Elektronikë

Elektronikë në shitje në Rajoni i Fierit

 • 0 foto
  Ram laptopi DDR2  4GB
  Pjese per kompjuter

  Ram laptopi DDR2 4GB

  Ram per laptop DDR2 4gb . Keta ram shkojne ne laptop te ndryeshem ,apple macbook pro dhe imac te vi

  Fier Sot, 20:00
  4.900 Lek
 • 4 foto
  RAM 4 gb DDR3
  Pjese per kompjuter

  RAM 4 gb DDR3

  Ram 4 gb ddr3 me frekuence 1333 dhe 1600.

  Fier Sot, 19:40
  3.400 Lek
 • 3 foto
  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.
  Kompjutera

  Lenovo G70 i5 2,5Ghz,6gb ram ,500 gb HDD.

  Lenovo G70 procesor core i5 2.5ghz , 6 gb ram ,500 gb hard-disk, ekran 15,6 led, karikues.

  Fier Sot, 19:36
  24.000 Lek
 • 1 foto
  Imac late 2011
  Kompjutera

  Imac late 2011

  iMac late 2011 cpu i5 2.5,10 gb ram ,500 gb hdd,ekrani 21.5 full hd.

  Fier Sot, 19:35
  399 €
 • 5 foto
  Laptop COMPAQ
  Kompjutera

  Laptop COMPAQ

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte

  Fier Sot, 19:35
  159 €
 • 3 foto
  HP Z420 WORKSTATION
  Kompjutera

  HP Z420 WORKSTATION

  HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO 3.8GHZ) 4 CORE -8 THREA

  Fier Sot, 19:34
  345 €
 • 4 foto
  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A
  Pjese per kompjuter

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A

  Oferte per Karikues 12V 3A ,12V 4,16A , 12V 1.5A , 12V 2.5A 12V 1A 🚀🚀Kto karikues perdoren per #Kasa

  Fier Sot, 19:32
  700 Lek
 • 4 foto
  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics Intel Iri

  Fier Sot, 19:32
  950 €
 • 6 foto
  Laptop Toshiba Satellite C40D
  Kompjutera

  Laptop Toshiba Satellite C40D

  Laptop Toshiba Satellite C40D 14iInc Procesor AMD A4 RAM 6GB Karte Grafike AMD RADEON 8330 512MB H

  Fier Sot, 19:31
  175 €
 • 1 foto
  IPAD APPLE
  Kompjutera

  IPAD APPLE

  Oferte per Apple iPad 2 - 3G (16GB) Screen Size: 9.7 Internal Storage: 16GB OS: iOS Processor: Dual-

  Fier Sot, 19:30
  99 €
 • 5 foto
   Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC
  Kompjutera

  Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC

  Oferte per Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC Procesor CORE DUO 2.2 GHZ RAM 4GB HDD 160 GB Kart

  Fier Sot, 19:30
  139 €
 • 5 foto
  Laptop Samsung NP300E
  Kompjutera

  Laptop Samsung NP300E

  Laptop Samsung NP300E 15.6Led Procesor CORE i3 2.3Ghz RAM 5GB Karte Grafike nVIDIA GT 520MX 1GB Na

  Fier Sot, 19:24
  179 €
 • 1 foto
  Laptop Toshiba
  Kompjutera

  Laptop Toshiba

  Laptop Toshiba Satelite L755 cpu core i5 2.3ghz ,ram 6 gb,hdd 320 gb , karte grafike e dedikuar Nvi

  Fier Sot, 19:23
  199 Lek
 • 6 foto
  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD
  Kompjutera

  Imac 27\'\' core i7,16gb ram,1Terra HDD

  Imac 27\'\' core i7, 16gb ram, 1Terra HDD,512 karte grafike . Imac eshte ne gjendje perfekte.

  Fier Sot, 19:20
  675 €
 • 2 foto
  LAPTOP LENOVO
  Kompjutera

  LAPTOP LENOVO

  Laptop Lenovo T530 profesional ,cpu i5 3360m 2.8ghz, ram 8 gb, ssd 120 samsung + hdd 500 arkive , ka

  Fier Sot, 19:18
  249 €
 • 6 foto
  Laptop Packard Bell 17.3 Inc
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell 17.3 Inc

  Oferte per Laptop Packard Bell 17.3 Inc Procesor i5 2.67 GHZ RAM 8 GB HHD 500 Karte Grafike Radeo

  Fier Sot, 19:17
  199 €
 • 5 foto
  Samsung S7 fier 250mij lek
  Telefona celulare

  Samsung S7 fier 250mij lek

  SAMSUNG GALAXY S7 perfekt nkuti ngjyre e zeze ..32 gb ..ram 4..ekran 5.1inc....kamera me e mir qe ek

