Shtepi / Vila në shitje në Rajoni i Fierit

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  shitet shtepi 2kate + 2 ambiente te jashte 2500m2
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi 2kate + 2 ambiente te jashte 2500m2

  shitet banesa 2 kate plus ambjente te jashtmesi shtepi 1 kate + kuzhine Shtepia eshte ne pozicion te

  Fier Dje, 16:43
  85.000 €
 • 1 foto
  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres
  Shtepi / Vila

  Okazion shitet shtepi ne fier patos lagja rreres

  Shitet shtepi ne fier patos lagja rreres shpia esh 1 kat me cati esh ber ne vietet 1988 esh e nderu

  Fier Dje, 08:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me qera Apartament 3+1 me verand

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 3+1 , Me siperfaqe 100 m2 banes dhe 100 m2 verand ne katin 6 ba

  Lushnjë 21 shtator 21:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jeper me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti Me siperfaqe 133 m2 . 18 m2 ballkon 1 dhe 14 m2 ballkoni 2 ne

  Lushnjë 21 shtator 21:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Papfingo Kati 5

  Shitet ose jepet me qera Papafingo , Me siperfaqe 350 m2 ambjente te brendeshme dhe 300 m2 ballkon.

  Lushnjë 21 shtator 21:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose jepet me qera Apartament 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti , Me siperfaqe 135 m2 , ne katin 5 banim . 2 dhoma + 1 Guzhin +

  Lushnjë 21 shtator 20:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1
  Shtepi / Vila

  Shitet ose Jepet me Qera Apartamenti 2+1

  Shitet ose jepet me qera Apartamenti 2+1 me nje banjo ne kati te 5 banim , Me siperfaqe 134 m2 , P

  Lushnjë 21 shtator 20:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon
  Shtepi / Vila

  Shes 2+1, 1 banjo + ballkon

  Shes shtepi 2+1, 1 banjo, korridor, ballkon. Shtepia ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistu

  Fier 21 shtator 15:43
  4.500.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË SARAVË, LUSHNJE

  Shitet shtëpi private në fshatin Saravë, Lushnje . Shtëpia është 300 m² e organizuar në 3 dhoma + 1

  Lushnjë 21 shtator 12:28
  6.000.000 €
 • 11 foto
  Shtepi ne Lushnje
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Lushnje

  Shitet kati II I nje shtepie private, 130 M2, me 36m² garazhd ose ambient tregtar, oborr i zhytur ne

  Lushnjë 21 shtator 10:16
  120.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 1+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 1+1 FIER

  Apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri. Punimet jane super cilesore, me tavane gipsi. D

  Fier 21 shtator 07:25
  30.000 €
 • 5 foto
  Shitet apartament 2+1 FIER
  Shtepi / Vila

  Shitet apartament 2+1 FIER

  Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 7 katesh, prane ish QTU ne Fier. Pallati ka as

  Fier 21 shtator 07:25
  40.000 €
 • 7 foto
  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  SHITET AMBIENT BIZNESI NË LAGJEN KONGRESI, LUSHNJE

  Shitet ambient biznesi në lagjen Kongresi, Lushnje. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore me sipërfa

  Lushnjë 20 shtator 17:32
  150.000 €
 • 1 foto
  VILE NE SHITJE LUSHNJE 75.000EURO
  Shtepi / Vila

  VILE NE SHITJE LUSHNJE 75.000EURO

  SHITET VILE 3 KATESH NE LUSHNJE MBRAPA STACIONI TRENIT ESHT NJE VILE ME SIPERFAQE 360 MQ KATI TOK

  Lushnjë 20 shtator 16:04
  75.000 €
 • 0 foto
  Okazion shtepi 2hyrje ne 1 banes
  Shtepi / Vila

  Okazion shtepi 2hyrje ne 1 banes

  Shiten 2 hyrje ne 1 godin nnera ne kat te par tjetra ne kat te tret lagjia 8 shkurti perball me shko

  Fier 20 shtator 15:52
  90 €
 • 2 foto
  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepia+toke ne autostaden Lushnje Fier

  Shitet OKAZION buze autostrades Lushnje - Fier km.9 shtepia 100 m2, me 900 m2 toke (200 m2 truall

  Lushnjë 20 shtator 14:47
  4.000.000 Lek
 • 10 foto
  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve
  Shtepi / Vila

  OKAZION Lushnje -Ish Fusha Druve

  Shtepia eshte 103 metra katrore . Siperfaqja tokes rrethe e qark esht 800 metra katrore me te gjit

  Lushnjë 20 shtator 13:14
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shitet shtepi e kompletuar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi e kompletuar

  Shitet shtepi 120 mije Euro me certifikate pronsie toke dhe shtepie. Ndertesa eshte 2 kateshe dhe ne

