Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Fierit

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier 22 korrik 18:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi fier
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi fier

  Shitet shtepi ne Fier,shume pran qendres, 2+1 E mobiluar me stil bashkohor. cmimi i diskutueshem.

  Fier 22 korrik 16:19
  85 Lek
 • 10 foto
  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve
  Shtepi / Vila

  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve

  Shtepia eshte 103 metra katrore . Siperfaqja tokes rrethe e qark esht 800 metra katrore me te gjit

  Lushnjë 22 korrik 13:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi banimi +trualli
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi banimi +trualli

  Shitet shtepi banimi +truall me hipotek.siperfaqa ndertes+truall=300m2,shtepia ndodhet ne rajonin nr

  Fier 22 korrik 12:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

  Shitet ish objekt shteteror 700m2 me kanalizime te ujerave te zeza(i shenuar me ngjyre te kuqe te fo

  Fier 22 korrik 08:24
  55 Lek
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë 22 korrik 05:16
  120.000 €
 • 2 foto
  Shitet Shtepi
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepi

  Shes nje shtepi 3 kateshe Kati i pare 45 m-2 Kati i dyte 95 m-2 Kati trete 105 m-2. Shtepia eshte me

  Lushnjë 21 korrik 11:24
  18.000.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia kati i 4 1+1 e restauruar nga e para nuk ka nevoje per asgje 20 milion leke

  Fier 21 korrik 09:32
  2.000.000 Lek
 • 0 foto
  Okazion Shitet Shtepi me Truall Sip 225 m
  Shtepi / Vila

  Okazion Shitet Shtepi me Truall Sip 225 m

  Okazion, Shitet Truall Toke me siperfaqe 225 metra katror ne Lagjen \"Kongresi i Permetit , rruga Jo

  Fier 21 korrik 09:23
  35.000 €
 • 5 foto
  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos

  Shitet shtepia 2+1 kati i dyte , 76 m2 , ne pallate me dokumenta. Adresa patos , lagja: 1 Maji.

  Fier 20 korrik 22:32
  2.800.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  OKAZION!!!! SHTEPI PRIVATE LUSHNJE

  Shitet shtepi private me siperfaqe 350m2 truall 90m2 siperfaqe objekti. Oragnizuar ne 3 dhoma dhe gu

  Lushnjë 20 korrik 20:24
  3.200.000 Lek
 • 8 foto
  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon
  Shtepi / Vila

  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

  Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistu

  Fier 20 korrik 15:43
  4.500.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet shtepi 3 kate
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 3 kate

  Shitet shtepia 3 kate nje kate i perfunduar komplet 3dhoma kuzhin sallon dy banja te kompletuara 16

  Fier 20 korrik 10:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr i zhytur ne

  Lushnjë 20 korrik 10:16
  120.000 €
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier 20 korrik 09:35
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1 FIER

  Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri. Punimet jane super cilesore, me tavane gipsi. D

  Fier 20 korrik 07:25
  30.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 FIER

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, prane ish QTU ne Fier. Pallati ka as

  Fier 20 korrik 07:25
  40.000 €
 • 0 foto
  Fier, Shitet apartament 1+1+A+BLK (Okazion)
  Shtepi / Vila

  Fier, Shitet apartament 1+1+A+BLK (Okazion)

  Shitet apartament 1+1+ Ambient Gatimi ne lagjen 8 Shkurti ne qytetin e Fierit. Apartamenti ka mund

  Fier 19 korrik 17:00
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Shitet shtepi private fshati mbrostar ura 2km larg fierit.shtepia esht e paisur me certifikat prones

  Fier 19 korrik 09:09
  35.000 €
 • 5 foto
  Shtepi shitepi
  Shtepi / Vila

  Shtepi shitepi

  Vile 3 kateshe ideale per 1-2 familije me documenta. Toke 500m2 +1500m2. Lushnje qytet Te dskutushme

  Lushnjë 18 korrik 13:44
  80.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi okazion

  Shitet shtepi private ne lushnje . shtepia ka 100 meterr katror dhe 700 meter katror tok . shitet pe

  Lushnjë 18 korrik 12:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi me dyqan she token me ullinj
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi me dyqan she token me ullinj

  Shitet Shtepia me dyqan dhe 3 dylym toke e mbiell me ullinj 10 vjecar Shtepia eshe me sip 93 m dhe d

  Fier 18 korrik 05:31
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi se bashku me 12 dylym toke

  Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2000,dhe themeli eshte me derdhje betoni ku mund te hidhen dhe kate

  Lushnjë 16 korrik 20:55
  80.000 €
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë 16 korrik 09:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë 16 korrik 09:22
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë 16 korrik 09:22
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë 16 korrik 09:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE

  Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me sh

  Lushnjë 15 korrik 19:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazion super shtepi 2500m2
  Shtepi / Vila

  okazion super shtepi 2500m2

  shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtme.Shtepia eshte ne pozicion te shkelqyer rrethohet nga 2

