Patundshmeri

Patundshmeri në shitje në Rajoni i Fierit

 • 11 foto
  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET
  Apartment / Banesa

  SUPER OKAZION ME PAMJE FANTASTIKE NGA DETI&NDROHET

  SHITET HYRJA,, perball LUNGOMARES,,, E MOBILUAR, DHE ME PUNIME TE VECANTA BRENDA, SI LYERJE VENECIAN

  Fier Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE UJI FTOHTE VLORE MUNDESI NDRIMI

  PALLATI NDODHET TEK UJI FTOHTE NE VLORE,,,TEK RRAPI,,,OSE LUANI,,,, perballe LUNGOMARES,,, PALLATI E

  Fier Sot, 00:04
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Apartamenti 2+1 +2 Me Hipotek pallat 6 kat
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamenti 2+1 +2 Me Hipotek pallat 6 kat

  Shitet Apartamenti 2 dhoma + 1 banja te madhe + 2 ballkone mesatar , Apartamenti eshte komplet i ndr

  Lushnjë Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Apartament 3 + 2 + Verand me Hipotek
  Apartment / Banesa

  Apartament 3 + 2 + Verand me Hipotek

  Shitet Paoafingo i kompletuar 3 + 2 + verand 200 m2 e mbuluar me cati me tingulla qeramike . Me sist

  Lushnjë Dje, 20:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET
  Apartment / Banesa

  OKAZION HYRJE NE TIRANE SHITET & NDROHET

  Pallati ndodhet tek fresku, sa po ka perfunduar...gati per banim...kati 6 papafingo...ka pamje nga t

  Fier Dje, 19:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET TOKË TRUALL NË MBROSTAR , FIER
  Truall / Toke

  SHITET TOKË TRUALL NË MBROSTAR , FIER

  Shitet 1800 m² tokë truall në Mbrostar , Fier . Toka është e përshtatshme për çdo llojë aktiviteti .

  Fier Dje, 16:45
  2.700.000 €
 • 8 foto
  Shitet Apartament 1+1 Lagja Apollonia
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1 Lagja Apollonia

  OKAZION: Shitet Apartament 1+1,lagja Apollonia,mbrapa Tatimeve në pallat te ri kati 2, në pozicion s

  Fier Dje, 15:18
  31.800 €
 • 7 foto
  SHITET TOKË ARË NË “VAJKAN”, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET TOKË ARË NË “VAJKAN”, FIER

  Shitet tokë arë në “Vajkan”, Fier. Ka një sipërfaqje totale prej 3710 m² me çertifikatë pronësie. T

  Fier Dje, 14:20
  50.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier Dje, 14:15
  120.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “1 MAJ”, FIER
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJJEN “1 MAJ”, FIER

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen “1 Maj”, Fier. Ka një sipërfaqje prej 77.40 m² dhe organizohet në

  Fier Dje, 13:55
  3.000 €
 • 2 foto
  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHTEPI PRIVATE ME HIPOTEK

  shtepia esht e vejeter dhe nuk esht e banushme, hapsira e ndertimit esht e shfrytezueshme ne max sep

  Lushnjë Dje, 13:21
  47.000 €
 • 8 foto
  SHITET APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË FIERIT
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT 2+1 NË QËNDËR TË FIERIT

  Shitet apartament 2+1 në lagjjen “Apollonia”, Fier. Në një nga zonat më të preferuara në qytetin e

  Fier Dje, 12:45
  54.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN "ÇELIGRAD"
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN "ÇELIGRAD"

  Shitet shtëpi private + truall në lagjjen "Çeligrad", Fier. Ka një sipërfaqje totale trualli prej 4

  Fier Dje, 12:37
  124.000 €
 • 9 foto
  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi
  Apartment / Banesa

  Shitet! Okazion! Arsye Emigrimi

  Okazion shitet apartament 110 metra katror, kati i 1 pallat egzistues. Eshte teresisht i rinovuar me

  Lushnjë Dje, 10:28
  4.000.000 Lek
 • 2 foto
  Apartamente ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartamente ne Lushnje

  Shiten 2 Apartamente Kati i 6 banimi (1+1, 77 m2) dhe Kati i 9 banimi (2+1,117 m2) Apartamentet ndod

  Lushnjë Dje, 10:24
  300 €
 • 9 foto
  Shtepi private ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shtepi private ne shitje

  📮Listim I Ri,ne zyrën Daidi Travel 📮 🏘Shitet shtepi private ne lagjen Liri 🏡Shtepi private ne shit

