Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Rajoni i Fierit

 • 11 foto
  Mercedes Benz C220 Cdi FULL
  Vetura

  Mercedes Benz C220 Cdi FULL

  Mercedes Benz C220 cdi kamio automat viti Fundi 2007 xhama elekrik pasqyra me palosje sallon lekure

  Fier Sot, 10:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Benz S550 Benzin FULL - Panoram - Lungo
  Vetura

  Mercedes Benz S550 Benzin FULL - Panoram - Lungo

  Mercedes Benz S 550 Benzin FULL ,viti prodhimit Fund 2007 me 120.000 Milje Orgjinale , Look AMG 2012

  Fier Sot, 10:01
  18.000 €
 • 11 foto
  BMW 740 Naft - FULL - Ndrrohet
  Vetura

  BMW 740 Naft - FULL - Ndrrohet

  Bmw 740 Naft Motorr 3.0 Biturbo (pa taks lluksi ) viti prodhimit Fund 2009 me 214.000 Km , Ngjyra Bl

  Fier Sot, 10:01
  22.500 €
 • 11 foto
  Bmw X6 3.0 Naft - FULL - LOOK M
  Vetura

  Bmw X6 3.0 Naft - FULL - LOOK M

  Bmw X6 motorr 3.0 Naft (pa taks lluksi ) viti prodhimit Fund 2008 me 176.000 Km Xhama te zinj orgji

  Fier Sot, 10:01
  25.000 €
 • 11 foto
  Toyota RAV 4 - 2.2 Naft - 2007
  Vetura

  Toyota RAV 4 - 2.2 Naft - 2007

  Toyota Rav 4 motorr 2.2 naft , viti prodhimit Fund 2007 me 200.000 km ,xhama te zinj orgjinal Sedil

  Fier Sot, 10:01
  8.000 €
 • 1 foto
  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj
  Kafshe shtepiake

  Sjitet Qeni Femer ,shum e eger per teritorin e saj

  Femra 3. Vjece shum e eger per teritorin e saj ,

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Audi A4 nafte 1.9 shitet
  Vetura

  Audi A4 nafte 1.9 shitet

  Shitet Audi 1.9 TDi makina eshte me dogan te paguar viti 2002.eshte ne gjendje shume te mire si nga

  Lushnjë Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Caddy maxi ,viti 2009 ,sapo targuar ,per 1 vit .
  Vetura

  Caddy maxi ,viti 2009 ,sapo targuar ,per 1 vit .

  Caddy maxi i sapo targuar letra per nje vit ,gomat & disqe te reja 2018 ,kit komplet rip faze ,p

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz
  Makina dhe vegla

  Shitet gjenerator Gp 40Kw silencioz

  Gjeneratori eshte me gjendje shume te mire, motor I markes xhondier fuqi 40 kW .I perdorur shume pak

  Lushnjë Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf
  Vetura

  Golf

  Golf 6 fundi i 2009 motor 2.0 140 kv full sensor parkimi para mbrapa sistem vet parkimi sedilje lek

  Fier Sot, 09:59
  10.000 €
 • 2 foto
  Kelysh Kaukazia origjinal .
  Kafshe shtepiake

  Kelysh Kaukazia origjinal .

  Shitet kelysh Kaukazian ,rrace e paster ,me te gjitha vagsinat e bera ,me libreze vagsinash ,

  Fier Sot, 09:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Opel Corsa 1.2 benzin gaz shitet
  Vetura

  Opel Corsa 1.2 benzin gaz shitet

  Shitet Opel corsa 1.2 benzin gaz, makina eshte ne gjendje shume te mire ,dogana e paguar viti prodh

  Lushnjë Sot, 09:59
  4.300 €
 • 11 foto
  Ford Focus 1.6 Naft Sapo targuar
  Vetura

  Ford Focus 1.6 Naft Sapo targuar

  Ford focus 1.6 naft kamio manuale viti prodhimit Fund 2011 me 110.000 Km Orgjinale , xhama te zinj

  Fier Sot, 09:58
  6.900 €
 • 1 foto
  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML
  Makina dhe vegla

  Kopresor 50LT super gjendje ,Origjinal +Zorra 10ML

  Super gjendje 50 LT ,me 10 ML zorr .

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Peugoet 5008 - 1.6 Naft -Automat - Sapo Ardhur
  Vetura

  Peugoet 5008 - 1.6 Naft -Automat - Sapo Ardhur

  Peugoet 5008 motorr 1.6 Naft kamio automat Viti 2011 me 130.000 Km Panoram , xhama te zinj orgjina

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz Evo 320 Cdi (pa taks lluksi )
  Vetura

  Mercedes Benz Evo 320 Cdi (pa taks lluksi )

  Mercedes Benz Evo 320 Cdi .(pa taks lluksi ) kamio automat ,viti 2007 me 234.000 Km Navi Te madh ,

  Fier Sot, 09:58
  7.300 €
 • 5 foto
  Shitet Volkswagen Cady.1.9 TDI
  Vetura

  Shitet Volkswagen Cady.1.9 TDI

  Shitet Volkswagen Cady, Makina eshte me gjendje te mire, viti prodhimit 2008,motor 1.9 TDI, makina e

  Lushnjë Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR
  Makina dhe vegla

  Fresibil Makita 1000 wat origjinal .GR

  Fresibile Makita origjinal eshte ne gjendje shum te mir ,i sapo ardhur nga GR .1000 WAT .