  Lushnjë 20 shtator 12:52
  120.000 €
 • 11 foto
  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE
  Shtepi / Vila

  HYRJE NE PALLAT KOLONJE LUSHNJE

  Shitet shtepi pallati ne kati i 2t. Shpia esht e restauruar komplet si duket ne foto. 2+1. Per me sh

  Lushnjë 19 shtator 18:59
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet shtepi 3 kate
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi 3 kate

  Shitet shtepia 3 kate nje kate i perfunduar komplet 3dhoma kuzhin sallon dy banja te kompletuara 16

  Fier 19 shtator 18:13
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shtepi 2+1 okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 okazion

  Shtepia brenda eshte 95m2 ka dhe ballkonin 12m2 Dokumenta te rregulla hipotek e te tjerat. Cmimi i n

  Fier 19 shtator 14:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke
  Shtepi / Vila

  Objekt shteteror 700m2 me 4000m2 toke

  Shitet ish objekt shteteror 700m2 me kanalizime te ujerave te zeza(i shenuar me ngjyre te kuqe te fo

  Fier 19 shtator 12:10
  55 Lek
 • 4 foto
  Shitet shtepia
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia

  Shitet shtepia kati i 4 1+1 e restauruar nga e para nuk ka nevoje per asgje 20 milion leke

  Fier 18 shtator 07:40
  2.000.000 Lek
 • 5 foto
  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos
  Shtepi / Vila

  Shtepi 2+1 ne pallat kati dyt ne patos

  Shitet shtepia 2+1 kati i dyte , 76 m2 , ne pallate me dokumenta. Adresa patos , lagja: 1 Maji.

  Fier 17 shtator 15:35
  2.800.000 Lek
 • 7 foto
  JEPET ME QIRA VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Shtepi / Vila

  JEPET ME QIRA VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Jepet me qira Vilë 4 katëshe + apartament 1 katësh në lagjen 16 Prilli, Fier . Sipërfaqa totale e tr

  Fier 17 shtator 10:39
  2.000 €
 • 1 foto
  shitet shtepi okazionnn
  Shtepi / Vila

  shitet shtepi okazionnn

  shitet shtepi okazion .shtepia esht 100m2 dhe ka 700 m2 tok per meshum info tel ne nr e telefonit os

  Lushnjë 16 shtator 21:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2
  Shtepi / Vila

  Shitet Shtëpi 105 m2 dhe Dyqan 58 m2

  Shtëpia 2 plus 1 me 2 Banja kati i parë Banimi i 3-ti nga toka. 105 m2(Ç'mimi 58-Mijê €uro) Dyqani

  Fier 16 shtator 20:50
  120.000 €
 • 2 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË NË DRIZË , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE + TOKË NË DRIZË , FIER

  Shitet shtëpi private + 4150 m² tokë në Drizë , Fier . Shtëpia ndodhet 100 metra larg rrugës kryesor

  Fier 16 shtator 17:15
  60.000 €
 • 4 foto
  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster
  Shtepi / Vila

  OKAZION .... Shtepi ne Ballsh , Mallakaster

  Shitet nje shtepi 2 kateshe me perspektive per 5 kate , 20 m larg rruges nacionale Ballsh - Fier per

  Mallakastër 16 shtator 14:11
  Me Marrveshje
 • 13 foto
  SHITET VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN "16 PRILLI", FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË + APARTAMENT NE LAGJJEN "16 PRILLI", FIER

  Shitet Vilë 4 katëshe + apartament 1 katësh në lagjen 16 Prilli, Fier . Sipërfaqa totale e truallit

  Fier 16 shtator 11:33
  600.000 €
 • 0 foto
  shitet shtepia 1+1 e mobiluar
  Shtepi / Vila

  shitet shtepia 1+1 e mobiluar

  shitet shtepia lagja kastriot 1+1 e mobiluar plotesisht kondicjoner panel djellor me mobilje te reja

  Fier 14 shtator 18:33
  40 Lek
 • 1 foto
  Shes shtepi private.
  Shtepi / Vila

  Shes shtepi private.