  Fier 14 korrik 09:42
  10 €
 • 0 foto
  Jepet me qera apartament 1+1+A+BLK
  Shtepi / Vila

  Jepet me qera apartament 1+1+A+BLK

  Jepet me qera apartament 1+1 + ambient gatimi i veçuar. Apartamenti ka dritare alumini ,derë të blin

  Fier 12 korrik 12:18
  8.000 Lek
 • 5 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA BISHANAKË, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE LAGJA BISHANAKË, FIER

  Shitet banesë private në lagjen Bishanakë, Fier. Sipërfaqa totale e objektit është 400 m² nga e cila

  Fier 11 korrik 10:52
  6.700.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shitet,Shtepi Prvate,Lushnje

  Shitet shtepi private ne Pluk,Lushnje.Shtepia ka nje siperfaqe prej 117 m2 dhe siperfaqe trualli pre

  Lushnjë 10 korrik 18:08
  4.600.000 Lek
 • 11 foto
  Okazion shtepi 200 m katror e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 200 m katror e mobiluar

  Shitet shtepia me 8dhoma,dy tualete dhe dy ballkone. Shtepia mund te ndahet ne dy hyrje vec e vec. N

  Fier 9 korrik 21:20
  80.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon t

  Fier 9 korrik 17:10
  75.000 €
 • 2 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia 3 katshe ne lagjen 29 Marsi Patos - Fier. Sip e pergjithshme 700m2 Sip e banuar 500m2

  Fier 9 korrik 00:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet shtepi dy kateshe
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dy kateshe

  Shitet shtepi dy kateshe me eletricitet uje me 500 metra tok ndodhet ne rrugen sabri kosturi sarav p

  Lushnjë 7 korrik 16:37
  650.000 Lek
 • 5 foto
  2 apartamente
  Shtepi / Vila

  2 apartamente

  Shitet shtepi private me tapi te regullt + toke me 2 apartamente kati 1 guzhin koridor banjo,kati 2

  Fier 5 korrik 14:03
  60.000 €
 • 1 foto
  Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit
  Shtepi / Vila

  Fier Shtepi Per Shitje (For Sale( Ura e Sheqit

  Ne Fier te ura e Sheqit shitet shtepi 1 kateshe me siperfaqe toke reth 800m nga te cilat 110m2 siper

  Fier 4 korrik 19:14
  63.000 €
 • 11 foto
  Shtepi 2+1 okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 okazion

  Shtepia brenda eshte 95m2 ka dhe ballkonin 12m2 Dokumenta te rregulla hipotek e te tjerat. Cmimi i n

  Fier 25 qershor 11:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë 24 qershor 22:00
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet vile 3 kateshe e mobiluar
  Shtepi / Vila

  Shitet vile 3 kateshe e mobiluar

  Shitet nje vile 3 kateshe, e hipotekuar, e rrethuar, sip. trualli 400m2 dhe sip. shfrytezimi 250m2,

  Fier 23 qershor 18:09
  150.000 €
 • 5 foto
  shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi private

  shitet shtepi private ne dukas patos shpia eshte e madhe 2 kace dhe shum e mirbajtur

  Fier 23 qershor 12:29
  250.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet Shtepia - Fier 2+1 +(2 banja)
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtepia - Fier 2+1 +(2 banja)

  Shitet shtepia ne katin e 6 banim. Pallat i ri me ashensor. Organizohet ne 1 sallon, kuzhin gatimi,

  Fier 17 qershor 11:56
  39.000 €
 • 2 foto
  Shpi private ne shitje
  Shtepi / Vila

  Shpi private ne shitje

  OGZION shitet shpi private PLUK LUSHNJE e mobiluar gjendje shum te mir 4 dylum tok me HIPOTEK arsyje

  Lushnjë 15 qershor 21:22
  47 Lek
 • 0 foto
  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne shitje 2+1, 76 m2 43 miljon leke

  Shtepia eshte 2+1+1 ballkon me pozicion lindje perendim dhe ndodhet ne Lagjien 11 Janari, Fier, mba

  Fier 10 qershor 14:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepia Kati i II me dokumentet te rreg

  Okazion shtepia Kati i II 4 dhoma me dokumentet te rregullta punimet jane cilesore , me oborr

  Fier 6 qershor 20:21
  37 Lek
 • 1 foto
  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi zhame sektor afer rotondes çerme

  Te dhenat i keni tek fotot flm tel 0674660570 per foto te tjera ne whatsap ke ky nr 0683328139

  Lushnjë 5 qershor 20:34
  18.500 €
 • 3 foto
  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi dhe siperfaqe toke5500 m2

  Shtepia esht e legalizuar dhe me certefikat po ashtu dhe toka. Vendodhja Gorre Lushnje

  Lushnjë 4 qershor 19:06
  1 Lek
 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 1 qershor 12:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet shpia
  Shtepi / Vila

  Shitet shpia

  Shitet shtepia ne ballesh . 1.1 me garazhe..para shtepia ka oborre te bollshem

  Mallakastër 31 maj 19:15
  Me Marrveshje