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimeso Mercedes e210 avangadit
  Autopjese dhe paisje

  Rimeso Mercedes e210 avangadit

  Shitet rimeso Mercedes E210 avangadit e pa gervishur.

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gjenerator Mosa .6.5 KWA ,Nafte .3 Fazor & Mono Fa
  Makina dhe vegla

  Gjenerator Mosa .6.5 KWA ,Nafte .3 Fazor & Mono Fa

  Shitet Gjenerator Mosa 6.5 KWA NAFTE .3 FAZOR & MONO FAZ .SUPER GJENERATOR ME SHUM PAK OR PUNE .

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Caddy maxi viti 2008 ,xhama origjinal

  Shiten xhama origjinal caddy maxi viti 2008

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten susta per benec portobagazh E 210
  Autopjese dhe paisje

  Shiten susta per benec portobagazh E 210

  Shiten susta per mercedes E 210 portobagazh .jan perfekte .shiten dhe sustat origjinale per peshe .B

  Fier Sot, 09:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Benci & Goma 205,55,16,okazion

  Shiten disqe 16 benci me goma 205,55,16, gjendje perfekte .

  Fier Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes benz Ml 350 2011
  Vetura

  Mercedes benz Ml 350 2011

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2011 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi Full opsion Xhama

  Fier Sot, 09:57
  15.900 €
 • 1 foto
  Kopresor 50 LT ,super gjendje ,Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Kopresor 50 LT ,super gjendje ,Origjinal

  Kopresori super gjendje pune ,50 LT ,me zorr 10 ML .

  Fier Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Passat 2012
  Vetura

  Passat 2012

  Passat 2012 benzin e sapo ardhur me dogan te paguar..makina disponon baxha xhami sallon meshin sedil

  Fier Sot, 09:57
  9.000 €
 • 10 foto
  Mercedes Ml 350 bluetec 2013
  Vetura

  Mercedes Ml 350 bluetec 2013

  Makina ka ardhur dat 26 prill..me dogan te paguar,paisur me targa viti 2013..esht full tavan panoram

  Fier Sot, 09:57
  25.500 €
 • 4 foto
  Navigator Mercedes ,Rimeso Avangardi full opsine
  Autopjese dhe paisje

  Navigator Mercedes ,Rimeso Avangardi full opsine

  Navigator mercedes ,rimeso avangardi full opsione ,

  Fier Sot, 09:57
  200 €
 • 4 foto
  Kamjo automatic Mercedes E 210&CLK ,230 kopresor
  Autopjese dhe paisje

  Kamjo automatic Mercedes E 210&CLK ,230 kopresor

  Shitet kamjo automatic Mercedes clk benzin ,nga viti 1997 & 2002 kamjo eshte e konpletuar me gji

  Fier Sot, 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S8 europian 64gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 europian 64gb

  Telefoni ka vetem disa krisje t lehta ne ekran Okazionnn 190 mijlek i pa diskutushem 64gb 4gb ram

  Fier Sot, 09:56
  190 Lek
 • 5 foto
  Renault Scenic
  Vetura

  Renault Scenic

  Renault shenik, fundi i vitit 2008, 1.6 benzin gaz, me impjant Prins sapo te hedhur, me 178 mije klm

  Lushnjë Sot, 09:56
  4.300 €
 • 7 foto
  Mercedes C Class -06
  Vetura

  Mercedes C Class -06

  Viti 2006, 220 nafte me 245 mije klm, ne gjendje te shkelqyer, me dogane dhe te gjitha sherbimet e k

  Lushnjë Sot, 09:56
  5.500 €
 • 6 foto
  Fiat Croma
  Vetura

  Fiat Croma

  Fiat Croma, viti 2007, 1.8 benzin gaz, full option, me xhama te zinj dhe perde origjinale nga fabrik

  Lushnjë Sot, 09:56
  3.300 €
 • 10 foto
  Ml 320 bluetec 2009
  Vetura

  Ml 320 bluetec 2009

  Makina ka ardhur dat 25 maji esht me dogan te paguar gati per targa..makina esht gjendje perfekte pa

  Fier Sot, 09:56
  11.700 €
 • 7 foto
  Jeep grande cherokee
  Vetura

  Jeep grande cherokee

  2.5 naft Viti 1997 4x4 full full Makina eshte shume e paster Shitet ose Nderrohet