  Shes shtepi 2 kat ne lushnje. Shtepia eshte e mobiluar. Me ballkon, me oborr, garazh. Garazhi mund t

  Lushnjë 14 shtator 12:25
  200.000 €
 • 6 foto
  shitet dyqan 135 metra ne qender te fierit
  Shtepi / Vila

  shitet dyqan 135 metra ne qender te fierit

  shitet dyqan ne qender te fierit 135metra kati par me ndricim natyral , esht e pershtacme per bisnes

  Fier 13 shtator 23:37
  100.000 €
 • 13 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER

  Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen Sheq i Madh , Fier , me një sipërfaqe prej 410 m² nga të

  Fier 13 shtator 16:47
  5.500.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER
  Shtepi / Vila

  OKAZION SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË LAGJEN 1 MAJ , FIER

  Okazion shitet shtëpi 2 – katëshe në lagjen 1 Maj , Fier , me një sipërfaqe prej 551 m² nga të cilat

  Fier 13 shtator 16:41
  130.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepia ne hamil
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia ne hamil

  shtepia eshte me dokumenta te rregullta ne hamil 2 km nga fieri.eshte ne gjendje te mir. 2+1 shitet

  Fier 13 shtator 00:11
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI 2 – KATËSHE NË DRIZË , FIER

  Shitet shtëpi 2 – katëshe në Drizë , Fier , me një sipërfaqe 325 m² , nga të cilat 125 m² janë banes

  Fier 12 shtator 12:03
  45.000 €
 • 0 foto
  Shitje shtepie private me siperfaqje 320 m2
  Shtepi / Vila

  Shitje shtepie private me siperfaqje 320 m2

  Shitet shtepia private ne lagjen 15 Tetori , ne qytetin e Fierit . Shtepia ka nje siperfaqje toke pe

  Fier 12 shtator 09:50
  20.000.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet shtepia, Lagjia 15 Tetori ,Fier .
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia, Lagjia 15 Tetori ,Fier .

  Shitet shtepi private , prane Lagjes 15 Tetori me nje siperfaqje rreth 320 m2 , shitet per pallat os

  Fier 11 shtator 14:29
  200.000 €
 • 7 foto
  Shitet shtepia okazion
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepia okazion

  Shitet shtepia 1+1 70 m². Lehtesisht e aredushme. Ndodhet ne qender te Fierit ngjitur me kishen te v

  Fier 10 shtator 11:17
  35.000 €
 • 10 foto
  Me Hipoteke
  Shtepi / Vila

  Me Hipoteke

  450 m 2 truall plus shtepi eshte vend i pershtatshem per cdo aktivitet .

  Fier 10 shtator 10:05
  80.000 €
 • 11 foto
  Shitet shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi private

  Shes shtepi private ne lagjen mbrostar ferko , shtepi 2 kateshe 72m2 kati , kati par ka nji sallon t

  Fier 8 shtator 14:04
  75.000 €
 • 15 foto
  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET VILË 3 KATËSHE + 2000 M² TOKË NË PORTËZ, FIER

  Shitet vilë në Portëz, Fier. Vila ka një sipërfaqe prej 414 m² e ndarë në 3 kate, secili nga 138 m².

  Fier 7 shtator 17:23
  250.000 €
 • 5 foto
  Shtepi ne Fier
  Shtepi / Vila

  Shtepi ne Fier

  shtepi dy kate ne fshatin Ardenic pran rruges nacionale ka hipotek ka dy kate kati i pare eshte gara

  Fier 5 shtator 18:14
  62.000 €
 • 5 foto
  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER
  Shtepi / Vila

  SHITET SHTËPI PRIVATE NË LAGJEN SHEQ I MADH , FIER

  Shitet shtëpi private në lagjen Sheq i Madh , Fier , me një sipërfaqe prej 140 m² . Për rreth shtëpi

  Fier 5 shtator 15:47
  50.000 €
 • 2 foto
  1+1 e mobiluar
  Shtepi / Vila

  1+1 e mobiluar

  Shitet shtepi banimi 1+1 pallat i vjeter kati i pare, hyrja e apartamentit e vecuar i rrethuar me mu

  Fier 5 shtator 10:50
  25.000 €
 • 5 foto
  Shitet shtepi + truall
  Shtepi / Vila

  Shitet shtepi + truall

  Shitet ose jepet me qera shtepi e ndertuar ne sip 3000m2, ku ka nje magazine 140m2 + 60m lineare ne

  Fier 5 shtator 08:00
  250.000 €
 • 10 foto
  Shitet vila
  Shtepi / Vila

  Shitet vila

  Shitet vilë tre katëshe, 620 m² banim, 500 m² tokë, me hipotekë.

  Fier 4 shtator 21:30
  123.000 €
 • 11 foto
  Okazion Shes shtepi me Fier
  Shtepi / Vila

  Okazion Shes shtepi me Fier

  Apartament penthause Hipoteke Sip 145 m2 pa llogaritur shkallet e hyrjen Pall i ri me ashensor Sall

  Fier 3 shtator 22:54
  435 €
 • 0 foto
  Shtepi okazion
  Shtepi / Vila

  Shtepi okazion

  Shes shtepi ne lagjen skenderi libohova tek mekanikja, kati i par... Shtepia esht e rregulluar dhe

  Lushnjë 31 gusht 18:30
  20.000 Lek