varje me diameter 21cm solide 400gram ne gjendje pe

  Fier 14 korrik 23:44
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Kupe
  Koleksione

  Kupe

  Kupe bronxi e vjeter e pikturuar me diameter 15.5 cm , lartesi 7 cm

  Fier 14 korrik 23:44
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Bronxi izrael
  Koleksione

  Bronxi izrael

  Pjate bronxi israelite me punim , darka e fundit , me diameter 21 cm .

  Fier 14 korrik 23:32
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Bronxi greke
  Koleksione

  Bronxi greke

  Pjata me varje bronxi solide te renda te pikturuara te viteve 70 , 2 te njejta me diameter 9cm seci

  Fier 14 korrik 23:24
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Ore mekanike
  Koleksione

  Ore mekanike

  Ore tavoline ruse e markes vitjaz ngjyre kafe full metal.

  Fier 14 korrik 19:31
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Ore gjermane
  Koleksione

  Ore gjermane

  Ore dore ruhla me fushe ngjyre kafe made in gdr , gjermani .

  Fier 14 korrik 18:11
  1.200 Lek
 • 7 foto
  Kitare elektro akustike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektro akustike

  Eshte prodhim gjerman dhe eshte e mbajtur shum mir

  Fier 14 korrik 06:06
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Foni
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Foni

  Shiten te gjitha bashke,Dynacord power 1000 2x500 watt,2 satelita Montarbo 3 sistemsh,dy vufera,stat

  Fier 13 korrik 10:42
  150.000 Lek
 • 1 foto
  \"Shiten 2 kelysh te shartuar:Pit-bull me qen Stani
  Kafshe shtepiake

  \"Shiten 2 kelysh te shartuar:Pit-bull me qen Stani

  Shiten dy kelyshe te shartuar bit-bull me qen stani. Kelyshet jan 4 javesh. Qe tni mund ti veresh qe

  Lushnjë 13 korrik 09:09
  50 €
 • 1 foto
  Monedha
  Koleksione

  Monedha

  Monedh te vjetra te ndryshme .

  Fier 12 korrik 21:50
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Bokse jbl electrovoic dynacord rcf
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse jbl electrovoic dynacord rcf

  Shiten 6cop bokse dy woofera 100wat....dy satelita jbl 1000wat dhe dy sirus 800wat bokset jan ne sup

  Fier 12 korrik 21:10
  1.300 €
 • 7 foto
  Bokse jbl rcf ev dynacord fbt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse jbl rcf ev dynacord fbt

  Shes bokse per dj ne gjendje te mir pune bokset jepen me prov 2suba 1000wat 8om.... 2satelit 1000wat

  Fier 12 korrik 21:10
  800 Lek
 • 3 foto
  Çikëz per peshkim
  Paisje per sport

  Çikëz per peshkim

  Çikeza esht e re dhe e paperdorur,3 me 3,rrjten e ka goxha te madhe qe munt tja rrisesh me perimetr

  Fier 12 korrik 07:18
  70 Lek
 • 1 foto
  Syze dielli Hugo Boss
  Veshje / Kepuce / Ore

  Syze dielli Hugo Boss

  Syze dielli Hugo Boss origjinale akull te reja shiten cmim okazion !!

  Fier 11 korrik 15:33
  60 Lek
 • 1 foto
  Biciklet për fëmij 22
  Paisje per sport

  Biciklet për fëmij 22

  Biçikleta është shum e mir shitet për arsye mospërdorimi 50.000 lek.Numër 22.Biçikleta ka ardhur nga

  Lushnjë 11 korrik 13:34
  55.000 Lek
 • 2 foto
  venduza per fizioterapi
  Paisje per sport

  venduza per fizioterapi

  Shiten venduza per fizioterapi ose perdorim personal shtepiak.jane te pa perdorura ,shitet per arsye

  Lushnjë 10 korrik 21:53
  3.000 Lek
 • 1 foto
  Ore Lancaster okazion !
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore Lancaster okazion !

  Ora esht format i madh punon si automatic esht prodhim zvicerjan makineri ETA e verdh.

  Fier 10 korrik 18:08
  60 Lek