  Fier Sot, 19:06
  250.000 Lek
 • 5 foto
  5cop LG G4 te rinj nkuti .130mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop LG G4 te rinj nkuti .130mij lek copa

  3cop te rinj nkuti ngjyre e zeze LG G4 model european H815........ekran 5.5 inc ....kamera mbrapa16

  Fier Sot, 19:05
  130.000 Lek
 • 4 foto
   FIER HTC ONE M7 32gb Gold 110 mij lek
  Telefona celulare

  FIER HTC ONE M7 32gb Gold 110 mij lek

  ........................................10cop i ri ne kuti perfekt HTC ONE M7 GOLD...... 110 mij lek

  Fier Sot, 19:05
  110.000 Lek
 • 5 foto
  5cop SONY XPERIA Z i ri ne kuti 110 mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop SONY XPERIA Z i ri ne kuti 110 mij lek copa

  5cop i ri ne kuti paperdorur SONY XPERIA Z ngjyr i zi shitet 110 mij lek copa ..................Ekra

  Fier Sot, 19:02
  110.000 Lek
 • 0 foto
  110 mij lek Samsung Galaxy S4 i RI NE KUTI FIER
  Telefona celulare

  110 mij lek Samsung Galaxy S4 i RI NE KUTI FIER

  4cop te rinj samsung galaxy s4 i9500 ne kuti ngjyre e zeze ......shitet 110 mij lek .......Ekrani

  Fier Sot, 19:02
  110.000 Lek
 • 5 foto
  5cop HTC ONE M8 gold 130mij lek copa
  Telefona celulare

  5cop HTC ONE M8 gold 130mij lek copa

  10cop te rinj nkuti....VERSIONI EUROPEAN PUNON 4G LTE......... HTC ONE M8 .ngjyra gold dhe gri...130

  Fier Sot, 19:02
  130.000 Lek
 • 4 foto
   Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek
  Telefona celulare

  Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek

  Htc m9 gold i ri nkuti 180 mij lek ....32gb 3ram 20 megapiksel kamera ........kamera selfie 4ultrapi

  Fier Sot, 19:01
  180.000 Lek
 • 1 foto
  Macbook ne Oferte
  Kompjutera

  Macbook ne Oferte

  Super Oferte per Macbok late 2008 , Alumin CPU CORE DUO 2.0 GHZ , 4 GB RAM ,160 HDD 19 900 Lek Na

  Fier Sot, 17:12
  19.900 Lek
 • 4 foto
  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri
  Kompjutera

  Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri

  Super Oferte iMac 21.5 Inc 2017 i Ri Procesor 2.3 GHZ Intel Core i5 Memory 8GB 2133mhZ DDR4 Graphics

  Fier Sot, 16:59
  950 €
 • 3 foto
  Laptop Samsung 15.6Led
  Kompjutera

  Laptop Samsung 15.6Led

  Oferte per Laptop Samsung NP300E 15.6Led ✅✅Procesor CORE i3 2.3Ghz ✅✅RAM 5GB ✅✅Karte Gra

  Fier Sot, 16:51
  180 €
 • 5 foto
   Laptop Sony Vaio 15.4 iNC
  Kompjutera

  Laptop Sony Vaio 15.4 iNC

  Oferte per Laptop Sony Vaio VGN-NW 21 MF 15.4 iNC Procesor CORE DUO 2.2 GHZ RAM 4GB HDD 160 GB Karte

  Fier Sot, 16:49
  140 €
 • 3 foto
  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim
  Kompjutera

  Laptop COMPAQ 15.6 Led Slim

  Oferte per Laptop COMPAQ Model 15 15.6 Led Slim Procesor Dual Core 2.2 ghz RAM 4GB SSD 120GB Karte G

  Fier Sot, 16:42
  159 €
 • 3 foto
  Kompjuter HP Z420 Workstation Radeon 8 GB
  Kompjutera

  Kompjuter HP Z420 Workstation Radeon 8 GB

  Super Oferte : Kompjuter HP Z420 Workstation ntel® Xeon® Processor E5-1620 10M Cache, 3.60 GHz(TURBO

  Fier Sot, 16:38
  350 €
 • 4 foto
   Laptop Packard Bell 17.3 Inc
  Kompjutera

  Laptop Packard Bell 17.3 Inc

  Oferte per Laptop Packard Bell 17.3 Inc Procesor i5 2.67 GHZ RAM 8 GB HHD 500 Karte Grafike Radeo

  Fier Sot, 16:38
  200 €
 • 1 foto
  IPHONE X
  Telefona celulare

  IPHONE X

  shitet ose ndrrohet iphone x 64 giga i bardhe i krisur taci por punon perfekt 400 euro e padiskutues

