Elektronikë

Elektronikë në shitje në Rajoni i Fierit

 • 8 foto
  Iphone 6s plus
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus

  Shitet iphone 6s plus 16gb pa shenja perdorimi, nuk ka as 1 muaj qe eshte bjer nga greqia. Ngjyra g

  Fier Dje, 23:54
  250.000 Lek
 • 3 foto
  Oferte per iMac 21.5 Inch Late 2011
  Kompjutera

  Oferte per iMac 21.5 Inch Late 2011

  🔥Super Oferte per iMac 21.5 Inch 🔥Late 2011 🔥Procesor Intel Core i5 2.5GHZ 🔥RAM 8GB 🔥HDD 500GB 🔥Graf

  Fier Dje, 22:52
  349 €
 • 6 foto
  Laptop Fujitsu Corei5
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu Corei5

  Super Laptop Fujitsu E751 CPU Core i5 2.5Ghz Ram 4GB HDD 250GB Grafika Intel HD 3000 Porte Seriale 🇦

  Fier Dje, 22:52
  149 €
 • 6 foto
  Laptop Fujitsu 15.6 Inc Led
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu 15.6 Inc Led

  Laptop Fujitsu 15.6 Inc Led Gen 3 Procesor Core i5 2.5Ghz Ram 4GB HDD 250-320GB Grafika Intel HD 40

  Fier Dje, 22:52
  179 €
 • 3 foto
  Kompjuter Gaming Fujitsu me MSI RX 560 4GB DDR5
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming Fujitsu me MSI RX 560 4GB DDR5

  Oferte per Kompjuter Fujitsu ESPRIMO P910 CPU : Intel(R) Core(TM) i5-3470 CPU @ 3.20GHz RAM 8GB ,�

  Fier Dje, 22:51
  249 €
 • 4 foto
  Laptop Fujitsu 15.6 Inc ne Oferte
  Kompjutera

  Laptop Fujitsu 15.6 Inc ne Oferte

  🚀🔥Super Oferte per Laptop 🇩🇪Fujitsu 15.6 Inc Led 🔥Procesor Intel Core i5 🔥2.5Ghz ✅Gen 2 & Gen

  Fier Dje, 22:51
  149 €
 • 2 foto
  Kompjuter Gaming Core i7 me RX 560 4GB
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming Core i7 me RX 560 4GB

  Kompjuter Gaming 🔥Procesor Intel Core i7 2.93Ghz 🔥Ram 8GB 🔥HDD 500GB 🔥Grafika MSI RX 560 4GB DDR5 🇦

  Fier Dje, 22:51
  235 €
 • 1 foto
  Shitet Samsung Galaxy A50s New in Box
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy A50s New in Box

  Samsung Galaxy A50s new in Box Jo Rifurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine

  Fier Dje, 22:45
  31.500 Lek
 • 1 foto
  iPhone 11 Pro Max New in Box
  Telefona celulare

  iPhone 11 Pro Max New in Box

  Iphone 11 Pro Max New in Box Jo Rifurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine T

  Fier Dje, 22:44
  1.120 €
 • 1 foto
  iPhone 6s 64 giga
  Telefona celulare

  iPhone 6s 64 giga

  Lexoni mir pershkrimin nderroj qakk iPhone 6 s 64 giga 100% fonksional me shenj gishti orgjinal e ka

  Fier Dje, 22:25
  1 €
 • 8 foto
  Shiten pjese per server dhe pc
  Pjese per kompjuter

  Shiten pjese per server dhe pc

  Shiten 2 processor server Xeon e5420 2.5ghz quad-core socket LGA771 , 8 cope 2gb ram 5300f plus 1 co

  Fier Dje, 22:12
  4.000 Lek
 • 2 foto
  DELL 5767 / i7 7th/16GB RAM DDR4/500GB SSD/AMD R7
  Kompjutera

  DELL 5767 / i7 7th/16GB RAM DDR4/500GB SSD/AMD R7

  SUPER LAPTOP PER GJITHCKA Intel Core i7 (7th Gen) 7500U / 2.7 GHz 16GB Ram DDR4 2133 MHz 500GB S