  Lushnjë Sot, 09:56
  5.300 €
 • 11 foto
  Alfa Romeo 147 1.6 Benzin Gaz Viti 2006
  Vetura

  Alfa Romeo 147 1.6 Benzin Gaz Viti 2006

  Alfa Romeo Model 147 Fuqia motorrike 1.6 Benzin Gaz Ts 16V Kondicioner Kamjo manuale Goma 100% te r

  Fier Sot, 09:56
  3.500 €
 • 11 foto
  BMW X5 3.0 Naft
  Vetura

  BMW X5 3.0 Naft

  Bmw X5 3.0 Naft (pa taks Lluksi ) viti prodhinit 2003 Me 213.000 km , kamio automat Sedilje elektr

  Fier Sot, 09:52
  4.800 €
 • 3 foto
  ATOBUS IVEKO
  Vetura

  ATOBUS IVEKO

  SHITET ATOBUS iveko per me shum 0685000742

  Fier Sot, 09:48
  1 €
 • 5 foto
  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004
  Vetura

  Volkswagen golf 1.6 gaz+Benzin viti-2004

  Volkswagen golf model 5 Viti prodhimit 2004 Fuqia motorrike 1.6 Karburanti Gaz+Benzin Lloji I kamjo

  Fier Sot, 09:47
  5.500 €
 • 10 foto
  Opel Signum 1.9 CDTI
  Vetura

  Opel Signum 1.9 CDTI

  Opel Signum Viti prodhimit 2006 Motorr Ecotec 1.9 CDTI Kamjo Automatike Taksat te sapo paguara Shite

  Fier Sot, 09:47
  4.500 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz C220
  Vetura

  Mercedes Benz C220

  Look Amg Full .. Me Letra Deri Ne Prrill 2020 .. Super Gjendje .. Per Me Shume Informacion Kontakto

  Fier Sot, 09:45
  11.520 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz E 350 BT AMG LINE
  Vetura

  Mercedes-Benz E 350 BT AMG LINE

  🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Mercedes-Benz E 350 Bluetec AMG LINE DIAMANT WHITE VITI ; 10 / 2014 AUTOMATIK 9G 1

  Fier Sot, 09:45
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE

  AUTO KANANI MERCEDES-BENZ C 220 CDI ELEGANCE FACELIFT VITI PRODHIMIT 2007 KAMBIO AUTOMATIKE 234

  Fier Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  AUDI Q3-S-Line- S-Tronic-Automat-Panorama-????
  Vetura

  AUDI Q3-S-Line- S-Tronic-Automat-Panorama-????

  Audi Q3- S-Tronic -Automat Panoramik- Ardhur nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭me dokumentat e paguara- Ndezje Start/St

  Fier Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION AUDI Q3- S-Line Fabrike-S tronic-CH ??
  Vetura

  OKAZION AUDI Q3- S-Line Fabrike-S tronic-CH ??

  Okazion Audi Q3 - S-Line Fabrike- Makina eshte e ardhur nga Zvicra🇨🇭🇨🇭 Pak e perdorur ne Al- Ndezje

  Fier Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI LIFE
  Vetura

  VOLKSWAGEN CADDY 1.9 TDI LIFE

  AUTO KANANI VOLKSWAGEN CADDY MOTORRI 1.9 TDI LIFE VITI 2006 EURO 4 ME DPF 209.000 KM ME LIBER SER

  Fier Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE 2008
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE 2008

  MERCEDES-BENZ C 220 CDI AVANTGARDE VITI 2008 218.000 KM ORGJINALE ME LIBER SERVISI 2 CELSA EURO 4

  Fier Sot, 09:44
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  TOYOTA RAV4 2.2 D4D-154.000 km Origj08-Crossover!!
  Vetura

  TOYOTA RAV4 2.2 D4D-154.000 km Origj08-Crossover!!

  TOYOTA RAV4 2.2 D4D- Modeli : Crossover!!!! Viti prodhimit 2008- 3-Celesa me pult- Klima automatike-

  Fier Sot, 09:44
  8.200 €
 • 6 foto
  Sapo Ardhur RANGE ROVER SPORT 3.0 Dizel-2010-
  Vetura

  Sapo Ardhur RANGE ROVER SPORT 3.0 Dizel-2010-

  Sapo Ardhur ne dt 15/05/2019- RANGE ROVER SPORT 3.0 Dizel- Xhama te zinj origjinale- Sensor parkimi

  Fier Sot, 09:44
  14.800 €
 • 9 foto
  Sapo Ardhur VW TOUAREG 3.0 TDI V6-2011-
  Vetura

  Sapo Ardhur VW TOUAREG 3.0 TDI V6-2011-

  Sapo ardhur VW TOUAREG 3.0 V6 2011- Sapo ardhur nga italia ne dt 15/05/2019- Xhama te zinj origjinal

  Fier Sot, 09:44
  14.800 €