  Fier Dje, 09:20
  50.000 €
 • 12 foto
  Fier, shitet apartament 2+1 78 m² 3.850.000 Leke
  Apartment / Banesa

  Fier, shitet apartament 2+1 78 m² 3.850.000 Leke

  Shitet Apartament 2+1 ne qytetin e Fierit ne lagjen 11 Janari. Apartamenti ndodhet ne nje zone te

  Fier Dje, 06:08
  3.850.000 Lek
 • 12 foto
  Shitje shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitje shtepi

  Shtepia private eshte ne shitje me nje truall prej 600 me nje siperfaqe 440 ndertim . 3 dhoma gjumi

  Fier 4 qershor 23:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shtepi Private ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi Private ne Lushnje

  Shitet shtepi private me siperfaqe 310m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 4 qershor 20:13
  3.500.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion shitet shtepia private !!
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepia private !!

  Okazion shitet shtepia private dykateshe , lagjia 29- Nentori.Secili kat prej 90 m2 + 30 m2 kopesht.

  Fier 4 qershor 19:03
  70.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 ne fier lagja kryengritia 21,000€
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 ne fier lagja kryengritia 21,000€

  Apartament ne shitie 21.000€, lagja kryengritia Fier kati i 5-set pa acensor ne gjendie te mire bani

  Fier 4 qershor 18:33
  21.000 €
 • 7 foto
  Apartament 1+1 a 21.000€ lagja kryengritia fier
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 a 21.000€ lagja kryengritia fier

  Apartament ne shitie 21.000€, lagja kryengritia Fier kati i 5-set pa acensor ne gjendie te mire bani

  Fier 4 qershor 17:59
  21.000 €
 • 0 foto
  Shitet për arsye mos perdorim
  Shtepi / Vila

  Shitet për arsye mos perdorim

  Shitet për arsye mos perdorim në Mizë të lushjes komuna Divjakë shtëpi dhe 20 dylym tok në perdorim

  Lushnjë 4 qershor 15:52
  25.000 €
 • 10 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN \"ÇELIGRAD\"
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN \"ÇELIGRAD\"

  DES Real Estate

  Fier 4 qershor 15:32
  124.000 €
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë 4 qershor 13:38
  120.000 €
 • 11 foto
  Shitje shpije
  Shtepi / Vila

  Shitje shpije

  Eshte rindertuar komplet e gjith shpija para 2 vjet! Cmimi e shtepis nuk ulet.

  Fier 4 qershor 12:16
  52.000 €
 • 8 foto
  Apartament 3+1 ne Lushnje
  Apartment / Banesa

  Apartament 3+1 ne Lushnje

  Shitete Apartament 3+1 i mobiluar,Kati i 3 me pamje nga te dyja anet e pallatit,

  Lushnjë 4 qershor 09:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier 4 qershor 08:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OKAZION Shtepi ne Fier rruga myzeqeja
  Shtepi / Vila

  OKAZION Shtepi ne Fier rruga myzeqeja

  Shtepi ne lagjen sheq i madh 250m shtepia ka 3 dhoma banje sallon te madh guzhine e dhome ngrenie 3

  Fier 3 qershor 18:07
  65.000 €
 • 0 foto
  Hyrje në katin e parë të një pallati dykatësh Fie.
  Shtepi / Vila

  Hyrje në katin e parë të një pallati dykatësh Fie.

  Shitet një hyrje në katin e parë të një pallati dykatësh Fier, fshat. Dy dhoma, banjo, aneks, dy dye

  Fier 3 qershor 17:42
  2.000.000 Lek
 • 9 foto
  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT NE SHITJE DHE GARAZH PARKIMI

  Shitje Apartamenti Super Lux dhe parkim makinash garazh! Shitet, Apartament 3 + 1 ne Fier, ne lagje

  Fier 2 qershor 17:11
  80.000 €
 • 8 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN “1 MAJ”,
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE+TRUALL NË LAGJJEN “1 MAJ”,

  DES Real Estate

  Fier 2 qershor 15:38
  80.000 €
 • 11 foto
  Okazion !!! Shitet Apartament 3+1 ne Fier
  Shtepi / Vila

  Okazion !!! Shitet Apartament 3+1 ne Fier

  Shitet Apartament 3+1+1 ne shitje (138 m2 siperfaqe Neto te brendeshme)ne kat te 4 (pa ashensor).Me

  Fier 2 qershor 12:09
  500 €
 • 5 foto
  Okazion !!! Shitet Apartament ne Fier
  Apartment / Banesa

  Okazion !!! Shitet Apartament ne Fier

  Shitet Apartament 3+1+2 Wc ne shitje (138 m2 siperfaqe Neto te brendeshme)ne kat te 4 (pa ashensor).