  Fier Dje, 21:20
  800.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone XS Max I RI ( NE KUTI) TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI ( NE KUTI) TRANSPORT FALAS

  iPhone XS MAX Europian (CE) SILVER I RI NE KUTI I HAPUR VETËM PER PROVE👌 SHOQEROHET ME KARIKUS ORIG

  Fier Dje, 21:20
  820 Lek
 • 2 foto
  Xiaomi Redmi Note 9S/128GB 6GB RAM/ I RI TRANSPORT
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi Note 9S/128GB 6GB RAM/ I RI TRANSPORT

  Xiaomi Redmi Note 9S 128GB 6GB RAM 48MP 2160p 4K Fast charging 18W 5020 mAh battery 320.000 MIJLEK -

  Fier Dje, 21:20
  320 Lek
 • 1 foto
  OppoReno 2 256GB/8GB RAM I RI
  Telefona celulare

  OppoReno 2 256GB/8GB RAM I RI

  OppoReno 2 256GB 8GB Ram Super kamera 48mp 20x zoom Bateria 45w charger 1 orë 0-100% FINGERPRINT KA

  Fier Dje, 21:20
  440 Lek
 • 1 foto
   IPHONE 8 PLUS 64GB ?
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS 64GB ?

  IPHONE 8 PLUS 64GB 📲 GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE GERVISHJE 😋 BATTERY 100% 🔋 XHAM FULL 9D +COVER+KAR

  Fier Dje, 21:20
  470 Lek
 • 2 foto
  Iphone 7 32GB 10/10
  Telefona celulare

  Iphone 7 32GB 10/10

  Iphone 7 📲 32GB 👌 Battery Health 90% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë shqiperinë

  Fier Dje, 21:20
  230 Lek
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 64GB/4GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 64GB/4GB

  Samsung Galaxy S9📲 64GB 👌 Battery Health 100% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë sh

  Fier Dje, 21:20
  330 Lek
 • 1 foto
   Samsung Galaxy S9+ 64GB/6GB TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9+ 64GB/6GB TRANSPORT FALAS

  Samsung Galaxy S9 PLUS📲 64GB 👌 Battery Health 94% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjith

  Fier Dje, 21:20
  360 Lek
 • 2 foto
  Galaxy A20S Blue 32GB EUROPIAN TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  Galaxy A20S Blue 32GB EUROPIAN TRANSPORT FALAS

  Galaxy A20S 32GB 3GB ram Europian (Dual-Sim) Cover+Karikus+Xham Mbrojtes 1 javë i perdorur TRANSPOR

  Fier Dje, 21:20
  170 Lek
 • 2 foto
  iPhone 11 Pro BOX ( TRANSPORT FALAS)
  Telefona celulare

  iPhone 11 Pro BOX ( TRANSPORT FALAS)

  iPhone 11 Pro 64GB Battery Health 100% 1 jav i pëdorurur Shoqerohet me kuti+ aksesorët (origjinal) T

  Fier Dje, 21:20
  900 €
 • 2 foto
  iPhone 11 Pro Max Gold (Transport Falas)
  Telefona celulare

  iPhone 11 Pro Max Gold (Transport Falas)

  iPhone 11 Pro Max Gold 64GB Battery Health 98% Cover+Karikus Origjinal (Jo Copy) + Xham mbrojtes P

  Fier Dje, 21:20
  1.020 €
 • 6 foto
  iPhone 7 i zi 32GB
  Telefona celulare

  iPhone 7 i zi 32GB

  Në gjëndje perfekte... Karikusin nuk e ka....Ç\'mimi 220-Mij lekë.

  Fier Dje, 20:50
  220 Lek
 • 3 foto
  Doni ta perfitoni falas Internetin ?
  Pjese per kompjuter

  Doni ta perfitoni falas Internetin ?