  Fier Sot, 15:52
  400 €
 • 4 foto
  Ndërrohet MI A2 4/64
  Telefona celulare

  Ndërrohet MI A2 4/64

  Ndërrohet Mi A2 4/64 dy muaj i përdor, gjendje 10/10. Ka xham,kllef,karikus,kutin e vet.Tele duhet

  Fier Sot, 14:40
  220 Lek
 • 0 foto
  samsung galaxy s6 edge
  Telefona celulare

  samsung galaxy s6 edge

  telefoni esht pa gervishtje pa probleme i gatshem per cdo lloj prove (ORIGINAL)

  Lushnjë Sot, 14:27
  470 Lek
 • 4 foto
  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke
  Pjese per kompjuter

  dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer 1500leke

  shiten dy monitore kompiuteri me ekrane te thyer te dyja bashke 1.500 leke te reja duan vec ekranin

  Lushnjë Sot, 13:03
  1.500 Lek
 • 3 foto
  HardDisk 1500 lek
  Pjese per kompjuter

  HardDisk 1500 lek

  HardDisk. cmim i pa negociushem per me lire se 1500 lek te reja...

  Lushnjë Sot, 13:03
  1.500 Lek
 • 6 foto
  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri origjinale per Samsung Galaxy J7 (2015)

  Bateri origjinale e re per Samsung Galaxy J7 (2015) EB-BJ700CBN/CB 3000mAh. cmim i pa negociushem pe

  Lushnjë Sot, 13:03
  800 Lek
 • 5 foto
  Dy bokse kompiuteri me amplifikim
  Audio / CD / Stereo

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim

  Dy bokse kompiuteri me amplifikim me 4 peshtjellime ose sic quhen ndryshe me dopio bobin secili ne

  Lushnjë Sot, 13:02
  2.500 Lek
 • 6 foto
  Packard Bell EasyNote TE69KB
  Kompjutera

  Packard Bell EasyNote TE69KB

  Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Sistemi : Windows 10 Pro (s

  Fier Sot, 10:43
  200 €
 • 6 foto
  Hewlett-Packard EliteBook G1
  Kompjutera

  Hewlett-Packard EliteBook G1

  Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas d

  Fier Sot, 10:43
  249 €
 • 0 foto
  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer
  Pjese per kompjuter

  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

  Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) pë

  Fier Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mixer BEHRINGER DJX900 USB - 22.000 leke
  Audio / CD / Stereo

  Mixer BEHRINGER DJX900 USB - 22.000 leke

  Shitet mixer BEHRINGER DJX900 USB. Mikser profesional me 5 kanale (4+1mikrofon) Croosfader optik. Mu

  Lushnjë Sot, 10:12
  22.000 Lek
 • 0 foto
  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC
  Pjese per kompjuter

  Kart Grafike: Amd R7 250 2Gb OC

  Karta eshte ne gjendje shum te mire Cmimi 100 mije leke

  Fier Sot, 01:12
  10.000 Lek
 • 0 foto
  Huawei P9 lite
  Telefona celulare

  Huawei P9 lite

  Huawei p9 lite ne gjendje shum te mire me shenja te lejta perdorimi vetem anash. 16gb memorie 2gb ra

  Fier Sot, 01:12
  130.000 Lek
 • 3 foto
  Nvidia Quadro fx3800
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro fx3800

  Nvidia quadro fx3800 1gb ddr3.

  Fier Dje, 21:32
  50 €
 • 0 foto
  Processor core i3 socket 1155
  Pjese per kompjuter

  Processor core i3 socket 1155

  Processor core i3 -2120 3.30 ghz socket 1155 . Ne gjende 3 cope 1900 leke /cop.

  Fier Dje, 21:27
  1.900 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable

  Mac OS X Yosemite 10.10 USB Bootable per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier Dje, 21:27
  1.700 Lek
 • 0 foto
  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB Bootable

  Mac OS X SIERRA 10.12 USB per formatim laptop apple macbook ,macbookpro,macbookair,iMac.

  Fier Dje, 21:27
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB
  Pjese per kompjuter

  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB

  Mac OS X Mojave 10.14.3 USB Bootable 16GB ,instalim i shpejte.

  Fier Dje, 21:27
  2.000 Lek
 • 0 foto
  Antivirus Bitdefender TOTAL SECURITY 2019
  Pjese per kompjuter

  Antivirus Bitdefender TOTAL SECURITY 2019

  Ne ju dergojme linkun e shkarkimit nga faqja zyrtare dhe çelësin e licencës pamvaresisht nga vendod

  Fier Dje, 21:26
  15 €
 • 10 foto
  Ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3

  3 ps3 origjinal, 3 televizora 43 marka sunny ,3 kolltuqe ,3 tavolina dhe 6 doreza ne gjendje 10/10 N

  Fier Dje, 20:19
  Me Marrveshje