  Fier 2 qershor 11:51
  500 €
 • 9 foto
  Apartament I mobiluar ne shitje ose qera
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar ne shitje ose qera

  📮Listim I Ri,ne zyrën Daidi Travel 📮 🏘Shitet apartament ne lagjen 1 Maj,tek Kupola Center ose jepet

  Fier 2 qershor 11:29
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  📮Listim I Ri,ne zyrën Daidi Travel 📮 🏘Shitet apartament ne lagjen 1 Maj,tek Kupola Center 🏡Apartam

  Fier 2 qershor 09:49
  30.200 €
 • 2 foto
  Papafingo ne Shitje
  Apartment / Banesa

  Papafingo ne Shitje

  📮Listim I Ri,ne zyrën Daidi Travel 📮 🏘Papafingo ne shitje lagja Apollonia,prane Sigurimeve Fier 🏡S

  Fier 2 qershor 09:29
  85.000 €
 • 6 foto
  OKAZION!!!
  Apartment / Banesa

  OKAZION!!!

  Shitet apartament 2+1 , 117m2 prane Etc Fier. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri te 2020 ne katin e

  Fier 1 qershor 23:39
  41.000 €
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  📮Listimi ne zyren Daidi Travel Apartament Lgj Apollonia 2+1 super cmim❤️ 🗳 🏡Shitet Apartament n

  Fier 1 qershor 16:59
  36.000 €
 • 11 foto
  Apartamenti (Okazion ne Fier)
  Apartment / Banesa

  Apartamenti (Okazion ne Fier)

  Shitet Apartamenti i mobiluar (kontemporan) . Sip-74m2 (ambjenti brenda) (77m2 total+shkalle). 2 Dho

  Fier 1 qershor 13:07
  42 Lek
 • 11 foto
  Apartament I mobiluar me qera
  Apartment / Banesa

  Apartament I mobiluar me qera

  📮Listim I Ri,ne zyrën Daidi Travel 📮 🏘Apartament me qira,Lgj 29 Nentori 🏡Jepet me qira Apartament

  Fier 1 qershor 12:50
  15.000 Lek
 • 1 foto
  Ap k1 110m2 ne Fier + truall 100 m2 me hipoteke
  Apartment / Banesa

  Ap k1 110m2 ne Fier + truall 100 m2 me hipoteke

  Shitet ap 3+1 kati 1 + truall 100 m me hipoteke perball furrave te bukes Basha L Kryengritja eFierit

  Fier 1 qershor 10:45
  7.600.000 Lek
 • 1 foto
  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

  Shitet ish objekt shteteror 700m2 me kanalizime te ujerave te zeza(i shenuar me ngjyre te kuqe te fo

  Fier 31 maj 23:02
  55 Lek
 • 8 foto
  Apartament ne shitje
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje

  📢📢📢 Shitet apartamenti 2+1 Ne qender te Lushnjes. 10 meter nga shtepia e Kongresit. Kati i trete

  Lushnjë 31 maj 20:02
  32.000 €
 • 5 foto
  Shtepia ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia ne Fier

  Shitet shtepia 2+1 me siperfaqe banimi 88 metra katror dhe 112 metra katror toke,ne total 200 metra

  Fier 30 maj 22:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Papafingo vil
  Apartment / Banesa

  Papafingo vil

  Vetem 3 min larg qendres se Fierit, ne nje ndertim te ri ndodhet ky apartament i mire investuar dhe

  Fier 30 maj 22:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  APARTAMENTE NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  APARTAMENTE NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 30 maj 16:15
  380 €
 • 3 foto
  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES
  Apartment / Banesa

  SHITET APARTAMENT NË LAGJEN KONGRESI LUSHNJES

  DES Real Estate

  Lushnjë 30 maj 16:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITEN APARTAMENTE NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Apartment / Banesa

  SHITEN APARTAMENTE NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  DES Real Estate

  Lushnjë 30 maj 15:50
  380 €
 • 3 foto
  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI,
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN 18 TETORI,

  DES Real Estate

  Lushnjë 30 maj 15:30
  100 €