  🤔Doni ta perforconi valen e internetit ose ta perfitoni falas ?? 🔥Oferte per Ruter Netis me 3 Anten

  Fier Dje, 19:48
  2.900 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi Redmi Note 9s
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi Note 9s

  Jo Rifurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine Tel/sms/whatsapp : 0692757444

  Fier Dje, 19:38
  29.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Xiaomi Mi A2 Lite
  Telefona celulare

  Shitet Xiaomi Mi A2 Lite

  Xiaomi Mi A2 Lite Jo Rifurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine Tel/sms/what

  Fier Dje, 19:38
  18.000 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter JNC 49 Euro
  Kompjutera

  Kompjuter JNC 49 Euro

  Oferte per Kompjuter JNC Procesor 2.13GHZ RAM 2GB HDD 160GB Shitet per arsye mosperdorimi

  Fier Dje, 19:37
  49 €
 • 1 foto
  iPhone 8 Plus New in Box
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus New in Box

  Iphone 8 Plus New in Box Jo Rifurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine Tel/s

  Fier Dje, 19:37
  600 €
 • 5 foto
  Karte Grafike Matrox M9120 Profesionale
  Pjese per kompjuter

  Karte Grafike Matrox M9120 Profesionale

  Oferte per Karte Grafike Matrox M9120 512MB PCI Express x16 ATX Profesionale per Dizainer , Adobe

  Fier Dje, 19:14
  50 €
 • 5 foto
  SUPER OKAZION iPhone 7 32GB SILVER 10/10
  Telefona celulare

  SUPER OKAZION iPhone 7 32GB SILVER 10/10

  iPhone 7 32GB Battery Health 82% Gjendje perfekte origjinal cdo gje i perdorur vetem nga nje person

  Fier Dje, 18:38
  210 Lek
 • 3 foto
  Samsung Galaxy J3 2018 ?
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J3 2018 ?

  Samsung Galaxy J3 2018📲 16GB 👌 Battery Health 100% 🔋 KUFJE+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gji

  Fier Dje, 18:38
  135 Lek
 • 0 foto
  fotokopje me ngjyra
  Pjese per kompjuter

  fotokopje me ngjyra

  shitet fotokopje printer zyre EPSON me ngjyra me bojra rezerv besoj 1vit.faleminderit.

  Fier Dje, 18:11
  10.000 Lek
 • 1 foto
  Tastiere dhe Maus me Wireless
  Pjese per kompjuter

  Tastiere dhe Maus me Wireless

  Oferte per Tastiere dhe Maus me Wireless Cmimi 19 Euro �Na kontaktoni KOMPJUTER SERVIS \"NAD&A

  Fier Dje, 16:53
  19 €
 • 2 foto
  OKAZION VETËM SOT iPhone X 64GB 10/10?
  Telefona celulare

  OKAZION VETËM SOT iPhone X 64GB 10/10?

  iPhone X 64GB 😍 Battery Health 94%🔋 Cover+Xham Full+Karikus Origjinal Transport Falas Kudo 500.000

  Fier Dje, 16:52
  500 Lek
 • 3 foto
  iMac 21.5 Inch
  Kompjutera

  iMac 21.5 Inch

  🔥Super Oferte per iMac 21.5 Inch 🔥Late 2011 🔥Procesor Intel Core i5 2.5GHZ 🔥RAM 8GB 🔥HDD 500GB 🔥Graf

  Fier Dje, 16:28
  350 €
 • 1 foto
  Shitet Iphone 11 New in Box
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 11 New in Box

  Iphone 11 New in Box Jo refurbished Mundesi blerje me keste Transport ne gjithe Shqiperine Tel/sms/

  Fier Dje, 16:03
  730 €
 • 4 foto
  Okazion
  Telefona celulare

  Okazion

  Shitet samsung j3 2016 duo ,pa dallim na i riu , pa asnje gervishtje dhe baterin e ka te re , cel es

  Fier Dje, 15:50
  70 Lek
 • 3 foto
  shitet ose ndrohet me cel samsung me te mir
  Telefona celulare

  shitet ose ndrohet me cel samsung me te mir

  Shitet samsung galaxy s7 edge model europian ngjyra gri ose ndrohet me cel me te mir cmimi i disk

  Fier Dje, 15:45
  2 Lek
 • 4 foto
  Kompjuter Gaming me MSI RX 560 4GB DDR5
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming me MSI RX 560 4GB DDR5

  Kompjuter #Gaming Fujitsu ESPRIMO P910 🔥CPU : Intel(R) Core(TM) i5-3470 🔥CPU @ 3.20GHz 🔥RAM 8GB ,🔥HD

  Fier Dje, 15:42
  250 €
 • 2 foto
  Kompjuter Gaming i7 me RX 560 4GB
  Kompjutera

  Kompjuter Gaming i7 me RX 560 4GB

  Kompjuter Gaming 🔥Procesor Intel Core i7 2.93Ghz 🔥Ram 8GB 🔥HDD 500GB 🔥Grafika MSI RX 560 4GB DDR5 🇦

  Fier Dje, 15:35
  235 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY A10S/A20S/A30S/A50
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10S/A20S/A30S/A50

  SMARTPHONE SHOP REFO 📲 SAMSUNG GALAXY A10S 📲 SAMSUNG GALAXY A20S 📲 SAMSUNG GALAXY A30S 📲 SAMSUNG GAL

  Fier Dje, 15:29
  1 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy J2 CORE TE RINJ
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J2 CORE TE RINJ

  J2 CORE📲 8GB 👌 Battery Health 100% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë shqiperinë 👌

  Fier Dje, 15:29
  110 Lek
 • 1 foto
  Honor Bee2
  Telefona celulare

  Honor Bee2

  Honor Bee2📲 8GB 👌 Battery Health 100% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë shqiperinë

  Fier Dje, 15:29
  80 Lek
 • 1 foto
  NOKIA 105 TE RINJ TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  NOKIA 105 TE RINJ TRANSPORT FALAS

  Nokia 105📲 Transport falas gjithë shqiperinë 👌 Te RINJ 👌 SMARTPHONE SHOP REFO RRUGA PEDONALJA 🤫

  Fier Dje, 15:29
  30 Lek
 • 5 foto
  Xiaomi Mi Mix 2S 64GB/6GB/5G/2019
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi Mix 2S 64GB/6GB/5G/2019

  Xiaomi Mi Mix 2S 6GB RAM 64GB MEMORIE KAMERAT E Iphone 8 PLUS (SUPER KUALITET) FINGERPRINT/KUNDRA UJ

  Fier Dje, 15:29
  300 Lek
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Tab 4 7.0
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Tab 4 7.0

  TABLET SAMSUNG TE ARDHUR NGA ITALIA NE GJENDJE PERFEKTE 👌 16GB 2GB RAM 👌 SIM CARD SLOT ( VËND PER KA

  Fier Dje, 15:28
  140 Lek
 • 1 foto
  Xiaomi Redmi Go
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi Go

  Xiaomi Redmi GO📲 Battery Health 100% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë shqiperinë

  Fier Dje, 15:28
  100 Lek
 • 3 foto
  IPHONE 7 PLUS 32GB TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  IPHONE 7 PLUS 32GB TRANSPORT FALAS

  IPHONE 7 PLUS📲 32GB 👌 Battery Health81% 🔋 XHAM+KARIKUS+COVER FALAS 👑 Transport falas gjithë shqiperi

  Fier Dje, 15:27
  280 Lek
 • 1 foto
  iPhone 8+ 64Gb TRANSPORT FALAS
  Telefona celulare

  iPhone 8+ 64Gb TRANSPORT FALAS

  IPHONE 8 PLUS 64GB 📲 GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE GERVISHJE 😋 BATTERY 100% 🔋 XHAM FULL 9D +COVER+KAR

  Fier Dje, 15:27
  470 Lek
 • 1 foto
  Samsung B310
  Telefona celulare

  Samsung B310

  Samsung B310📲 Transport falas gjithë shqiperinë 👌 TE RINJ TE PA PERDORUR 👌 SMARTPHONE SHOP REFO RRUG

  Fier Dje, 15:27
  40 Lek